Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość 987654321
Klikasz w MOJE KONTO tam Ci wyskakuje pseudonim i hasło, wymyślasz sobie hasło i gotowe :):):) Trzymam kciuki w dalszym ciągu za Was i Wasze Szkraby :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz trzymam za Ciebie kciuki.,. Musi być dobrze musisz m,yśleć pozytywnie.Ważne jest to żebyś teraz odpoczywała i nie stresowała się. Ty i Twoja kruszynka są najwazniejsze. :):) będzie wszystko dobrze. Misia za Ciebie też trzymam kciuki; Georgio jesteś fajnym facetem i tak super wspierasz swoją żonkę to jest naprawdę godne pochwały.. Nie mniej bardzo trzymam kciuki za wszystkie Kobietki starajace sie i oczekujące swojego wyamrzonego szczęścia. Podstawą jest pozytywne myślenie. Czytam Was od dawna i za każdego sie modlę.. Jeszcze kilka słów dla Sary. dzieki, że założyłaś ten topik jest on miejścem, gdzie bez problemu mozna otrzymać wsparcie i dobre słowo. dziewczyny i chłopaku :). dzięki za to że właśnie tacy jestescie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
Ja pomyslalam sobie ze Dosia robi sobie jaja z Kaczynskiego ot co!:) Ja jestem z innego topiku i niestety 2 fajne dziewczyny odeszla ze wzgledu na przekonania,wiec Georgio ma racje lepiej sie nie wypowiadac na temat polityki i przekonan religijnych. Egz co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liljawodna-jeszcze raz powtórzę ŻE TO NIE BYŁ MÓJ WPIS!!! ktos wykorzystał mój login do celów politycznych, jakas totalna głupota, a to nie jest miejsce na to by sie wypowiadac o polityce. Nie potrzebnie sie tylko zdenerwowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia-nie przejmuj sie tym co bylo wyzej, to jakas kpina i nie warto sie denerwowac!!!! egz-kochanie czemu milczysz? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WSZYSTKIM :) Egz Słoneczko zobaczysz, że wszystko z Dzidzią jest w porządku, a Ty Malutka nie stresuj się na zapas, bo ten stres szkodzi i Tobie i Dzidziolkowi... ciągle TRZYMAM KCIUKI I SIĘ MODLĘ ZA WAS!!!! :) Misiu a co u Ciebie? Jak samopoczucie? Dosiu a Ty pewnie po wizycie u lekarza jesteś przeszczęśliwa!!?? :) U mnie nic nowego... zaczęłam teraz sesję w szkole, a od poniedziałku zaczynam kurs prawa jazdy... pracy jak nie znalazłam tak do tej pory nie mam... :( Ale leję już na to, ot i tyle!!! Przepraszam, że nie napiszę do WSZYSTKICH z osobna, ale wracam do zakuwania na piątkowy egzamin... :( Pozdrawiam WSZYSTKICH SERDECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja tylko na chwilke. u mnie bez zmian, nadal są niestety te plamienia, chociaz sa troche mniejsze niz wczesniej.nie wiem co o tym wszystkim myslec. boje sie bardzo czy wszystko zakonczy sie pomyslnie. jutro badam znowu betę, estriadol i progesteron. i mam wizyte u lekarza. mam nadzieje ze juz bedzie mozna zrobic usg i bedzie widac pecherzyk ciazowy. modle sie zeby byl dobrze umiejscowiony, bo niestety krwawienie moze rowniez oznaczac ciaze pozamaciczna....:((( to tyle, do jutra, pozdrawiam gorao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz ale czy w Twoim przypadku ciąża pozamaciczna jest w ogóle możliwa? Chyba nie, bo przecież umieszcza się komórki w macicy i jak to możliwe że zawędrowały gdzie indziej? Ja nie wiem ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości... Wierzę w to że beta nadal przyrasta i badania wyjdą pomyślnie !!! :) Nie martw się na zapas, jeżeli nie czujesz dużego bólu i już tylko masz plamienia to wszystko wstazuje na to że nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - czekam z niecierpliwoscia co powie jutro twoj lekarz, caly czas czuje, ze pomimo tych plamien jest wszystko ok, tak jak ci pisalam takie historie sie zdarzaja i nie wplywaja na ciaze, jestem dobrej mysli i wierze, ze tak jest rowniez w twoim przypadku, daj znac po wizycie bo na prawde bardzo sie martwie tym co sie u ciebie dzieje, badz dobrej mysli, wierze ze jutro nas uradujesz pozytywnymi wiesciami:) U mnie tak jak pisalam mam dolegliwosci glownie w nocy, w dzien jest ok, dzis znow malo spalam, ale to nic, wszystko zniose dla dobra ciazy aby tylko wszystko bylo w porzadku, dlatego nie moge sie doczekac czwartkowej wizyty, bo przeciez mialam tylko jedna bete, dopiero teraz bede robic druga no i usg, zobazcymy co tam lekarz zdola wypatrzec :) mam