Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej kobietki:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i goraco:) Nie odzywam sie,bo nie mam o czym pisac.U mnie juz wiosne czuc i robi sie zielono,dzis znow sloneczko grzeje,uwielbiam taka pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis witam :) Czy ja wiem czy przygotowanka... staram sie juz nie nastawiac, nie nakrecac. Chociaz to trudne...Nie chce tego tak planowac, chce sie cieszyc chwila.Wczoraj na przyklad mimo ze z testu wyszlo, ze do owulki jeszcze troche czasu, mielismy ochote na przytulanka, wiec po prostu byly. Nie chce myslec o tym, ze teraz nie powinnismy bo trzeba sie oszczedzac ( a wlasciwie jego zolnierzyki ) na te najbardziej plodne dni. Chce myslec o tym okresie naszego starania, jak o wyjatkowo przyjemnym czasie a nie wyrzeczeniach. :) A co u Ciebie? Jak sie czujesz? Monia ja tez nie moge doczekac sie wiosny i lata! Jest wtedy znacznie wiecej mozliwosci spedzania wolnego czasu nie wydajac przy tym pieniazkow.My duuuzo i czesto jezdzimy na rowerach. Wlasciwie to zal by mi troche bylo odmawiac sobie tej przyjemnosci podczas ciazy...ale chyba raczej w stanie blogoslawionym to nie najlepszy pomysl. :) Nie wiem... co myslicie w sumie? ....Latem lubie tez grac w tenisa, ale bez niego jeszcze jakos przezyje, to bardziej pasja mojego meza. A ze korty mamy zaraz przy domu do tego darmowe, to szkoda by bylo z nich nie korzystac. Przez okres zimowy jestesmy znacznie bardziej osiadli... zwlaszcza w tym roku. No ale czas z tym skonczyc i ruszyc tylki z kanapy. Ostatnio pochlaniamy po prostu tony fimow i ksiazek . Przydaloby sie jednak troche ruchu :) Moniu a moze zapros znajomych do siebie? Spedzcie razem mily wieczor grajac w cos na przyklad. Nie trzeba do tego wielu pieniazkow. Ja niedawno upieklam chrusciki wg przepisu jednej z Was ( o dzieki - jestescie Wielkie :) ) upieklam ciastka z piwem, pokroilam owoce i warzywka w talarki, poukladam ladnie na talerzach. Wpadli do nas znajomi i caly wieczor gralismy w jange i kosci. Do tego kropelka dobrego alkoholu i zabawa przednia. Juz jestesmy umowieni na nastepne spotkanie tym razem przy kartach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki! 6 lutego w piatek mialam termin cesarki ale odwolali mi bo dostalam wysokiej goraczki i przelozyli mi termin na 10 wtorek.Tak wiec we wtorek na szczecie wszystko odbylo sie zgodnie z planem i mam juz przy sobie synusia wazyl 3250 ma na imie Daniel jest sliczniutki troszke ma problemy z kupkami i jest przez to troszke marudny ale masujemy i pomagamy mu jak tylko mozemy. Ja wciaz jeszcze ze szwami ale juz w niedziele przyjezdza do mnie polozna na zdjecie wiec bedzie mi juz lzej.Piersi oooogromnie ale nic mnie nie zniecheca jak patrze na slodziutka buziunie to mijaja wszystkie bole i problemy. Pozdrawiamwas goraca i rzuuuuuuucam moj brzuszek.Łapcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Monia doskonale cię rozumiem - uwięziona w domu i śnieg za oknem. brrrr Marzy mi się wyjazd w ciepłe kraje np. do Tunezji: ciepłe lazurowe morze, słońce plaża i lenistwo.... ale sobie jeszcze długo pomarzę... Ja się ostatnio z mężem dobrze dogaduję (tfu tfu żeby nie zapeszyć :p) na jakiś czas przeniósł się do innego pokoju ze spaniem bo mała śpi w naszej sypialni. Wcześnie chodzi spać no i potem trzeba być cichutko co mojemu nie wychodzi zupełnie, po za tym mała w nocy raz się karmi no i lubi się czasem o 6-stej rano obudzić i pogadać sobie wesoło :D a on niekoniecznie o tej godzinie wstaje. No i odkąd się wyniósł stosunki nasze małżeńskie uległy znacznej poprawie na każdej płaszczyźnie :p Lilowa ty to masz ciekawe życie :D moje koleżanki teraz albo same maja małe dzieci albo są zajęte czymś innym więc spotkania towarzyskie zostały odsunięte w bliżej nie określoną przyszłość Może jak się cieplej zrobi... Tyle razy chciałam namówić mojego męża żebyśmy pograli razem w tenisa a ten nie i nie a teraz to sobie mogę popatrzeć ale jak tylko mała podrośnie to go będę ciągać bo kort mamy niedaleko :) Jolanta jak tam się podróż udała ? Xamadziara u nas słoneczko dobrze schowane, śnieg z deszczem zacina i lodowaty wiatr... jakoś pesymistycznie dzisiaj jestem nastrojona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia gratulacje!!!! Dobrze że już po wszystkim! Uściski dla was ! 