Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam. A u nas pada snieg. Wyglada to bajecznie. Tak stesknilam sie za ta biala kolderka. Taka zime to ja lubie!! Wiosna moze jeszcze chwilke poczekac ;) Ja dzis stracilam nadzieje na dwie kreseczki w tym miesiacu. @ jescze nie mam, ale tempka mi spadla., bola mnie plecy :( Dzieje mi sie tak z reguly dwa dni przed @ :( No coz...czyli tak jak domyslalam sie wczoraj. Te moje zmiany nastrojow to typowy PMS. Co zrobic.... moze za miesiac sie uda... Chcialam sobie dzisiaj tescik kupic, ale teraz sie juz nie ludze. Smutno ale mam chociaz sniezek na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- przecież @ nie przyszła.A może akurat się rozczarujesz? Osobiście nienawidzę zimy i śniegu, modlę się o ciepełko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :) sniegu od lat nie widzialam wiec milo popatrzec :) A @ faktycznie jeszcze nie ma.Ale tempka spadla... coz innego mogloby to oznaczac? No chyba, ze masz inny pomysl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem. Smutno mi troche i martwi mnie to dosc mocno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja nie dawno wrocilam z zakupow dawid kupywal spodnie i bluze wydal 300zl ale sie wkurzylam bo on chodzi jak skate juz mowie ze chyba czas zmienic ten stroj bo to dkla chlopcow a nie dla faceta co chce zalozyc rodzine heeh misiaczki sama bym juz chciala zobaczyc fotki ale szwagierka ma aparat:P:P monia a czego do dupy byla twoja studniowka nie mieliscie %???? to roza nie ma ferii moze dzis maila zly dzien albo ktos ja wkurzyl ze nie chciala isc kkinia juz bnie dklugo aby patzrc:):):) i odrazu sie pochwal liloewa glowa do gory nie ten cykl to nastepny:):) dziewczyny dzis tez zrobilam test i pokazalo druga kreske jasniejsza ale troche ciemniejsza niz wczoraj nie wiem co to znaczy ale przytulanki nie zaszkadza bede sie starac a niestety wiesiolka nie pochwale nie zauwazylam zadnej roznicy sluzu nie stety:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Czytam Was ale nia mam czasu pisac.....w tej chwili robie pranie, gotuje obiad i biore sie za ogarniecie mieszkania, bo kurzu sie troche nazbieralo....bede Was podczytywac i w miare mozliwosci udzielac sie:) Buzkiiiiii i milego dzionka dla wszystkich:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam czasu do Was zajrzeć, w sobotę oczywiście przywlekła się @ ta wredna jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu weZ na ta @ jakiegos mlotka odgon ja:):):):) bo mnie juz te powodzie co miesieczne dobijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babeczki :) Ja mam pms, że strach się bać :D byłam w pracy i na zakupach, a teraz święty spokój w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dziewczyny jak mi zimno jest. Śnieg pruszy od rana. Niestety szybko się rozpuszcza. Oczywiście w Dublinie mała panika i juz o 7 rano były komunikaty, ze część szkół została zamknięta... 🌻 Idę w czwartek do lekarza. Tak bardzo chciałabym żeby podczas tej wizyty gin dostał jakiegoś cudownego olśnienia, które pozwoli mu wpaść na genialny pomysł rozwiązania mojego problemu zajścia w ciążę 🌻 Oczywiście witam nowe osoby :) fajnie, że i mężczyzna dołączył do nas :) Madzik - mówiłam Ci,że studniówka to jedna z najlepszych imprez. Super, że się wybawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów owulacyjnych to ja jakoś sceptycznie do nich podchodzę. Jak robiłam sobie to były niejednoznaczne wyniki. To znaczy rano wychodziło, że owulacja jest wieczorem, że nie ma. Następnego dnia np w południe znowu niby była i tak w kółko. Dlatego teraz staram się chodzić na monitoring bo to najpewniejszy wynik. Oczywiście nikogo nie chcę zniechęcać do robienia testów. Może poprostu ja mam pecha w testowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ogromne gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kkinia