Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość nadzieje1983
egz-zaciskam kciuki oby ten program byl tym ostatnim....jak komoreczki ile zaplodnionych z tego co wiem dzisiaj mialas sie dowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem - jak Wy to mówicie - podczytującą w "krzakach" :) Kiedyś przypadkowo trafiłam na Wasz topik i zaczęłam podczytywać, nie przeczytałam jeszcze wszyskiego ale na pewno to zrobię. Wasze historie są czasem bardzo smutne, przepełnione wieloletnią walką ale też i sa szczęśliwe, kiedy kolejnej z Was udaje się zobaczyć na teście te 2 kreseczki, a później na usg bijące serduszko/a Waszego jednego marzenia. Wszystkim Wam bardzo kibicuję, ale najbardziej kibicuję EGZ, i nie obraźcie się dziewczyny, ale ona zasłużyła by być mamą i wierzę w to ze będzie, tak jak każda z Was. Egz nie mogę wyjśc z podziwu jaką jesteś silną kobietką, nie poddajesz się i nadal walczysz, mimo przeciwności losu. Każdej z forumowiczek pomagasz dobrym słowem, o każdej pamiętasz, mimo że czasem sama potrzebujesz pocieszenia. Modlę się za Ciebie i 3mam wielkie kciuki aby wreszcie się udało i jestem pewna ze Ci się uda, nie ma po prostu innej opcji :) Ja na szczęście nie mam problemów z płodnością, chociaż bardzo się bałam, zanim zaczęliśmy się starać o maluszka, że mogę je mieć. Ale udało się za 1 razem, noszę pod swoim serduszkiem moje maleńkie szczęśćie, mojego synka, który już za kilkanaście dni powienien być na tym świecie. Wierzę że Wam wszystkim będzie dane odczuć uroki ciąży oraz dolegliwości :) Bo one też jej towarzyszą, ale wszystko wynagrodzi słodka buzia Waszego maluszka. I nie ważne jakimi metodami są poczęte Wasze dzieci, ważna jest wielka miłość którą ich obdarzycie. Pozdrawiam Was wszstkie, te które się starają i te które są już mamusiami, oraz te które są w ciąży. 3mam podwójnie kciuki, ja i mój mały synek w brzuszku za Was wszystkie, a największe kciuki 3mam za Egz. Musi sie udać i na pewno tak się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Dopiero teraz piszę, bo mam ograniczony dostęp do neta (na te 2 dni przed ET postanowilismy pojechac do rodziny i jutro z samego rana wracamy do BS), a wiec mam 4 embrionki:):) Naprawde jestem bardzo szczesliwa,bo jak na mnie to jest suoer wynik:) Oczywiscie caly dzisiejszy dzien siedzialam jak na szpilkach,ale jak embriolog przekazał to mi ta dobra wiadomosc to juz moge chociaz spokojnie oddyhcac:) Embrionki sa na różne fazie rozwoju, na godz 12 dwa bylo 4 komorowe a pozostale dwa slabsze,ale lekarz mówił ze jeszcze cała doba przed nimi i mogą ładnie podrosnąć.Zdaje sobie sprawe ze jeszcze wszytsko moze sie zdarzyc,ale mam wielka nadzieję że będzie moze jakis mrozaczek:) Myslami jestem cały czas z naszymi kruszynkami i jestem przeszczesliwa ze jutro zabiorę dwa do domu (mozno w to wierze!) Aha,wszystkie embrionki sa klasy A i B wiec w ogole rewelka:) W zeszlym roku w listopadzieprzy koljenym podejsciu mialam tylko jedna komorek klasy C wiec teraz wynik jest naprawde dobry,ale obym nie zapeszyla...Transfer jutro ok.11. Kochani jestescie wszyscy absoolutnie wspaniali,wzrusyzlam sie jak przeczytalam tyle cieplych slow wsparcia,wszystkim obiecuje ze odpisze jak tylko bede miala juz swoj komputer,naprawde to niesamoiwte ze tak zawsze moge liczyc na wasze wspracie,nie zapomne tego nigdy...Caluje Was wszytskich,obiecuje ze juz wkrotce dluzej napisze (i odpisze tez na maile!), sciskam goraco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozdoby świąteczne
http://allegro.pl/ozdoby-swiateczne-witraze-naklejki-i1921101242.html Naklejki wykonane są ze specjalnej foli witrażowej w trzech kolorach niebieski, czerwony i zielony. Na każdą naklejkę nałożona jest folia transportowa ułatwiająca naniesienie wzoru. Szerokość wzoru od 40 do 50 cm Wysokość wzoru od 50 do 70 cm W ciągu dnia witraże okienne pięknie rozświetlają słoneczny pokój by nocą gdy zapalimy światło stały się uroczą dekoracją podziwianą przez sąsiadów. Do zaoferowania posiadamy 5 oryginalnych wzorów 1. drzewko (jednokolorowa) 2. choinka (jednokolorowa) 3. anioł + cztery naklejki narożne (jednokolorowa) 4. wieniec świąteczny (dwukolorowa) 5. bałwanek + dwie naklejki narożne (trzykolorowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aśki
