Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinki54

pływające świeczki

Polecane posty

Gość pinki54

Może jestem jakaś opóźniona, ale dopiero nie dawno dowiedziałam się o czymś takim jak pływające świeczki. W necie trudno znaleźć jakieś konkretne informacje na ich temat. Ale może ktoś jest bardziej obeznany w temacie i mógby napisać czy te świeczki można bez problemu kupic w sklepach i czy ich cena jest bardzo wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
A czy to jest tak, że te świeczki bez problemu unoszą się na zwykłej wodzie czy jakiś specjalny płyn musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on lubi tę aurę
parafina jest lekka i każda świeczka będzie pływać, oczywiście najlepsze są płaskie w zwykłej wodzie :) fajnie wyglądają w płaskiej szklanej misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
pływają na normlnej wodze, moja mama miała taką kompozycję kamyki, szklana miseczka i plywające świeczki niestety kot stwierdzil ze od dzisiaj bedzie to jego miska i od 2 lat pija tylko i wyłacznie z niej. PO świeczkach i kamykach nie ma już sladu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
dzięki, ale chodziło mi o takie bardziej zwyczajne, podobne do podgrzewaczy zwykłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Dzięki Wedding Planner, właśnie czegos takiego szukałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy na naszym weselu u nas na stole plywajace swieczki...pieknie to wyglada...sa niedrogie...mielismy zolte kwiatki...unosza sie bez problemu na zwyklej wodzie..http://www.darpol-candles.pl/display.php?f=1187285301959.jpg co takiego mielismy..tlyko bez tych zlotych obramowek i placilismy chyba 2,5 za sztuke...i mielismy tez margaretki swieczki i kosztowaly za 6 sztuk 4 czy 5 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
właśnie wczoraj zmieniłam koncepcję i chyba zrobię dekoracje z tymi świeczkami. Same zalety: tanie, łatwe w wykonaniu, niewiele pracy przy tym i świetny efekt:) imili86 napisz jak długo pali się taka jedna świeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz co...nie jestem w stanie ci powiedziec bo naprawde w trakcie wesela nie bylo sie w stanie na to zwracac uwagi...ale dlugo na pewno..bo jak przyjechalismy na sale z kosciola to juz sie palily..i jakies 3 godzinki na pewno...u nas na sali byla specjalna taka miska na dlugiej nozce przezroczysta na te swieczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
no i lipa:( mój pomysł chyba nie przejdzie, bo narzeczony stwierdził, że pewnie większość pojemników z tymi świeczkami zostanie przewrócona i woda sie poleje. No i faktycznie jest takie ryzyko i to nawet duże. Więc chyba na nowo muszę szukać pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny pomysł, ja myśle ze z tym wylaniem się itd. to nie martwcie się. Trzeba by znależc odpowiednią formę szklaną. Może się uda. A wygląda to naprawde ślicznie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli umieścisz je w naczyniach o szerokiej podstawie a wąskim \"wylocie\", nie powinno się wydarzyć. Poza tym wiele restauracji umieszcza na stołach świeczniki,, które są dość wysokie i stanowią większe zagrożenie, niż pływające świeczki. nawet jeśli takie naczynie się przewróci, woda chyba zdąży zgasić maleńkie płomyczki :) Nie rezygnuj tak szybko :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
No właśnie dla mnie problem to nie świeczki i ewentualny pożar, ale właśnie woda. Boję sie ze nie dość że zaleje stół to jeszcze jedzenie na stole. I szczerze mówiąc myślałam raczej o naczyniach typu 'kieliszki' jakieś większe na wysokiej nodze. Naczynia niskie o szerokiej podstawie raczej 'zginą' na stole weselnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y757
Zamiast tradycyjnych świec, zdecydowanie warto wybierać świece sojowe. Są one idealnym wyborem w przypadku wielu osób dbających o każdy szczegół w ich mieszkaniu. Sprawdź je! http://pompomcandles.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia

My też nie mogliśmy się oprzeć tej pięknej atrakcji na weselu, a nasi konsultanci z Pracowni Artis zadbali, aby wszystko udało się cudownie. ahhh aż się rozmarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×