Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

u mnie w rodzinie tez byly blizniaki i u dawida wiec kazdy mysli ze i ja bede miala monia co ty mowisz az do 30 tyg musiala lezec no ja to bym chyba miala wielkie pprzeciazenie :):):):):) i nie wiesz czy ta dziewczyny dotrzymala do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zmykam do lozka bo jutro znow szkola i meczarnia:P:P:P:P Czy w sobotę, Czy w niedziele, Czy pod barem, Czy w kośćele, Czy po piwku, Czy po dwóch, ja wam życzę słodkich SNÓW !!! 🌻 🌻 😘 😘 DOBRANOC 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘kwiat] 😘 😘 😘 😘 😘 😘🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘kwiat] 😘 😘 😘 😘 😘 😘🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘kwiat] 😘 😘 😘 😘 😘 😘🌻 😘 😘 😘 😘 😘 😘kwiat] 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem, ale na pewno dała sobie radę... Dobranoc Madzik, ja też ide juz lulac, bo strasznie jakos padnięta jestem. Cześcć Dziewczynki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pouciekaly nu nu :p a ja poszlam zaparzyc sobie herbatke i przy okazji laurze zrobilam meliske z miodkiem potem pozmywalam bo zlew po nalesnikach byl pelny a nie znosze tego widoku.Marzy mi sie zmywarka ale nie mialabym gdzie jej wcisnac i tu jest problem. znow dopisuje mi apetyt ale taki duzzzzyyy i az boje sie stanac na wage w nocy wczoraj jak mnie bolalo zaczelo tez ssac wiec zjadlam kanpki z salatka i pomidorem. Ja mam brzuszek bardzo duzy wiec 2 spokojnie moga brac :p jeszcze jest Becia wiec nastepna okazja wy musicie sie tylko postarac :-). Monia mam nadzieje i marzy mi sie porod w 5 minut ale to chyba niemozliwe hehe Laure rodzilam 19 godzin intensywne bole juz a Kubusia 15 wiec jest cicha nadzieja ze zmniejszy sie o nastepne 4 godzinki i bedzie 11 :p oby tylko dzidzia byla zdrowa.Ja moge krzyczec ze boli najwyzej znow beda jedna reka podnosic polozna :D moja mama potargala lekarzowi spodnie przy rozporku go chwycila :D i poszly Polozna zaczela krzyczec po mojej mamie a lekarz mowi niech targa ale niech w koncu juz Urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam i ja do lozeczka moze dzisiejszej nocy zasne 😘 dla was I pamietajcie jutro wstaje Nowy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie myslcie ze o Was zapomniałam...troche jestem zabiegana i zapracowana... wpadam tu tylko poznymi wieczorami i czytam...ale na pisanie juz sil nie starcza!! Efqa- gratuluję córci i życze dużo cierpliwości!! na pewno wkrótce dojdziesz do porozumienia z Emilką i wszystko bedzie ok;) patinka- powodzenia... Twój wielki dzień się zbliża graminis- gratuluję fasolki!! super ja tez chce u mnie po staremu, @ sie skonczyla, do gina jestem umówiona na 14- wczesniej nie bylo wolnego terminu.... a do tego czasu bedziemy dzialac;) jaki bedzie efekt zobaczymy gorąco wszystkie pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bliźniaków to ja tez jestem nimi "zagrożona" - w rodzinie tsciowej na kazdym kroku blizniaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 No dziewczyny u mnie fasolki nie bedzie:(:(:( @ sie jednak rozkrecila i trwa...jestem umowiona do gina na 21 listopada, wiec sobie pogadam z ginkiem:):):) Ktora teraz ma najblizszy termin @ to niech sie szykuje i niech nastawia rece, bo niedlugo Patinka bedzie rzucala swoj brzuszek....Widac EfQa dobrze rzucala,a graminis nie miala dziurawych rak i zlapala brzuszek....oby tak dalej kochane:) Zmykam myszki moje spac , jutro do 1 bede w domku wiec sobie poklikam z Wami:)Buzki i dobrej nocki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie tez mi groza blizniaki,meza siostra ma blizniaki,u mojego taty w rodzinie blizniaki,ale to musi byc szczescie dopiero,ja tylko marze o jednym.. Patinko ja biore teraz Twoj brzuszek,kto pierwszy ten lepszy:Pu mnie dopiero dni beda i peknie pecherzyk mam taka nadziejje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane:) widze kolejka stoi po brzuszki:) ja poczekam hehe lapcie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
