Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Z okazji Bożego Narodzenia składam Wam serdeczne życzenia niech Wam święta miłe bendą z dzwiękiem śpiewu i kolędą z wigilią tuż po zmroku i radością w Nowym Roku Wesołych Świąt pozdrawiam. Spełnienia tego jedynego Naszego Wspólnego marzenia oby ten Nowy Rok był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc i ja życzę Wesołych, spokojnych i spędzonych w miłej atmosferze Świąt :) a także byśmy tutaj wszyscy doczekali się już wkrótce swojego Skarbu, tak jak Mały Jezus był oczekiwany w Betlejem :) Teraz jest pora, żeby schować wszystkie żale do swojego losu głęboko w kieszeń i napełnić się nadzieją, że już niedługo, tylko chwilka, aby spotkać się ze swoim szczęściem. Życzę każdemu z Was Najmilsi, aby następna Wigilia była już bez tęsknoty za dzieckiem, bez rozczarowania, bez łez niespełnienia ... wiem i myślę, że każdy to czuje gdzieś głęboko w sercu, że ta wspaniała chwila nadejdzie, inaczej być nie może :) ..... życie jest ciężkie ale są też powody do radości i my w końcu doczekamy się lepszych dni :) Pozdrawiam, całuje i dziele się opłatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Moi - DZIĘKUJĘ!!! :) Chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze i najszczersze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!!! Oby wszystkie NASZE marzenia się spełniły, a w szczególności to JEDNO JEDYNE W SWOIM RODZAJU!!! :) Wiem, że przyszły ROK będzie dla NAS WSZYSTKICH TUTAJ łaskawszy!!! Łamię się zatem z WAMI MOI PRZYJACIELE opłatkiem, tak jak z najbliższymi!!! :) 🌻 Misiu trzymam za Ciebie, a raczej za WAS kciuki, by wszystko było suuuuper!!! ❤️ Znalazłam tu WSPANIAŁYCH PRZYJACIÓŁ i za to WSZYSTKO WAM DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA SWEGO!!! :) 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Roku - Dobrym Czasem " Pozdrawiamy Gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) na pewno nikt nie zagląda bo Święta ale musze to napisać Wczoraj zrobiłam test ciążowy :D i zobaczyłam dwie kreski :))))) dwudziesty cykl prób :D:D:D .... sama nie wiem jak to sie nagle stało, ale się stało :D Los jest przekorny i robi niespodzianki w najmniej spodziewanym momencie :) Całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyhb
Światełko wspaniały prezent pod choinką !!!!!!!! GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światełko jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Czemu mi nic nie pisałaś????????????????????????????????? G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Dla Ciebie własnie to światełko rozbłysło-prawdziwy świateczny cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgio
Światełko-Ale super nowina.Wielkie gratulacje.To chyba najszczęśliwsze świeta w twoim życiu.Jak to przeczytałem to od razu mi sie chumor poprawił.Oby jak najwięcej takich wieści .Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem jeszcze w szoku :D bo nawet w tym cyklu się nie nastawiałam bo najpierw te badania nie najlepsze, miała być wizyta u urologa ale nie doszliśmy w końcu, nie chcieliśmy przed Świętami psuć sobie humorów :D ale jakiś jeden plemnik się uparł żeby zrobić nam gwazdkowy prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiatelko29 - gratuuuuuuuuuuuuulacje!!!!!!!!!! To wspaniala wiadomosc!!!!!! jeszcze kilka dni temu pisalas, ze jestes zalamana wynikami Twojego meza, a tutaj, sama zobacz!!! Na prawde piekne, cudowne, ze sie udalo:):) Spelnily sie slowa twojego meza, ze uda sie natruralnie, wiara czyni cuda! Zycze Tobie aby wszystko bylo w porzadku i abys doczekala szczesliwego rozwiazania. Przesylam WIELKA BUZKE i usciski oraz najlepsze zyczenia noworoczne!! Chociaz czego mozna Tobie zyczyc? najwieksze marzenie sie spelnilo!! Wec zycze tobie i twojej kruszynce duuuuuuuzo zdrowia!