Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Asia: Normy estrogenów - hormonów płciowych u kobiet: przed jajeczkowaniem 61 - 394 ng/ml; w czasie jajeczkowania 122 - 437 ng/ml; po jajeczkowaniu 156 - 437 ng/ml. Normy progesteronu: przed jajeczkowaniem 0,02 - 0,09 ng/ml; po jajeczkowaniu 6 - 30 ng/ml. Normy testosteronu 0,2 - 0,8 ng/ml Graminis- zdjęcie mi niewiele mówi, ale skaza białkowa tworzy skupiska krostek, jakby zaognione plamy. Trądzik wydaje się bardziej prawdopodobny tzn pojedyncze krosteczki- jakby "syfki". Trądzika się raczej nie leczy(spowodowany jest działaniem Twoich hormonów), po prostu trzeba przemywać przegotowaną wodą, do 3 miesięcy znika sam. Uciekam kąpać małego:-) Fajnie, że zrobiło się tu trochę ruchu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia: Normy estrogenów - hormonów płciowych u kobiet: przed jajeczkowaniem 61 - 394 ng/ml; w czasie jajeczkowania 122 - 437 ng/ml; po jajeczkowaniu 156 - 437 ng/ml. Normy progesteronu: przed jajeczkowaniem 0,02 - 0,09 ng/ml; po jajeczkowaniu 6 - 30 ng/ml. Normy testosteronu 0,2 - 0,8 ng/ml Graminis- zdjęcie mi niewiele mówi, ale skaza białkowa tworzy skupiska krostek, jakby zaognione plamy. Trądzik wydaje się bardziej prawdopodobny tzn pojedyncze krosteczki- jakby "syfki". Trądzika się raczej nie leczy(spowodowany jest działaniem Twoich hormonów), po prostu trzeba przemywać przegotowaną wodą, do 3 miesięcy znika sam. Uciekam kąpać małego:-) Fajnie, że zrobiło się tu troche ruchu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... sama już się gubię... normalnie mała ma całą buzię w krostkach takie syfki, niektóre z żółtą końcówką, że aż się chce wycisnąć ;-) ale jak jest jej ciepło albo się wkurzy to syfki tworzą czerwone plamy na buźce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- to w takim razie na bank trądzik! A jeszcze bardziej ujawnia się właśnie jak dziecku jest ciepło, lub się złości. Sama zobaczysz, ze jak jest chłodniej,to robi się prawie niewidoczny:-) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez zagladam zeby sprawdzic czy czasem Myszka nie ma juz dla nas dobrych wiadomosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oby tak było... bo... ja lubię mleczko :-) myszeńko ❤️ czekamy na dobre wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kochane jestescie bardzo 👄👄👄 Dziewczynki ja jutro ide do ginka dopiero na 6 wieczorem, wiec u Was juz bedzie 12 w nocy....ale jak tylko wroce to Wam napisze jaki wynik i przeczytacie sobie dopiero w czwartek.....chyba ze mi zadzwonia jutro wczesniej, zobaczymy......Mam nadzieje ze oglosze Wam jutro dobre wiesci.....Lece teraz gotowac obiad.....jestem tak zmeczona po pracy ze szok.....krzyz mnie boli i strasznie chce mi sie spac..... Do jutra moje sloneczka ...Dobrej nocki:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko trzymię kciuki gramka wydaje mi się że to skaza białkowa moja Martynka też miała takie krostki a była u mnie dziś koleżanka z 4 tyg.chłopcem i też miał takie krostki a wróciła od lekarza dziś i kazał odstawić wszystkie produkty z mleka krowiego mozesz pić mleko sojowe a zanim to zniknie to pewnie z dwa tyg. u mnie wszystko dobrze za tydzień będe już w Polsce bardzo się cieszę a kolor mam teraz dużo jasnych włosów a moje krostki wcale nie chcą zniknąć pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta niekoniecznie lekarze pierwsze co u dziecka na krostki mowia ze to skaza bialkowa a w wiekszosci przypadkow to nie prawda sama sie przekonalam na wlasnej skorze tez odstawialam produkty mleczne itp. a Kacperkowi nic nie znikalo dopiero ok po 3-4 miesiacu wszystko sie dokonca unormowalo :) Myszko juz sie nie moge doczekac wiadomosci od ciebie tak samo jak ja czekalam na swoj wynik albo nawet bardziej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Myszko trzymam mocno kciuki!!!!!! Ja nie pisze czesto,bo nie mam co... Jestem w pracy jak zwykle,umowę mam do końca tyg i nie wiem czy mi przedłużą,ale chyba tak skoro mnie szkolili na to wodę.. Wczoraj byłam zobaczyc noa gmine,oglądałam pokoje..ciekawe czy w ktoryms bede miała miejsce:) Z Babcia dobrze,juz powina wyjsc .. Nie byłam w Czestochowie,ale szkoda gadac dlaczego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! :) U nas kolejny dzien cudnej pogody :) Na przerwie