hello :) Właśnie wróciłam z badania krwi. Dwa razy krew pobierali. Jeden raz tak normalnie, a drugi raz po tabletce (na której działanie trzeba było czekać godzinę). Teraz trzeba czekać około tydzień na wyniki. Jutro ide do gin ciekawa jestem co powie i jakie podejmie decyzje. Ostatnio to mnie tak pocieszał, że aż mi się łzy zakręciły i prawie się rozpłakałam... W ogóle to trochę taka beksa jestem Patinko poród w 5 min przy odrobinie szczęścia jest możliwy. Moja kuzynka urodziła 6 dzieci i każde w biegu :) Ledwo się wyrabiała żeby z pracy do szpitala dojechać. To chyba było wynikiem tego, że podczas każdej ciąży prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Pracowała do samego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 witaj:) bedzie swietny wynik zobaczysz:P beczeniem nie martw sie ..czasem trzeba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wzięłam się za ostre porządki- wszystkie szafki i szafeczki wysprzątałam, a teraz przerwa na obiadek... Patinko- 5minut może nie, ale pół godziny tak!!! TAk właśnie urodziła moja koleżanka, tydzień temu, już drugi raz, to jej czwarte dziecko- pierwsze rodziła godzinę, drugie też, trzecie pół i teraz też pół!Jaka cholerna niesprawiedliwość! I wiecie co? Ona z wszystkimi to wpadła, bo taka puszczalska jest, wszyscy to wiedzą, a ona ma gdzieś, zostawia dzieci same i idzie na piwo. Ani jednego szwa nie miała czujecie? Szlag człowieka trafia! Dlatego nigdy nic niewiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak naprawdę to ciągle jestem w szoku!!! :-) dziś byłam na becie, jutro wyniki i w czwartek lub piątek do gina :-) już się nie mogę doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadlam tylko na chwilke pozegnac sie bo juz nie bede miala czasu zeby klikac powodzonka dziewczynki trzymam mocno kciuki 🌼trzymajcie sie cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha do zobaczenia za ok 2tyg mam nadzieje ze ujze same dobre wiesci pa pa pa pa calusow 102 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów cichutko? U mnie zaświeciło słoneczko! Teraz biorę się za robienie formy spodni ciążowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. EfQa nie bardzo rozumiem - jak zielona? jakie informacje - dotyczace karmienia? prosze o wyjasnienia - ale pamietaj tylko gdy znajdziesz odrobinke czasu by cos skrobnac :) alutek29 16 miesiecy, no to mi jeszcze do rego daleko. ale mam nadzieje, ze nie bede musiala az tak dlugo wykazywac sie pokora i cierpliwoscia (oby!) :) kalpek no to zycze owocnych staranek - skoro jestes zdrowa i z tak pozytywnam nastawieniem :) Patinka26 ja tez ustawie sie w kolejce po Twoj brzuszek. Rzucaj wysoko - a najlepiej porob kilka kopi zeby dla wszystkich starajacych sie kobitek starczylo :) powodzenia brzuszkowa kobietko- ale niedlugo mamusiowa :) widze, ze mowa o blizniaczych ciazacz. u mnie w rodzinie byly 2xblizniaki 1xtrojaczki - wszytskie ze strony taty. moze i mi sie przyreafic - zawsze jest takies prawdopodobienstwo. Och - jak mnie mierzi moj instynkt macierzynski- zawsze mam tak po/w trakcie @... ach :) dla zainteresowanych - link, gdzie kobiety podzielily produkty dla dzieci na te przydatne i te mniej przydatne - ciekawe, rady majace swoj poczatek w doswiadczeniu zawsze moga sie okazac przydatne :) http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77486&page=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi trzeba sie nauczyć karmić ja myślałam że przystawiasz klienta do cyca i ssie a tu nie tak łatwo. Trzeba mu całą brodawkę wpakować do buzi - na co nie zawsze ma chęć- bo jak złapie za sutek...... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie mam problemów ale te dziewczyny co leżały ze mną na sali po prostu płakały. jednej tak po dwóch dniach maluch zmasakrował sutki że popękały do krwi. nie mogla karmić i wyła z bólu. Drugiej dziewczynie po cesarce karmili malucha butelką i nie było mowy nie chciał potem ssać cyca, tragedia dziewczyna próbowała wszystkiego - cały czas dziki ryk był i nic.... ja nakarmiłam małą i ide na obiadek. Widzę że dziewczynki pozazdrościły smerfetce i zasadziły sie na bliźniaki !!! tak trzymać !!! Ale by była fajna tabelka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa--------dziekuje za zdjecia ---córcia jest przeurocza , przesliczna i przeslodka!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- Emilka jest sliczna! Dziękuję za zdjęcia. cieszę się, bo widzę,że już Ci lepiej? To wspaniałe mieć przy sobie taką kruszynkę. Ucałuj ją ode mnie👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×