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia dziękuje :) ... to prawda ale zaszłam właśnie w ciąże parę dni po tych kiepskich wynikach już po badaniu więc widocznie tak musiało być i już, teraz już nie gdybym jak to się stało, bo to już nie ważne :) A ja czekam na Twoj wynik testu, może będzie parka na forum to się często zdarza, trzymam kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Swiatelko byloby wspaniale, ale... niestety, chyba nic z tego, po inseminacji czuje sie bardzo zle. Jajniki bola mnie strasznie, w piatek zemdlalam i mielismy jechac do szpitala. bardzo sie modlilam zebym nie musiala, bo to byla noc i weekend swiateczny, jakis glupi lekarz nie znajacy sie na rzeczy moglby polozyc mnie na stol i pokroic nie wiedzac co to przestymulowanie jajnikow :( Jakos w niedziele czuje sie lepiej, jutro jade na test ciazowy, ale raczej nie ma co robic sobie nadzieii w takiej sytuacji. Dlatego poprosze lekarza o USG zeby zobaczyl co sie dzieje, pewnie znow przestymulowane jajniki i torbiele:( No coz smutna rzeczywistosc. Nie chcialam o tym pisac, bo lepiej cieszyc sie z takich wiesci jak twoje niz smucic sie z moich:) Wiem tylko jedno, ze postanowilismy z mezem, ze to moj ostatni cykl stymulacji, na razie odpuszczamy, nie mam juz sily a raczej moj organiz buntuje sie i juz. Wierze, ze nam sie uda ale nie zniase wiecej stymulacji, bo to zbyt wiele kosztuje moje zdrowie. Pozdrawiam Cie jeszcze raz i naprawde ciesze sie razem z toba, to cudowne wiesci, ze jest nas o jedna mniej na naszym topiku, tzn. mniej bezdzietnych:) :) Pozdrawiam tez wszystkich i przesylam pozdrowionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
Misiu, oj to faktycznie szkoda ze miałas takie przeboje z przestymulowaniem, ale wiesz co..hiperstymulcja to moze byc tez skutek rozwijajacej sie ciąży-tak mój dr powiedział. Najczesciej po in vitro. Nie wiem dokładnie jaki jest mechanizm hiperstymulacji, ale wiem ze nasila sie gdy zagniezdza sie zarodek. Oby to było własnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światełko!!!! Cudowna nowina!!! naprawdę się cieszę, oby takich wieścich jak najwięcej !!! :) Misia, odpoczynek dobrze Ci zrobi, czasami organizm potrzebuje trochę czasu, wiem coś o tym. Zrelaksuj się i nie myśl chwilowo o dziecku (wiem że ciężko, ale da się, tylko trzeba sobie znaleźć jakieś inne zajęcie, żeby myśli nie podążały w jednym kierunku :P) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
cześć wszystkim! Jak tam po świętach? Bo mi tak szybko zleciały, że nawet ich zabardzo nie poczułam. Ten czas tak pędzi nieubłaganie. Ale co zrobić, my na to nie mamy wpływu. Światełko - ogromne gratulacje!!! Ale dostałas wspaniały prezent pod choinkę. To jednak prawda, że ciąża przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Super. Misia - trzymam kciuki, moze ta IUI jednak zakończy sie szczęsliwie, życzę ci tego bardzo. Trzymaj sie! Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Egz - zrobiłam twoją kapustę, wszystkim bardzo smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was że tak długo nie pisałam, ale dzisiaj nadrobiłam zaległości w czytaniu i jak doczytałąm szczęśliwe wieści od Światełka to aż posksoczyłam z radości - Gratuluje! Misia też wierzę w Twój sukces :) bardzo miło mi się też czytało wasze życzenia świąteczne i troszkę się głupio czuję że nic nie napisałam :( niestety dwa tygodnie przed świętami mój dziadek wylądował w szpitalu, i było bardzo cieżko i smutno, po kilku operacjach, między innymi usinięciu prawie całych jelit, są szanse... ale jakim kosztem. A że dzidka przywieźli do Łodzi do szpitala, więc całą rodzina zajeżdżała do nas i Go odwiedzała, babcia się przeprowadziła na ten czas. Wszystkie plany świąteczne musiały