Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ale nie milo sie zrobilo na forum to moze i ja przestane sie udzielac?juz i tak rzadko to robie bo mnie rowniez jest glupio pisac ja o czym innym a staraczki o czym innym. Ale ja tez bylam staraczka stracilam tyle malenstw i to wlasnie tutaj dziewczyny podnosily mnie na duchu i dodawaly mi wiary ze przyjdzie dzien kiedy bede szczesliwa tylko trzeba w to wierzyc. Stefcia i Tiamat mam nadzieje ze jednak nas nie zostawicie. Oczywiscie ze to nie sa wyscigi konne ktora dluzej to lepsza ale chodzi o to iz te ktore naprawde staraja sie tak bardzo dlugo mimo tego nadal walcza sama zalozycielka topiku to co przeszla to nalezy jej sie Puchar. ja podziwiam optymizm Misiaczki Sary Myszki (i inne) ktore czesto sie udzielaja ,tyle czasu walcza a jeszcze potrafia dodac otuchy 2-giej osobie.Moze myslicie ze mi sie fajnie mowi bo juz blisko rozwiazania jestem oj Kochane to co ja przeszlam nie zycze nikomu. Nadejda dni gdzie bedzie swiecilo dla was tylko sloneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dodam tabelke znow tydzien do przodu :) i uciekam sie ubrac bo laura za 20 minut konczy zajecia w szkole :) STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................6.................. 06.12.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czokdi prosilas o wsparcie fluidkowe juz sie robi :p ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* 😘 I dla pozostalej grupy potrzebujacych :D ***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************😘 no to uciekam juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Patinko- właśnie tak o Tobie myslałam, co u Ciebie? Nie napisałaś jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakos sie tak dziwnie zrobilo na forum... tak czasami bywa ze raz jest duzo dziewczyn a raz mało i jedna stronka jest przez dwa dni ale potem nadrabiamy, ja wiem ze to jest trudne i że to was irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...ale temat dzis ... ja osobiscie ciesze sie z kazdej nowej fasolki na forum;) jednoczesnie zazdroszcze (ale jest to zazdroś pozytywna;)) i to ze częśc forumowiczek przechodzi z I kolumny tabelki do II jest dla mnie tylko dowodem ze na prawde warto sie starac!! az do skutku pozdrawiam wszystkich smutasów...i myślę ze predzej czy później wróca na forum... bo czegoś bedzie brakowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane ja Was nigdy nie zostawie....jestescie dla mnie podpora i zawsze moge sie Wam wyzalic, atak komu te zale mialabym wylewac, mojemu m????? to by calkiem zglupial jakbym tak zaczela sie mu sie ze wszystkiego zalic.....dlatego jestem tutaj , bylam i bede i bede walczyc o moje malenstwo ze wszystkich sil i az do skutkui wiem ze ZAWSZE moge na Was liczyc....jestescie kochane i czekamy na kolejne fasoleczki👄 dla Was ogromne:):):):):)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Dziewczynki czy podczas owulacji temperatura ciała jest podwyższona?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka tempka podnosi sie zaraz po owulce.....wiec podwyzszona tempka swiadczy o przebytej owulce....chyba ze sie myle to niech ktos mnie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
To może ten zastrzyk zaczął już działać. Jak tylko zechce mi się siku to zrobię teścik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie znam sie na tempce dopiero zaczynam staranka a moj niezbytregularny tryb zycia zniecheca mnie do mierzenia tempki woel testy owulacyjne...chociaz ta metoda jest droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak jestes juz po owulce ro tescik nic nie wykaże... bo on jest pozytywny na 24- 36 godz przed owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test owulacyjny jak jestes dzien po owulce to powienien jeszcze wyjsc....ja jak robilam testy to jak mi wyszedl pozytywny to wiedzialam ze owulka wystapi w ciagu 24-36 godzin, mimo tego robilam dalej testy i zawsze przez 3 dni wychodzily mi pozytywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, jak