nadzieje, ze same dobre rzeczy :) Malutka - zycze powodzenia w egzaminach, czy przydaly ci sie choc troche adresy, ktore ci wyslalam? Wyslalas do nich CV? Georgio - kiedy zaczynacie przygotowania do transferu? Jak wasze samopoczucie? Co do polityki masz racje, ale jak widzac ktos chcial nam wlozyc kij w mrowisko i podszyl sie za Dosie:) Dosia - gratulacje, super ze wszystko idzie dobrze, ze z dzidzia wszystko ok, nawet sie nie obejrzysz a bedziesz miala ja przy sobie :) nie wiem czemu wydaje mi sie, ze to dziewczynka:) Ty znasz juz plec? Dosia ktos bardzo chce zebys zaglosowala na Kaczorka :) nie przejmuj sie dobrze, ze zabezpieczylas swoj nick :) Ala - co u Ciebie? sa jakies widoki na kolejne podejscie? Nadzieja - jak widze zblizasz sie wielkimi krokami do konca:) to prawie 30 tc, juz nie wiele zostalo, ale ci zazdroszcze :) ja tez juz bym chciala byc w 30 tc :) a najlepiej po porodzie:) Swiatelko - co u ciebie? Kochani gdzie sie podziewacie ? odezwijcie sie co u was ? Pozdraiwm wszystkich i oczywiscie naszych kochanych podczytujacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nadal bede sie upierac przy tym aby narazie nie pisac o sobie ... EGZ JESTEM , TRZYMAM I NIE PUSZCZAM z tymi uniesionymi nogami i nospą nie zartowalam gdyz mozesz miec krwiaczki ktore powoduja to krwawienie i z automatu lekkie skurcze macicy ktorych mozesz nawet nie odczuwac a moga szkodzic . Ani jedno ani drugie nie zaszkodzi . Wierze po prostu ze szczescie sie do ciebie usmiechneło i co wiecej smieje sie nadal .......... NIEZNIKAJĄCY ROGAL OD UCHA DO UCHA - i zakazuje Tobie jako forumowa kolezanka myslec w innych kryteriach !!! :-))))))))) Dziekuje ze odbieracie mnie tak jak odbieracie ale to wasze historie wyzwalaja zyczliwosc i inne cechy na wymarciu w naszym ludzkim otoczeniu. Mozecie wierzyc lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TRZYMAM !!!!!!!!!!!!!!!
post wyzej to bylam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TRZYMAM !!!!!!!!!!!!!!!
Informuję, że Bronisław Komorowski chce sprywatyzować oświatę, co sprawi że nauka będzie dostępna tylko dla nielicznych (czytaj bogatych). "Głupim" ( nie oszukujmy się, bez jakiejkolwiek szkoły nawet geniuszowi będzie trudno wyjść na ludzi) narodem jest łatwiej manipulować, co ma zapewne na uwadze pan Komorowski. Płatne studia są absurdem, ponieważ są one i tak same w sobie dużym wydatkiem dla rodziców chociażby. Utrzymanie w "wielkim mieście" jest bardzo kosztowne, a płacenie za naukę podetnie skrzydła wielu młodym, zdolnym ludziom. Na prawdę tylko nieliczni są w stanie pozwolić sobie na coś takiego, wystarczy spojrzeć jak dramatycznie obniżają się progi punktowe na studiach w trybie niestacjonarnym, czyli płatnym. To by było na tyle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkku
ja trzymam- spiepszaj ze swoimi pogladami politycznymi gdzie indziej kretynko!!! głosuj na kaczora będzie polska idealna ech............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
To nie jest topik polityczny! Egz co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje ze tu grasuje jakis fanatyk polityczny i tym razem podszył sie za nasza koleżanke -"Ja trzymam". nie dajmy sie zwieść. Misia72, jestem przekonana ze wyjdziesz od lekarza uradowana, mnie tez sie wydaje ze ty bedziesz miała dziewczynke. A jesli chodzi o mnie to ja jeszcze nie wiem co bedzie bo to jeszcze za wczesnie, ale jednak przeczuwam ze bede miała synka, tak mi cos intuicja podpowiada. Natomiast mysle ze Egz bedzie miała chłopczyka. Malutka, powodzenia na egzaminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Wasze przeczucia się nie sprawdziły...Już po mojej ciąży....Beta spadła o ponad połowe...Jade do lekarza ale to tylko formalność...Jestem załamana,odechciało mi się żyć...Po co się starać skoro i tak nic się nigdy nie udaje....5 lat walki, wyrzeczeń, nadziei a i tak za każdym razem jest jeden wielki kop w dupe i wielka przepaść w dół:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Mam już dość wszystkiego.....Ile razy można się podnosić????