Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czokdi... rewelka... łapka w mapie solnej wygląda bombowo :-) mam nadzieję, że odnośnie \"zamkniętego tematu\" nie chowach urazy :-) też przetestuję tego \"bananowca\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kurde zalamalam sie tym testem......... o co chodz??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
moze dlatego ze wykrywa przed ow. a ni ew trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa tez dobre i nie drogie, jak widzialam na stronie producenta 18PLN, przystepna cena :) graminis wszytsko w jak najlepszym porzadku, bez obaw. Kolejny raz zacytuje moja babcie - lepiej smiac sie jak plakac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że masa solna jest bezpieczniejsza można ją zrobić samemu i na pewno nie uczuli- dobra rada dodać ok łyżkę oleju wówczas jest mniejsze prawdopodobieństwo popękania, bo te wszystkie glinki i gips to mogą a wiem coś o tym bo znam się troszkę na sztuce, sama maluje obrazy i robię odlewy i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
oooooooo moja stronka.... moze na szczescie? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kochane wiecie gdzie moge zlalezc gips taki do twarzy? zeby moc sobie odbic twarz... wiecie o co mi chodzi? bo moja siostrzenica chce!!! macie jakis link ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mój Jacolek ma fajną pamiątkę, kiedy był malutki jego mama nagrała na kasetę jego śmiech, dziś mój Jacuś ma wspaniałą pamiątkę z dzieciństwa- myślę że to też fajny pomysł:) co prawda można zrobiś jakiś filmik ale wierzcie mi że fajnie jest miec jego śmiech np. w komórce jako dzwonek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski🌻 Ale sie rozpisalyscie:D:D:D:D:D Pomysl z stworzeniem II czesci topiku rewelacyjny- brawo:P:P:P:P Witam serdecznie nowe dziewczyny👄🌻👄🌻👄 Wczoraj pisalam do Was posta i mi go wcielo i nie wyslalo, a ze nie mialam czasu bo szlam do pracy to wkurzylam😠 sie i wylaczylam komputer😡 Dzis jestem w domku, ale wczoraj zaczelismy malowac kuchnie i przedpokoj,dzis jak maz wroci z pracy to dokonczy i przez to mam balagan w domku.....Ogolnie jestem juz po dniach plodnych i juz chyba z dwa tygodnie boli mnie krzyz i w dni plodne bolalo mnie podbrzusze, od tamtej pory czuje codziennie wieczorem jak boli mnie lekko podbrzusze jak na okres- dziwne to wszystko, poczekam do 3.11 i zobaczymy:) Dziewczyny musze wyskoczyc do banku i do sklepu i pozniej zrobic obiadek- bedzie zupa grzybowa i klopsiki w sosie , ziemniaczki i buraczki- zapraszam:) Do pozniej, papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniusia nie martw się tak, głowa do góry, ja na Twoim miejscu zaczęłabym się już "przytulać":D co do takiego gipsu to najlepszy będzie taki szpitalny, niestety nie łatwo go zdobyć chyba że macie znajomych w tym fachu, aha jeśli to ma być odlew twarzy pamiętajcie aby obficie posmarować rzęsy i brwi tłustym kremem, zasłonić twarz kawałeczkami gazy a zwłaszcza rzęsy aby się nie przykleiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dla dziewczynki: http://www.dlarodzinki.pl/artykul/czytaj/szafa-malej-wrozki,290/ Tiamat86 wow! swietnie! jaka technika malujesz? moze pokazesz nam "co nieco" :) ja jutro zbieram sie wlasnie do robienia czegos z masy solnej. od czasu do czasu bawie sie tym, tylko musze dostac porzadna dawke inspiracji. Dlatego naogladam sie ciekawych stron i pomysly sa juz w glowie :) niusiusia nawet nie slyszalam o odlewach twarzy :) ok. maz w domu, wiec zjemy razem obiad a pozniej wyrusze po odzywke do wlosow! no to zycze milej koncowki dnia! do jutra, pozdrawiam Was serdecznie! i owocnych, nocnych staranek ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluję na płótnie farbami olejnymi to moja ulubiona technika, ale oczywiście nie ograniczam się tylko do tego jakieś obrazki suchą pastelą albo malowane akrylem też się znajdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko trzeba zabezpieczyć twarz przed kontaktem z gipsem:) tak jak pisałam można tłustym kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grminis i Tiamat to LODOWIEC nie Bananowiec ha ha rany ja przy tej Myszce w kompleksy wpadnę ____ ona cały czas jakieś różnorodne dwudaniowe obiadki komponuje!!! A mi ledwo jednodaniowy chce zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę mykać:( obowiązki czekają 👄 dla wszystkich, może jeszcze tu do Was wejdę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wiec zapraszam do mnie na obiadek, straczy napewno i nawet dla Twojej rodzinki Ci zapakuje heheheheh....U mnie kochana obiad jednodaniowy by nie przeszedl....bo jak zrobie sama zupke to moj maz sie pyta gdzie drugie danie;) a jak zrobie bez zupki to jemu sie wlasnie chce zupki heheheh i badz tu madry, a tak wogule to nie najedlibysmy sie tylko jednym daniem , dlatego zawsze robie obiad z DWOCH dan:):):):) Aneczko jak sie ciesze ze w koncu wrocilas do nas👄 wielkieee A ktos ma ochote na paczka z lukrem, wlasnie przytargalam ze sklepu;):D:D:D:D:D Kurcze zmarzlam w rece i wlasnie wstawilam wode na herbatke i do tego paczka spalaszuje;)8 stopni na termometrze ale takie mrozne powietrze ze szok...brrrrrrrrrr.....ide sie rozgrzac herbatka i wstawie zupke do gotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
myszka ja wlasnie sama paczki robie .... zapach w calym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zawracam honor lodowca-bananowca :-) fajnie tu z Wami ale trzeba wykorzystać ostatnie szanse w tym cyklu :-) pozdrawiam i miłego przytulańcowego wieczorku życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się rozpisałyście, że nie zdążyłam przeczytać. Proszę o skrót, bo może mnie coś ominęło dodam, że nie mam czasu bo muszę skomponować jakąś durną pracę na zajęcia i idzie mi jak krew z nosa. Pa i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
heeeeeeeeelo????? dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
co tu taka cisza????? hmmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
no nic.... to ja najwyzej bede prowadzic monolog :) 👄 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
mam pytanie: czy to kiedy sie nie ma wgl. tego sluzu rozciagliweg, to znaczy ze nie ma sie plodnych???? jak to jest ??? wy macie taki rozciagliwy przezroczysty sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
aha i jeszce jedno.... macie moze jakis link, gdzie mozna zadawac pytania ginek. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia ja tam zawsze w polowie cyklu mam tak ze z tym nie mam problemow ale chyba nie kazda kobieta ma go tyle samo,musialabys spytac kogos innego bo szczerze mowiac to nie wiem,a linkow tez niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×