ja robilam to mi tylko 1 dzien wyszedl pozytywny kolejnego dnia juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za smutki? Czy ja też mam przestać zagladać? Dziewczyny każda z nas przezywała, przezywa to samo, myslicie,ze mi było łatwo, cieszyłam się z każdej fasolki, choć smutno mi było,ze to znowu nie ja. Do tego miałam dość ludzi, gadania, wszystkiego, ale wytrwałam to wszystko choc trwało to długo, a teraz cieszę się ciążą, a każda nowa fasolka na forum to dla mnie nowy cud. Nie mogłabym tak poprostu odejść, przeciez tyle dziewczyn mnie wspierało, jakbym mogła zostawić np. Myszkę, Misiaczki i inne dziewczyny, które zawsze były ze mna w dobrych i złych chwilach. Pomimo ciąży staram się do was zaglądać, a jak urodze moje maleństwa, to mimo iż nie uda mi się być na bieżąco zawsze bedę Wam kibicować i czasami zaglądac czy jest nowa fasolka. Ja Was nie opuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko az mi lzy stanely w oczach to co napisalas:( Ja ma Cie na nasze klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku , bo to prawda, wiele wycierpiałam i wysłuchałam,ze nie mam dzieci, to bardzo bolało, ale teraz jestem najszczęśliwsza na świecie, co nie oznacza,ze jestem zapatrzona tylko w siebie, bo ciągle wypatruję dobrych wieści u was. Nie ma mnie na naszej klasie, jakoś nie mogę się zmobilizować,zeby zdjecia poskanowac i powrzucać, ale jak chcesz to moje ślubne maja dziewczyny, to moga Ci podrzucic do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko to cudne co napisałaś :-) masz rację... fasolki powinny dodawać skrzydeł. i jeszcze jedno taka mała fasolka to miliony rozterek, mnóstwo strachu... druga tabelka też potrzebuje wparcia. przecież tu nie ma lepszych i gorszych... wszystkie mamy jeden cel, jedno marzenie :-) kochane... bądźmy razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jedno nie rozumiem tych dziewczyn, które były do momentu aż zaszły w ciążę, a później przestały pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja wiem o czym mowisz,ja tez to przezywam,ale wiem ze w koncu bede mamusia,tez ze strony ludzi sa nie mile komentarze,ale chyba na kzadego przyjdzie pora i czas i trzeba w to wierzyc,dla Ciebie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na pewno będę do Was zaglądać, chociaż też mogłabym uważać, że ciąża teraz mi się należy, bo staram się już ponad 4 lata. Ale wiem, że nie ma reguły i na pewno trochę w tym mojej winy, bo mogłam sobie nie odpuszczać i nie czekać, aż cud się zdarzy tylko męczyć tego doktorka do skutku aż by mnie miał dosyć... Ale prawda jest taka, że czasami nie umiałam sobie zorganizować wizyty u lekarza, bo zawsze było coś ważniejszego-zazwyczaj praca, jakby beze mnie miała się firma zawalić. Teraz już nie będę taka głupia-jak lekarz powie do szpitala na badania to idę i mam gdzieś co się będzie działo w pracy. To sie wygadałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem ponad półtora roku z dziewczynami i naprawdę rozumiem co przezywacie, bo przeciez sama przez to przeszłam, starałam sie 29 miesięcy to tez jest kawał czasu i wiem,ze sa złe i dobre chwile. Wszystkim Wam będzie wynagrodzona cierpliwość kochane zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam leżeć, ale wstałam wyłączyc kompa, bo mąż włączył i usnął, no ale zajrzałam do Was i widze takie smuty, więc usiadłam i piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko siostrzyczko Ty moja👄 chcialabym Cie zobaczyc jak pieknie wygladasz z brzuszkiem...jak bedziesz miala kiedys czas i chec to pstryknij choc jedno zdjecie ...tesknie za Toba bardzo i modle sie za Ciebie , abys szczesliwie dotrwala do konca i urodzila zdrowe dzieciaczki👄 Kalpeczku i nam sie uda , zobaczysz kochana i wogule wszystkim staraczkom na naszym topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko to ja Cie gonie z tymi yklami,moze mi sie uda tak jak Tobie i bedzie parka?biu mnie bardzo mozliwe,bo w mojej rodzinie sa i u meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×