Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Wszystkim Monikom na forum serdeczne życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek- ściskamy Cię mocno i trzymamy kciuki za Pawełka!! będzie dobrze, musi być!! madzik- dobrze że już pierwsz egzamin za Tobą- reszta też pójdzie jka z płątka!! ja mało się odzywam... bo co tu pisać, kolejna @ przylazła, pozatym, praca, dom, ogródek, kurs... i w kółko to samo;) więc nie chcę Was zanudzać;) ale czytam regularnie (jestem od Was uzależniona!!) Sara - nie zakładaj czarnych scenariuszy!! uda się! musisz wierzyć - wiara czyni cuda!! a jak trzeba będzie poddać się badaniu to się poddasz, przynajmniej wykluczysz kolejną dolegliwość i sytuacja bedzie bardziej jasna!! trzymam kciuki- oby ten miesiąc był dla Ciebie szczęsliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarcia!!! musi być dobrze!!! Alutek dziękuje wam za wsparcie i za kciuki i kciuczki :-) Pawełek dziś już pobył chwilę poza inkubatorem :-) u mamusi przy cycusiu :-) Alutek jest przeszczęśliwa i pozytywnie nastawiona!!! no bo musi być dobrze!!! i u was kochane staraczki też!!! a to fluidki: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byly kupilam sobie spodnice i do tego góre spodnica bialoczarna a góra biala z paskiem bede miala na rozne okazje i do pracy w spodnicy tez pojde tylko co na to teściowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... że też nie wzięłaś jej ze sobą... pewnie by coś doradziła ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej rady są bezcenne :P ubolewam nad tym bardzo że nie doradzila mi nic w kwestii zakupow :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat: "noworodek w domu" dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam :-) jakie ma być łóżeczko, jaki wózek, jaki fotelik, co ma być w kąciku maluszka, co zabrać do szpitala, kiedy na spacer, kiedy do pediatry, jaka temperatura w pokoiku... tyle info, że głowa pełna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... stres mnie ogarnia jak sobie poradzę z takim maluszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję :-) to chyba jest instynkt... muszę dać radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... wiem biedaczko, że nudzisz się tu ze mną ;-) gdzie jesteście dziewuszki!!!??? lilka 😘 myszka 😘 kalpeczku 🌻 madzik 🌻 madziara 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skup się i przywołuj nasze koleżanki telepatycznie :-) może są z teściówkami na zakupach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkusia
hey kochane! w tym miesiacu z mezem pracowalismy bardzo ciezko.... oby cos z tych wypocin wyszlo :(:(:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lulkusia trzymam mocno :-) czemu się zrobiłaś na pomarańczkę? wskakuj w czarny strój ;-) monita halo halo... szykuje się chyba testowanko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... chyba faktycznie telepatycznie mnie przywolalyscie.Za mna chorowity weekend. W piatek bylam w pracy i jeszcze w sobote dalam rade.Calkiem ok sie czulam.... rozlozylo mnie jednak raptem totalnie w sobote wieczorem.... dwa dni przelezalam w lozeczku pocac sie i kurujac. Wczoraj mielismy tu wolne, wiec spokojnie moglam sobie na to pozwolic... dzis wracam do swiata zywych :) Tabelczka.... kurcze, ja juz 10 tydzien zaczynam! Szok :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ...............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................31.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............15........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............25........... ............12.08.200aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ .............06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 alutek29..............synek............Pawełek.......... .......27.04.2009 Monia671Kraków......synek........Adaś......... ...............27.04.2009 Pozdrawiam Was cieplutko Wszystkie i Kazda z Osobna!! Alutek🌼 czesto mysle o Tobie i Pawelku!! Patinka🌼 jak sie sprawy maja? Graminis🌼 zazdroszcze Ci tej szkoly rodzenia. Pani Misiowa 🌼 mam nadzieje, ze Tesciowa Ci wybaczy i zaakceptuje kreacje... Tez powinnam sie wybrac na zakupy... 17 maja idziemy na I Komunie... nie wiem czy zmieszcze sie jeszcze w to co mam ;) Poki co nic sie nie zmienia, ale kto wie- moze brzusio wyskoczy z dnia na dzien... mam jednak nadzieje, ze mam na to jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulkusia
graminis gdy bym tylko wiedziala jak sie ubiera na czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cos w tabelce nabalaganilam. Kopiuje wiec jeszcze raz.... wybaczcie... STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ...............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................31.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............15........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............25........... ............12.08.200 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ .............06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 alutek29..............synek............Pawełek.......... .......27.04.2009 Monia671Kraków......synek........Adaś......... ...............27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka :-) cudnie, że jesteś :-) kuruj się gwiazdeczko!!! lulkusia musisz zabezpieczyć profil hasłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycje.... Nie znaczy to wcale ze musi ona zostac zaakceptowana... Wiem, ze moze to jakas tradycja tutaj ale czy nie moznaby nieco zmienic naszej tabeleczki.... Chodzi mi o dane urodzonych dzieciaczkow.... mianowicie: podajemy tam plec dziecka a nastepnie jego imie... czy myslicie ze to jest potrzebne? Jego plec i tak wynika z jego imienia... moze zamiast tego moglybysmy podac jakas bardziej cenna informacje...jaka? Mhm... moglaby to byc waga maluszka i jego dlugosc lub cos co sie przyda innym starajacym- np jak dlugo staralismy sie o dzidzie, nasz wiek lub cokolwiek innego. Jesli mieszam tu za bardzo, to przepraszam... to tylko sugestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak, czy ja Was wystraszylam?? Graminis🌼 kuruje sie jak moge ;) Nawet czosnek poszedl w ruch pomimo ze mam do niego wstret okropny.... brrr Mam nadzieje, ze szybko mi to przejdzie, bo czeka nas sporo przygotowan do wyjazdu, no i jeszcze egzaminek na kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę czosnkowa lileczko, że to świetny pomysł i na pewno się przyjmie!!! wprowadzaj zmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis Slonce🌼 z mojej strony to tylko propozycja... najlepiej zeby reszta Kobietek sie wypowiedziala czy chce takich zmian i jesli tak, to co chcialyby tam widziec przy imieniu Dzidziusia... bo same przyznajcie, ze z reguly Jas to chlopiec a Malosia to dziewczynka.. :) ;) Pamietam jak pojawilam sie na tym forum, to glupio mi bylo pytac Dziewczyn ktore juz maja pociechy o to jak dlugo sie o nie staraly.... a jakby nie patrzec... szukalam nadziei i dla mnie :) Teraz rowniez jestem ciekawa jakie duze byly dzieciaczki po urodzeniu, czy w ktorym tygodniu sie urodzily ;) Mozemy oczywiscie podac tam jeszcze cos innego- wszystko zalezy od Was. PS. a czosnkiem to ja smierdze jeszcze dzisiaj.... wampiry mi nie straszne! :) Za to ja chyba musze byc straszna dla ludzi, ktorzy sa zmuszeni zeby ze mna rozmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×