👄 👄 👄 Emilka już próbuje się przekręcać z brzuszka na plecki, taka dzielna! czekam na ząbki bo pcha obie łapki do buzi, i ssie jakby ją juz dziąsełka swędziały a ślini się przy tym i krzyczy więc chyba już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................29......... .................01.05.09 alutek29.................29.................20......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel..................10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u nas zima na calego caly czas pruszy a snieg taki fajny ze aby balwany robic :):):) miejscami po kolana sniegu mialam jak wyszlam przed dom:):) madziara milo cie slyszec:):) kkinia gratuluje malej pociechy napewno bylo warto:):) ewcia no to czekamy na pierwszy zabek:):0 dziewczyny wczoraj robilam test owu i wyszla druga jasna kreska mam zamiar dzis zrobic jeszcze mam 23 dzien cyklu czytalam na iinych forach ze dziewczyny dzieki testom owu pozno robionym dowiadywaly sie ze sa w ciazy ja niechce sie nastwiac jakby dzis wyszla druga kreska bo moze te testy sa jakies szajsy moze i tak byc:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa widze ze dusza towazystwa jestes gry ehh fajnie ja te czasami grywam moze zmierzymy sie kiedys:):):) a spotr to chyba nie dla mnie na wf to aby na zwolnieniu lece a na codzien to lenia mam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kkinia gratulacje dzidzi niech zdrowo ci rosnie :) EfQa musze cie troszke rozczarowac to nie musi oznaczac zabka u Kacperka tez sie tak zaczelo juz od 3 miesiaca slinienie pchanie raczek czasami nawet marudzenie a zabek dopiero wyszedl na 1/2 roczku ;p pielegniarka mi mowila ze od 3 miesiaca zabki zaczynaja sie przemieszczac do momentu wyjscia i dlateko dzieci sie juz slinia :) choc bywa ze dzieci w 3-4 miesiacu maja juz zabek ;p kup jej zel na dziaselka i smaruj od czasu do czasu to jej pomoze ja uzywam bobodentu u nas nic nowego niunio rosnie dokucza i nie moghe go spuscic z oka bo straszny wiercioch sie zrobil i strach go samego zostawiac chyba ze w lozeczku ;p jak tak dalej pojdzie to niedlugo zacznie raczkowac ;p Pozdrawiam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja wpadłam na chwilkę, poprawiłam tabelkę, kkinia- Gratuluję!!! Własnie przed chwilą skończyłam robotę do ostatniej miary, a tu pani młoda zadzwoniła, że nie może przyjechać i dopiero w tygodniu wpadnie:p Męża wysłałam po Różyczkę, bo dopiero przed chwilką wrócili z tego kuligu, nie mogę się doczekać opowieści!!! Po raz pierwszy pojechał do przedszkola, tak, to nawet nie wiedział gdzie jest:D A jeszcze mu kazałam kremóweczkę dla mnie kupić, bo tak mnie naszło:p to mi powiedział, że mam zachcianki jak baba w ciąży he he. Coś dziś mnie bierze na jedzenie. Czy u Was też tak sypie????? masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Kkiniu gratulacje syneczka, mam nadzieje ze znajdziesz troche czasu do zagladania na forum👄 Aneczko Ty tez zagladaj czesciej kochana, ciesze sie ze serduszko pieknie bije, napewno sie wzruszylas:)👄 Dziewczyny przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna , ale jakies grypsko mnie dopadlo i na 12:30 jade do lekarza...kosci mnie bola, gardlo, kaszel i katar i glowa mnie boli jak niewiem:) Odezwe sie pozniej jak wroce od lekarza:)Buziaki 👄 i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko- kuruj się , może jak będziesz siedzieć w domku, to do nas częściej będziesz zaglądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam test owu druga