Ale uprzedziłaś doktorka, że będziesz zastrzyki przyjmowała w lewy palec prawej nogi, czy też prawy palec lewej nogi? Ja wierzę, że Ci to pomoże! Na pewno obecna stymulacja zaowocuje mnóstwem dorodnych pęcherzyków - powodzenia! ❤️ EGZ - gratuluję (serio, serio - Tobie jedynej mimo wszystko - serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Egz, nie chce Ci moncic ale niech Ci moze podadza wiecej niz dwie. Tutaj tak robia w takich wypadkach jak Twoje. Powodzenia trzymam kciuki mocno, mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz brawo!!! superancko i bardzo się cieszę. dzwonił mój DrD. i powiedział że wyniki rewelka i lecimy z programem. tak się cieszę że wszystki hormony spoko i że nie mam toxo :) bo wiadomo jak to jest jak się ma kociaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, lek który bedę stosowac w duży palec lewej stopy to Pergoveris. Wiecie coś o tym? ktoraś brala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz to super wiesci :-) wstrzymuje oddech, zeby nie zapeszyc, niech sie uda !!! Zyce ci powodzenia, zaciazenia I donoczenia no i szczesliwego urodzenia twojego. Lub twoich wlasnych dzieci. Trzymam kciuki, bedzie dobrze. Ja mialam pobrane 22 komorki a tylko 5 nadawalo sie do transferu, wszystkie klasy B, wiec twoj wynik jes lepszy od mojego. Pozdrawiam wszystkie staraczki, zaciazone I mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz mi z ośmiu wyszło pięć, i też klasy A i B:) I jak rozmawiałam dzień przed to się słabo dzieliły, i embriolog powiedział, żebym się nie nastawiała na nie wiadomo co, a wyszło mi 8A 8B do podania, 8B 6B i 8B do zamrożenia.... Trzymam kciuki za dzisiejszy transfer i piękne zarodki:) I też miałam transfer o 11.00:) kiki lekarz wie najlepiej ile podać, i nasz doktor raczej nie podaje więcej niż 2, z czego ja się cieszę:) asiulka o Pergoveris pierwszy raz słyszę, a to jednorazowy czy ten co się codziennie bierze? Misia widzę, że urodziłaś bliźniaki, napisz coś więcej:) Też chodzę z dwójką i poczytałabym jakieś rady:) We wtorek byłam u gina, na usg dzieciaczki były ruchliwe, i ruszały rączką, albo tak wyglądało, że ruszają, bo bardzo to wszystko było ruchome. Wszystko jest dobrze, wyniki i w badaniu wszystko na swoim miejscu. To, że brzuch już się pojawił, to normalne, niektóre kobiety tak mają, szczególnie te przy bliźniakach:) Trochę odetchnęłam, czekamy na następną wizytą mikołajkową, i wtedy będzie już pierwszy trymestr dawno za mną:) Zmęczenie już minęło, wszystko wróciło na swoje tory, gdyby nie brzuch, nie wiedziałabym, że jestem w ciąży, i takich ciąż Wam życzę:) Zdrowych, bezbolesnych, i wypoczętych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
fijolet, sportsmenka gratulacje! niech Wasze dzieciaki rosną zdrowo i szcześliwie i nie dają Mamom za bardzo w kość :) egz, jakie świetne wieści! strasznie sie cieszę i mocno mocno zaciskam piąstki za transfer! Alicja, do wiosny nie daleko :) ale masz rację, jeżeli nie czujesz że jesteś w pełni gotowa do kolejnej próby to warto poczekać. życzę Ci siły i wytrwałości pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Egz czekam na wiesci zniepokojem. Zaciskam kciuki mocno, mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz jestem myslami z Toba, napisz jak poszlo jak tylko bedziesz mogla. Niech maluszki zostana z Toba na 9 mcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Sportsmanka moje gratulaje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz🌻 ja rowniez mocno zaciskam kciuki:) Bedzie dobrze wierze w to:) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani,mam juz w brzuniu moje kruszynki:):):) 8A i 6 B:) ten 8A wg embriologa jest bardzo dorodny i obiecujacy a i ten 6B ładnie sie rozwija ijestesmy z mezem przeszczesliwi:) transfer byl w wesolej atmosferze,dr M obiecal ze da mi podwojna dawke swojego super kleju:)Embriolog wstępnie chciał mi podać 3 komórki,ze względu na moją burzliwą przeszłość i piąty program a le wspólnie z doktorem M postanowiliśmy podać 2, ze względu na moją wadliwą macice dla której nawet bliźniaki są dużym wyzwaniem.Pozostałe dwie komóreczki 4B pozostawione zostały do dalszej chodowili i ewentualnego zamrożenia.Mam nadzieję ze podrosną i poczekają na mnie:)))Teraz będzie wielkie oczekiwanie,ale poki co jestem szczęsliwa,że maluchy są już z nami:))Bardzo,bardzo,bardzo dziekuje Wam za wsparcie i kciuki!!!!!Jutro jedziemy do domu i wtedy będę mogła swobodnie pisać.Całusy dla Was wszystkich!!!! Tosia-jak idzie stymulacja???Kiedy punkcja?? Fiolet,Sportsmenka - olbrzymie gratulacje!!!Niech Wasze pociechy rosną pięknie i zdrowo Odezwe się w sobotę do wszystkich,ściskam Was gorąco!