Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Wiecie,ze nie mam jeszcze ani jednego zdjecia z brzuszkiem. Mąż od kilku dni zbiera się,ze zrobi mi sesje i jakoś nam nie wychodzi, ale musimy ja zrobić, bo niedługo brzuszka nie bedzie. Jak bedę miała zdjęcia to podrzucę. No i pamietaj ty moja siostrzyczko ,ze tez o Tobie myslę i mam nadzieję,ze niebawem ty się doczekasz brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak mozesz to wyslij Kalpkowi moje zdjecie. Kalpek własnie jakis dzień tak patrzyłam i o tym samym myslałam,że moze Tobie sie uda i to jeszcze podwójnie. Powiem Wam tyle, ta 2 to najwspanialsza rzecz na swicie dla mnie, tym bardziej,ze marzyliśmy o 2 i o parce i się udało. Co do parki to sie okaze po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dobra duszyczko wyslesz mi zdjecia naszej Smerfetki? Smerfetko ja to chyba bym poszla na kolanach jakbym byla w ciazy wogole,a jak juz by byla dwojka to bym chyba oszalala ze szczescia,ja sobie tego nie wyobrazam,ze w brzuszku moze byc dwojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i wyszły dwie kreseczki. Niestety lekarz powiedział, że po zastrzyku przez 24h nie powinnam współżyc więc czekam do jutra. hahahhaa ale się cieszę. Mam nadzieję, że jutro na usg gin potwierdzi, że jajeczko pękło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Jajku jak ja chce już dzidziusia... 40mln w totolotka nie da mi tyle szczęścia co maleństwo w brzuszku :) Coraz bardziej się nakręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka życzę ci tego z całego serca. No nic ja uciekam, bo siły mnie opuszczają, a kolacje trzeba robić. Pozdrawiam Misiaczka pracusia, zadzwonię do ciebie moze jutro, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Dzięki Smerfetko :) Trzymaj się i uważaj na siebie i swoją kochaną parkę :) a po sesji pochwal sie zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana jestes... Smerfetko wypoczywaj kochana,bo pozniej nie bedziesz mogla,a teraz prosze poglaskac brzusio ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ogladalam Twoje suwaczki i Ty tydzien przede mna bralas slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dwieeeeeee kreski!!!!!!!!!!!!!! ZROBILAM TEST!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa nawet nie wiesz jakbym bardzo chciala,ja wlasnie mam moje dni jajor bolal a teraz jakos mniej a jeszcze 15 min temu mysallam,ze umre z bolu,moze mi juz epcherzyk pekl?jutro znow sie biore z samego rana do pracy,zeby nie przegapic najwazniejsze momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło stefcia i tiamat trochę was rozumiem bo przechodziłam to samo, każda fasolka cieszyła mnie a za razem byłam wściekła na cały świat czemu nie ja, ale nie można za to winić dziewczyn które tak czekały na swój cud, każdy na to zasługuje i chce się podzielić z całym światem i wykrzyczeć z całej piersi że jest w ciązy. Wy ja już będziecie miały fasoleczkę zobaczycie jakie to uczucie - wspaniałe. Ja też czekałam i myślałam że zwarjuję, deprecha totalna, nawet zaczełam pić wieczorami żeby uśmieżyć mój ból, ale co to dało. Musiałam wziąść się w garść i coś postanowić sobie, że w taki sposób i naciskaniem na męża nic nie osiągnę. Na każdą z nas przyjdzie pora. Więc nie martwcie się i głowa do góry. Smerfrtko dziekuję bardzo i trzymaj się kochana, już półmetek minął i mniej tygodzi do końca 👄 nusiusia ja bym nie wytrzymała zrub sobie test będziesz pewniejsza, a nie czekać miesiąc, bo jak coś to musisz wiedzieć żeby przypadkiem jakiś nieodpowiednich lekarstw nie wziąść gosiaaczek i graminis gratulacje misiaczki jestem jestem, czytałam wczoraj ale nie mogłam już wysiedzieć przy kompie, cały dzień przy nim siedzię zgarbiona w pracy i zaciskam brzuch, że jak w domu jestem to marzę żeby poleżakować. Dobrze że 10 listopada mam wolne to razem 4 dni wolnego, poleżakuję sobie, no może tylko do labolatorim skoczę w poniedziałek badanka zrobić, żeby nie chodzić przed pracą żeby się nikt nie domyślił. A i gratuluję podejścia jak się nie uda to w następnym miesiącu napewno- to mi się podoba, tak trzymaj ❤️ Patinko trzymaj się jestem z tobą czoki a to fluidki dla ciebie i dla staraczek (też tego niedawno potrzebowałam) ######################################################################################################################################################################################################################################## Trzymajcie się poleżakuję trochę, bo odką przyszłam z pracy to pobiad, pranie i takie tam babskie roboty domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiusia wielkie gratulacje, to fajnie że przybywa fasolek jesień przyszła no i ciemno wcześniej - i dzieci sie potem rodzą latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zdjecia poszly:) Przepraszam ze tak dlugo to trwalo ale chcialam sobie przyszykowac mase do ciasta 'Alkoholik' bo bede dzis robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiusia- wielki gratulacje!! teraz dbaj o siebie jak tylko możesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa Twoja Patrysia super wyglada z tymi liscmi-prawdziwa polska jesien - super i jaka kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko rzucajnie celnie tak jak EfQa i my tez musimy dobrze lapac zeby nam nie przelecial pomiedzy rekami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa dokladnie, sprobuj jej ty wyslac....u ciebie sie bez problemu otworzylo, wiec juz nie wiem o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×