Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość Trzymam ...
Po co sie podniecacie ze sie udało po pierwszej becie? Pózniej jeśli coś nie wyjdzie to wszystkie wspolczujecie egz i znów to samo... Do czasu USG i bicia serca albo najlepiej do 1 trymestru lepiej sie nie nastawiac. Takie moje zdanie. Egz trzymam kciuki bardzo bardzo!!!! Moja znajoma tez tak miała ze były 2 zarodki i jeden sie wchlonal. Ważne zeby ten drugi rósł i rósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też trzymam...
Egz skoro masz silne mdłości jako typowe objawy ciążowe to znaczy ze dzidzius się rozwija i wszystko będzie dobrze ! leż , wypoczywaj, wstawaj tylko za potrzebą. Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxmjcnbkjf
haloo haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baozka
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki..!:)czytam Was od 2 lat..ale nigdy nic nie napisalam,jakos nie czulam sie na miejscu aby wsadzic swoje 2 grosze w ten temat.. ja 10 lat temu tez sie leczylam..po pieciu latach sie poddalam..lekarze juz nie widzieli innego wyjscia jak in vitro....co nie dawalo nawet 50% pewnosci....nie podjelam sie tego z przyczyn finansowych..wowczas nie byla to tak tania sprawa..7 lat temu zmienialm swoje zycie ..zwiazek sie rozpadl,wyjechalm zagranice..tu poznalam faceta ktory tez mial watpliwosci swojej plodnosci..po roku znajomosci zaszlam w ciaze ..o ktorej dowiedzialam sie w 10 tc.(to do EGZ):)..Egz ja poszlam do gina z tym ze miesiac bardzo mocno krwawilam a myslalam ze to okres..Gin stwierdzil ze to ciaza..bralam duphaston i lezalam.mialam wielkiego krwiaka ktory sie wchlonol po 2 tyg. ..mam syna ktory ma 3 latka..:)Napewno EGZ bedzie wszystko dobrze..badz dobre mysli;)! w lecie podjelismy decyzje o drugim dziecku,ja sie nie nastawialam na cuda..mialam watpliwosci ze uda mi sie szybko zajsc..udalo sie w pierwszym cyklu jestem w 17 tc... Dziewczyny chce Wam powiedziec ze na kazda z nas jest czas..do poddawac sie a moze i troche odpuscic..a kazda z Was zostanie kiedys mama...jestem pewna tego..:)!!!!Pozdrawiam dziewczyny chce Wam pow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam an becie ale to tylko formalność bo już cały organizma mi przypominam o @, która nadejdzie lada moment...nie ma się co łudzic że beta będzie większa niż 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka lat
Asia wiem ze znasz swój organizm ale może objawy ciąży są u ciebie podobne jak na @ Trzymam kciuki za was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka-jak wynik bety?? tosia-jak wizyta?? baozka-dzieki,to co napisalas jest pocieszajace,zycze Ci spokojnej ciazy! U mnie bez zmian...Caly czas mam plamienie,za to od 2 dni mdlosci sa duzo mniejsze-nie wiem czy to dobrze ze tak nagle ustaly..Poza tym mam biegunke od 3 dni-myslicie ze to moze byc zwiazane z luteina?bo biegunke mam od czasu brania luteiny. Takze tyle u mnie,czekam do wtorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik już jest, ale pojadę jak ustaną korki dziewczyny t0 naprawde tylko formalność, już nawet zapomniałam proszki wziąć o odpowiedniej godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportsmnke
Egz i Asiulka trzymam za was kciuki :) Egz ja pod koniec 5 - początek 6 tygodnia trafiłam do szpitala w ciąży bo miałam bóle w podbrzuszu i jak mi robili usg to było tez widać tylko pęcherzyk, bez tego ciałka żółtego ani tętna dzidzi, dopiero w 8 tygodniu jak poszłam na kolejne usg prywatnie (trochę lepszy sprzęt niż w szpitalu) to zobaczyłam i usłyszałam bicie serca mojej córci - i jak wiesz wszystko się potoczyło dobrze, a na początku przez pierwszy trymestr nie było tak kolorowo, mdłości tez mi strasznie dokuczały i codziennie rano wymiotowałam ( z uśmiechem na ustach :p ), biegunkę tez pamiętam że miałam kilka razy, ale to chyba nie było zależne od luteiny - musi być dobrze, wierzę w to ❤️ Asiulka życzę Ci miłego rozczarowania,aby jednak Cie przeczucie myliło tym razem, daj znać jak wynik bety 🌼 pozdrawiam resztę ekipy, nie pisze do wszystkich bo maleńka właśnie sie przebudza i kwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na wizycie.Niestety nie słychać serduszka.Jest pęcherzyk ciążowy ale nic nie słychać.Lekarz wysłał mnie dziś na badanie bety i jutro mam dzwonić do niego z wynikiem.Wtedy zadecyduje co dalej.Na razie zaproponował wizytę za tydzień.Dalsze czekanie... Asiulka napisz jak beta? Egz jestem z Tobą,doskonale rozumie co czujesz.U mnie lekarz zobaczył ślad po drugim zarodku.Prawdopodobnie w trakcie plamienia w 8-9 dpt poronił się lub wchłoną się.Musimy być dobrej myśli i musimy wierzyć,że nasze maluszki dadzą radę i będą