powodzenia przy cesarce, wierzę że się wszystko uda Witam w naszym gronie nowe staraczki A ja? Zakręcona na amen. Dziś po zwolnieniu wróciłam do pracy, ale było ciężko. Dużo pracy i jeszcze usiedzieć 8 godzin przy kompie. Fuj Miałam iść na paznokcie, a to się okazało że to jutro bo oczywiście \"zakrętka\" źle wpisałam do notesu. A dodatkowo zapisałam sie jutro do okulisty żeby sprawdzić czy moja wada wzroku i stan mojej siatkówki nie są przeciwskazaniem do naturalnego porodu. Ciekawa jestem czy zdążę z tych paznokci skoczyć jeszcze do lekarza. Na taksówkę to nie mam co liczyć w korkach utknę, to będę leciała na piechotkę, bo niby to niedaleko ze 2 km, tylko że już sapię jak stara - wkońcu tu za dwoje trzeba oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzylam teraz temp to mam 27.3 to tak jakby sie podniosla to czyli na owulacje?nie wiem ale i tak przytulanki bede heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 No Madzik tylko żeby przytulanki odniosły sukces. Trzymam kciuki 👄 Właśnie dziewczyny powiedzcie jakie teorie na przytulanki mają wasi lekarze. Czy powinno się czekać do pęknięcia pęcherzyka. W ogóle kręgosłup boli mnie, że hej... jajniki też zaczynają wariować czyli owulacja zbliża się wielkimi krokami (oby tylko pęcherzyk pękł). Tak naprawdę po tygodniowym opóźnieniu @@@@ nie wiem jak będzie wyglądał mój cykl. No ale gin powinien mi powiedzieć w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik fajnie że studniówka się udała :) Moja studniówka podobnie jak Moni była tez do dupy, u mnie była to wina partnera. Niby wpatrzony we mnie a cały wieczór przegadał ze świeżo poznaną sąsiadką obok i nawet wypili bruderszaft. No wkurzona byłam na maksa. A w ogóle się spóźnił jak po mnie przyjechał po podwoził na ta samą studniówkę moja koleżankę z kolegą - robił za szofera i przez to ja się spóźniłam. Trzeba go było wtedy za fraki i za drzwi na kopach... No ale na studiach się wyszalałam :) Monia suknia ślubna na pewno wyjdzie super ! 🌻 Kinia ty szczęściaro dotarłaś do mety :D Do piątku już niedaleko :) Lilowa uszki do góry. Nowy cykl nowe staranka. Na pewno sie uda !!!! Sara już niedługo wybierzesz sie do doktorka i przepędzisz @ na dobre ... Niokolka ja też z testami owulacyjnymi nie mogłam dojść do ładu Emilka śpi. Dziś byłyśmy na szczepieniu. Jutro rentgen...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa niezły był ten Twój partner :) Ja poszłam z chłopakiem, w którym kilka tygodni wcześniej zaczęłam się podkochiwać i na studniówkę poszłam pełna nadziei, że on odwzajemni moje uczucie. Cały wieczór był ze mną, szaleliśmy do białego rana no i nic z tego nie wyszło... Nagle po miesiącu od studniówki obudził się i byliśmy ze sobą 3 lata. Wszystko jednak się skończyło. Życie potrafi niesamowicie zaskakiwać... Dziewczyny ja zwariuję z tym kręgosłupem. Boli mnie na samym dole. Nie mogę się wyprostować :( i w głowie mi się co chwile kręci i jeszcze te jajniki... CZuję się jak 70letnia babcia. Już dawno tak nie narzekałam na ból. Dobrze, że mogę sobie o tym popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka ja tez mam taka nadzieje juz bym chciala:):):0 efcia mpojdawid tez mnie troche wkurzal bo to zazdrosnik i na krok mnie nie odstepowal heeh ale nie powiem tanczyl kiedy mi sie zachcialo:):) a mowilam wam ze wczoraj trzymalam 15 min nogi w gorze a jak tylko wstalam wszystko wylecialo:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik doskonale potrafię sobie wyobrazić jak bardzo chcesz ponieważ mamy to samo pragnienie... Tak bardzo bym chciała żeby w końcu się udało. Mam już dosyć doszukiwania się objawów ciąży przed każdą @ Jeśli chodzi o zazdrość to Tomek też jest szalenie zazdrosny. Momentami przechodzi to w chorą zazdrość. Czasami potrfi pokłócić sie o to, że rozmawiam z jakimś kolegą na gg, a jak pójdę gdzieś z koleżankami to strzela focha i 3 