Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej! Alutek- po prostu brak słów... staram się nie myśleć o takich rzeczach, bo niepotrzbnie się denerwuję i Tobie też tak radzę na świecie po prostu są ludzie świnie!!! A o ilu rzeczach sie nie wie, to szok! Wczoraj przeleżałam cały dzień, ale nawet nocą miałam te bóle mimo No-spy. Dziś czuję się lepiej, ale taka zmęczona jestem, że tylko bym spała... Chyba jak zrobię obiad, to sie na chwilkę zdrzemnę. Z każdej strony nawiedzają mnie złe myśli o problemach, itd, próbuję się nie denerwować, ale nie daję rady. Koszmar! Lilowa- na pierwszy rzut oka widac podobieństwo, ale jak się dokładnie przyglądnę, to jednak więcej róznic, pewnie dlatego, że patrzę okiem krawcowej :p Ale swoją drogą suknię śliczną miałaś i świetnie się prezentowałaś! EgQa- racja, nie narzekaj, ja tam widzę , ze laska z Ciebie, a poukrywane fałdki muszą powoli znikać, bo jakbyś chciała gwałtownie schudnąć, to by ci skóra obwiśnięta została. Organizm potrzebuje przynajmniej rocznej regeneracji!!! A te wszystkie gwiazdy filmowe wyglądają tak pięknie, bo zaraz po porodzie usuwają sobie tłuszczyk z ciąży! Świetnie wyglądasz! Sara- a Ty kiedy wreszcie od tej nauki odpoczniesz??? Madzik- pewnie, że zaczekaj na swego lekarza, pamiętasz ile się udenerwowałaś ostatnio??? Żebyś znów na jakiegoś kretyna nie trafiła! A najlepiej, to zrób sobie jeszcze raz ciążowy test i czekaj cierpliwie, a nie \"gdybaj\", wiem, że to nie takei proste, ale najważniejsze, że masz Dawida, który Cię wspiera:-) Misiaczki- odetchnij wreszcie od tej pracy! Myszko- Ty biedaku też nas zaniedbujesz... Patinko- A Ty pewnie zawrót głowy? Dla wszystkich 👄👄🌻🌻👄👄 Liklowa- a co do Twojej koleżanki, to naprawdę sraszne i powiem Ci szcerze, że takim kobietom życzę, aby nigdy już po aborcji nie mogły mieć dziecka, bo to po prostu morderstwo, za które powinny zapłacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silnaaa- doskonale wiem, co masz na myśli, u mnie jest dokładnie to samo! Mój tata poszedł z ogromnym bólem zęba do rejonowej przychodni, kobieta "z łaską" kazałą mu przyjśc po południu, bo rano wody nie było! zaczełą mu leczyć tego zęba, na trzecią wizytę mu zaplombowała i mówi 70 zł się należy.... Na zdziwioną minę taty mówi: to pan nie wiedział? cennik wisi w korytarzu! Szok! Lepiej iść prywatnie! A ginekolog w przychodni przyjmuje raz w tygodniu od 15 do 18, a potem po prostu wychodzi i "do widzenia", nieważne, ze na korytarzu czekają kobiety z brzuchami! Brak słów!!! Dzięki Bogu, że trafiłam na fajnego ginka i nie takiego sknerę, bo w pierwszej ciąży lekarkę miałam super, a kasę brała nawet za wypisanie recepty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam takie szczęście, ze posiadam karte do Lux Medu. Na wizytę umawiam się przez ich komunikator internetowy, wybieram (w miarę dostępności oczywiście, ale większych problemów nie ma) rejon, lekarza, termin i godzine wizyty. Także obecnie czuję się zrelaksowana :) Z moim kaszlem, któy od czasu do czasu mi dowala, byłam u internisty, zostałam skierowana na rtg płuc, spirometrię i do gastrologa oraz laryngologa. Wszystkie wizyty po kolei poumawiałam, bez kolejek na umówioną godzinę, załatwiłam raz dwa. Tylko pytam... po jaką cholerę kupe kasy mi odciągają na zdrowotne, skoro za ten Lux Med co miesiąc jest płacone osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) straszne opowieści dziś na forum od rana. Ja dlatego właśnie chodzę do ginekologa prywatnie, przy moich problemach z zajściem i w czasie ciąży wolałam nie ryzykować. Poza tym te kolejki i problemy z dostaniem się że już nie wspomnę o pomocy w nagłych przypadkach o co w ciąży nietrudno...Płaciłam drogo ale babka super, pracuje w szpitalu więc jest lekarzem z praktyką no i w czasie porodu trzymała rękę na pulsie. Ja tez mam złe doświadczenia z ginami w państwowej przychodni więc wolałam już dmuchać na zimne. Choć nie powiem raz miałam super babeczkę w państwowym ale to było dawno temu... Monia dzięki, poczekam z tym odchudzaniem, masz racje że trzeba dojść do siebie. A ja jestem chora mam zapalenie dróg moczowych i biorę Augmentin :( wczoraj dostałam takich bóli że myślałam że jajo zniosę nawet małej nie mogłam nakarmić, bo nie szlo wysiedzieć :( ! mam przychodnię pod domem ale oczywiście nie chciało mi sie iść bo po uznałam że po południu nikt mnie nie przyjmie chocbym konała pod progiem. zaczęłam się