Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

No wlasnie,musi byc na jego bo inaczej w ogole sie nie odzywa i zachowuje sie jakby mnie wcale nie bylo,przykre ale prawdziwe,chyba moj facet jest jakis inny,zamiast wymyslic jakis kompromis to uparcie tkwi przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że ją zdobyłaś może rzeczywiście razem zaciążymy;) hehheh co do facetów to wydaje mi się że akurat w tej sferze są troszkę do nas kobiet podobni, stroją fochy, a potem przekonują się na własnej skórze kto tak naprawdę miał rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo bym sie cieszyla jakby sie nam razem udalo:)najlepiej juz teraz,powiedzialam mojemu ze jak tym razem znow nie wyjdzie to ide do lekarza nasciemniam ze staramy sie juz ponad rok i niech mi da skierowanie na badania bo zegar bije i niestety czas w miejscu nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi nam się udać:) ja właśnie się bawię na tej stronce, którą Ci przesłałam, może już widziałaś, ja tylko czekam aż przyjadą do Kalisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie tracisz czasu i znow buszujesz po netku?na szczescie ja juz mam to obcykane,ale musze przyznac ze po takiej przerwie troszke sie zapomina,ale jak pilnuje czasem kumpeli malenstwa to sobie przypominam i trenuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop taka wiedza nie zniknie tak łatwo a z pewnością się przyda:Da ja wolę się tego wszystkiego nauczyć przed niż na szybcika po urodzeniu dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sie uda,pytanie tylko kiedy jesli o mnie chodzi,gdybym wiedziala ze to tyle potrwa to juz dawno bysmy zrezygnowali z zabezpieczenia,a jesli chodzi o ta akademie to do tego zadupia w ktorym mieszkam niestety nie przyjada,najblizej mam do Grudzadza,czasem dobrze jest mieszkac w wiekszym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop dobrze że do każdego nr. dają filmik o wychowaniu dziecka- taka niby encyklopedia o zdrowiu ale zahacza o rodzinę maluszka i wychowanie, porady...- dlatego ją kupuję bo uważam że warto:D a jak podobały Ci się filmiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają fajne pomysły jak poradzić sobie z problemami u dzieci- można powiedzieć że to taka wyższa szkoła jazdy;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym karmieniem i odstawianiem od piersi to nieraz faktycznie jest problem,ogladalam kiedys program na dwojce o matkach ktore strasznie dlugo karmily piersia,najstarsze dziecko mialo chyba 9 lat,czujesz?i o karmieniu w miejscach publicznych,zebrano kilka matek i posadzono w jakims centrum handlowym zeby zobaczyc reakcje innych ludzi to wiekszosc byla zniesmaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się karmienie dziecka piersią to rzecz intymna, ja w miejscu publicznym nie mogłabym, nawet nie wiem czy odważyłabym się przy rodzicach lub przyjaciółce, a z resztą żyjemy w XXI wieku są urządzenia do ściągania pokarmu... Boże jak można karmić 9-letnie dziecko piersią, przecież chyba już jak dzidzi ma pół roku można je odzwyczajać od piersi, ale te kobiety czasami rozumu nie mają,chmm;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no lurdzie sa rozni,ja tez jestem wstydliwa jesli chodzi o karmienie nawet w domu przy rodzinie a co dopiero w miejscu publicznym,a jednak to mnie pewnie czeka bo zawsze ktos bedzie,jak nie dzieci to moj albo jakas kolezanka,no ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze pomyslane z tymi plytkami na pewno beda pomocne,szkoda tylko ze nie bylo czegos takiego jak moje byly male,tylko czlowiek sam musial kombinowac a i tak nie zawsze sie udawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop ale dobrze że ktoś pomyślał i lepiej późno niż wcale mieć taką wiedzę w pigułce, moje koleżanki które zaliczyły wpadki same na siebie były złe- praktycznie zerowe przygotowanie, a broszurki dostaje się po wyjściu ze szpitala to troszkę z późno, ale za to już mają śliczne dzieciaczki:D teraz przydałoby się je dogonić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nawet tak nie myśl trzeba myśleć pozytywnie, jeśli chcesz mieć dzidzie to od dziś zero stresów!!! jakaś ciepła kąpiel wieczorkiem wyspać się dobrze, zjeść coś zdrowego i sypać kawałami, a się uda!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mam tylko prysznic tak ze musze sie szybko kapac bo zimno hi hi,zobacze co bedzie jak wroci ale jak go znam to dalej bedzie chodzil naburmuszony jak indor,a ja sie podlizywac nie bede,nawet jak w koncu do niego dotrze ze mialam racje to i tak nie przeprosi no bo on przeciez jest facet to nie bedzie cukrowal,najlepiej by mu bylo jak zawsze wszyscy by mu racje przyznawali nawet wtedy kiedy jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmm Ojciec mojego jest taki sam, jak oni się tam kłócą oby tylko ten mój Jacek nie odziedziczył po nim charakteru w 100% nie daj Boże się sprzeciwić takiemu, to leżysz echh moja mama też tak ma, ile razy się z nią kłóciłam o rację, wytykam jej błędy a ona sobie nic z tego nie robi, ja to się czasem śmieję że jestem otoczona przez tych "władców" im to tylko trzeba mówić że są naj a swoje myśleć inaczej wojna będzie w domu przez cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pani misiowa! tiamat nie wiem jak ty ale ja juz mykam bo zakupy sie same niestety nie zrobia,pozniej na pewno wpadne buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×