Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość kiki 34
Tosia moje gratulacje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
tosia gratulacje! egz ciesze się ogromnie że plamienia ustały same dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Egz weszłam na forum sprawdzić co u Ciebie, a tu proszę taka niespodzianka. Strasznie Ci gratuluję i tak bardzo się cieszę, że mam łzy w oczach. Spokojnej ciąży Ci życzę, wszystkiego naj i już niedługo będziesz patrzyła na swoje maleństwo (a) leżące w łóżeczku i powiesz "tyle na Ciebie czekałam"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam,że Wam sie uda cały czas trzymam za Was kciuki. Egz wiedziałam,że beta będzie coraz wyższa, teraz sie oszczędzaj i dbaj o swoje maleństwo/ maleństwa. Marzyłaś o świętach z dziekiem pod serduszkiem, więc marzenie sie spełniło. (A pamiętam jak rok temu byłaś taka smutna). jesteś Kochana dla nas wszystkich tutaj prawdziwym wzorem do naśladowania i Twoja historia daje siłe innym do walki. Saro..........wiem że rzadko tutaj piszesz ale pragnę Tobie podziękować za ten topik. daje on niesamowitą siłe do walki. Trzymcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu gratuluję ci, dołączasz do egz i wkoncu przybedzie dzidziolków na tym topiku. Wkrótce ten topik bedzie sie nazywać "jedno spełnione marzenie". A jaka ci wyszła betka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu gratuluję bety ,wiedziałam że sie uda w końcu każda z nas musi się doczekać dbaj o siebie i ty egz tez i trzymajcie kciuki za następne staraczki, ja ide na bete jutro Boże jak bym chciała cieszyc się z wami niech stanie się cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memories02
Tosia Gratuluje!!!! Ależ sie ciesze, to poleciała seria zaciążonych:) Super:) Oby ta pomyślne wiruski przetrwały do lutego :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu wielkie gratulacje:) W końcu ile ta beta????:) Egz, Ty mi o przyrostach nie mów, moje też były kosmiczne i poza normą, a widzisz teraz są bliźniaki. Dzisiaj byliśmy na prenatalnych, wszystko z dzieciakami okej, serca prawidłowo biją, wszystko mają dobre i w normach:) A początek też się bałam... Mnie długo ciągnęło tam w dole, nie macica, ani nic w tym stylu, tylko tak klasycznie na @... Do tego takie dziwne upławy jakbym już miała @... I bolący brzuch przez dwa miesiące, który w 10 tygodniu już się taki duży zrobił, że widać było, że jestem w ciąży:) Na początku jest dziwnie, teraz w 12 tygodniu zaczęłam w końcu wierzyć, bo tych wszystkich usg:) Życzę Ci za 2 tygodnie zobaczenia 2 serduszek:) Naszykuj chusteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mi się przypomniało EGZ, mi nasz doktorek 14dpt powiedział, żebym się jeszcze nie cieszyła dopóki nie pójdę na usg... Co najwyżej mogę się cieszyć tak wewnętrznie:) Dodał, żebym uważała na siebie i że może się wszystko zdarzyć, więc widzisz u niego to normalna gadka, woli chuchać na zimne:) Na Walentynki wysyłamy mu kartkę za te dwa serca, które nam dał:) Trzymam kciuki za Was nowe ciężarówki, obecne i za przyszłe oczywiście. Jak widać jest to forum cudów i wszystko się może zdarzyć, nie należy tracić nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w końcu mogę spokojnie napisać do Was. Zacznę od tego,że dziś rano nie miałam już plamień. Były w nocy z 8 na 9 , cały 9 dzień i w nocy z 9 na 10 dpt. Dziś jest 10 dpt i moja beta to 71. Nie jest za wysoka,ale mam nadzieję,że dobra i że będzie ładnie rosła.Już się trochę uspokoiłam.W środę dzwoniłam do dr z płaczem,kazał otrzeć łezki i odstawić tylko clexane.Dziś dzwoniłam do