leczyć uroseptem dopiero koleżanka mnie nastraszyła. No więc zadzwoniłam do tej przychodni pod moim blokiem i okazało sie że przyjmuje nowy pan doktor i nie ma do niego pacjentów ! Więc szybko sie ubrałyśmy z małą i poszłam. Do doktorki która przyjmowała w gabinecie obok (strasznie chamska zresztą!) koleja a u niego ani jednej osoby. No i okazało sie że świetnie trafiłam - naprawdę fajny internista. O wszystko mnie wypytał dokładnie i widać było że się przejmuje. Przepisał Augamentin bo przenika do pokarmu jedynie w śladowych ilościach no i witaminę C i taką maść. Powiem wam że byłam bardzo zaskoczona bo mam złe zdanie o państwowej służbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silna ja tez jestem w luxmedzie jeszcze tam nie byłam bo zdrowie mi dopisywało na razie a wczoraj właśnie wybrałam sie najbliżej gdzie miałam bo z wózeczkiem poszłam. Ja weszłam do gabinetu lekarza a panie recepcjonistki wprowadziły mi wózeczek do innej części gdzie nie było pacjentów i popilnowały dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem w szoku po tej wizycie he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre bardzo sa te historie o ktorych opowiadacie. O angielskiej sluzbie zdrowia tez slyszy sie niepochlebne opinie, poki co jednak jestesmy bardzo zadowoleni. Odpukuje w niemalowane biurko. :) A ja ciagle mam niska tempke. Cos mi sie wydaje, ze moze to byc cykl bezowulacyjny, tylko po prostu nie moge zrozumiec dlaczego druga kreche mialam na tescie owul.Czy jest tu ktos kto jest w stanie mi to wyjasnic? Silna :) co jak co... ale jestes na pewno bardzo interesujacym i ciekawym przypadkiem dla swojego gina. :) Zycze Ci zeby wszystko calkowicie wrocilo do normy- i wyniki i jajnik ktory widac lubi bawic sie w chowanego. :) Monia wiem,ze Ty patrzysz na te sukienki okiem fachowca. Mi po prostu chodzilo, ze te sukienki sa podobnie szyte- bo szyte w calosci, z drapowaniem, kwiatkiem u boku i nie takie szerokie dolem. Nie dziwie sie, ze pannie mlodej podoba sie Twoje dzielo, bo jest po prostu bardzo ladne i kunsztowne :) A i ja Tobie dziekuje za pochwaly. Z ust fachowca znacza duzo :) Madzik :) jak sie czujesz? Kiedy idziesz na betke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...taaa ciekawy przypadek :P Ja się na swojego poprzedniego ginekologa obraziłam jak mi tak powiedział :D a potem okazało się, że miał rację. Wybieram się do niego celem konsultacji za miesiąc. Ciekawa jestem jego opinii teraz, gdy jestem po laparo i HSG. Poza tym czekam na wiosnę, jestem ciepłolubna więc zimą strasznie cierpię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Efqa- wiem, co znaczy problemy z pęcherzem, ja łapię jak tylko jest ku temu okazja, teraz też mnie już zbierało, ale zdążyłam powstrzymać. No to Ci się udało z tym lekarzem, a u mnie w przychodni czarno od ludzi i nie ma szans żeby przyjęli. Jestem wściekła, bo już ponad miesiąc nie dostaję kasy z ZUS-u, niech ich gęś kopnie! Nie dość, ze taki marny grosz(800zł!), to jeszcze tak przedłużają, siedzę z nosem przyklejonym do szyby i czekam na tego listonosza! Dziewczymy- a o co chodzi z tym Luxmed-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silnaa-ja też jestem ciepłolubna!!! Nienawidze zimna, siedzę teraz w 3 swetrach i trzymam w ręku ciepłą herbatkę. Tylko, że u mnie też ten problem, że palimy tylko w dzień i to najwcześniej w południe:-( (ech.. te oszczędności...) Ale dziś mi wyjątkowo zimno i zaraz zamierzam zapalić w kominku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Lux Med to prywatna firma medyczna dla osób prywatnych jak i firm. Zapewniają kompleksową opiekę medyczną mają sieć placówek medycznych w różnych miastach. Jak się wykupi abonament to w jego ramach można korzystać z usług diagnostycznych, lekarskich. Jestem bardzo zadowolona. Tyle wizyt co miałam w ramach abonamentu spowodowałoby bankructwo jakbym chodziła prywatnie w tradycyjnym tego słowa znaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia :) w sam raz do kawki, którą popijam :D u mnie ciepło w domku, ale jak pomyślę o wyjściu... i śnieg caly czas pada... a wczoraj zaliczyłam upadek na lodzie co się pod śniegiem skrył... i normalnie upadłam jak kot na cztery łapy, bo nawet się nie potłukłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie ma żartów, ja własciwie niewiele chodzę, ale też niewiele trzeba, by upaść. Zrobiło się ciemno i znowu pada śnieg