Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Graminis no no sliczny komplecik :) moge byc niemal pewna ze maz bedzie bardzo ale to bardzo zadowolony :D megan zycze sily i wytrwalosci aby 2 kreseczki pojawily sie szybciutko :) a to fluidki dla was :) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX taka wieksza wersja :P Powodzenia dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj graminis ale zbieg okolicznosci :) ja ide wszamac jakies sniadanko niedawno wrocilam z zakupow musze nastawic obiadek i posegregowac dokumenty wedlug dat w koszulki i segregator wiec troszke mi zajmie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dołuję moimi obwisłymi cyckami... na tej modelce komplecik wygląda extra a na mnie dobrze to wyglądają jedynie rękawiczki!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Gramka zaszalałaś :) Mąż na pewno oszaleje jak Cię w tym zobaczy :) Mój by zwariował hahaha właśnie wyboraziłam sobie jego minę :) Jejku jeszcze około dwóch tygodni niepewności. Najbardziej nie lubię czasu od owulacji do okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam w koncu neta !!!!! ale odezwe sie pozniej lub jutro bo jak na razie tyramy po 20godz i znow zapowiada sie ciezki i dlugi weekend.... no ale teraz jak juz go mam to postaram sie czesciej zagladac choc widze ze jestem daleko w tyle i nie kazdy juz pamieta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj olawd!!! zaraz po dupie dostaniesz!!! ucałuj tymusia i nadrabiaj zaległości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis nie doluj sie tymi cyckami, bo mi do formy wrocily dopiero teraz (Alek ma prawie 3 lata), ale był okres ze szczegolnie jeden wygladal nieszczegolnie :( Ale niewiadomo czemu wszystko sie wyrownalo :) :) :) Oczywiscie maz mowil,ze nic zlego nie widzial-klamczuch, ale ja sie troche wstydzilam... dlatego mysle,z e ubranko na walentynki ubralas wyjatkowo korzystnie :) Wczoraj bylam u znajomych, maja blizniaki... i zajmowanie sie nimi to naprawde droga przez meke. Mysle,ze Smerfetka choc szczesliwa to pada na twarz. Olawd i Obca- WITAJCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj gramko ale dałaś czadku z tym kąplecikiem,i czym ty sie przejmujesz???figurkę masz ekstra ja bym dała milion dolców żeby mieć taką jak ty a wtedy na 100% bym kupiła taki ciuszek dla mojego:):):) hej olawd:) no w końcu masz net ,czekamy na więcej wieści:) patinko nie przejmuj sie jesteś wspaniałą matką i dasz radę!!! nie ma co się na zapas przejmować zobaczysz,jak tylko ujrzysz maleństwo oszalejesz ze szczęścia:)):) nikolka no to trzymam mocno kciuki,życzę udanego seksiku i owocnego:P:p:P ja wczoraj tylko 2 paczki i faworki:):) jem nadal te tabsy naty:( strasznie bolą mnie piersi i wymiotować mi sie chce cały czas,nie dobrze mi po nich:( gdyby nie ta cysta nigdy bym tego cholerstwa do ust nie wzięła!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Olawd bardzo swie ciesze ze jestes z nami :) ostatnio pustki na topiku i tak jakos malo kto sie pojawia ale wszystkie myslimy co u twojego szkraba i u was jak dajecie sobie rade :) graminis zaraz ty tez dostaniesz po dupie z tymi cycuchami :) tys chyba obwislych nie widziala ja swoje jak zdejmuje cyckonosz :D to zawijam normalnie w rulonik i siup do biustonosza a po 3 cim to chyba bede zarzucac na szyje :D a ten stroj jest super bo bedzie ci podpinal i usztywnial biust pod spodem wiec beda staly jak na warcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki dziewczyny napewno się nie poddam w pierwszą ciąże zaszłam dopiero za 8 razem a to dopiero druga próba pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje samopoczucia ale juz chyba nie dlugo no i cysta ladnie sie zmniejsza wiec jeszcze troszke :) ahh mam nadzieje ze obudzi sie we mnie instynkt pamietam jak z Olivka od 1 szych tygodni chuchalam na siebie a teraz robie wszystko tak jakbym wogole w niej nie byla oszczedzam sie w dzwiganiu jedynie ciezszych rzeczy nie pale no i nie pije. Obiadek sie gotuje dzis pomidororowa :) zaraz kamaron musze odcedzic Olivka spi :) sniadanko dawno sie juz trawi pozmywane wiec zabieram sie za dokumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia moja kuzynka ponad miesiac temu urodzila blizniaki donoszone do 37 tygodnia dziewczynka 1600 gram a chlopczyk 2000 gram,sa od ok 3 tyg w domu ale pracy co nie miara no i co chwilke placza :( moja mama raz tam pojechala i wiecej nie ma zamiaru 1 pokoj 4 letni pierworodny z nimi czyli w 5 ke pala oboje w pokoju to szaro od dymu mnie to szlag trafia :( Smerfetka ja to cie podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka nie martw się dasz radę... a w tym cyckonoszu to nie stoją jak na warcie... choć tak to sobie wyobrażałam.... raczej się z niego wylewają ;-( ale co tam... monitko ale mnie rozśmieszyłaś.... dzięki kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny brat mojej koleżanki choruje na raka... potrzebna kasa na leczenie... więc jeśli możecie pomóżcie... www.imielin.slask.pl/strona/list_wojtek_owsianka.doc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia171
