Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny rusaczek gratulacje!!!!!!! ale się cieszę ja jutro lecę do Polski na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzyłam dzisiaj bete - wynik 391 i umówiłam się na USG na 20 kwietnia. Poza tym, że się bardzo, bardzo cieszymy to na razie nic się nie dzieje. Na razie jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Zamierzamy ogłosić tą cudowna wiadomość w Swięta (mam nadzieję, że wytrzymamy). No i też nic nie mówiliśmy, że podchodzimy do IVF. Stwierdziliśmy, że jak się uda to wtedy powiemy. Więc w Świeta będziemy mieli co opowiadać rodzince. Sara trzymam za Was kciuki. Mam nadzieję, że już niedługo i Tobie też się uda. Jak do tej pory dowiadywałam sie o kolejnych ciążach na forach, czy też wśród znajomych to myślałam, że to może się udać każdemu tylko nie nam. A jednak doczekałam się i myślę, że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z innego forum. Jeśli macie ochotę to oddajcie proszę głosiki na moją córeczkę. Głosować można co 24 godzinki. http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m 1=7&A=PHOTO&sys_id=16439&photosList=6 Wszystkim starającym się o dzidziusia życzę szybkiego zajścia w ciążę, a zaciążonym gratuluję:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Na poczte wrzuciłam przepis na kokosanki mojej roboty troszke inne od tych Myszki wiec mozecie tez wyprobowac Wszystkim smakuja co u mnie probowali szkoda ze wy mie mozecie je sprobowac zeby ocenic ale daje chociaz przepis wiec ocencie jak bedzie wam sie chcialo zobic :) zaczelam pisac przepis wczoraj ale niunio mi sie obudzil i byl niekompletny ale dzis juz w calosci :) My z niuniem jutro po 2 tyg. idziemy na dwor mowie wam jak juz sie chce wyjsc a niunio to poprostu juz miejsca sobie nie moze w domu znalezc :) POozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek ja też maiałam na to ochotę - identyczne drzewko wybrałam!!!! Nadal się zastanawiam ... Pani Misiowa lasek mam pod domem właściwie, duży , w sam raz na długie spacery :) Pingusia22 głosik oddany :) na nasze dziewczynki tez oczywiście już glosowałam, codziennie glosuje :) idziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Saro 1-szy raz moglam cie zobaczyc :) sliczna z ciebie kobieta 😘 tylko ja na forum jako jedyna jak hipopotan wygladam :( dzis sie zwazylam ale mowic wam czy nie :D hmmm potrzymam was w niepewnosci ale do 100 pare gram zostalo :D zreszta jutro jade po zupki do konsultantki wiec bedzie profesjonalne wazenie i mierzenie :) doszedl wczoraj do mnie ten sprzecik i daje czadu wczoraj 20 minut masowalam brzuch plecy du...ka :D i udka i skora bardzo napieta jest wiec daje rezulata a dopero raz uzylam najlepiej jak bede ogladac seriale nie bede o tym myslec http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001501&langId=-1&searchTerms=PRO+FITNESS+MASSAGE+MACHINE&Submit=GO+%3E wlasnie cos takiego osobno sa 3 rozne pasy kazdy na cos innego. No i tradycyjnie prosimy o glosiki :) juz nie dlugo 18 dni tylko 😘 http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek ja tez chcialam sobie calkiem niedawno podobne zafundowac naklejki zaraz ci pokaze jakie :) tylko ze uznalam ze nie moj dom bo wynajmuje go wiec po co kase tracic jak bede miala swoje to sobie nawet zlew obkleje :D zartowalam :) http://cgi.ebay.co.uk/Wall-Decal-Vinyl-Art-Stickers-Decor-LARGE-LUSH-SWIRL_W0QQitemZ220387816418QQcmdZViewItemQQptZUK_Wallpaper?hash=item220387816418&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1686%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 skromne delikatne ale gustowne :) http://www.allposters.co.uk/gallery.asp?startat=/getposter.asp&APNum=3624357&CID=25CD41CBBA004C4B95D762F4A3BAC8B9&PPID=1&search=84612&f=c&FindID=84612&P=1&PP=10&sortby=PD&cname=Wall+Decals&SearchID= dla krolewny w pokoiku :) tez mi sie podoba http://www.allposters.co.uk/gallery.asp?startat=/getposter.asp&APNum=3624342&CID=25CD41CBBA004C4B95D762F4A3BAC8B9&PPID=1&search=84612&f=c&FindID=84612&P=1&PP=10&sortby=PD&cname=Wall+Decals&SearchID= http://www.allposters.co.uk/gallery.asp?startat=/getposter.asp&APNum=3624334&CID=25CD41CBBA004C4B95D762F4A3BAC8B9&PPID=1&search=84612&f=c&FindID=84612&P=2&PP=10&sortby=PD&cname=Wall+Decals&SearchID= do