Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

a tam ;-) czosnek jest zdrowy i aromatyczny :-) no to propozycja do rozważenia ale sądzę, że się dziewczynki do wniosku przychylą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u mnie dzis bieganina okropna teraz siadlam na sekundke ale i tak zaraz uiekam po Laure do szkoly dzis ma godzinke dluzej bo maja jakis sportowy lub po szkole. lilowa kuruje siee bidulko mam nadzieje ze czosnkowa kuracja szybko pomoze :) no a pomysl uwazam za calkiem rozsadny miedzy soba wiemy kto ma synka i coreczke zreszta tak jak wspomnialas mozna sie zorientowac po imieniu.Wiec ja jestem za :) Sara jestem pelna nadzieji dla ciebie kobieto :) madzik przez te pare dni intensywnej nauki na mature twoja dzidzia bedzie bardzo inteligentna. ok uciekam bo sie nie wyrobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa jestem za zmianą tabelki, tylko mój głos może się nie liczyć, bo ja mogę do końca swoich dni kwitnąć w tabelce \"starające się\" (może nie do końca życia, ale do menopauzy....) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jesli wiec wiecej Laseczek bedzie za zmianami, to je przeprowadzimy. A co sugerujecie tam umiescic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara🌼 Nie marudz!! I Ty wkrotce trafisz na sam dol tabeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja juz po pracy i po kursie komputerowym, zajadam zupke pomidorowa która gotowałam wczoraj o godzinie 23 ;) lilowa- spróbuj się napic mleka i pogryźć natke pietruszki- zapach czosnku powinien zniknąć;) dołóż do tego jakis miodzik, sok malinowy i szybko grypsko pójdzie!! pomysł ze zmianą tabelki jest niezły;) dla mnie ciekawa byłaby informacja - ile trwały staranka u osób które doczekały się bobasa;) madzik- jak tam dzisiejszy dzień matury?? mam nadzieję że poszło jak z płatka!! Czy ktoś wie jak sie miewa Pawełek i jego mamusia?? mam nadzieje że z dnia na dzień coraz lepiej!! Sara- nie chrzań tu o menopauzie!!! trochę optymizmu!! na pewneo wkrótce zobaczysz dwie grube krechy na teście!! Pani misowa- widze niezłą masz teściową;) ja z moją byłam tylko raz na zakupach- ale to ja jej miałam doradzać- skończyło sie tym że ona kupiła pierwszą z brzegu kreację;) a moja szwagierka była na mnie obrażona że jej mamusia nie pojechała z nia na zakupy tylko ze mną!! więc były to nasze pierwsze i ostatnie wspólne zakupy;) hihi na szczęscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis- a na tej szkoe rodzenia to dostaje się jakieś materiały?? typu ulotki, książeczki, albo można cos zapisac?? bo ja sie obawiam że połowę rzeczy bym zapomniała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oczywiscie polski zaliczony :):):) ale strachu bylo ze hohoho wrzucilam wam na poczte zdjecia brzusia tych dziewczyn co nie mam poczty a chca zobaczyc to dawac poczte:):) sarciu bedzie dobrze juz zaczynasz dzialac napewno to przyniesie efekty:):) ewelka zaklinam ta @ :):):)czytalam gg dziekuje ciebie tez taki czeka :):):) zaciskam caly czas kciukasy:):):) alutek czyli juz jest dobrze jak pawelek wychodzi z inkubatora:):) pani misiowa jak tesciowa cie zobaczy w twoim stroju to padnie:):) graminis teraz to bedzie mial dzidzius bardzo doksztalcona mame w sprawach dzidzusiowatych:):):) liliowa dobrze ze juz wszystko jest ok ale szybko leca ci te tygodnie to tylko 5tyg za mna:):) patinko ja juz glupieje wszystko mi sie muli ruski z polskim:P:P:P apti ty jak zwykle w biegu:):):) i oczywiscie fluitki:):):0 🌻 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik super brzuszek!!!!!!! ja byłam dzis u gina,bo mnie lewa piers boli..mam mnostwo lekow,a piers boli,bo mnie zawsze boli reka na zmiane pogody i mam nadzieje,ze to jest to wlasnie od tego.. Poza tym Saro nie przejmuj sie,my bedziemy razem tylko w tabelce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja na momenty tylko bo dziś mnóstwo pracy ,byłam na zakupach spożywczych na komunię normalnie amok w tych sklepach!!!! a po powrocie robiłam z mięsami :):):):) kurcze znów kreacji nie kupiłam :(:(:(:( oczywiście nie ma moich rozmiarów!!!! wszystko takie małe az mnie szlak bierze!!!!! w środę do fryzjera i wszystko na szybko nie kupiłam jeszcze testu:):):):) dzis mam termin @ jeszcze jej nie ma ale się nie napalam bo zawsze mam nieregularnie wiec poczekam jeszcze może jutro mąż mi kupi,ale mam nadzieję:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny tydzień zakończony to niesamowite jutro zaczynam 27 :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ...............