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) byłam wczoraj w katedrze i modliłam się do Matki Boskiej za mamusie u nas na topiku, zwłaszcza te najświerzsze Egz i Misie, i o to aby szczeście uśmiechneło się do nas wszystkich starajacych :) ps. wiem że nie jest to portal o polityce czy religii, ale powiem wam że po tym jak egz ostatnie podejście straciła, żoona georgia nie dotrzymała ciaży, ogólnie było sporo niepowodzeń, a ja się wtedy tak gorliwie za was wszystkich modliłam, i nie zostałam wysłuchana, to się się odsunełam od wiary... i wczoraj jak przechodziłam obok katedry to coś mnie tkneło aby wejść i jednak sie pomodlić czekam na dobre wieści dzisiaj wieczorkiem od egz i misi o pięknie rosnącej becie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz a ja własnie teraz do Ciebie psiałam, z taką nadzieją... kurcze dziewczyno kochana nie wiem co Ci mogę powiedzieć... na razie się tylko poryczałam... fuck to po prostu jest niesprawiedliwe współczuje Ci z całego serca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Wasze przeczucia się nie sprawdziły...Już po mojej ciąży....Beta spadła o ponad połowe...Jade do lekarza ale to tylko formalność...Jestem załamana,odechciało mi się żyć...Po co się starać skoro i tak nic się nigdy nie udaje....5 lat walki, wyrzeczeń, nadziei a i tak za każdym razem jest jeden wielki kop w dupe i wielka przepaść w dół:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Mam już dość wszystkiego.....Ile razy można się podnosić????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka..a pomysl o dzieciach z domu dziecka.. jak one chcialaby miec taka mame jak Ty:) Jestes wrazliwa i uczuciowa, one potrzebuja wlasnie takich rodzicow jak wy. Naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz strasznie mi przykro :( aż mi się łza w oku zakręciła :( Nawet teraz nie wiem jak Cię pocieszyć. Współczuję. Bądź dzielna i nie poddawaj się !!! Całusy Nietuzinkowa mogłabyś w takiej ciężkiej chwili dla koleżanki Egz nie wspominać o adopcji !!! Sory ale to jest bezczelność, duży nietakt z Twojej strony, żeby teraz się wcinać z takimi uwagami. Nigdy nie zrozumiesz co czuje Egz w tym momencie !!! Tak, potwierdzam, że dzieci z domu dziecka są Kochane i potrzebują miłości. Sama być może sobie kiedyś przygarne sierotke ale tak się nie robi co Ty robisz w tym momencie. Aż się we mnie zagotowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30-nie wiem co napisac, zadne sowa tutaj nie pomoga, lzy same cisna sie do oczu, to nie tak mialo byc :( kochana trzymaj sie , odpocznij nabierz sil tylko tyle jestem w stanie teraz napisac:(:(:( to wszystko jest takie niesprawiedliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mi przykro Egz 😭 na prawdę wierzyłam, że bedzie dobrze, ze musi tak być ..... :( trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz.. tak mi przykro :( Zrob sobie przerwe od tego wszystkiego, sprobuj zapomniec na jakis dluzszy czas. Kiedys szczescie musi sie usmiechnac do tak fantastycznego czlowieka, jakim jestes. Nie ma innej opcji. Tylko teraz to jeszcze pewnienie ten czas... Przytulam... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljawodna
zycie jest niesprawiedliwe! Czesto nie mozna osiagnac tego czego najbardziej sie pragnie! A my pragniemy tak niewiele,tylko zeby zostac matka???????????? Egz nie znam twojej historii ale mam nadzieje ze sie nie poddasz! Niestety niektre kobiety musza przejsc przez kilka in vitro az dojdzie do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz :( tak mi przykro. Przytulam Cię w tej trudnej chwili. Widocznie Bóg ma inny plan, innego dzieciaczka dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstronna
Światełko - myślę, że osoba, która pisała o adopcji nie miała nic złego na myśli i chyba zupełnie niepotrzebnie się "zagotowałaś"... osobiście odebrałam ten wpis jako bardzo życzliwy w stosunku do egz. Ponadto jest to temat o "jednym marzeniu" - dla polityki może nie ma tutaj miejsca ale wzmianka o adopcji chyba ma tutaj prawo bytu? No chyba, że marzeniem dla niektórych jest 9 miesięcy ciąży - a nie dziecko jako żywa istota Egz - wierzę , że dasz radę - dla mnie jesteś wzorem w zmaganiach z niepłodnością , P.S. Jeśli ktoś powie, że mam się nie wypowiadać bo nie wiem jak to jest to z góry napiszę, że jesteście w błędzie... zmagam się z bezpłodnością, też płaczę po nocach, wszędzie widzę dzieci i mam wrażenie, że wszyscy dookoła zachodzą w ciąże bez problemu a ja mam jakiegoś dziwnego pecha ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×