sie pozmieniać i na prawdę nie miałam czasu nawet komputera odpalić. Wczoraj na własne życzenie wypisaliśmy dziadka na jeden dzień, i zawieźliśmy do domu na wielkie przyjęcie - 50 rocznice ślubu mojej babci i dziadka, była msza, a potem impreza w sali, jak prawie wesele, całą rodzina się stawiła, sasiedzi i znajomi - i widać że obydwoje byli bardzo szczęśliwi móc mieć przy sobie wszystkich których kochają i na których im zależy. Ja u sibie w rodzinie i kręgu znajomych miałam wiele nieszcześć w tym okresie przed świątecznym, i moze też dlatego nie chciałam za bardzo tu zaglądać. Jedna z moimch koleżanek urodziła, ale męczyła się 12 godzin i nie aidomo co z dziewczynką będzie... a tak się starała, wczęsniej już starciła kilkoro dzieci, miała zrosty i pewnie dlatego tak to strasznie wyszło, a lekarze zamiast robić cesarke męczyli ją i dziecko niedotlenione... wiecie to jest straszne, leczyłą sie też u lekarza na niepłodność u jednego przez 4 lata, i prowadził jej tą cała ciąże, miałą od 4 meisiaca zagrożoną i leżała plackiem by tylko dziecko donosić, dostałą cukrzycy ciażowej, więc przy jedzeniu też tak bardzo uważała na siebie, donosiła ciąże, byął raptem kilka dni przed terminem, pojechałą do szpitala, lekarza jej już nei było, i nawetnie odbierał telefonu, wieć pierwszy z brzegu się nią zajoł (a właściwie nie zajał należycie), a jak jej lekarz rana przyszedł to jej powiedział że lepiej żeby to dziecko nie przeżyło :( czujecie ? pieniedzy przez tyle lat za prywatne wizyty nie miał oporów brać, jak doszło do punktu kulminacyjnego to był poza zasiegiem,a potem jeszcze coś takiego mówić... na szczescia maleńka już oddycha sama, ale co będzie dalej nie wiadomo... przepraszam że wam tak posmuciłam, musiałam to z siebie wyrzucić postaram się w kóyś dzieńw ejść i napisać do każdego z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane, Ciesze sie, ze was mam :) Na was zawsze mozna liczyc!! Dosiu, Guzia, Alicja, Sportsmenka dziekuje Wam za dobre slowo:) Wlasnie wrocilam od lekarza, tak jak przypuszczalam mam cysty, ale lekarz mi wyjasnil, ze ta metoda stymulacji jaka teraz mam jest b. agresywna i cysty niestety sa czyms normalnym. W piatek jedna pekla i dlatego tak zle sie czulam. Dobrze, ze nie poszlismy do szpitala, lekarz powiedzal, ze tam od reki polozyliby mnie na stol operacyjny i mogliby wyciac cos zupelnie bez potrzeby. Dobrze, ze moja intuicja mnie nie zawiodla :) Wiec moze jest jejeszcze jakas szansa na ciaze:) Nastepny test krwi za tydzien, zobaczymy.... Oj, jestem strasznie zmeczona tym wszystkim ale lepiej sie czuje po tej wizycie, przynajmniej wiem, ze nie dzieje sie nic anormalnego, ufff :) Sportsmenka - milo cie znow widziec, smutno, ze mialas takie przykrosci dookola:( To co spotkalo twoja kolezanke jest wstrzasajace, nigdy niezyczylabym komukolwiek takich przezyc! Boze czekac na dziecko, meczyc sie jak my wszystkie w tej chwili, wiemy ile to kosztuje, a potem.... brak slow. Mam nadzieje, ze coreczka twojej kolezanki dzieki opiece bozej wyjdzie z tego bez komplikacji ! Przesylam jej cieple usciski:) W mojej rodzinie ostatnio tez wiele zlych rzeczy sie wydarzylo, ale nie chce sie nawet o tym rozpisywac, bo to bardzo bolesne dla mnie i dla moich bliskich, czasem spotyka naszych bliskich tragedia i nie wiadomo jak pomoc, najbardziej cierpie z tego powodu, ze nie moge nic zrobic :( samo zycie, ale coz trzeba zyc dalej, kazdy ma jakis swoj krzyz, chociaz czasem jak nie znamy sytuacji wydaje sie nam, ze inni to maja slodkie zycie... Pozdwiam wszystkich cieplutko, szczegolnie mocno nasza nowa topikowa ciezarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