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................31.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... ............12.08.200 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............15........... ...........23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ .............06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 alutek29..............synek............Pawełek.......... .......27.04.2009 Monia671Kraków......synek........Adaś......... ...............27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej laseczki:) Internet w końcu mam,wiec się odzywam,facet dziś przyszedł i założył,nareszcie,już Was poczytałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita- trzymam kciuki!!! obu @ nie trafiła do Ciebie w tym miesiącu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle :-) nudne to się robi powoli ;-) widziałaś madziulka brzusiową fotkę na nk? ale cudnie wygląda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :-) bliźniaki madzika :-) witaj monita :-) dziś znowu zakupy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam takiego strasznego lenia że nic mi się nie chce robić!!! i jeszcze ta pogoda tak straszna zimno jak diabli wiecie co tam u alutka i jej synka??? panimisiowa jak tam Patrysia dziś🌻 graminis jak samopoczucie?? patinko odezwij sie co u ciebie robiłaś znów te testy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitka ty się patinką nie zasłaniaj ;-) ty dziś testujesz??? 🌻 żartuję oczywiście... patinko co u ciebie kochana? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawełek i alutek lepiej ale ciągle w szpitalu!!! kciuki nadal potrzebne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih:):):) nie mam nawet testu żeby dziś zrobić może jutro albo pojutrze bo poprzednio jak zrobiłam testy to od razu wieczór @ do mnie przylazła,i teraz poczekam trochę:):):):) może ją @ przechytrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze ja tylko wpadłam poprawić tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ...............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................31.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... ............12.08.200 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............15........... ...........23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11............ ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ .............06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 alutek29..............synek............Pawełek.......... .......27.04.2009 Monia671Kraków......synek........Adaś......... ...............27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A mnie meczy katar... nienawidze tego stanu wrrrrrr Wyprobowalam juz chyba wszystkie domowe sposoby :( Pocieszajacy jest fakt, ze przeziebienie zazwyczaj trwa 7 dni... zaczelo mi sie w piatek, wiec jeszcze dwa dni musze jakos przezyc! Monita🌼 widze, ze chcesz przeciagnac sprawe...;) A czujesz sie jakos inaczej? Mierzysz moze temperature rano? Moze ona sporo powiedziec :) Graminis🌼 dobrze, ze jestes!! Kciuki za Alutka i Pawelka trzymam caly czas i naprawde czesto o nich mysle. Madzik🌼 jestem zaskoczona Twoim brzusiem!! Szok!! Ale on juz duzy!! Moze tam faktycznie masz pareczke? Popros doktorka zeby przyjrzal sie uwaznie :) Patinka🌼 co u Ciebie?? Monia🌼 pamietam, jak kiedys wstawilas tu fotke sweterka ciazowego .Ja wlasnie znalazlam na allegro taki sam- o ile dobrze pamietam. Chce sobie kupic teraz kilka ciazowych ciuszkow, zeby przy okazji wizyty w Polsce je odebrac...polecalabys ten sweterek??Jak Adas sie czuje? No i Ty Kochana?? Mala nie jest o niego zazdrosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja patrysia spi mam nadzieje ze obudzi sie w lepszym nastroju po poszla spac rycząć nie wiem czy sie nie rozchoruje na samą komunie bo jakas taka niewyraźna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×