Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Wlasnie wrocilam z miasta... kupilam sobie do kuchni przesliczne kwiatuszki w dzbanuszku. Nie mam pojecia jak sie nazywaja ale zauroczyly mnie :) Kalpek🌼 ja powinnam miec duphaston! Sprawdze w domku po pracy! Patinka🌼 milej podrozy!! Czy Ty tez nie cierpisz pakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ ...06.08.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........??????????monita30...................34......... długo + 3zclo ...................???? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................27..............19...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............????...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................????..............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzisiaj byłam w IVF w Dortmundzie Jestem i szczęśliwa, i troszkę rozczarowana,bo ostatnio dowiedziałam się ze jednak mam jedna strone dobra (ta lewa), ale niestety nie, dzisiaj pani doktorprzekazala mi rzeczywiste fakty--- jedna zamknieta, a druga zwezona. I diagnoza jest taka- Inseminacja mogla by byc, ale marne szanse, a nawet moglyby byc stary bo jezeli bylaby pozamaciczna to ...same wiecie.Niebyloby szans juz wogole na nic jakby mi sie cos z narzadami stalo. I zdecydowaliśmy się na in vitro IVF.Moj musi powtórzyć spermiograf 4 września o 15:00, a ja po pierwszym dniu miesiączki muszę zadzwonić i zrobić termin w 21 dniu cyklu.Ale nie wiem czy tylko usg będą mi robili czy dostane receptę na zastrzyki domięśniowe, aby zwiększyć ilość jajeczek. Dadzą mi do środka najwięcej dwa jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek- ja mam Duphaston jedno całe opakowanie + pół drugiego. Dawaj mi adres na gg, to Ci wyślę:-) Jakby któraś potrzebowała, to Luteinę też mam. Trochę mam dziś zamieszanie w domu... Patinko- ale zleciało! Pewnie Ci się nie chce wracać? Uciekam! Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rafaelo już kiedyś jadłam, moja mama często robiła i ciocia - ale my z mężem nie lubimy za bardzo ciasta i jemy raz na jakiś czas.Jak już mamy ochotę to kupujemy jeden torcik kroimy go na pól i zajadamy na ex do kawusi po polowce heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu- to nie jest jeszcze tak źle! Tylko pewnie te koszta ogromne? Ale czego się nie robi dla dzidziusia! Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dziekuje za komentarze na nk :):):) 😘 liliowa waze 57 kg :):):):) dla mnie to ogrom ale kazdy mowi ze aby brzunio rosnie poza tym reszta stoi :):):):)a ja juz 31tydz koncze :):):)a twoj brzunio malutki w porownaniu z moim ja mialam wiekszy w 25 tyg tylko ze ja to niziutka jestem i chudziutka dlatego u mnie tak dzidziusia widac ::):):):) a wiktorka czuje sie dobrze wazy juz 3800kg :):):) lekarze mowia ze narazie nie ma powodow do obaw wszystkie badania jej dobrze wychodza :):):) moja mama sie nia zajmuje wiekszosc czasu to jest taki pupilek rodziny teraz 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia musi sie udac :) madzik daj zdjecie Wiktorki, ja tak uwielbiam ogladac zdjecia malych dzieci a juz takich dzielnych to w szczegolnosci a powiedz czy twoja bratowa juz dorosla do posiadania dziecka? ona wrocila do pracy ze twoja mama sie nią zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani miosowa wstawilam zdjecia na nk wiktorki a moja szwagierka nie poracuje tylko jak jest u nas to zostawia mala i chodzi sobie po miescie z moim bratem jednym slowem jest troche nie odpowiedzialna i mama woli miec mala blisko siebie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. :) Zabralam sie za porzadkowanie fotek, programow, muzyki itp...pewnie nie jeden wieczor tak przesiedze bo sporo z tym pracy... ale przyjemnie tak... mam inke... zapalone swiczki... muzyczka gra... :) Madzik🌼 Mi juz 26 tydzien teraz leci a gdyby patrzec wg USG to 27 - w tabelke wpisuje skonczone tygodnie. Ale ten czas ucieka! A ile w sumie przybralas od poczatku, bo nie wiem ile wazylas wczesniej? Ja z kolei dosc wysoka jestem- 175 cm, to ten brzucho rozklada sie po calosci :) Trzymam kciuki za Staraczki i wysylam wieczorne fluidki :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane stęskniłam się za wami!!!! Czasu oczywiście mam jak na lekarstwo.... Ale fajnie że się Smerfetka i olawd odezwały :D Emika kocha laptopa, niania ją nauczyła jak się obsługuje więc szkrab jak tylko zobaczy że mąż otwiera to pcha się na kolana i naciska wszystkie klawisze. Jak próbuję ją odewać to awantura. Ma już całą buzię ząbków tzn, 6 :p W tym tygodniu miałam stracha bo się pochorowała - wymioty chlustające. ale temperatury nie miała i już jej przeszło. To chyba jakiś rotawirus... odezwę się jak znajdę chwilkę czytam wszystko co piszecie - buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliowa przytylam jakies 13kg :P:P:P a moj dzidzius tez szybko rosnie 2tyg temu moja dzidzia wazyla 1300g:):):) 😘 i fluitki dawno ich nie bylo wiec mam nadzieje ze zadzialaja :):):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