Kochane kiedys siedzialam tutaj na forum...od dluzszego czasu nic nie pisze ale czytam o Waszych przezyciach... Wiem, ze są tutaj dziewczyny ktore lecza się w Invikcie w Gdańsku ja dzis mialam II weryfikacje i moja beta w 9dpt to 91 wiec chcialam tylko dodać, kochane nie traccie nadziei...jestem szczęśliwa wiem , ze i Wam sie uda... Dosia, georgio i reszta ktora utracila swoje malenstwa-Trzymam za Was kciuki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
Światelko-gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za gratulacje :) życzę Wam tego samego z całego serca !!!! Wszystkim !!! Misia nie poddawaj się bo sama wiesz, że to przychodzi niespodziewanie, pozwól żeby Twój Okruszek zrobił Ci niespodziankę a nie tak że wiadomo i zaplanowane ;) zobaczysz jak któregoś dnia, może właśnie teraz wyjrzy jak zza krzaczka i powie: "kuku, mamo tu jestem" :D ... a więc czekam za tydzien na Twoją betę...oby była szczęściwa :) nadzieja wielkie gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za gratulacje :) życzę Wam tego samego z całego serca !!!! Wszystkim !!! Misia nie poddawaj się bo sama wiesz, że to przychodzi niespodziewanie, pozwól żeby Twój Okruszek zrobił Ci niespodziankę a nie tak że wiadomo i zaplanowane ;) zobaczysz jak któregoś dnia, może właśnie teraz wyjrzy jak zza krzaczka i powie: "kuku, mamo tu jestem" :D ... a więc czekam za tydzien na Twoją betę...oby była szczęściwa :) nadzieja wielkie gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Światełko gratuluje najmocniej jak się da,zazdroszczę tych 2 kreseczek, trzeba wierzyć do końca że się uda Tobie się udało. Nadzieja Tobie też oczywiście gratuluję czy Wam się udało naturalnie czy inseminacje miałaś robioną z tego co pamiętam to twój mąż miał problem z nasieniem. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko na nas też przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Światełko gratuluje najmocniej jak się da,zazdroszczę tych 2 kreseczek, trzeba wierzyć do końca że się uda Tobie się udało. Nadzieja Tobie też oczywiście gratuluję czy Wam się udało naturalnie czy inseminacje miałaś robioną z tego co pamiętam to twój mąż miał problem z nasieniem. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko na nas też przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Światełko gratuluje najmocniej jak się da,zazdroszczę tych 2 kreseczek, trzeba wierzyć do końca że się uda Tobie się udało. Nadzieja Tobie też oczywiście gratuluję czy Wam się udało naturalnie czy inseminacje miałaś robioną z tego co pamiętam to twój mąż miał problem z nasieniem. Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko na nas też przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja1983
jagodka1-tak dokladnie moj maz ma problem z nasieniem mielismy 3 nieudane IUI a teraz in vitro pierwsze podejscie, udane :) chcialam szybciej napisac ale czekalam na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka Wam też się uda :) zobaczysz, tylko trzeba troche czasu i musicie jeszcze uzbroić sie w cierpliwość nadzieja jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Ja właściwie już nie powinnam się odzywac i w sumie to nie bede Wam tutaj juz się kręcic.Dlugo mnie nie bylo...I pewnie wszyscy są rozczarowani ze nawet zyczen swiatecznych nie złozylam ale nie mialam mozliwosci.Zreszta nawet nie bede sie probowala tlumaczyc. Wpadlam sie pozegnac i zyczyc wszystkim tutaj spelnienia tego JEDYNEGO MARZENIA w przyszlym roku 2010.Mam nadzieje ze ten rok bedzie ostatnim rokiem,czekania, cierpienia i zawiedzionych nadziei.Zycze Wam abyscie juz w NOWYM ROKU tulily swoje SKARBY albo zegnaly rok 2010 z brzucholkami.I dziekuje za wszystko co dla mnie zrobilyscie,za wsparcie jakiego nigdy nie mialam od osob z najblizszego grona.Bardzo jestem Wam za to wdzieczna!Jeszcze raz wszystkiego NAJ w NOWYM ROKU 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×