Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dziękuję za zaproszenie:):):):)super zdjęcia ciąża ci służy bardzo ładnie zwłaszcza w tej czerwonej sukience:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :-) ja też już odwiedziłam twoją galerię ;-) jak ty się cudnie uśmiechasz :-) teraz już wiem kto na topicu będzie miał misję sprzedawania optymizmu :-) a synuś jaki przystojniak!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy dobrze że w pracy możemy sobie po necie buszować:):):):) bo w domu to raczej na spokojnie to sie nie da bo zawsze jest coś do zrobienia,my teraz jesteśmy na etapie ogrodu sadzimy drzewka ozdobne, a jutro zaczynamy skalniak robic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... wiosna czas sadzenia!!! ale ty z pięknej okolicy jesteś :-) zazdroszczę widoków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję👄👄 ale straszny ze mnie paczek no nie???? własnie mówiłam patince że musze z nią dietę zacząć bo juz nie wyrabiam a to wszystko przez te prace siedzącą i ciągle chce mi sie czegoś dobrego:):):):):):):) ale to prawda że grubaski sa bardziej optymistyczne moze przez to że chcemy sie jakos wtopić w otoczenie bo wkoło same chudzinki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita ale ty fajna jesteś :-) pączek :-) ale wymyśliłaś :-) ja to teraz jestem pączek z nadzieniem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie musze trochę nowych fotek dodać bo juz dawno nic tam nie dawałam a w sumie tyle sie działo ,ale moze na meila posle ,ale to z domu musze bo w pracy komp już ledwo zipi!!!!! wykończe go tym netem i bede musiała kupić nowy:):):):) bo tu mam jeszcze windows98 a teraz już wszystko chodzi min.na xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) A gdzie reszta Dziewczynek?? Usprawiedliwienie nieobecnosci maja tylko Monia i Alutek!! Monita - rowniez wyslalam Ci zaproszonko... ale cos mi sie swita , ze Ty juz bylas u mnie na profilu ;) bo fotka znajoma mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobitki za zaproszenia no ja normalnie uciekam od was Wy jesteście takie laski że ja to słoń jestem przy was:):):):):):) pięknie wyglądacie:):):):)buziaki dla Was liliowa no właśnie chyba byłam na twoim profilu wczoraj ale nie wiedziałam kto to?? bo mi sie to wyświetliło :):):):) chyba że z profilu myszki juz sama nie wiem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 ma racje... Monity 🌼usmiech zaraza :) Kurczak- taka sliczna pogoda- poszlabym sobie na rowerek...Po ostatniej przejazdzce czulam sie super, ale P. Doktor stwierdzila, ze to nie najlepszy pomysl teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgrzewałam kebabka i już szukałam tego hiciora... teraz już po kebabku i po hiciorze :-) czas na coś słodkiego i do wyrka... tak mnie plecy bolą... lilka jak znajdziesz znów coś fajnego daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×