Czesc kobitki Dokladnie wiem co to znaczy starac sie o malenstwo i wyczekiwac na rezultat:( Jestem w zwiazku 7 lat od 4 lat staramy sie o dzidzie i niestety :( jestesmy po badaniach na plodnosc oboje jestesmy plodni wiec pytanie czemu nam sie nie udaje?? Mialam robione badanie na droznosc jajowodow, obserwowane jajeczkowanie i moment w ktorym peknie pecherzyk....owulacja jest , pecherzyk peka ale sie nie udaje :( DEPRECHA:( Gin stwierdzil po obserwacji ruchliwosci plemnikow w moim sluzie ze sa za malo ruchliwe ( kazal mi przyjsc na badanie po wspolzyciu pobral sluz i obserwowal pod mikroskopem ) W chwili obecnej jestem na etapie CLO ( tabletki wsomagajace owulacje , wiecej pecherzykow czy cos takiego ) jesli to nie pomoze to jedyne wyjscie sztuczne zaplodnienie trzeba ominac sluz:( pozdrawiam wszystkie starajace sie i te ktorym sie juz udalo SZCZESCIARY:) ps sorki za szczegoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem pierwsza!!!! witaj moni :-) tulimy i zapraszamy!!! razem łatwiej :-) efqa!!! jak cudnie, że jesteś!!! buźki dla emiluni!!! i będzie rafaello na chrzcinach :-) ale mamuśka znalazła naszą opcję przepisu, z adwokatem i migdałami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam madzik Wiktorka cudna :) tak sie ciesze ze wyszla z tego wszystkiego i dobrze ze twoja mama jest chetna do zajmowania sie malą, ale wiesz ta dziewczyna i tak wczesniej czy pozniej bedzie musiala sie wziąć w garsc i zacząć dojrzale myslec efqa :) moni witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z rańca :) Misiowa👄 Gramka👄 Madzik jak miło widziec Twoje wpisy :) Ja przy kawusi jestem,zapraszam ! Dziewczyny ja nawet nie wiedziałam,ze wy macie na zbyciu te leki,ale dziekuje Wam bardzo !tylko nr kont prosze wyslac,zebym mogła kase przelac ! Dziewczyny jest mieszkanie do wynajecia,dwa pokoje jeden duzy,drugi ciut mniejszy,łazienka kuchnia,i do tego taki wielki ganek,okna sa wymienione,podłoga w tym salonie zrobiona,jeszcze do tego ogrod,tam jest takie wielki sad,pełno miejsca,za 400zł jak dla nas...kominek ejst jeszcze w salonie taki ładny.. chce bardzo tam isc,mezus sie tez zgodził,ale nie wiem czy podołamy finansowo,bo teraz ja jak narazie ejstem w domu,dwa kredyty mamy,jeszcze ta szkoła,ja 20km bym do pracy musiała dojezdzac a mezus 12..sama nie wiem co robic,bo jesli bym sie wyprowadzila satd to brat chce wziasc te nasze pomieszczenia,a jak my nie damy rady to gdzie ja wroce ???nie spalam cala noc....:( Jeszcze z ta moja praca,nie wiem kiedy wroce :( Dzis musze koszule poprac na wesele,nie mam ochoty wcale ejchac i sie bawic :( Dziewczyny nie leca mi skrzepy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mam dziś małego dola bo mój powiedział ze tylko raz te ivf sprobujemy i koniec, bo finansowo nie damy rady - za dużo wydatków mieliśmy ostatnio :( .Czy ktoś zna kogoś kto za pierwszym razem miał in vitro i zaszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefony wydzwaniają do mnie ale ja nie mam ochoty nawet z nikim rozmawiać, wszystkie koleżanki trzymały za mnie wczoraj kciuki, a mi sie nie chce dziś z nimi gadać i w kolko powtarzać to samo(nagram sie chyba raz na sekretarkę i każda odsłucha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz prawie spakowana odezwe sie 2 giej strony :) buzki nie znosze pakowania i podrozy to nie dla mnie ale jak mus to mus :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik :-) bądź dobrej myśli... ściskam mocno a lenka przesyła pozytywne fluidki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 pati też nie lubię pakowańska :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku a j myślę, że zabawa ci się przyda... zapomnisz choć na chwilę o troskach :-) buziamy z lenusią 😘 😘 a lena dziś płacze od rana... mam znią problem bo nie może po nocy kupki zrobić... nie wiem czemu. codziennie tak jest. w ciągu dnia wali kupska a po nocy echo... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Mam 32 lata dwóch synków w wieku szkolnym i podjęliśmy z mężem decyzję, że działamy, bardzo chcemy mieć córeczkę:) Przez kilka lat brałam hormony i teraz już kończę po @ już nie biorę czyli za dwa dni :) Nie wiem ile muszę odczekać cykli aby zacząć planować? Może macie jakieś doswiadczenia w tym temacie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lasencje :) Asiu🌼 znam osobe, ktorej udalo sie za pierwszym razem- dobra kolezanka mojej siostry. Starali sie wiele lat... i w koncu sa rodzicami. Staraj sie myslec pozytywnie... potega podswiadomosci to wielka sprawa!! :) Kalpek🌼 najlepiej usiasc razem, spisac na kartce wszystkie za i przeciw. My tez kilka miesiecy temu myslelismy o przeprowadzce i co za nia by szlo- kredycie na nowy dom. Zdecydowalismy poczekac z ta decyzja na Maluszka... zastanowimy sie ponownie wiosna. Sprobujcie spokojnie pogadac o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×