pojde sobie na przyjemny spacerek. Po pracy kurs. Jolanta🌼 ale szybko udalo Wam sie paszport zalatwic dla Malego. Jak to zrobiliscie? Graminis🌼 moj siostrzeniec tez mial takie krosteczki, na buzce, klatce piersiowej a nawet dupce.Lekarz twierdzil, ze to skaza bialkowa, ale z czasem siostra doszla do tego ze to tradzik niemowlecy i zeszlo po kilku tygodniach. Pamietam, ze kapala go w krochmalu. Myszko🌼 no objawy masz typowo ciazowe. :) Mocno trzymam kciuki!!To musi byc to !! :) Kalpek🌼 ciesze sie bardzo, ze Babcia czuje sie dobrze. :) Usmiechnij sie troszke Kochana!! Wszystko sie ulozy :) Monia🌼 jak tam nasze forumowe Brojki? :) Co dzis ciekawego robicie? Kakusia🌼 zgadzam sie z tym, ze czesto lekarze krosteczki i wysypki przypisuja szybko skazie bialkowej...Nie ma co sie spieszyc z takimi diagnozami. Monita🌼 wczasuje sie pewnie na calego!! Patinko🌼 czkeam wiec na wiesci po Twoim przyjezdzie do Anglii. Pozdrawiam oczywiscie wszystskie bardzo cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gramka- najlepiej, to idź do pediatry- zakładam, że masz jakąś konkretną:-) Ja miałam do czynienia i z jednym i z drugim, bo Róża ma do dziś skazę:-( A Adaś miał trądzik. Po zdjęciu niewiele widać. Jednak trądzik obejmuje najczęściej głównie główkę- nawet między włoskami- sprawdź. Myszko- jesli się okaże, że masz fasolkę, to kobieto MUSISZ PRZYSTOPOWAĆ z robotą!!!! Dzidzia najważniejsza, a Ty tylko biegane i bieganie!!!!!! Lilowa- wrzuć nam wreszcie jakieś fotki na pocztę! No chyba już teraz brzusio widać!!!! Pogłaskaj Adasia:-) Kalpeczku- cieszę, się, że z babcią ok. U mojej bez zmian:-( Dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że ona nie chce nikogo martwić i nie mówi nam prawdy o swoim samopoczuciu:-( To naprawdę kobieta- anioł, choćby cierpiała, to ma uśmiech na twarzy, jak miała zawał, to ratownika z pogotowia pytała, czy nie da się tego załatwić w domu..... ech- wszystko w rękach Boga... Patinko- no to szalejesz z kaską:P To pomyśl, że ja mam niecałe 900zł macierzyńskiego, a za miesiąc już tylko 400zł wychowawaczego:-( No nieważne, jakoś musi być:-) Ale skoro możesz sobie na to pozwolić, to czemu nie!!! Najważniejszy zdrowy rozsądek :P A jak długo jeszcze będziesz w Polsce? Dzieciakom się podoba? Jak dietka? Ewelkao- gdzie jesteś? Sara- chyba na wakacjach? Monitka- też się wczasuje:-) Ciekawe jak się miewa Alutek z Pawełkiem? Madzik- drapnij coś :-) Efqa-👄 I dla wszystkich niewymienionych duży👄 Mnie coś gardło złapało:-( Ledwo mówię, jak na razie leczę sie Tantum Verde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nam się nie zgubiła:-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo .......................??? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśłę, że fajnie byłoby zrobić porządek w tej tabelce, większość "danych" jest już nieaktualna i wiele dziewczyn się od dawna nie odzywa, a jakby się odezwały, to zawsze na nowo mogą się wpisać. Co Wy na to? Bo jakby co, to nie chbcę zamieszania robić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 fotki z brzuszkiem umiescilam na naszej-klasie. Byly robione niecale dwa tygodnie temu, od tego czasu niewiele sie zmienilo :) Fajnie, ze znalazlas tabelke... ostatnio probowalam ale byla gdzies daleko. Mysle, ze to dobry pomysl aby uaktualnic ja troszke.Wywialo stad przede wszystkim ciezarowki. Glownie chyba przez te akcje z pomaranczka...ja tez mialam wtedy dosyc. Teraz staram sie troszke mniej pisac o naszym Fasolu i mam nadzieje, ze dzieki temu nikt nie bedzie mial w tej kwestii do mnie pretensji. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo .......................??? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............24...