Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

No wreszcie dziewczynki sie odezwaly:) Saro co tam slychac kochana????? Sciskam mocni👄 Kakusiu ten Twoj synek to musi byc przeuroczy , taki kochany maly rozrabiaka cio??? buziaki wielkie dla Was👄 Dziewczyny a ja zrobilam sobie dzis test owulacyjny i wyszly mi dwie mocne krechy.....kurcze a dzis 30 dc.....z tym ze ostatni cykl mialam krotki wiec byc moze mi sie cykl przesunie o te kilka dni, ale to i tak za pozno na owulke bo to bylby 24dc....wiec juz sama nic nie rozumiem....ta cysta mi namieszala ......nic czekam jeszcze pare dni i jezeli @ nie pojawi sie to skusze sie na testa( choc zapewne bedzie negatywny) a w razie czego pognam do ginka:) Dobrej nocki kochane Wy moje i jutro milego dnia, bo pewnie nie zagladne jutro do Was bo bede w pracy, chyba ze pozniej :)Papa...caluski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko anie wiesz,ze w ciazy nawet owulacyjne wychodza?zrob ciazowy,trzymam kciuki!!! Mojej Babci przesuneli operacje na jutro na 8 rano,musz esie goraco modlic,trzymjcie kciuki,jestescie kochane,buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 Ty Kochana lepiej zrob ciazowy!! :) cysta cystą ale ten owulacyjny wyszedl pozytywny z jakiegos powodu :)Czekamy na cudowne wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek, Lilowa wiem ze czasami testy owulacyjne wychodza jak sie jest w ciazy....ale jakos za bardzo sie boje ze znow ujrze I gruba kreche....jezeli jutro jeszcze nie przylezie to po poludniu pojde do sklepu i kupie test a zrobie rano w srode......chyba ze do tego czasu @ przylezie...a wogule w tym cyklu nie bylo staranek ....w dniach plodnych moze 1 czy 2 razy sie przytulalismy..... Kalpeczku bede trzymac kciuki jutro za Twoja babcie i pomodle sie za nia dzisiaj:) Kochane dobrej nocki Wam zycze i nie dziekuje za kciuki coby nie zapeszyc:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa w dniu urodzin zycze Ci: 🌻👄🌻👄 Dzisiaj są Twoje urodziny, świętuj ten dzień ze swymi ukochanymi. Śmiej się i miej wiele radości, niech szczęście zawsze w Twym sercu gości. Byś chorób nie zaznawała, wesołością przykład dawała, by Twe marzenia się spełniały i jeszcze więcej szczęścia dawały. Żyj sto lat, a nawet więcej, byle Cie nie opuściło nigdy szczęście. Wszystkiego najlepszego kochana!!!!👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a moze tak zajelas mysli cysta,planowanym hsg ze blokada puscila i sie udalo?Z calego serducha zycze 2 kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka 🖐️ nie dziekuje....okaze sie jak zrobie test....ale raczej jestem nastawiona na I kreche:)...Pozdrawiam kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziekuje Ci bardzo za modlitwę,boje sie bardzo :( Trzymam kciuki,żeby sie udało!!!!!! Lilka wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:):) kakusia fajnie że synuś już chodzi:):):) dla niego oczywiście bo wszędzie sobie dojdzie,gorzej dla ciebie bo masz bieganine:):):) ale i tak super kalpek ściskam i trzymam kciuki za babcię:) myszko życzę ci żeby jednak były II coś te nasze @ nam zastrajkowały,ja nadal nie mam a dwa tesy wyszły negatywnie:(:( gramko i jak kruszynka?? saro powodzenia :):):) kurcze dobrze ze ja już temat szkolnictwa zamknełam bo teraz to już chyba by mi się nie chciało,moja kumpela ma 30 lat i własnie zacznie studia no szok:):):):) i teraz kobitki doradzicie mi ?? czy mogę brać luteinę żeby ta wredna @ nie przyszła do mnie jak będę na wczasach?? bo jeżeli jestem w ciąży to też się nic nie stanie jak będę brać?? a jeżeli nie to przedłużę sobie czas do przyjścia następnej zadzwonie jeszcze do mojej gin zapytać,ale zebym mniej więcej już miała orientację co do tej luteiny taka jestem wsciekła na to wszystko że nie macie pojęcia😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyniosłam jeszcze tabelkę bo chyba z 5 stron za nami była:):):) STARAJĄCE SIĘ 🌻🌻🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............................?? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE 🌻🌻🌻 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE 👄👄👄 Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy gab urodziła?? dziś ma termin :):):) powodzenia i odezwij się do nas kobitko co i jak:):) patinko ale ty chyba jesteś zabiegana?? a może znów te kable od internetu wam ukradli??? i nie masz łączności ze światem :):):) liluś BUZIOLE dla Ciebie 👄👄👄 i wszystkiego NAJ NAJ NAJ A ja dziś ostatni dzionek w pracy,jutro jadę do miasta pozałatwiać zus i urząd skarbowy,przelewy itp,żeby firma nie padła:):):) wielkie zakupy spożywcze muszę zrobić,w czwartek pakowanie i w nocy ruszamy:):):) tak się zastanawiam co my tam tyle będziemy robić,nigdy na tak długo nie wyjeżdżaliśmy,zawsze koło tygodnia a teraz ponad dwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko ja jak nie mialam okresu i nie bylam w ciazy to lekarz kazal mi brac luteine przez 3-5 dni i odstawic i w ciagu 2-3 dni przychodzila @ najlepiej zadzwon do gina i zapytaj bo wydaje mi sie ze przez caly urlop to zaduzo by bylo berac tej luteiny ale dokladnie nie wiem najlepiej fachowa zapytac a jeszcze lepiej jechac do niej bo moze masz fasolke a wtedy luteina nie zazkodzi tylko pomoze :) Myszko bardzo mozliwe ze przestalas myslec o dzidzi bo myslalas zeby wyleczyc cyste i bedziesz miec fasoleczke pod serduszkiem czego z calego serca ci zycze nawet jedno przytulanko moglo wystarczyc czekamy na wiesci mocno sciskajac kciuki!! Liliowa WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ z okazji urodzin :) Ja mam chwilke bo niunio zasnal ale lece nastawic obiad wiec bede zagladac w miare mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............................?? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............3200..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009 Wpisalam wage urodzeniowom mojego malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kakusia:):) a co pysznego na obiadek?? dziękuję za odpowiedz,chciałam się tylko upewnić co do tej luteiny,bo zadzwonię do gin i jej powiem a chciałam być pewna żebym jej bajek nie opowiadała,bo coś mi się właśnie kojarzyło że nawet jak będzie fasol to luteina nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :( w piątek o 19.55 rodziłam Oskarka ale jest źle. Maly był cały oplatany pepowina i ma ma znieksztalconą czaszke. Podejrzewają złożony zespół wad genetycznych. Nazie nie potrafią postawić diagnozy . Mały leży w Tychach czeka na miejsce w Zabrzu. Jest w inkubatorze. Sorki że tak pisze ale robi to na leżąco bo strasznie boli mnie krocze mam tam strasznego krwiaka od szyci ale to nic bardziej beka mi serce. Małego widziałam tylko chwilke . Może jutro tam pojedziemy bo dopiero wczoraj mnie wypuścili ale czym się zatrułam w szpitalu i jestem na antybiotykach 2 dni robiłam pod siebie taką miałam biegunke. Nie wiem za co nas to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab rybko :-( tulę mocno ciebie i twojego szkraba!!! faceci są silni... musi dać radę... a póki nie ma jednozb=nacznej diagnozy nie nastawiaj się na najgorsze... my z lenką trzymamy za oskarka kciuki i się modlimy... i za babcię kalpeczka i za dwie krechy myszki... ja też się przychylam