Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Patinko :) a mozesz polecic jakies konkretne dobre, testy jakie dostane w Anglii? Jak dlugo w sumie staralas sie o Dzidziusie ( jesli to nie tajemnica ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja małą próbuję przestawić żeby zasypiała wcześniej, myślę że w końcu mi się uda. jak ją wykąpię o 20 to ona się zdrzemnie a potem się obudzi i harcuje do 11-tej albo i dłużej. Spróbuje ją rano delikatnie budzić wcześniej. Wtedy może wieczorem wcześniej mi uśnie... Dziewczyna lubi nocne zycie po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja moja jak wykapie i trzymam do 21 na sile potem idziemy do sypilani nie mowie do niej nic choc mnie kuci dawac calusy glaskac nie dotykam jje no chyba ze zacznie mocno plakac.Ona juz wie ze to pora spania sama sie wycisza lezy ok 10 minut i zasypia sama :) a jak siedze z nia na dole gdzie swiatlo mam i Tv to ona drzemie tylko po 10 minut i oczka otwarte ale wieczorem jest tak marudna ze wytrzymac sie nie da. lilowa wyslij mi email twoj wysle ci link dobrej stronki z testami w UK 1 raz 4 miesaice ale ciaza pozamaciczna po coazy pozmacicznej 2 miechy uzywalam i zaszlam szczesliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko 🌼 dziekuje Ci bardzo. A ktore z tych testow bys polecala? Ja nie jestem w tym wcale obcykana i nie wiem czym sie kierowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wyzej to ja... mam teraz dwa konta i mi sie pokrecily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie po prostu ktore wygodniesze w uzyciu: paseczki, plyteczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plyteczki sa drozsze a paseczki tansze ale obydwa uzywalam i bylam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki troche mnie nie bylo a tu juz tyle stronek:):):) alutek ja tez balam sie tego badania strasznie ale niestety nie doczekalm tej chwili kiedy mialam je robic:( nie boj sie kazda z nas to musi przezyc:):) monia chyba dzidzia bedzie maiala duzo wloskow 9zgaga io tym swiadczy 0 eheh a masz racje facetom czasami odbija u mnie kiedys tydzien nie bylo przytulanek to dawid choezil jak nie wyrzyty eheheh nikolka nie martw sie tak tym ale dziewne ze lekarzedr z jednej ksiazki sie ucza i rozne opinie maja sprobuj jeszcze u trzeciego lekarza albo idz za rada tego co go najbardziej chwala:):-0 wszystko sie ulozy miodzik moze dlatego moj chce bardziej synka ze jednego stracil a ja tez korzystam z testow ale nie wiem jak cio pooc bo sobie nie umie:P:p na olytkowym tescie wychodza mi 2 kreski jasne a na paskowym 1 kreska a druga bardzo bardzo slabiutka:):) ale przytulanki sa :):0 graminis o jakich wskazowkach mowisz:):) bo jestem ciekawa jakie gin dal ci wskazowki :):):)pochwal sie szybko efcia to wyglada na to ze ci mala modelka rosnie:):):) agulla dzieki za wyczerpujaca i bardzo zrozumiala wypowiedz:):):) trzymam kciuki za synka:):) misiaczki a co u ciebie gdzie tak czasto nam u ciekasz:):0 lilowa dzieki testom mozesz sprawdzic czy masz wogole owulke ja nmiedzy innymi dlatego ich zakupilam:):) patinka ale ci juz panna rosnie:):)z dniem coraz bardziej podobna do mamusi ale po tatusiu tez cos ma:):):):) pani misiowa a ty sie tak nie denerwuj:):):) myszko a ty gdzie jestes ze nic sie nie odzywasz cvo tam u ciebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny - kiedyś bywałam na tym forum i bardzo mi pomagały wszystkie osoby, które tu klikały. Poczytałam Wasze wypowiedzi i postanowiłam wrócić po bardzooooo długiej nieobecności (jakiś rok). Staramy się z mężem o dzidzię już ponad 3 lata (38 cykli) to cała wieczność - już sama nie wiem czy kiedyś będziemy mieli to szczęście żeby przytulić nasze dzieciątko. Od roku leczymy się w Invicta w gdańsku i mieliśmy 2 inseminację. Niestety w każdym cyklu możemy ją zrobić bo ja mam drożny tylko jeden jajowód i jakoś tak się składa że częściej mam jajeczkowanie z tego niedrożnego :-(. Jeszcze muszę poczekać do niedzieli bo wtedy mam zrobić test ciążowy mam cień nadzieji że może tym razem się uda. Jeżeli nie to w następnym miesiącu będziemy próbowali invitro. Czy któraś z Was zaszła w ciążę przez inseminację ???? Lub invitro ???? Proszę o jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aura raczej nikt z nas nie zaszedl przez taka metode bardzo dlugo czekaz na dziecko ja nie wiem czy bym tyle wytrzymala sama dziwie sie czego jeszcze nie przezywam tych 5 cykli nie udanych:)ale dobrze ze jestes pod stala opieka wiesz ze nie dlugo bedziesz tulic dzidzei nie zaleznie przez jaka metode bedzie:):) nja trzymam kciuki i witam w naszym gronie i zapraszam do tabeleczki:):):) misiaczki a u mnie nuda caly dzien w szlafroku chodze:P:P:P a co tam u ciebie juz dfo pracy uciekasz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzik za odpowiedź. No niestety trochę to trwa ale jak bardzo się pragnie mieć dziecko to nie można się poddawać. Chociaż miałam wiele chwil zwątpienia i jak się domyślam jeszcze wiele takich będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam tylko napisać,że mamy