niego do niego ucieszona,trochę mnie ostudził,żeby nie cieszyć się za wcześnie - zrobić betę w 14 dniu i zadzwonić do niego.Leki mam brać dalej,ale nie wracać już do clexane.Nie wiem czy robić betę jeszcze w międzyczasie , czy dopiero w poniedziałek? Lulita jutro trzymam kciuki za Twoją betę. Asiulka oby jutrzejsza wizyta okazała się dla Ciebie szczęśliwa i żebyś już mogła ustalać termin punkcji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiulka to rewelacja!!! to super wiadomość !! Kochana będziesz mamusia :) superancko!!! Dla mnie to taki uśmiech i nowa nadzieja, że może sie uda!! Faktycznie kochana Sara dobrze nam tu zrobiła!!! Egz, tosiulka, trolewna wchodźcie tu często bo ja Was bardzo potrzebuję :) punkcja w poniedizałek jeśli bedzie co pobierać...a o tym się dowiem jutro o 8:15...mam juz zwolnienie od poniedziałku...za co pewnie strace pracę ale teraz staram się myśleć tylko o tym by znalazły się chociaż 4 komoreczki i powstało z nich zycie :) kocham was dziewuszki p.s. moja psióła wczoraj o 12:00 urodziła córeczkę Majeczkę :) dobry okres trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
Witam Egz-gratuluje serdecznie.wszystko bedzie dobrze Tosia-gratuluje pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałam zapytac te z pozytywna betą czy wy wszystkie leczyłyscie się u tego samego lekarza w tej samej klinice ?Bo cos mi gdzieś to migneło w postach tylko nie wiem gdzie ,napiszcie proszę u kogo i gdzie pozdrawiami dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu - cudownie !!! :) Egz - mówiłam Ci już, że listopad jest może najbrzydszym miesiącem pod względem pogody ale za to bardzo urodzajnym w zapłodnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia - gratulacje !!!!!! a tak sie martwiłaś a tu prosze jaki wysyp ciaz na topiku :) Ala - czas na ciebie, jak widzisz marzenia sie spełniają,zbieraj kase, siły i do dziela :) pozdrawiam wszystkich, muszę niestety zmykać moje szczęścia strasznie marudne, czas do spanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia :) jak będziesz następnym razem, to napisz jak Twoje szczęścia się rozwijają? Jak synek, czy daje sobie radę, bo tak się o Niego kiedyś martwiłyśmy !!! Pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita, my z Egz jesteśmy w Bocianie w Białym u doktora M:) Obydwie przeszłyśmy swoją drogę w klinikach, które miałyśmy bliżej miejsca zamieszkania. Jeśli przeraża Cię odległość, to powiem Ci, że ja mam wszystkie kliniki w Polsce bliżej, i ta jest najdalej od miejsca gdzie mieszkam:) Dojazd pociągiem, na jedno spotkanie u doktora potrzebowałam dwóch dni, ale jak widzisz warto było. Gorąco polecam Biały, cenowo obliczyłam porównując do innych klinik, jest najtaniej, jedynie trzeba dodać dojazdy, noclegi i jedzenie, wtedy się wyrównuje z innymi klinikami, albo i tak wychodzi jeszcze taniej.... Niestety w Polsce nie ma wiarygodnych źródeł, które kliniki mają najlepsze rezultaty, a powinny takie istnieć, wtedy Bocian by rządził i nadawał poziom do którego inne starałyby się dołączyć. Tosia przepraszam, że zapomniałam, Ty też u naszego doktorka? asiulka trzymam kciuki, mam nadzieję, że tym razem Ci się uda:) Idzie dobra seria, więc powinno jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Heh, hey wszystkim czytającym! Ale nam się zrobił wysyp mamusiek listopadowych ;-) Oby tylko trwał jak najdłużej, super, super, w końcu tyle dobrych wiadomosći!!! Egz - moja kochana , Ty sama wiesz jak się ogromnie cieszę 9wraz z mężem) z Twojej ciąży -przeogromnie po prostu i cały czas zasikam kciuku za dalej pięknie rozwijające się kruszynki - bo jestmm przekonana ze nosisz w sobie dwie takie pięknosci, hura!!!!!!!!!!!!! Egz tyle na to czekałyś, można powiedzieć - latami, ze po prostu chyba musisz być pijana ze szczęścia( bo ja bym była jak nic). Kochana tylko mnie utwiersdza ( i inne przypadki tutaj) ze Tylko nasz doktorek M z Bociana jest jesdnak the best -nawet nie ma co myślec o zmianie kliniki ;-) Ale teraz najważniejsze - duzo wypoczywaj, leż, śpij, czytaj, śmiej się i mysl pozytywnie a wszystko będzie ok - po prostu nie ma innej opcji !! O rany Egz w końcu... Tosia 75 również moje wielkie gratulacje, super, ze się udało za pierwszym podejściem, to wielkie szczęcie i zrządzenie losu!!! trzymam również kciukasy za szczęścliwa ciąże i dobre samopoczucie! dziewczyny - pozdrowienia dla wszystkich, róweniez "starych" forumowiczek które wciąż tutaj zaglądaja, w takich chwilach chce się wierzyć ze na każda z nas przyjdzie w końcu czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3 komórki....tylko....niewiadomo oczywicie czy się będą nadawać itd....punkcja w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie ,niestety mnie się nie udało beta w 10 dniu 1,2 lekarz kazał brac leki jeszcze 2 dni i powtórzyć ale ja wiem że to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita jeśli rzeczywiście się nie uda, to jedź do Białego. Jeśli chcesz więcej informacji to wklejam Ci link do strony dziewczyn, które walczą w Bocianie. One Ci pomogą w temacie kliniki i nie tylko... trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się dobrze. Musisz być zarejestrowana, wątek istnieje 150 stron i jest zakładany nowy z następnym numerem.... Mi dziewczyny tam dużo pomogły. http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=8&t=78270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia- gratuluję!! super wiadomość! Prześlij nam teraz trochę ciążowej energii! egz- jak samopoczucie? mam nadzieję, że wszystko w porządku i już czujesz się mamusią pełną parą! Czekamy na wiruski! asiulka- trzymam kciuki za Ciebie,żeby komóreczki ładnie się zapłodniły i rozwijały. I nie martw się niczym- pamiętaj,ze wystarczy jeden zarodek,żeby uczynić Cię mamą! Mam nadzieję,że Twoje marzenie się spełni tym razem- w końcu mamy płodny czas na topiku!! Trzymaj się ciepło! Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - kciuki trzymam za trzy komóreczki :) Dziewczyny - czy wiecie co się dzieje u naszego rodzynka georgio? Bardzo dawno już nie pisał, może ktoś wie jak się Ich losy potoczyły? Egz - może Ty coś wiesz, jesteście w kontakcie :) georgio - jeśli czytasz jeszcze ten wątek, to odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita - przykro mi, że beta wyszła niska, ale może jeszcze nie wszystko stracone, daj znać jak drugie badanie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 2009
Egz... 😍!...:) Dziewczyny...ja myślami wciąż z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś o północy jadę na zastrzyk z pregnylu (2 amp), wiecie może w którą część ciała robią ten zastrzyk?? :) całuję Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aśki
no oczywiście że w duży paluch lewej nogi - nie zapomnij ubrać czystych skarpetek:P Jakbyś brała menopur w tyłek zamiast w paluchy, to byś miała ze 3 razy tyle komórek. Nie żebym była złośliwa. A tak poważnie to każdy bierze pregnyl w tyłek, ale ty pewnie i tak weźmiesz gdziekolwiek indziej, tylko dlatego, że ja napisałam, że w należy go brać w tyłek. i możesz zrobić go spokojnie sama, nie musisz jeździć w środku nocy i tłuc się po przychodniach i stresować dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×