jasna kreska a zeby sprawdzic te testy czy moze ona ciagle tak nie pokazyja bez podstawnie to zmusilam siostre zeby zrobila ten test i zgodzila sie i u niej wyszla 1 kreska czyli cos te testy sa warte nie wiem co juz myslec o tym nie chce sie nakrecac zabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja na filke zaraz do pracy..:((( zluje teraz nocki mam caly czas a moj mila 3 dni wolne i sam w nocy ech...a tak to po staremu jutro mammy 5 rocznice jak sie poznalismy:)) moj robi to wieczora ale cos przygotuje jakas fajna kolacja i napewno sexi bielizna:P madzik 👄 moj mail psotencja@wp.pl :) kkinia30 gratulacje :):) trzymaj sie dzielnie 👄 Kakusia22 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kinia dzidziusia ! Misiaczki u nas wczoraj minela 7 rocznica poznania :) a ja w domu,zmeczona.. ale dzis bylam u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek to szczesliwa 7:):) moze zafasolkuje cie:):0 trzymam kciuki misiaczki fotki wyslane:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki27
dzwczyny powem wam jedno. naprawde trzeba werzyć. ja starałam się o dzecko prawe 4 lata i udało się. jestem w cąży!! co prawda to dopiero początek ale jestem szczęśliwa.a i jeszcz jedno naprawde trzeba odpuścić to był cykl w którym małam grype i stwierdziłam żeby odpuścić sobie i udało sie .tak więc dziewczyny wam też się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................29......... .................01.05.09 alutek29.................29.................20......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale napadalo ja dzis jade na narty bede pozniej 😘 dla wszystkich:\"):):):):0 i mam nadzieje ze tu stronka za stronka beda leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale napadalo ja dzis jade na narty bede pozniej 😘 dla wszystkich:"):):):):0 i mam nadzieje ze tu stronka za stronka beda leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale tu cichutko... pewnie wszystkie świętujecie Walentynki????????? A ja siedze sama w domku, mąż z Różą pojechali w gości, mam duuuużo czasu dla siebie:D Pobuszuję trochę w internecie... Mam dla Was zdjęcia sukni, skończonej w 99%, jeszcze tylko guziczek na szyi. Wysyłam do wszystkich, których adresy mam. Miłego świętowania👄👄🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️W dniu Swietego Walentego, nic nie moze dziac sie zlego ❤️ ❤️Nikt nie moze sie dzis zloscic,bo to nadszedl dzien milosci.❤️ ❤️Sukcesow w zyciu, szczescia w milosci, ❤️ ❤️Duzo usciskow , samych radosci ❤️ ❤️Spelnienia marzen, mocy slodyczy ❤️ ❤️W dniu Walentego Myszka Wam zyczy:) ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza hohohoho.....chyba wszystkie swietuja Dzien Sw. Walentego🌻 Czesc Wam:) Wiec ja wczoraj jak bylam u lekarza to dostalam antybiotyk, migdalki troche powiekszone, gardlo czerwone...goraczki nie mam ale jeszcze pae dni i moglabym byc bardziej chora....wiec dobrze ze poszlam ....wieczorem wybieramy sie z mezem na zabawe Walentynkowa..... a teraz biore sie za gotowanie obiadu:) Bede zagladac 👄 i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ogladalam zdjecia sukni slubnej i kieruje w Twoja strone wielkie uznanie...suknia jest poprostu przepiekna.....naprawde brak mi slow ....jestes mistrzynia...w zyciu nie uszylabym czegos takiego.....powinnas byc z sibie dumna....👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia suknia przecudowna !!! I tak szybka ja uszyłas?szok !jestem pełna podziwau ! W domu to Ty sie tylko marnujesz !powinnas jakis salon otworzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witajcie ❤️ ❤️ ❤️ w dniu Zakochanych:D:D:D Monia!!!!!!!!! ale cudo masz talent dziewczyno szkoda ze sie wczesniej nie pzonalysmy:P mialabym suknie marzen hiiihi:):) madzik slicznie wygladaliscie:D:D:D laseczka z Ciebie :) ja sie ogrnelam domek i teraz czekam na meza dzis bedziemy świętować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×