Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kalpek to super, że Twój organizm doszedł w końcu do siebie po tych wszystkich perypetiach zdrowotnych. trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to już moje drugie Boże Narodzenie przed którym mam ogromne nadzieję, w tamtym miesiącu przyjmowałam tabletki, które nie pomogły. Może dlatego, że zaczęłam je brać 2 dni przed oczekiwaną owulacją więc może za późno. W czwartek mam dostać jakąś pigułkę i znowu mam nadzieję, że będzie dobrze. Ciekawe kiedy wyczerpie mi się limit nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 wyniki przewaznie na drugo dzien juz sa:) bedzie ok:) kalpek:D no to teraz tylko dzialac:D Sara6 👄 oj wezmiesz sie i zobaczysz ze bedziesz w ciazy !!! u mnie w tym miesiasu nici chyba z monitoringu echh a myslalam ze cos sie uda a tak kiszka.. tyle ze gina zalatwie zobacze czy tam wsio oki..dobre i to[ zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku ciesze sie ze widze wkacu usmiech u ciebie:):) misiaczki bedzie oki nie boj zaby:):) sara przykro mi mam nadzieje ze twoj jajnik szybko wroci do normy :):) jolka witaj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jak zwykle tylko wiedzorem, bo w pracy tak ciężko wysiedzieć że musiałam położyć się jak wróciłam, jakoś brzuch mnie dziś boli i jakoś wkładka nie była całkiem czysta, jakby śluz miał inny kolor- trochę brudny??? Może po tym wczorajszym wewnętrznym usg? Monia, misiaczki, jolanta, kalpeki, czoki podziękowania Kalpek powodzenia ci życzę i nie poddawaj się na jednym kole też mozna jeździć he he - dasz radę bo dzielna kobitka jesteś. Czoki ja z mężem staraliśmy się 16 miesięcy i jeszcze nie mogę w to uwierzyć choć wczoraj widziałam jak bije mu serduszko? Fajnie bo mąż się pytał czy już wiem czy to chłopak czy dziewczynka? Chyba nie za bardzo uważał na lekcji biologii ;) gramis 2 kreski?! GRATULACJE i dbaj o siebie no i dzidzię olaw śliczy pieseczek, taki do tulania EfQa gratulacje synka ups córeczki. Ja treż miałam być chłopcem tylko rodzice nie dorobili mi ogonka bo babcia im przerwała he he- taka jest historia w mojej rodzinie. yourmind będzie wszystko będzie dobrze i pamiętaj ten dzień należy do was i nie perzejmuj się że coś nie wyjdzie po prostu tak czasem bywa. A kiedy termin ślubu? Saro powodzenia u lekarza, postaw mu sprawę jasno tak jak ja poszłam i mu powiedziałam że ja muszę i to natychmiast być w ciąży i nie chcę i nie mam czsu dalej czekać bo zwarjuję i że trzeba coś robić w tym kierunku. Trzymaj się ciepło i nie łam się, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane 🖐️ mialam dzis rodzic juz myslalam ze sie rozkreci ale przeszlo wczoraj caly dzien skurcze jak na okres taki bol w nocy 2,5 godz spalam bol nie ustepowal i mielismy jechaac do szpitala i przeszlo. dzis znow czuje pobolewania jak na okres ale moze teraz tak ma byc nie wiem nie mam pojecia ale dzidzia sie rusza i to najwazniejsze :) gramis Grtuluje serdecznie sliczne 2 kreseczki wyszly :) 😘 Efqa trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka zapomnialam o tobiwe przepraszam bedzie dobrze musisz wierzyc nie trac jej teraz jak byc moze ze jestes blisko fasolki:):):) moze na gwiazdke bedziesz miala wymarzony prezencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a ty jeszcze w komplecie, kiedy ty kochana się rozsypiesz, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko bonku niech juz cie wezma na ten oddzial i wracaj do nas z fasolka cala i zdrowa bo tyle co sie meczysz to juz czas :):):):):) 😘 😘 😘 trzymam mocno kciuki za ciebie i za dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciesze sie jak nigdy ! pecherzyk jest i teraz juz za 3 dni peknie i do dziela,moze sie uda,ale nie jestem nastawiona,ze bedzie to na 100% Patinko