Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzisiaj widziałam w sekretariacie świadectwo pracy moje,wiec...good bay bedzie....jest mi źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpeczku może nie bedzie tak jak myślisz głowa do góry a paszport załatwialiśmy w Polskiej ambasadzie i czekamy dwa tyg. na wyrobienie paszportu tymczasowego ważnego jeden rok ale umawialiśmy sie dwa miesiące wczesniej na datę składania wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana siedze jak na szpilkach nawet moj niunio wyrozumialy bo daje mi zajrzec na frum co u ciebie tak bardzo trzymam kciuki i bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku- a może po prostu swiadectwo jest, bo teraz całkiem nowa umowa będzie! Może w tamtej miałaś zaznaczone, że to na próbę, a teraz od nowa, więc za tamten okres należy Ci się świadectwo? Głowa do góry! Będzie dobrze. a kiedy będziesz wiedzieć? Myszko- ja zwariuję chyba zanim się dowiem:P I wierzę, że jest fasolka!!!!!A idziesz z mężem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek🌼a moze jest tak jak Monia pisze? Myszko🌼 ja tez czekam z niecierpliwoscia. :) a robilas jeszcze testy jakies? Pani Misiowa🌼 fajna ta Twoja Laleczka, poogladalam troszke Wasze fotki :) Zaraz uciekam na kurs. Tutaj upal niesamowity sie zrobil. Ciezko mi dzis jakos... chyba mamy z Kalpeczkiem gorszy dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa test mi robili w poniedzialek jak bylam u ginka i wlasnie nic nie pokazal, wiec juz sama niewiem....choc owulacyjne mi caly czas wychodza pozytywne:) Zobaczymy.....ide sie polozyc bo cos mnie troszke glowa pobolewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼A jakiego typu robisz te testy owulacyjne? Takie paskowe gdzie dwie kreseczki musza byc tego samego zabarwienia? Czy masz jakies inne cudo? Mi tez przed testem ciazowym, owulacyjne wychodzily pozytywne i to mocno. Wszystkie krechy byly bordowe :) A nic nie zrozumialas z tego co ta pielegniarka pokazywala lekarzowi? Jestem juz na kursie. I co robie?? Oczywiscie zagladam do Was :) Policzylam sobie wlasnie, ze trudno mi bedzie wyrobic z nim przed spotkaniem z Fasolem. Tzn chyba nie dam rady dokonczyc projektu... oj nie bedzie to latwe z Maluszkiem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patinki... Hej dziekuje ci bardzo wydrukowalam sobie stronke i dalam mamie jutro bedzie sie pytala o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa🌻ja wlasnie tez robie takie testy gdzie pokazuja II kreski jednakowe i wychodza mi bardzo mocne bordowe....a jezeli chodzi o te pielegniarke to pokazala cos na monitorze i mowi ze "cos tutaj chyba jest" czy jakos tak a lekarz mowi wlassnie ze "niewiadomo bo ja nie jestem w srodku czysta, tylko mam cyste i niewiadomo co to jest"....wiec cierpliwie czekam....a tak mnie glowa rozbolala ze szok....zdrzemnelam sie troche i jeszcze dalej boli....ide cos zjesc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak bardzo bym chciała,żeby to bylo tak jak piszesz!!!nie wyobrażam sobie teraz siedziec w domu😭 Myszko mnie az brzuch boli z tego wszystkiego!!!!!bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!! Lilka a Ty na kursie ? Patinka szalej szalej,bo nie wiadomo kiedy do Polski wrocisz teraz :) Nie długo i Jolanta bedzie w naszym kraju :) Ciekawe co u Efqi?mueszę seska do niej napisac!!!! Misiaczki gdzie ejstes?:( Ja jem winogrona,ale juz mnie brzuch boli z tego wszystkiego!!!MYszko ja bede czekac z niecierpliwoscia!!!napisz choc mi eska to dziewczyny szybciej poinformuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku ja sms moge wysylac tylko przez gadu gadu.....bo z mojego telefonu nie wysyla mi sms do Polski....ale