do opinii koleżanek... cysta miesza w głowie ale czasem pomaga... nam pomogła ;-) i wierzę, że zobaczysz dwie krechy :-) monitko ale ci zazdroszczę wyjazdu... oby pogoda dopisałą bo u nas dziś leje od rana!!! lilkuś!!! najlepszego dla ciebie!!! uśmiechaj się do każdego dnia i każdej napotkanej osoby!!! bądź z siebie dumna i szczęśliwa tak bardzo jak to tylko możliwe!!! sto lat i buziol od Lenki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Kochane za zycznia🌼 To fakt, dzis moje urodziny i imieniny. Rodzice podeszli do sprawy ekonomicznie. Gab🌼 Kochana, tak mi przykro... musimy byc jednak dobrej mysli!!Wierze, ze Oskarek mimo wszystko jest silny i poradzi sobie. Modle sie za niego z calego serducha! Pisz do nas w kazdej wolnej chwili i potrzebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie 🖐️ kabli nie ukradli :p ale komputera nie zapalam ostatnio jakos ochoty nie mam :( wczorahj lamalo mnie na grype mamuska oczywiscie panika ze lato a ja katar i ze pewnie swinska lapnelam i trzeba do lekarza ale dzis juz czuje sie o niebo lepiej. ah ta mama :) Olivka coraz bardziej ruchliwa i oczy trzeba miec wszedzie martwi mnie to ze za 8 dni skonczy 9 miesiecy a tu zebow nie ma nie raczkuje :O Kalpek trzymam kciuki za twoja babcie myszka paznokcie sa sliczne :) Graminis kreacja twoja jest super :) a lenka bedzie przecudnie wygladala w swojej sukieneczce :) Lilowa wszystkiego najlepszego :) kakusia gratuleje 1 szych krokow :) oj wiem co to za przyjemnosc :) Monita ale ta @ sie uparla na ciebie a moze sie udalo? Olawd tez robila testy na poczatku wyszly negatywne dopiero pozniej miala pozytywne wiec moze? Myszka hmm u ciebie tez moze sie udalo?:) moze moje modlitwy zostaly wysluchane :) oj bardzo bym sie cieszyla Olivka marudzi nie lubi byc sama tylko raczki samoliciki hustu hustu i spacerki a dzis pada i klapa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara oj ty zapracowana kobietka jestes ale fajnie sie sie odezwalas i zycze samych sukcesow :) Gab jejku Przykro mi bardzo trzymam kciuki za twojego szkrabka ,przypuszczam jak ci ciezko wiec slowa sa tu zbedne ale trzymaj sie tule cie bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gab,aż mnie dreszcz przeszedł mam nadzieję że wszystko będzie dobrze,w sumie planowo się urodził,a jaką ma wage i wzrost?? opowiadała mi moja ciotka ze jej córka jak się urodziła też miała całą jedną stronę prawie płaską,i trzeba było cały czas masować główkę zataczając kółka i wszystko wróciło do normy,niemowlaczki mają miękkie kostki życzę Wam żeby wszystko dobrze się skończyło,przesyłam buziaczki a co do naszej służby zdrowia to już nawet szkoda się wypowiadać,jak nie wirusy to gronkowce i tak w kółko życzę zdrówka:):):) i zaglądaj częściej,pisz co tam u Oskarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pati:):) no w końcu zajżałaś :):):) u nas też pada deszcz i jest zimno brrr strasznie bym chciała żeby się udało ale to chyba jeszcze nie to:( a ja dziś się zrywam wcześniej i lecę do fryzjera i robię sobie paznokietki:):):) jak wrócę bo dopiero na 17,30 idę a bedzie czas to może wrzucę na pocztę foty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) No podkusilam sie o zrobienie testu i jak sie domyslalam pokazal "Not Preagnant" , wiec ten wczorajszy owulacyjny ktory mi wyszedl pozytywny byc moze oznaczal pozna owulacje?????? Sama niewiem, bo nie bola mnie jajniki jak na owulke, tylko cmi mnie podbrzusze jak na okres..... Nic pozostaje mi tylko czekac i w razie czego smigac do ginka:) Dziekuje Wam kochane za kciuki👄 Gab mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z twoim dzidziusiem:)Glowka do gory:) Poprawiam jeszcze tabelke bo ktos wstawil nieaktualna:) Zmykam wiec teraz do pracy i do uslyszonka:)👄 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo .......................??? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671.................???............Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! Ja tylko na chwilkę.. Gab- kochana tulę Cię całym serduszkiem, będę się modlić za maleństwo i jestem pewna, że wszystko będzie ok!!!!! 👄 Likla- sto lat!!! Masz urodziny tego samego dnia co, moja siostra :-) Ja czuję się od paru dni fatalnie, mam takie bóle i zawroty głowy, że wymiotuję. Koszmar!!! Do tego Adasiek coś strasznie płaczliwy. Ogółem, ledwo żyję... Całuski kochane dla WSZYSTKICH Postaram sie jak najszybciej zajrzeć. Kalpek- z moją babacią też źle, od wczoraj myślę tylko o niej, wiem, co czujesz, ja już nie mam mamy i tylko ona mi została...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko może za wcześnie na teściora??? ;-) jestem serduchem z tobą!!! moniś trzymaj się dzielnie... adaś płaczliwy bo martwi się co mamusi dolega!!! wiem, że to trudne a przy dwójce dzieci pewnie wręcz niemożliwe ale spróbuj odpocząć... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki to ja uciekam się upiększyć:):):) dzwoniłam tez do mojej gin i jak najbardziej mogę brać luteiną 2xdziennie po 1 tal przez 10 dni papa:):) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab życzę zdrowia dla Twojego maleństwa, bądź dobrej myśli, może jednak wszystko będzie dobrze. Ściskam Cię mocno 👄👄👄 Lilowa : spełnienia marzeń wszystkich najskrytszych - nie tylko trzech!!! I żeby zawsze omijał Cię pech, poza tym zdrowia i powodzenia, dobrej zabawy bez wytchnienia 🌼🌼🌼. PS. Ja też miałam w sierpniu urodziny i też jestem Lwem. Myszko widzę, że i dla Ciebie i dla mnie testy ciążowe są wyjątkowo wredne i zawsze tak samo bezwzględne... pozdrawiam 👄 Kalpek i Monia trzymam kciuki za Wasze babcie Monita widzę, że u Ciebie też powoli zaczyna się szał pakowania, robienia zakupów i załatwiania wszelkich spraw przed wyjazdem... ja już się nie mogę doczekać. Zaczynam już prasować i szykować rzeczy na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia została wybudzona,lekarze pwoeidzieli,ze operacja została zrobiona"w pore" Jutro jade do nije,ale sie boje :( Gab sciskam cie bardzo mocno i dzieciatko!!! Monia ja tez ciagle mysle o nije,cały czas mam ja przed oczami:(tak bardzo ja kocham !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gab kochana tam mi ciebie zal az mi serce peka mysle ze bedzie wszystko dobrze nie mozesz sie załamac to teraz wazne ucałuj go mocno od nas a u mnie dobrze załatwiłm o paszport wszystko za dwa tygodnie lecimy do Polski fajnie bardzo sie ciesz pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny. Mały jak się urodził miał 54 cm i 2530. Ale dziewczynki jego zmiany w główce i nie tylko nie dają szansy na to że będzie ................. Nawet nie ma pewności że on widzi ma bardzo zniekształconą czaszke. Jego czaszka za szybko dojrzała już w moim łonie a powinna rozwijać się do 18 tyg zycia przez co ma tez " żabie oczy" Teraz wzrasta ciśnienie w czaszce co jest niebezpieczne bo grozi wodogłowie. Dziewczyny to straszne ale modle sięże stał się jak najszybciej aniołkiem bo nie zasługuje na to wszystko. Podobo z tymi wadami dzieci żyją do miesiąca. Proszę proście w czasie modlitwy żeby mój aniołek poszedł do nieba . Wiem to straszne co pisze ale tak będzie dla niego najlepiej nie chce żeby długo cierpial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×