buuuuu.... przynajmniej już mi cieplej, bo zapaliłam :-) Do tego jeszcze taka jakaś głodna byłam, że zjadłam caly talerz makaronu z sosem słodko- kwaśnym, potem 2 kanapki z serem, a potem galaretkę, masakra! I dziwić się , ze mi teraz niedobrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojaaa ale mi Monia narobilas ochoty na paczka!! ;) A moze upieke na jutro... tylko z tym tyle roboty... macie jakis prosty i w miare szybki przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam, ale nie wypróbowany, ale parę stron temu chyba Myszka robiła i podawała przepis. Ja niestety nie mam kiedy zrobić, jutro cały dzień zajęty,a z resztą nie maiałby kto zjeść... A tak, kupię ze 3 i będzie :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie wiem czy będę miała kiedy kupić. Jutro pracuję do późna, ale może w pracy będą :D W zasadzie to zawsze w Tłusty Czwartek nie jem pączków :D w zeszłym roku wyjątkowo zjadłam jednego :D No bo ja jestem na opak zawsze :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tutaj nie ma takich prawdziwych paczkow... te to takie nie paczki. :( Szukam gdzie byl ten przepis podawany ale nie widze. Poszperam wieczorem, jak juz bede wiedziala czy czas na nie znajde, bo jutro tez zajeta jestem ale moglabym sie za nie dzisiaj zabrac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- stronka 174, Myszka podawała przepis- więc do roboty! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 🌼 dzieki .Nie dotarlam tak daleko :) A ostatnio spisalam sobie przepis tylko na chrusciki ktore nota bene wyszly bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale fajny ten pączek! Mój maż w luksmedzie ma abonament wykupiony prze pracodawcę , dopłaca 100zl miesięcznie za mnie i za Emilkę. Przynajmniej badania za darmo porobię... Silna mi to sie wydaje że ty szybko w ciąże zajdziesz bo takim \"przypadkom \"jak twoje to się właśnie na przekór lekarzom szybko udaje :) Dziewczyny ja tez jestem ciepłolubna, dziękuję codziennie Bogu że mieszkam w bloku i że mam cieplutko! ( Zimą, bo latem to klnę na czym świat stoi że mieszkam w bloku :) ) Ja na szczęście mam pod domem piekarnię gdzie sprzedają PYSZNE pączki więc juz dzisiaj kupie dwa a jutro kilka :p Silna to ty nie wiesz że jak się nie zje pączka w tłusty czwartek to cały rok się nie będzie wiodło i do tego gruba będziesz!!!! :D :D koniecznie trzeba zjeść ___ poza tym nie wiem czy wiecie ale pączki w tłusty czwartek NIE TUCZĄ :D Dziewczynki zabawka przyszła! Rozpakowałam i bawiłyśmy sie aż mała sie zmęczyła i zasnęła. Ale jak ją położyłam pod tym stoliczkiem i spojrzała na niego to aż trzy razy radosny okrzyk zachwytu wydała : uchu uchu uchu!!!! Warto było kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamuśki i staraczki... ja byłam dziś na tej słynnej krzywej cukrowej i jestem spanikowana!!! czy któraś z was miała badanie obciążenia glukozą 50g???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam sobie ten przepis na paczki i widze ze tam jest spirytus potrzebny :( a ja w domciu go nie mam... kurcze... nie bede przeciez pol litra spirytusu kupowac zeby pol kieliszka miec do paczkow, zwlaszcza ze nie wiem gdzie go tu moge kupic. Myslicie, z e ten spiryt jest w nich taki niezbedny? Graminis 🌼 nie pomoge Ci z pytankiem ale jak bylo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- a takich małych buteleczek u Was nie sprzedają???? W monopolowym powinnaś dostać, spirytus dużo daje, ewentualnie może być wódka czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!!!! Ja nie wiem, co sie ze mną dzieje, dziś jem jak przysłowiowa świnka, a raczej żrę:p Włąśnie dorwałam się do orzeszków, a tak mi się chce kremówki, że jak tylko zaraz po Różyczke pojadę, to niebo i ziemię poruszę, a muszę sobie kupić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było spoko... glukozę wymieszały mi z cytrynką i nawet smaczne to było :-) ale wynik po obciążeniu glukozą mam 213 a norma jest do 110 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- bez paniki, lekarz na pewno da Ci teraz skierowanie na ten sam test tylko przy obciążeniu 75 g glukozy. Jeżeli wynik tego drugiego testu okaże się dobry, w 32. tygodniu ciąży trzeba będzie powtórzyć test obciążenia 75 g glukozy, jeśli nie – konieczna jest wizyta w poradni diabetologicznej. Ale naprawdę różnie to bywa. A ogółem, to jesz dużo słodkiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×