Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Niusiusia nie wiem czemu mi to piszesz ale jak narazie to ja nie mam problemow z suchoscia,kurde co za sprawiedliwosc,nowa i od razu w ciazy,ale skladam szczere gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku bo juz myslalam ze sie nie uda bo nie mam jajowodu z powodu c. pozamacicznej ... mam nadzieje ze jednak bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialam doczynienia z durexem czerwonym, rozgrzewajacym. ale nie byl dobry. kleil sie, a zapach byl specyficzny, ale to chyba normalne. a smak - nie moje i nie meza gusta "kulinarne" ;) niusiusia Tobie chodzi o taki chyba w fioletowym opakowaniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
stefcia sorry, do ciebie mialo byc, ze w plodne nie jestem sucha :) wchodzi jak w masełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię robić sama kartki okolicznościowe. Naprawdę świetne mi wychodzą i rodzinka zawsze zachwycona, kupuję specjalny papier ozdobny i drukuję. New Style gratulacje. naszym dziewczynkom tylko patrzeć jak sie uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New Style kolejnym przykładem że i z problemami moża sie o dzidzie postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze szczesciara,ja mam oba jajniki raczej nic mi nie dolega i co?wciaz dupa za przeproszeniem,nawet tez ostatnio modlic sie zaczelam choc musze przyznac ze rzadko to robie ale nic jak narazie to nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam szczególnie praktykująca nie jestem ale koleżanka mi poradziła pomodlić się do Jana Pawła II jak nie mogłam w tą ciąże zajść . Tak właśnie zrobiłam i od razu zadziałało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia cały czas mnie to dziwiło że moje koleżanki z problemami różnymi już dawno dzieciate a ja teoretycznie zdrowa i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest prawda mi lekarz powiedzial ze nie zajde w ciaze szybko bo nie mam jajowodu a po drugie to mialam komplikacje po c.pozamacicznej bo pekla i byla infekcja calej otrzewnej wraz z jedynym jajowodem wiec jedyne co mi zostalo to prosic boga o cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
tak czokdi w fioletowym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie EfQa ja mam tak samo,kumpela miala skracana szyjke macicy a po pol roku staran jej sie udalo,moze ja jakas pechowa jestem albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) New_style_SB ja rowniez gratuluje!!!!! oby tylko wszytsko bylo dobrze!!! dbaj o siebie! och och, lekka zazdrosc mnie dopadla :) no ale jak mowicie, niedlugo i na nas padnie, no! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze New Style to rzeczywiście cud. Uważaj na siebie teraz. nie biegaj, nie dźwigaj itd. A z ta herbatą to może coś jest na rzeczy bo ja zawsze piłam dużo czarnej a jakieś trzy miesiące przed zajściem w ciążę przesiadłam się na oryginalną chińską zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 o tam pechowa, to i ja jestem pechowa? nie! :) nie jestesmy pechowe tylko potrzebujemy wiecej czasu, ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która następna? Jestem strasznie ciekawa kto następny nam ogłosi dobre nowiny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym ze zielona mi nie smakuje,mietowa lubie ale jej tez podobno za duzo nie mozna ,to moze ktoras mi poleci jakas dobra i nieszkodliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia bo do zielonej to się trzeba przyzwyczaić tak z mostu to sie nie da.... spróbuj sobie przez kilka dni popić i zobaczysz czy sie przyzwyczaisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziecko staramy sie od 5 miesiecy ale ja juz o nim mysle od ponad roku dlatego moja tesknota sie wciaz powieksza,troche mi zajelo zeby mojego przekonac bo na poczatku nie za bardzo chcial,a ile jeszcze zajma staranka?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny moja kolezanka byla w ciazy 7 m i lekarze wykryli jakas chorobe u dzidzusia i powiedzieli ze nie przezyje jak sie urodzi to dobrze bedzie jak dorzyje pol roku , dzidzus mial cos w muzgu wszyscy plakalismy strasznie ale jedyna nadzieja w bogu i zaczelismy sie modlic dzidzus sie urodzil i po ok miesiacu choroba zniknela lekarze do tej pory sie dziwja ze jak to sie stalo a bobas ma juz 2 latka i zyje i jest slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu kochana Pan Bóg ma tam w niebie taki czerwony guziczek z twoim imieniem i w odpowiednim momencie na pewno go naciśnie. tylko ty nie wiesz kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja od tamtej pory wierze w cuda i w boga mozna mnie wysmiac ale wiem jedno ze bez boga nic by nie bylo... :) i wierze w to ze kazdej z was sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj jak sie robi i robi to sie w końcu zrobi!!! ---- Jak to powiedział mój mąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×