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz🌻 ciesze sie ze wszystko poszlo tak ladnie i masz tak piekne komoreczki juz ze soba....teraz tylko odpoczywaj i uwazaj na siebie, a maluchy napewno zostana z Toba na 9-mcy:) Bije od Ciebie taka radosc i szczescie i niech juz tak pozostanie:) Dalej zaciskam kciuki i do uslyszenia:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kochana Egz cieszę się,że o mnie pamiętasz, napisałam do Ciebie kilka słów na priva.Cieszę się,że masz już maluszki ze sobą.I to jeszcze jakie śliczne! U mnie stymulacja przebiegała super, bez większych dolegliwości.Na pierwszej wizycie tzn.po sześciu dniach stymulacji ustaliliśmy datę punkcji.Wstępnie dr M. po wynikach badań i usg planuję pobranie minimum 10 pęcherzyków.Punkcja u mnie jutro- mam lekkiego stresa,ale staram się nie myśleć o samym zabiegu tylko o tym co będzie później.Ufam całemu personelowi i mam nadzieję,że zabieg przebiegnie bezproblemowo. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - ale super wynik! Masz dwa piękne zarodki pod sercem i jest duża szansa, że bedą mrożaki :) no rewelka poprostu! jak tak czytam o twoim sukcesie, to sama nabieram coraz wiekszej ochoty na kolejny krok. Trzymam kciukasy, abyś za 9 miesiecy napisała nam jakie to szczęscie tulić do piersi swojego maluszka :) A ja dzisiaj chodziłam po sklepach dzieciecych, szukałam jakiegoś ciuszka dla dziecka kuzyna mojego męża. I wyć mi sie chciało, że nie dla swojego, tylko czyjegoś. Ech, to takie trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ rewelacja!! brawo!! 3 mam kciuki oczywiście i tak jak napisała Alicja daje to mega kopa do walki. kochana 3 majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaia72
Egz az lezka mi sie zakrecila w oku zw wzruszenia, to wspamoa;e wiesci :) masz 2 na prawde piekne komorki, gratulacje! teraz musi sie udac strasznie mocno ci kibicuje i wierze w szczesliwe zakonczenie Ala wierze, ze podejmiesz kolejna walke, dasz rade, wim, ze nie jest latwo zarowno finansowo i psychicznie, ale nie masz chyna innego wyjscia, chyba, ze bedzie ci dane zajsc nAturalnie, czego ci b. zycze. pozdrawiam, jak zwykle chcialabym napisac wiecej, ale musze zmykac trolewna gratuluje blizniakow,to wielkie szczescie ale pelne rece roboty,aby byly tylko zdrowe to dasz rade, nie ma nic gorszego jak choroba dziecka. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze z pospiechu wpisalam sie pod pomaranczowym nickiem :-) Dziwilam sie, ze nie musialam wpisywac hasla :-) teraz zobczylam, ze sama blednie wpisalam swojego nicka :-) Ta klawiatura telefonu jest malo wygodn, czasem nie kazda literka pojawia sie na ekranie, czasem palec przycisnie 2 naraz, bo te przyciski sa b. Mautkie. W kazdym razie b. Pozdrawiam wszystkich I czekam na wiesci od EGZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memories02
Egz- trzymam kciuki i rowniez czekam na same dobre wieści :):):) Trzymaj sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Hello, wprawdzie b. rzadko tutaj zagladam bo mam strasznie mało czasu, ale to nie znaczy, że cały czas nie trzymam kciukasów na szą kochana EGz!!!!!!! z całych sił zaciskam za powodzenie akcji, dołączam codzienną modlitwę, dobre mysli i ... juz czuję tę nadchodzącą dobrą nowinę !!! teraz po prostu musi się udać, wszystko tak pięknie i gładko idzie, więc końcówka musi być wspaniała! EGZ ściskam Ciebie i dzieciaczki z całych moich sił, buziaki dla Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
Witam egz-powodzenia trzymam kciuki aby sie udalo trolewna -gratuluje blizniaków Bylam wczoraj na wizycie leki podzialaly wychodowalam dwa pecherzyki w czoraj wzielam ovitrelle i teraz jazda.Wziełam wynik posiewu bakteri juz nie mam . POZDRAWIAM WSZYSTKICH;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×