ja juz myslalam,ze juz po wszystkim u ciebie,a tu jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek20 milo Cie widziec;0 👄 odpoczywaj !!! madzik witaj 👄 a reszta dziewczyn gdzie?? Smerfetka obrazona chyba ze sie nie odzywa:(:(:( EwQus mamnadzieje ze mala juz spokojniejsza:) Kakusia22 👄 dzielna z Ciebie mamusia:) paniMisiowa 👄 mala misiowa pewnie rozrabia:P:) ja sie naszego nie moge doczekac..ide sie polozyc pozniej zajrze..papasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd sliczna psiunia :) madzik widze ze szkola daje ci w kosc. kalpek zobaczysz bedzie dobrze i dla was dziewczyny poki ja mam jeszcze brzuszek *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wiecie co?mysle ze kazda chcialaby taki prezent na gwiazdke,ja z Tiamat tez ale to niestety nie koncert zyczen i nie da sie tak na zamowienie:(,mysle ze jak przyjdzie czas to kazda z nas sie doczeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko zlapalam fluidki,ale ja w tym cyklu odpuszczam sobie,co mam byc to bedzie,cieszy mnie to,ze jestem w koncu zdrowa,mam tylko czopki bo te owulki mam bardzo bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co właśnie rozmawiałam z koleżanką, która w pierwszą ciążę zaszła po 7 !!!!! latach współżycia bez zabezpieczeń. Była wtedy dosyć młoda (20lat miała jak zaczęła). NIestety poroniła. Teraz po półtora roku starań jest już w 6 miesiącu ciąży :) Takie historie dodają otuchy prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko mam fluidki nie oddam :P:P:p a szkola to ojjj juz mnie meczy :):):0 ja chce twoj brzuszek tez:):):) ale kalpek byla pierwsza to moze olawd mi podaruje swoj :):):) ale nie wiem co z ta @ nic nie widac od czasu tamtych plamien to na gwiazdke napewno ja sie nie zalapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pani misiowa ja to chyba 3 nie bede miec bo gdzie by one sie pomiescily heh ja mam tylko 155 to lekarz mowi ze nie wiem gdzie mi wejdzie 1 fasolka a co juz mowic 3 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Kalpek- bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz, będę trzymać kciuki! Może na Mikołajki prezent będzie? Patinko! Wiesz, jak sobie pomyślę o tych wszystkich Twoich przeżyciach, ciągle myślimy, że już, a tu nic i tak dotrwaliśmy do bezpiecznego tygodnia! Ty chyba jak zaczniesz naprawdę rodzić, to w 5 minut będziesz mieć dzidzię he he, należy Ci się! A ja jestem taka śpiąca... narobiłam sobie kanapeczek, bo tak mi się chciało! Dziś nie dopięłąm się w ostatnie spodnie... Jutro przystępuję do produkcji jakiejś mini kolekcji, bo nie mam w czym chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pani misiowa on to tak mnie potrafi meczyc ze jaby to od kochania zalezalo to by czworaczki byly :):):) ale ja bym sie wcale nie obrazila jeden porod jeden bol 4 pociechy cale zycie z glowy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia juz zacznij sie przyzwyczjac ze fasolka bedzie sie rozpychac i trzeba bedzie wieksze rozmiary :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- 4- raczki???? RAtunku, musiałabys sie toczyc hi hi. Jak rodziłam Różę, to była taka laska z trojaczkami w ciąży, chuda, niska, ale jakby ogromną piłke połknęła, Boże jak ona cierpiała i płakała, że już jej kręgosłup nie wytrzymuje, a to było niewiele ponad 20 tydzien, musiała być cały czas w szpitalu, lekarz powiedział, że musi dotzrymać do 30 tygodnia inaczej dzieci nie dadza radytrasznie jej było wszystkim żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja wiem, że już zaczynam rosnąc- razem z dzidzią he he... Brzuszek już jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
ja bym chciała bliźniaki :) Moja mama miała więc może mi tez dostało się takie geny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×