z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, Tosia To z pewnoscia trudne chwile dla was, trymam mocno kciuki za prawidlowy rozwoj ciazy I zeby wszystko dobrze sie skonczylo. Badzcie dobrej mysli Asiulka Ja jednak poczekam na wynik bety, mam nadzieje, ze bede ci gratulowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, Tosia To z pewnoscia trudne chwile dla was, trymam mocno kciuki za prawidlowy rozwoj ciazy I zeby wszystko dobrze sie skonczylo. Badzcie dobrej mysli Asiulka Ja jednak poczekam na wynik bety, mam nadzieje, ze bede ci gratulowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, Tosia To z pewnoscia trudne chwile dla was, trymam mocno kciuki za prawidlowy rozwoj ciazy I zeby wszystko dobrze sie skonczylo. Badzcie dobrej mysli Asiulka Ja jednak poczekam na wynik bety, mam nadzieje, ze bede ci gratulowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, Tosia To z pewnoscia trudne chwile dla was, trymam mocno kciuki za prawidlowy rozwoj ciazy I zeby wszystko dobrze sie skonczylo. Badzcie dobrej mysli Asiulka Ja jednak poczekam na wynik bety, mam nadzieje, ze bede ci gratulowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w 9 dpt beta wynosi 12,18 ktoś wie co to bo ja kompletnie nie wiem co to moze być bo boli mnie brzuch jak na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka czy ty wbijesz
sobie do tego pustego łba że ból brzucha na okres jest identyczny jak ból na początku ciąży?????? mam dziecko to wiem!!!! Twoja beta nic ne znaczy na razie, liczy się druga beta po 48 godz od pierwszej, jeśli przyrośnie o ok 100% to ciąża a jak spada lub się utrzymuje na tym samym poziomie to może byc podwyższona bo leki na stymulację do inv wpływają na minimalny wzrost bety mimo braku ciąży . Życzę Ci ciąży ale jesteś taka smętna,rozgoryczona, pesymistyczna że zachowujesz się jakbyś tej ciąży nie chciała a wpadę zaliczyła -o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle lat...
Dobrze to ujęła osoba powyżej. Asia tez ci życzę ciąży ale wkurza mnie twoje podejście. Będziesz rodzic to tez powiesz ze to formalność. Nigdy nie byłaś w ciąży to skąd możesz wiedzieć ze ten ból to nie jest to? Wiecej optymizmu i pozytywnych myśli dziewczyno .... A teraz co będzie potrzebne takie nastawienie. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie mogę uwierzyć ze mogłoby nnie to spotkać..to takie piękne.. no nic...czekanie sie wydłuża o kolejne dni...może teraz do mnie dotrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - jakoś nie mogę tego zrozumieć, dlaczego nie umiesz się cieszyć swoim szczęściem ? jestem prawie przekonana, że następna beta będzie dwa razy taka jak dzisiaj :) ....... jeżeli się uda (a mam przeczucia, że tak ;) ) to mam nadzieję, że przez te 9 mc nauczysz się wierzyć w swoją małą Kruszynkę, bo uważam, że Matka powinna jako ostatnia stracić wiarę w swoje upragnione dziecko. Ty nie masz jej od samego początku a przynajmniej w taki sposób siebie pokazujesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja się cieszę, mało nie zemdlałam w przychodni ze szczęścia tylko boję się żeby nei zapeszać...czekam na to tak długo..a w dzieci wierzę zawsze...nie chcę tylko za wcześnie się cieszyć tak jak to ktoś wcześniej napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pare dni mnie nie było a tu tyle wiadomości ,mam nadzieję ze wszystko bedzie u was dobrze ,ze wszystkie zobaczycie bijące serduszka.Ja niestety po 7 tygodniach nie zobaczyłam i wiem jak cięzko czeka sie na wyniki badan ,trzymam kciuki. U mnie endometrium powoli rośnie w poniedziałek dowiem sie czy bedzie transfer naszych mrozaczków w grudniu czy bedziemy musieli odpuscic jeden cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka86
asiulka doskonale cie rozumiem , sama bym chyba nie mogła w to uwierzyć :) trzymam kciuki za kolejna bete! egz, tosia - mam nadzieje ze wasze oczekiwania i nerwy zostaną wynagrodzenie , trzymajcie się! katrin a jak twoje samopoczucie przed laparoskopią ?kiedy dokładnie ja masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia29
Witam....czytam sobie od jakiegoś czasu różne topiki odnośnie starań...i raz mam nadzieje, że w końcu zawsze dziewczyny zachodzą w ciąże więc zajdę i ja, ale dziś strasznie mnie to dołuje....dlaczego wszystkie mogą a ja nie? Staramy się z moim facetem pół roku ale nic...na początku nie zwracałam na to uwagi...lekarz powiedział że nie ma się czym przejmować że to normalne...ale tym razem gdy przyszła @ to mi się normalnie wyć chciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka-trzymam kciuki za przyrost bety!! tosia-a jak Twoja beta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×