kuchni super :) http://www.allposters.co.uk/gallery.asp?startat=/getposter.asp&APNum=3624353&CID=25CD41CBBA004C4B95D762F4A3BAC8B9&PPID=1&search=84612&f=c&FindID=84612&P=6&PP=10&sortby=PD&cname=Wall+Decals&SearchID= Zreszta alutek wklejam ci linka i poogladaj sobie sa ciekawe :) http://www.allposters.co.uk/gallery.asp?startat=/getthumb.asp&CID=25CD41CBBA004C4B95D762F4A3BAC8B9&PPID=1&sortby=PD&c=c&page=1&Search=84612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Patinko sa super w szczególności te kolorowe kwiaty Własnie skończyłam sprzatać mieszkanie, a borykałam się z tym kilka dni, bo nie forsowałam się, ale dziś podłogi na kolanach pomyłam, uprałam fieranki i umyłam okna, skończyłam łazienkę bo wczoraj zaczełam ale juz nie miałam siły i wkońcu jest czysto. Paznokcie mnie bolą, bo odkąd ściągnełam tipsy, nie mogę się przyzwyczaić w koncu miałam je 2 lata. I dalej są takie jak kiedyś do nieczego, łamia się i rozdwajają, może będzie lepiej jak całkiem odrosną. Zaraz idę na pocztę bo chyba firanki przyszły, jak to one to potem zrobię zdjęcie i wam pokarzę. Wczoraj zamówiłam leżaczek dla synusia http://www.allegro.pl/item587442793_lezaczek_bujaczek_link_a_doos_fisher_price_0_18kg.html już nie mogę się doczekac kiedy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Zdjecia na naszej poczcie bardzo ladne - wszystkie jestescie laski i pieknie wygladacie:) Ja koncze jesc sniadanko i mam zamiar dzis pomalowac lazienke - zabieram sie do niej juz 2 dni, ale dzis to juz na 100% maluje...heheh.. a wieczorkiem do kosciolka .... Kakusia napewno wyprobuje Twoj przepis na kokosanki, bo po przepisie widac ze beda bardzo pyszne:):) Glosy na dizeciaczki oddane, a teraz zmykam ale bede podgladac:) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko owszem nasze koleżanki to niezłe laski, a co do mnie to zdjęcia ślubne robione były 5 lat temu i wtedy faktycznie byłam szczuplejsza, ale teraz już nie ma się czym chwalić, pozdrawiam 👄 Wczoraj byłam u lekarza-pęcherzyk ma 16mmm, jutro zastrzyk z pegnylu, a w sobotę znowu jedziemy na wizytę i prawdopodobnie będzie inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super zdjęcia-fajnie druhny wyglądały, u nas raczej by nie przeszedł pomysł, żeby dziewczyny wystąpiły w takich samych kieckach Kalpek i Ewelka też z Was ładne dziewczyny, a już panny młode pierwsza klasa Patinko prześlij jakieś swoje zdjęcie ślubne, bo jestem ciekawa jak Ty wyglądałaś, bo kojarzę, że Twój ślub był \"egzotyczny\" Dziewczyny Wasze zdjęcia też z przyjemnością obejrzę-mam słabość zwłaszcza do ślubnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro dziekuje za mily komentarzyk:):) Tutaj w Stanach prosisz dziewczyny za druchny, panna mloda wybiera sukienki jakie jej sie podobaja, zalozmy 2 inne i umawia wtedy druchny do salonu zeby wybraly z tych dwoch sobie ktora im sie podoba i krawcowa bierze wszystkie wymiary dziewczyn zapisuje i za jakis czas przychodza sukienki i wtedy przymiarka....i tak samo druzbowie maja takie same garnitury , muchy czy krawaty i takie same kamizelki - wszystko z wypozyczalni... Ja tej lazienki nie pomalowalam bo jakas sierota przykleila przy samym suficie tapete, a ja myslalam ze ja zedre latwo i pomaluje, a ta tapeta nie chciala zejsc i musialam szpachelka ja zdzierac😠 i bylam taka zla jak niewiem i tak mnie rece bolaly ze powiedzialam sobie ze dzis nie maluje , jutro pomaluje....😠 Zrobilam teraz paszteciki drozdzowe z pieczarkami - przepis wrzuce na nasza poczte - wyszly pycha, teraz tylko barszczyk czerwony ugotuje do tego i koniec....bola mnie rece i tak jakby krzyz - albo nerka tak mi pulsuje taki bol , juz wczoraj mnie bolalo i niewiem co to jest.....przykleilam sobie wczoraj plaster wygrzewajacy , ale dalej czuje taki lekki bol.....cholerka ....dobra znikam i do uslyszonka jutro kochane👄 i dobrej nocki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab2901