jak cos to na gg dam Ci znac....noi na forum....chyba ze na forum nie bede miala jak wejsc bo maz bedzie patrzyl przez ramie, to wiadomosc bedziesz miec na gg oki??? I dziekuje za kciuki, ja bede trzymac kciuki za Twoja prace👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to napisz mi na gg,akurat mam gg w tel,nastawie sobie budzik na 1 moze byc?bedziesz juz wtedy wiedziala????nie bede musiała wstawac do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki :)To wysle Ci sms przez gg....tylko potrzebuje twoj numer telefonu....napisz mi na gg 4342539:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapeczku 😘 i ja myślę, że twoja historia w job się nie kończy a dopiero zaczyna :-) myszeńko ❤️ o 1 wstajemy cycać będę myślami z tobą... serduchem jestem ciągle!!! a jak zasnę to na pewno mi się przyśni wasze maleńkie szczęście bo czuję, że ono już jest w tobie kochana!!! maleńki cud waszej miłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa🌻 Grameczko🌻 dziekuje za wszystko:) Jak wroce to wysle sms do Kalpeczka, bo niewiem czy dam rade wejsc na forum, wiec Kalpek da Wam znac.....ja jestem spokojna jak narazie:)Buziaki👄 i do uslyszonka slonka moje:) Dobrej nocki i Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale padam na zęby - Pani Misiowa i Klapek przepraszam że nie odpowiedziałam na smsy. Myszko trzymam mocno kciuki ależ się ucieszyłam jak zajrzałam i przeczytałam że chyba coś się u ciebie dzieje!!!!! będziesz cudowną mamą !!! Ja mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu - warunki tragiczne, syf taki że szkoda gadać ale płaci za nie spółdzielnia. W moim M ściana już postawiona, eksperci nie znaleźli przyczyny zawalenia. A przynajmniej nie stwierdzili że blok się wali :p to była raczej wina samej ściany i materiału z jakiego ją wykonano. W każdym razie mieszkanie rozgrzebane, wszystkie nasze graty leżą na gromadzie zamknięte w jednym wyremontowanym pokoju. Podjęliśmy z mężem decyzję że w takiej sytuacji przeprowadzimy już generalny remont całego mieszkania. Weszła już ekipa i zabrała się do roboty. Robię płytki w kuchni, łazienkach i przedpokoju, kładę gładź na ściany i podłogi w pokojach, zamawiam nowe szafy wnękowe do przedpokoju. Dodam że moje mieszkanie nie było remontowane od 20 lat, miałam lamperię w łazience, starą wannę i rury na wierzchu a w kuchni PCV na podłodze - prawdziwy skansen PRL-u!!! Strach już było znajomych zapraszać. Rano zawożę małą do niani a po południu ją odbieram. Kochana niania bierze ją do siebie bo w tym wynajmowanym mieszkaniu nie dały by rady cały dzień w dodatku wózek nie wchodzi do windy a to trzecie piętro... Jestem zarobiona jak koń pociągowoy, popołudniami cały czas gdzieś jeżdzimy i wybieramy materiały do mieszkania... Marze o chwili kiedy wrócę do odnowionego domku i zrobię sobie ciepłą kąpiel we własnej wannie. Chyba zamknę się na tydzień w środku i nigdzie nie będę wychodzić!!!! mam dość tułania się na walizkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie mogę doczekać aż Myszka się odezwie!!! Klapek ty następna!!!!!! Ukradłam mamie laptopa i dlatego mogę do was zaglądać. Emilka rośnie i jest naprawdę słodką dziewczynką. Umie już robić "koci koci" i papa. Niestety nie dała rady przeczytać wszystkich stron które zapisałyście w między czasie, przejrzałam tylko kilka. Przeczytałam wiadomość o synku Gadb... no i popłakałam sobie. całuję was wszystkie i dziękuję że o mnie pamiętałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko zajrzalam specjalnie dla ciebie kochana caly czas sciskamy mocno kciuki nie moge spac z wrazenia jestem z toba calym serduchem ❤️ EfQa nareszcie dalas znak ze wszystko oki martwilysmy sie No jak wrocisz do domku to bedziesz miala suuuuuper swiezo zrobione mieszkanko fajnie tylko szkoda ze takie warunki macie teraz ale dacie rade suer ze Emilka rosnie i dobrze dogaduje sie z niania ucaluj ja od nas i moze jedna foteczke jakas wrzuc :) Pozdrawiam cieplutko Chyba dzis nie zasne...