się dobrze, ale maludy rozrabiają naprzemian raz jeden raz drugi, w dzień spia , w nocy nie, słowem urwanie głowy, ale jakos dajemy radę.Ważą już ponad 3 kg. Ja natomiast wolną chwilę wykorzystuję na jedzenie, czy drzemanie, ewentualnie toaleta.Mamy bardzo wesoło. Jak bede miała więcej czasu to na naszej klasie wrzuce zdjęcia, ale kiedy to będzie to nie wiem, bo oprócz dzieciaczków mam jeszcze wiele innych rzeczy do zrobienia w domu.Pozdrawaiam Was wszystkie i czekam na dobre wieści od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! ja dziś późno bo chwilowo wróciłam do pracy :-) jestem zmęczona ale mimo to jakoś więcej życia we mnie!!! kapa z tymi facetami... uparci jak osły i to bez większych wyjątków!!! a wy dziewczynki kryzysowe [ natenczas ;-) ] wybaczcie swoim osiołkom... oni niestety mają inny pogląd na świat i inaczej odbierają sygnały... kryzysy mają to do siebie, że zwykle mijają :-) madzik, wskazówki gina dotyczyły terminów ewentualnych przytulanek ż możliwością strzelenia bramki... ale to na podstawie usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zmienić stopkę, bo przeciez juz nie jestem w ciąży. Ciekawa jestem która złapie mój podwójny brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis mam nadzieje ze moj w ta bramke strzeli bez usg:):) ale od przyszlego miesiaca tez chyba zastosuje twoja metode co drugi dzien ale co ja mowie przciez w tym miesiacu dolacze do tabeki zaciazone:):):) smerfcia witaj domyslam sie jak masz wesolo hehh a ja chetnie twoj brzuszek zlapie u mnie jest prawdopodobienstwo blizniakow chociaz nie wiem czy bym dala rade ehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Przepraszam, że wczoraj nie odpisywałam ale poszłam wcześniej spać. Po litrach wylanych łez oczy same mi się zamykały. Lekarz u którego teraz byłam powiedział, że przy cyklach 27-30 dniowych nie może być problemu z prolaktyną i że bezcelowe było branie parlodelu. Po badaniach stwierdził, ze mam endometriozę (moje miesiączki są bardzo bolesne, a w okresie owulacji ból też jest dosyć silny, czasami promieniuje na kręgosłup, do tego częsty ból podczas przytulanek). Przepisał mi 3 rodzaje tabletek na 5 dni i nie wiem czy mam je brać, czy zaczekać do lipca i nie zacząć leczenia u mojego lekarza z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, że dopiszę się do tabelki :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38...................10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................38........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.200 Nikolka jestem tu po bardzo długiej nieobecności i nie znam Twojego problemu, ale wiem sama po sobie, że trochę to trwało zanim znalazłam lekarz, któremu zaufałam. Porozmawiaj z koleżankami i może któraś poleci Ci dobrego gina tak będzie najłatwiej. poczytaj opinie w internecie to też dobre źródło informacji. Znajdziesz swojego lekarza. Trzymaj się ciepło i bądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura - chodzi o to, że ja mam dobrego ginekologa tylko, ze jest on w Polsce, a ja do lipca mieszkam w Dublinie. Myślałam, że trafię tutaj naj akiegoś dobrego polskiego specjalistę ale chyba mi się to nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mała usnęła ja poprasowałam, posprzątałam zjadłam co nieco i juz jestem. :) Nikolka jakichs bzdur ci ten lekarz chyba naopowiadał! O tym czy są kłopoty z prolaktyną czy nie wnioskuje się na podstawie wyników badań a nie długości cyklu! Ja miałam regularne cykle 29-30 dniowe a prolaktynę miałam bardzo wysoką. na jakiej podstawie kazał ci odstawić parlodel? Robił ci badania? Chwała Bogu że mnie ten twój lekarz nie leczył bo bym Emilki nie miała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: wnioskuje się na podstawie wyników badań a nie długości cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa podałam mu wyniki badań krwi. Powiedział, że wynik drugi po podaniu tabletki zawsze wychodzi wyższy, że to norma. Liczy się tylko pierwszy przed podaniem tabletki. Diagnozę endometriozy postawił po wykonaniu badań i wywiadu na temat ból menstruacyjnych. Chyba tylko kase straciłam na tą wizytę... Tabletek też chyba nie wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest jednak to, że wcześniej nie miałam bóli owulacyjnych. Teraz coraz częście bóle zaczynają się tydzień po zakończeniu @ i trwają też ok tygodnia. Dzisiaj np tak mnie boli lewy jajnik, że momentami wytrzymać nie mogę... Jestem tak rozbita, że szok. Lecę niedługo do Polski więc pójdę na konsultacje do mojego specjalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka a możesz mi podać te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo na jakiej podstawie dostałaś wcześniej parlodel? coś musiało być z ta prolaktyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz mała sie obudziła ...koniec wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pobranie przed podaniem tabletki 458 ulu/mL II pobranie po podaniu tabletki (robione po godzinie) 5838 ulU/mL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×