Kiedyś do was pisałam a dzisiaj mam wrażenie że swiat się zawalił nie mam już siły. Od początku moja ciąża była zagrożona dzisiaj dowiedziałam się że nasz malutki synek nie rośnie tak jak powinnien i ma wykrzywione paluszki u rąk. Zasugerowano że może to być zespół edwardsa . Jestem załamana nie wiem jak mam dalej żyć, I nie wiem czemu mnie to spotkało.Mąż nie przyjmuje tego do wiadomośći mówi że paluszki da się naprawić a reszta jest OK.A ja sama nie wiem co mam myśleć lekarze mówią że jak na 21 tydzień to nie widzą innych zmian jak te paluszki i że przesunął się termin porodu, że tak pozatym jest wszystko Ok. Serce mi pęka bo widziałam jego buzke w obrazie 4D i jak bawi się pępowiną . Nie umiem uwierzyć że wszsysko będzie dobrze. Tyle lat czekałam na tego maluszka..........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab nie załamuj się może trzeba poszukać innego lekarza czy potwiewrdzi ta diagnozę, a byłaś na badaniach prenatalnych? Tam kieruja na badania genetyczne a potem na aminiopunkcję. Może trzeba to zbadać. Mnie też nastraszyli że mój synek będzie miał zespół downa, ale z czasem jak dziecko rosło to wyszło że jest wszystko w porządku, 2 miesiące z życia wzięte, to był koszmar dla mnie więc wiem co czujesz. Proszę cie nie czytaj tylko tego co w necie piszą bo gorzej się nakręciesz i może nie potrzebnie będziesz sie denerwować a to szkodzi dziecku. Ja na prenatalnych byłam juz 4 razy i idę jeszcze za 3 tygodnie, nie poweim dobrze się mna opiekują, ale nie potrzebnie czasami mówią o pewnych rzeczach, choć wiem że muszą. Porozamwiaj ze swoim lekarzem może jeszcze będzie wszystko w porzadku zrób badania genetyczne, ja po nich sie trochę uspokoiłam. Dobrze że mąz cię wspiera, wiem że do nich to inaczej dociera bo mąż też mi mówił że może tak musi być, ale wiem że my kobiety to przeżywamy w inny sposób, bo mamy je w sobie. Trzymaj się ciepło i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czas dzis zmienić tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 A niektórzy to już powinni testować i chwalić się już wynikami, a niektórzy to przepisać się o tabelkę nieżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek ja ci pomoge :) Gab maluch to czuje i denerwuje się razem z tobą! Zobaczysz że wszystko będzie dobrze! Na przykładzie alutka widzimy że lekarze STRASZĄ NIEPOTRZEBNIE. Kochana moja siostra cioteczna urodziła synka ze stopa szprotawo - końską nie będę ci pisać co przeżywała bo tez ja straszyli tym zespołem edwardsa. Oczywiście chłopczyk jest zdrowy a nóżka była rehabilitowana i chodził w specjalnych bucikach ortopedycznych i teraz wszystko jest ok. Nie martw się tymi paluszkami zrób dodatkowe badania jak chcesz ale najlepiej kochaj to maleństwo z całych sił i nie denerwuj się. ja już znam za dużo takich przypadków gdzie straszyli a dzieci rodziły sie zdrowe. Mała usnęła powinniśmy iśc na spacerek. kurcze czy już ją wsadzać do spacerówki? chyba jeszcze poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja tylko przelotem, tak cudnie świeci słoneczko, że siedzę na stołku i opalam buzię:-) Uwielbiam słońce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EfQa- pewnie, że bierz spacerówkę! Moja siostra już dawno w nią włożyła dzidzię, a wy jakoś podobnie rodziłyście. Jejku, jak ja się cieszę tym słońcem!!!!! Wczoraj byłam u ginka, powiedział, ze od poniedziałku pozwala mi rodzić:D Ja tam wolę, żeby Adaś jeszcze podrósł. Za tydzień znów ktg i usg, ale niestety ten uparciuch nadal siedzi na pupie!!!! Do 23 ma czas na fikołka, inaczej będzie cięcie:-( Wierzę, że się przekręci. Pozdrawiam, wracam do gotowania obiadku i opalania:-) A co do zdjęć na naszej poczcie- rzeczywiście super!!! kakusia- ja Cię nie mam na Nk!!! Zaraz poszperam i jakby co, to wysyłam zaproszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale mam nadzieję, ze ten uparciuch nie da aż tak w tyłek mamusi:-) Lekarz powiedział, że jest ze mnie dumny, ze tak walczę o ten sn :-) I tak mam wrażnie, ze się uda i pójdzie szybko!!!:D No, myślałby kto, że ja taka odważna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja Wam ze stronką pomogę, bo zrobiłam przerwę na zupkę. Kurczę- dziewczyny- stwierdzam, że same laski na tym naszym forum! A Ty Patinko nie chrzań! I dawaj Swoje zdjęcie, bo nie miałam okazji Cie zobaczyć w ogóle! MMM... zupka pyszna...z zielonego groszku... uwielbiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×