Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Niusiusia wiec poprosze przepis na paczki, napewno pyszne;) A jezeli chodzi o sluz plodny to czasami znajduje sie on w srodku, ze kobieta moze nie zauwazyc go, takze nie martw sie na zapas:) A ja wlasnie skonczylam gotowac zupke i sobie nalalam bo jestem glodna jak wilk i wiecie co jest pyszna- taka grzybowa kremowka mniam mniam:) Na 3:30 mam na regulacje brwi i jak wroce to bede gotowac klopsiki:) A wy co ciekawego porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znow nie moglam wejsc na kaffe ale nie wiem czy to wina moego kompa,netu czy moderatorka,narazie sie obijam ale wieczorkiem chyba znow bedzie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) Niuniusia czy ja również mogę prosić o przepis na pączki, rany jak ja lubię takie domowe pączki, a jeszcze z powidłami różanymi... mniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w II części, dobrze że już wszystkow porządku bo już pisanie na namtym było lekko wkurzające. Wchodzę a tu aż 9 stronek - nieźle. Słuchajcie mam pytanie bo niemogę znaleść jakiegośc artykułu, czy w ciązy można pić nalewkę z aloesu? Bo wiecie co, mam chory żołądeki żeby zajść w ciążę nie brałam tabletejk od gastrologa, bo i tak bym musiała je odstawić bo uszkadzają płód, tylko dziewczyny powiedziały żebym zrobiła sobie nalewkę 1/3 wina czeronego, 1/3 zmielonego aloesu i 1/3 miodu. Piję coś takiego 1 mały kieliszek rano naczczo i nie wim czy teraz mogę. Jak byście coś znalazły to dajcie mi znać. Bo od jakiegoś czasu boli mnie znów żołądek- jak to na jesień. A jeszcze jedno czy można pić melisę? Bo też piję rano w pracy, na nerwy, bo tam normalnie nie mozna funkcjonować. Piłam jeszcze magnez forte ale już odstawiłam. Wrazie coś to dopytam lekarza ale do 3 listiopada jeszcze daleko. Całuję was bardzo gorąco {usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek co do aloesu to nie wiem ale melise i inne ziolowe herbatki mozna bo pytalam lekarza tyle ze ogolnego tylko nie powinno sie pic miety jak mecza wymioty bo to je wzmaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kochane dziekuje wam :* pojde do ginekologa i sie zapytam o to chodzi ! ps przepis mojej babci jeszcze :)... podam go jutro ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki stefcia o ibnformacje o melisie, bez niej nie wytrzymałam bym w pracy, anie chcę też być zbyt nerwowa, żeby dzidzi potem po mnie taka nie była. Jedna taka w domu wystarczy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek ja miałam wrzody na dwunastnicy, leki musisz odstawić a tej mikstury, którą pijesz tez nie polecam. Najlepsze jest rano na pusty żołądek siemię lniane, należy ugotować niemielone i zrobi się taki kisiel. Albo kupić zmielone i zalewać wrzątkiem. To pomaga i na pewno nie zaszkodzi dziecku. W ciągu dnia przed jedzeniem tez powinnaś zawsze trochę wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie pij kawy i mocnej herbaty bo to podrażnia jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady EfQa. Kawy już nie piję i mocnej chrbaty też, aloes odstawię ale nie wiem czy ten len bym dała radę wypić bo jest obrzydliwy bo juz kiedyś próbowałam. może się przemogę, na samą myśl fuj wzdrgneło mnie brrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
no ladnie maz mi sie wpakowal w wanne..... macie moje drogie : 3/4litra mleka 10 dkg masła 1 1/2 kg mąki 6-10 jajek 5 łyżek cukru cukier waniliowy alkohol (najlepiej czysta wodke ) hihih tylko kobitki.... nieprzesadzac 10 dag drożdży aromat pomarańczowy lub skórka z pomarańczy.... tak mozecie wtrzec w to :) ale lepiej aromat Pół litra mleka zagotować z masłem. Wsypać ½ kg mąki i mieszać aż utworzy się "papka". Białka ubić, dodać cukier, cukier waniliowy, żółtka. Następnie dodać aromat pomarańczowy, i alkohol.:) Drożdże rozpuścić w 1/4 litra mleka (mleko musi być letnie) do "papki" dodać ubite jajka i roztopione drożdże i resztę mąki. Dobrze wyrobić i odstawić w ciepłe miejsce. Po krótkim czasie formować kulki, włożyć powidła, zlepić i położyć do wyrośnięcia zlepieniem do dołu. Smażyć pod przykryciem zanurzając pączki zlepieniem do góry. Po odwróceniu pączków smażyć już bez przykrywki. Ostudzone pączki posypać cukrem pudrem. Smacznego. :) ja wlasnie wcinam z mleczkiem .... pychaaaaaaaaa ps. najlepiej to dajcie takie geste powidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kochane a jak ktoras z was zna dobry przepis na galerete z wieprzowiny, to dajcie mi prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
kochane gdzie wy jestescie???? co wy juz sie zabralyscie za paczki czy jak??? hihihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
Hej dziewczyny dawno mnie u Was nie było po pierwsze nie miałam za bardzo czasu a po drugie po ostatniej wizycie u lekarza złapałam jakiegoś doła ciągle martwi mnie jeden problem dlaczego jeśli jest wszystko dobrze to nie mogę normalnie zajśc w ciąże cały czas o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
madzik hey.... przyzwyczaisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
EfQa jak się czujesz? jak tam twoja mała fasolka? ile ci jeszcze zostało? trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia dziekuje za przepis, napewno zrobie paczusie , moze w przyszlym tygodniu;) A co do galarety to ja nie mam przepisu ,bo ja nie robie nigdy jej bo nie lubie:) Zmykam laski na brwi, wroce to sie odezwe:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
anika u mnie jest tak samo!!!! masz ten taki sluz plodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
pa myszka dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ok madzik. a jak tam u ciebie sstaranka? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
alutek29 masz ten sam problem co ja mnie od niedzieli też boli żolądek i bardzo mnie mdli na początku myślalm że coś stanęło mi na żołądku ale to już czwarty dzień takich męczarni biorę tylko krople żołądkowe ale to nic nie pomaga mój mąż cały czas mówi że może nam się wkońcu udało ale ja nie robie sobie nadzieji bo pożniej jest wielkie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
nisiunia mi lekarz na temat śluzu nic nie mówił spojrzał tylko na wyniki moich hormonów i zdjęcia ze szpitala gdzie pokazane są moje jajowody i stwierdził że wszystko jest ok i mogę mieć dziecko przez invitro a to przecież tyle kasy masakra rozumiesz coś z tego bo ja wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×