Graminis to rzeczywiscie smutne, taki mlody chlopak, ale najwazniejsze,ze sie trzyma, ma plany... Patinko, dla mnie ta wizyta u blizniakow tez byla szokiem i rozumie Twoja mame- jedno placze przez drugie, jedno chce spac, drugie jesci i tak w kolo macieju. W nocy jendno spi z 75 letna babcia, co tez jest dla mnie chore. W domu maja tropiki, bo cieplo i wilgotno- nigdy nie wietrza, nie otwieraja okna. Tragedia! Zobacz jak z jednym jest ciezko,a taka dajaca w kosc dwojak to wyzwanie. Wlasnie maz przyjaechal, to ja ide do tesco :) Taki relax hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Rozłożyło mnie na dobre i ledwo żyję:O Dopiero teraz tempka spadła, to pomyślałam, że wpadnę przed snem:-) Nikolka- oczywiście, że trzymamy kciuki! Widzę, że w czwartek nie pościłyście :-) I dobrze! Cieszę się, że przepis się przydał:D Monitko- białka to mój M wykorzystuje dodaje z e 3 jajka i robi sobie jajecznicę :P Kinia- fajnie, że wpadłaś ! 🌻 Olawd- chyba myślami Cię sprowadziłam! Opowiadaj jak urodzinki? Dawaj zdjęcia!!!! Gramka- przyszalałaś- i Ty nie chesz mieć infekcji? :p :P :P A swoją drogą- dla mnie i mioego męża nie istnieje coś takiego jak walentynki, to tylko dla zakochanych! Kalpeczku- co u Ciebie? Patinko- dasz sobie radę, nie ma innej możliwości!!! No dobra, uciekam już Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widzę że walentynkowo się robi na forum;) u mnie humor wisielczy- przyszła wredota @ kilka dni przed czasem, i troche krzyżuje mi to plany na laparo... bo teraz wypada że będe miala zabieg w 28 dc.... moje cykle normalnie trwaja pow. 30 dni ale ten był inny... i boje sie ze pojde do szpitala i zaraz @ sie przyplacze... w pon. dzwonie do ginka co poradzi, może da jakies hormony na wydłuzenie cyklu.. u nas walentynki sa takie sobie jakos specjalnie nie obchodzimy tego święta...ale kupiłam mojemu m fajne bokserki http://allegro.pl/item887159924_oryginalne_bokserki_c_3_kamasutra_czerwona_roz_l.html dla siebie chciałam coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=908171647 ale zabrakło mi odwagi;) pozatym i tak @ więc kreacja by się nie nadała;) gramka dałaś czadu z ubrankiem, cudo;) Twój oszaleje jak to zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka to zbieraj się w sobie i kupuj... wyuzdane są !!! ;-) dziewczyny byłam wczoraj na imprezie... :-) ale się wybawiłam... z babami moimi z kosmetologii :-) na zakończenie sesji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczyny ja swojemu mężowi też kupiłam bokserki słodkie:))@powinnam dostać 27.02 a dziś mnie boli brzuch jakbym miała dostać@ i nie wiem dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziwuszki! Dostalam jakas nieplanowana @ o jakies 10 dni za wczesnie, wiec albo cos wariuje, albo na cos jestem chora. Dodatkowo dzis oparzylam sie straszbe w peke-mam nawt pecherze, bol nie do wytrzymania :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki widziałyście Adam wyskakał srebro na olimpiadzie:):):):) hura hura hura mój ziomal:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pewnie że widziałam:)szkoda tylko że tak się zaczeł te igrzyska śmiercią młodego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszny widok... ciągle wczoraj powtarzali scenę jak się ten chłopak zabił :-( a adam... szacunek... niby stary byk jak na skoki a dał radę :-) a ja znów śpiki do kolan i kicham jak zakręcona... szczęśliwych walentynek dziewuszki!!! oby każda przeżyła ten dzień tak jak jest wg niej najromantyczniej, najcudowniej!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczymy wszystkiego naj w Dniu Walentynek ja dostałam bukiet róż i buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Walentynki?- najgłupsze święto! Kolejne naciągane! Mam podły nastrój! I do tego ta okropna zima!!! Złapałam za łopatę i odmiatania 2 godziny!!!!!! Masakra! No to miłego świętowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia... nie jestes sama - my tez go nie obchodzimy ;) Glowka do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×