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko ;) Monia ani nic mi nie mow :O jakby moj M wiedzial na co tak idzie kasa Udusilby mnie ;D wczoraj przez tel mi powiedzial ze jesli jeszcze raz mu powiem ze w polsce jest taniej to mnie zadusi :D http://www.medicmar.com.pl/produkt/zestaw_do_manicurepedicure_mp_60__koncowki.php?page=0 http://www.medicmar.com.pl/produkt/apatat_do_suchego_masazu_stop_fm_35.php?page=1 zamowilam dzis mamie taki aparat do stop mam nadzieje ze jej pomoze chodzic juz nie moze ma ostrogi chodzi na rehabilitacje ale nic jej to nie pomaga juz nie wiem jak jej mam pomoc. kalepk dobrze ze u babci juz lepiej :) lilowa oczywiscie ze sie odezwe jesli bede miala internet mam nadzieje ze go nadal mam :) jeszcze 8 dni :p w anglii bede po 15:30 a o 14 mam lot :) Ten urlop mnie zawiold troszke nikt ze znajomych nie ma czasu wszyscy pracuja dzieci i czasu nie maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za ilosc bledow :p myszka ja caly czas mysle o tobie ;) powiadasz spac ci sie chce po pracy a zawsze tryskalas super energia cos mi to mowi ze bedzie nowa fasolinka czuje to w kosciach ;) graminis wszystko bedzie dobrze zobaczysz :) widzisz Monia dala ci fachowa odpowiedz tak wiec nie obawiaj sie moja Olivka miala przez miesaic ale tylko na czole dziwnie troche na policzku miala pare tylko ale szybko znikly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patinki
obawiam się, że na ostrogi tem masażer nie pomoże:( niech mama dowie się o ESWT w waszym rejonie. To jest płatny zabieg (kosztował w zeszłym roku 120 zł) na ostrogi jedyny, to są bardzo silne ultradźwieki, które w mig rozbijają zwapnienia. A takich zabiegów trzeba wziąc 2 lub 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka szalejesz i szalej kobieto ile się da :-) monia no to witaj w klubie... u mnie też takie ogromne macierzyńskie a na wychowawczym ani grosza nie dostanę :-( byliśmy u pediatry, to reakcja uczuleniowa, nie skaza całe szczęście... powiedziała, że być może na kremik z filtrem... mam przemywać buźkę rumienkiem a jak nie będzie przez 48h poprawy to maść ze sterydami :-( ale są też dobre wieści... kluska w tydzień ma 300g więcej!!! mam teraz 4530 kochanego ciężaru!!! a ja znów kilo w dół :-) i brzucho powoli się wsysa :-) lilku pisz o fasolu ja się za wieściami o nim stęskniłam!!! co do tabelki to się przychylam do zmian!!! myszuniu... mocno trzymam!!! a lenka nawet przez sen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja niedawno wstalam i wcinam sniadanko:) Az mi kochane lezki polecialy z wzruszenia ze tyle osob mysli o mnie i trzyma kciuki - naprawde sciskam kazda z Was i caluje goraco👄👄👄 Ja tez nie moge doczekac sie wyniku, a zarazem sie boje, bo nadal mam cyste i niewiem jak Ona sie ma co do ciazy - czy nie stanowi jakiegos zagrozenia....brrrrrrrrr......co ja mowie, najpierw musi sie okazac ze ciaza jest, a pozniej sie bede martwic..... Dzis nie ide do pracy wiec troche odpoczne, ale jutro mam troche zapierdziel w robocie....ale mysle sobie ze jak sie okaze ze jestem w ciazy, to zadzwonie do mojej bosowej i powiem jej ze nie bede mogla juz pracowac itd. trzeba sie nalatac u mnie w pracy a to odkurzac nosic , a to sie schylac caly czas, wiec zobaczymy:) Jezeli cos tylko bede wiedziec odrazu Wam napisze..... W sobote mamy wesele kuzyna, a na to wesele musze upiec z 5 ciast, wiec dobrze by bylo jutro byc w domu, tobym sobie to wszystko porobila i reszte w piatek:) Bede podgladac kochane 👄Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko cysta do ciąży ma się tak, że ciąża pomaga cyście zniknąc ;-) i tego ci kochana życzę z całego serducha, które do jutra mam na ramieniu :-) czekam na wieści z utęsknieniem!!! i wierzę wierzę wierzę... jak ja wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 o cyste sie nie boj. U mnie byl krwiaczek a teraz wiem, ze z wizyty na wizyte jest mniejszy. Podobnie dzieje sie z cystami wiec nie boj zaby :) I faktycznie jesli Twoja praca jest ciezka, to z pojawieniem sie Fasolki czas pomyslec o odpoczynku. Monia🌼 dzieki za mily komentarz :) Grameczko🌼 moze i Ty sie stesknilas... ale ja nie chce nikogo draznic. Jesli bedziesz chciala moge Ci zawsze skrobnac kilka slow na naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa👄 jak tam malutka??? Grzeczna na spacerkach??? Lilowa👄 pisz nam tu o Twoim fasolu, nie przejmuj sie pomaranczkami....my chcemy wszystko wiedziec , a jezeli ktos nie ma ochoty czytac o czyims szczesciu to niech wcale nie czyta :)glaskanko brzuszka i dzieki za uspokojenie odnosnie cysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka jak siedzi w wózku to jest grzeczna, ale tylko jak wejdzie na plac zabaw wstepuje w nią cos i nie potrafi sie zatrzymac i najlepsze jest to ze nie chce mojej pomocy np. przy wchodzeniu na ślizgawke ja mam przynajmniej mam troche spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×