dni się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż to tez straszny zazdrośnik, byliśmy kiedyś razem na weselu i jego kuzynka przedstawiła mi swojego kolegę z którym bardzo fajnie mi się rozmawiało, zresztą wszyscy razem sobie ucinaliśmy pogawędkę i w pewnym momencie poprosił mnie do tańca - nagle wyrósł przed nami mój mąż mówiąc : \"O nie nie .... !!! \" Wszyscy mieli z niego ubaw po pachy :D kuzynka z kolega pękali po prostu ze śmiechu... Dziewczyny zapomniałam wam powiedzieć że Emilka jest WIELKOLUDEM po prostu przekroczyła wagowo ostatni centyl!!!!! pani doktor powiedziała że nie ma powodu do niepokoju ponieważ mała nie jest gruba tylko długa nosi już rozmiar 68 a w piątek skończyła trzeci miesiąc !!!! Kurde rośnie mi koszykarka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skasowalo mi tak dlugiego posta buuu moze znajde czas pozniej skopiowalam zeby nie bylo :p ale musialam zresetowac kompa bo caly czas sie cos blokowalo. a tak wogole to Dzien Dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze powoli wstajecie:) fajnie:) ja z łożka pisze bylam po zakupyi z piesem i spowrotem do łóżka.moj mi ciśnienie podniosł ze szzok!!! chyba nie bede sie odzywać..jakzawsze wymysla sobie sytuacje \"zazdrosny\" pisac juz nie moge tel wiecznie przefiltrowany..ech..i jak tu mam zajść w ciąże:PPatinka26👄jak tam ?? jak mała?? pozdrowienia od Smerfetki bidna malo sypia male na zmiane broja:) ale jest szcesliwa maz tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie powtórka z rozrywki- znowu ryk w przedszkolu i pani na siłę odciągała małą ode mnie :-( Zaraz jadę do hurtowni tkanin ślubnych po koronkę, już mi oczy błyszczą na samą myśl o tych pięknych tkaninach... Ja jednak chora jestem na tym punkcie:p Alutek- czy ja Cię mam na NK? Chyba nie- daj namiary! EfQa- a ja wczoraj robiłam porządek w papierach i natknęłam się na książeczkę Róży, mając 3 miesiące ważyła 5950:-) A Twoja ile waży? Fajnie, że zdrowo rośnie:-) Madzik- moja studniówka, to też była wina partnera, po prostu... mulasty, w ogóle nie chciał tańczyć, cały czas tylko pilnował żeby nikt ze mną nie rozmawiał, był koszmarnie zazdrosny, matko- jak sobie pomyślę,jaki on był, to Bogu dziękuję, że się rozstaliśmy, a już mieliśmy datę ślubu ustaloną.... A tak w ogóle- to mam dziś urodzinki! No dziewczyny- dawać życzenia:-) he he skromna jestem, ale na pewno nikt nie pamięta u mnie(bo i po co?), ale Wy to co innego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ja juz od rana urzeduje:):):0 patinko 😘 😘 dobrze cie slyszec:):):) misiaczki efcia monia widze ze mamy ten sam typ faceta zazdrosnik:):):) monia wszystkiego najlepszego oby dzidzia byla zdrowa i do czekala szczesliwego konca oby twoje marzenia sie spelnily:):0 😘 ja pamietalam na nk widzialam mze masz dzis urodzinki :):):) nikolka 😘 😘 moze wybiesz sie do lekarza jak bardzo cie boli wiem ze kazda z nas bardzo pragnie i ty tez mam nadzieje ze wkacu ktorejs sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka widze ze twoj maz to tez zazdrosniczek:):) efcia to dobrze ze mala tak szybko ronie teraz masz co trzymac w rece wczesniej taka kruszynka byla :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- dziękuję👄 A zazdrośnika, to miałam, mój mąż jest pod tym względem raczej w porządku, albo nie daje po sobie poznać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, spadam pod prysznic, może wreszcie z okazji tego wypadu do ludzi zrobię sobie make up i ułożę jakoś włosy:p Bo ostatnio w tym domu zarastam mchem hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelilam cie monia z nikolka:):):) to pozazdroscic ci meza bo moj to sie czepia nawet jak kolega mi zaproszenie wysle na nk nie wiem czy on to specjalnie robi czy naprawde jest az to takiego stponia zazdrosny czasami to mnie z rownowagi wytraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×