Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość ANIKA1410
dorota822 masz taki problem jak ja jestem zdrowa a dzidzi jak nie mam tak nie mam ile się juz starasz ? ja około półtora roku i też powoli mam już tego dosyć każdy lekarz mówi co innego mam taki mętlik w głowie nie wiem co myśleć chyba tak jak mówisz dać sobie spokój a czas pokaże swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
jakos nie ..... bez sensu.... skoro wszystko ok to po co in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIKA1410 masz rację, że człowieka dobija fakt, że niby wszystko jest w porządku a jednak ma się problem z poczęciem dziecka. Ja na razie czekam na @ a potem mam nadzieję, że w końcu mi się uda umówić na wizytę u specjalisty. Chociaż już tak długo czekam na to dziecko, że zaczynam myśleć, że gdyby się w końcu pojawiło w przyszłym roku to z robienia studiów magisterskich mogłyby być nici. Chyba już zaczynam gadać od rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
o moja stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia no to mi stronkę sprzed nosa sprzątnęłaś , ale mam nadzieję, że na szczęście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Już się cieszę, że w sobotę przesuwają czas i pośpimy godzinę dłużej hura,hura,hura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
sara sorrki hihihi.... dzieki ze mi przypomnialas z czasem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dobranoc sara... spij slodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika do porodu juz niedługo___czuję się jakbym siedziała na bombie :D Cześć Madzik i Misiaczki!!! Sara dałabyś radę i z dzidzią i z magisterką na raz , mówię ci ___bo ty twarda baba jesteś ;) dłużej pośpimy ale wcześniej sie ciemno będzie robiło :o Niniusia u myszki to nie dobranoc tylko popołudnie bo u niej 3 -cia godzina dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Alutek że te siemię okropne ale na żołądek to najlepsze lekarstwo, bo działa osłonowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
aaaaaaaaa nic tu sie jakos nie dzieje :) spadam...... dobranoc.... buziaki :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ups..... a no tak :) sorrki hihihihih ale ze mnie leb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej EfQa ja kąpałam Martynke codziennie nalałam troche wody do wanienki takie fajne uczucie jak sie ją kąpie do tej pory mi to zostało a kąpałam ją w mydełku bambino i nic jej nie było w jonson uczula ponoć dużo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem juz na kafee chwile ale musialam nadrobic stronki...poszalałyscie od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo!! jak szybko wiadomosci sie wysylaja!! ukłony w strone tej ktora zalozyła 2 czesc molochu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie tez spadam, bede dopiero w niedziele, bo jutro i w sobote po pracy szkola... wiec do domu wracam nocami i padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji wyjazdu do miasta w weekend (mieszkam w dziurze zabitej dechami;)) kupie tescik ciazowy i jak do niedzieli @ sie nie pojawi to sprawdzam... chociaz szczegolnych nadziei nie mam , bo to dopiero moj pierwszy cykl staran po dluuuuugim okresie pigułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dobranoc wszystkim, spadam stad bo nie chce mi sie monologu prowadzic!! ale z Was śpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja,ale myslałam,ze nadrobiłam zaległości a tu znów 10 stron na jutro mam. Aneczka witaj, fajnie,że jesteś z nami, tęskniłam, co się z tobą działo? Dorotka wróciła, hura co tam u ciebie? A gdzie nasza Kasiada, ewcik, Monita 32 i inne dziewczyny? Pozdrawiam was wszystkie i sciskam.Postaram się byc juz na bieżąco bynajmniej dopóki bedę się kulać. Jak urodze to będę do was zaglądać rzadziej napewno przy tej mojej 2 , nie wiem, czy dam rade byc na bieżąco, ale chciałabym. w każdym razie będe kukać czy którejś się udało i bedę z wami czekac na 2 kreseczki, tak jak wy ze mna czekałyście. Dziewczyny jestescie super i wszystkie doczekacie się swoich maluszków. Dla was fliudki, łapcie wszystkie. Myszka, Misiaczek , Sara teraz chyba na was kolej? ##########################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke, bo jestem o 3 tyg. do tyłu. STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta położna tak mi powiedziała żeby w mydełku nie kąpać co dzień, nie wiem dlaczego ale chyba chodzi o ten pierwszy miesiąc tylko. Juz nie mogę się doczekać maluszka! cześć Smerfetko czy juz sie toczysz czy jeszcze chodzisz? Mojego kolegi żona w poniedziałek urodziła bliźniaki. 3100 i 3500 a brzuch miała taki że wszyscy w szpitalu przychodzili oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) u mnie chłodny ale czuję, że dobry... i mimo, że już zaczęłam mój dzień pracy mam jakiś optymistyczny nastrój :-) a jak tam u Was z porannym nastrojem kochane? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co u ciebie Smerfetko slychac?ja na dzis mam dostac@ ale narazie nic nie ma,ale pewnie przyjdzie,bo jakby moglo byc inaczej,brzuch troszeczke pobolewa,wiec nieuniknione...Smerfetka jesli ja bym byla w ciazy to u mnie duze prawdopodobienstwo jest blizniakow,bo meza siostra ma blizniaczki,u mojego taty w rodzinie tez siostra miala blizniaczki,ale by byly jaja jakbym ja kiedys miala,co ja mowie,ja jednego nie moge miec a juz o dwojce marze:( pije kauwusie i zaraz biore sie za sprzatanie bo nie moge patrzec..EfQa Ty masz dopiero super juz niedldugo!MYszka gdzie sie podziewasz?madzik sie uczy pewnie...misiaczki A Ty gdzie w pracy?jolanta?Patinka ciekawe co u niej,pisalam ostatnio z nia na gg,prosze tu cos skrobnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×