Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8888888888888888888-

Jaka kiecka na studniówke?

Polecane posty

Gość 8888888888888888888-

jakie buty,fryzuraa itd.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_pietruszki
Hej mam ten sam problem:) Marzy mi się cos eleganckiego , ale nie przekombinowanego..niestety żadna sukienka nie spodobała mi się tak, jak bym sobie tego życzyła.Jesli chodzi o buty to klasyczne szpilki z lekko zaokraglonymi czubkami :) a jeśli chodzi o włosy chciałabym żeby wyglądały ładnie, nie mam na nie pomysłu - chę uniknąc sztucznych loków i tony lakieru na głowie..Do tego jakaś ładna skromna biżuteria :)dziewczyny macie jakieś konkretne propozycje?A ty autorko tematu o jakim stroju i dodatkach myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz pomysłu, to postawiłabym na klasykę a la Audrey Hepburn. Czyli mała czarna, perły, kok :) Z takim lookiem nie można spudłować, będziesz wyglądała dobrze, a taką sukienkę założysz jeszcze na wiele okazji. Ewentualnie czerwień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropa83
Z tych ostatnich to jak dla mnie tylko ta ostatnia stalowa jest ok, a z poprzednich to mi się podoba biało-czarna bombka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati;)
mam ten sam problem ;pp mam studniówkę 22.01.2010 r i nie wiem co założyć.Jest ktoś może z poznania bo bede tam w ten weekend i myslalam tam cos poszukac??:) pozdrawiam patus161@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Krótka kiecka i dekolt! Pokaż chłopcom cycuszki i nóżki by rozbudzić fantazję młodych i jurnych źrebaków szkolnych w garniturkach czy tam marynarkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonis cudnych pan
b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapaaaa
Ja na studniówce (ohohho 5 lat temu) byłam w glanach, bez makijażu, po prostu rozczesane włosy (na chłopca ścięte) a sukienkę pożyczyłam od siostry, prosta czarna z długim rękawek i do kolan. Bawiłam się świetnie, bo nie tańczyłam i jako jedyna dziewczyna mogłam siadać i dużo chodzić, bo inne płakały że im się sukienka porwie lub cierpiały z powodu niewygodnych bucików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię trochę "księżniczkowo-królewskie" klimaty, więc na studniówkę założę chyba taką sukienkę http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki/sukienka-bombka-z-haftowanym-gorsetem-turkus-goddess-556--3-goddess-pozostala-odziez-damska-midi-bez-rekawow-elegancki-formalny-klasyczny-romantyczny-z-haftem_135578 Kolor w sumie nie do końca mój, ale większosć osób wybiera czerń, czerwień lub fiolety więc prawdopodobnie będę wyróżniać się z tłumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×