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja tez czekam na wiesci :) pewnie nie bede miala mozliwosci zajzec o 1 bo komp jest w pokoju gdzie moja mama spi ale nie moge wykluczyc tego :) Juz czuje te wiesci :) Efqa sto lat Kochana :) nie mam twego numeru gg bo nie mam tu listy u mamy ale z tego co widze i tak na nie wiele by to dalo bo widze ze jestes mocno zabiegana.Wspolczuje ci troszke ale tez pomysl o tym i mysl caly czas jak polozysz sie w nowej wannie :) i bedziesz pila kawe w nowej kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja tylko na chwilke poinformowac Was ze test z krwi wyszedl ujemny, wiec ciazy brak:(:(:(:( Mam jeszcze poczekac do polowy wrzesnia, a jak okres nie przylezie to wtedy tabletki na wywolanie:) Dziekuje Wam kochane bardzo ale to bardzo za kciuki:) Sciskam i caluje👄👄 Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak mi przykro:(obudziłam sie dokładnie 1:01 od razu weszlam i Ci nawet odpisalam,ale to nie ważne...wierzyłam ze bedzie napewno ciaza:( Efqa super,ze sie w koncu odezwałas!!!!trzeba cie chyba smsami gnębic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Myszko- :-( Ściskam Cię mocno, niech to (jak mówi moja córcka) dundel świśnie! Szlag by trafił, a ja jakoś ciągle myślę, że to ciąża... EfQa- fajnie, że zajrzałaś! Będzie dobrze! Kalpek- a kiedy masz dostać nową umowę???? Ledwo mówię, z gardłem bardzo źle, boję się, że to jednak coś poważniejszego, bo jak kaszlę, to w piersiach boli :-( Niech to szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nie znajduje slow zeby powiedziec jak mi przykro :( i po raz kolejny stwierdzam, ze nie ma sprawiedliwosci na tym świecie Efqa to w końcu napisalas kilka slow tak zachęcająco brzmią twoje relacje remonontowe ze moze cie kiedys odwiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszenko🌼wiem, ze Ci przykro... mi rowniez bardzo ale trzeba kochac zycie i kroczyc dalej a na pewno spotkasz mala Fasolke na swojej drodze.Czy ten lekarz pokieruje Cie dalej na jakies badania zeby stwierdzic skad te zaburzenia miesiaczkowania, bole i zmeczenie? Wytlumaczyl dlaczego owulacyjne wychodza Ci w tym momencie pozytywne? Przytulam mocno!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko przeczytałam i zostałam bez słowa... nie wiem co ci kochana napisać...:-( chyba tylko tyle, że tulę cię mocno i wiem, ż4e skoro coś się zaczęło coś dało odrobinę nadziei to poprowadzi cię dalej fasolinkową drogą!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko az normalnie nie potrafie uwierzyc 😭 sciskam cie mocniutko z wszytskich sil i trzymaj sie jestes silna kobietka i juz nie dlugo na pewno fasolinka sie pojawi lekarz pewnie zajmie sie toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa🌼 ale bedziecie mieli cudne mieszkanko. Mam nadzieje, ze pochwalisz sie nim. Super, ze trafilas na taka fajna opiekunke. :) Ucaluj Ksiezniczke od forumowej cioci i odzywaj sie czesciej - w miare mozliwosci. Tesknimy tu za Toba!! Grameczko🌼 a jak Twoja Lalunia? Jak krostki? Schodza troszke?Ta masc ze sterydami zostawilabym jako ostatecznosc. Kalpek🌼 jak sie dzis czujesz? Ewelka🌼 Nikolka🌼 Silnaa🌼 co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka dzis jako tako po japonksu ...:) Bede zarejesterowana jako bezrobotna,ale maja dla mnie cos uszykowac ..zobaczymy... Nie wiem jak ja wytrzymam te kilka dni w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×