Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej witam nowe kobitki:):):)mam nadzieję że zostaniecie na długo i rozruszacie nam forum,coś ostatnio my staraczki jesteśmy mało aktywne chyba już psychika siada i brak sił:( ja od wczoraj kiepsko się czuję,te tabletki coś żle na mnie działają:(:(:( nigdy więcej tego świnstwa nie tknę,jutro ide do gin i jak juz nie będzie sladu po cyście to nie biorę juz tego tylko czekam na @ i od razu zaczynam brać clo,może w koncu sie uda,mąż namawia mnie na insem. nie wiem co myśleć a dziś upiekłam serniczek i zrobiłam sałatkę jarzynową:):):) jutro mnie koleżanka z dziećmi odwiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Monita30 kochana miałam to sama bralam to swinstwo półtora miesi ąca-efekt(bóle glowy,mdłosci,depresja,plamienia,poddenerwowanie) szok,mam dwojke dzieci,ale nigdy wiecej...mam zajsc w ciąze to zajde widocznie tak Bóg chce,oczywiscie zabezpieczamy sie w miare mozliwosci innymi środkami,ale jakos do tej pory nie wpadłam,dzieci wystarane dlugo wiec moze nie bedzie takiego efektu nie brania anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Zmieniam date w tabelce bo oczywiscie czerwona malpa pojawila sie w terminie....Od 3 miesiecy mam bardzo rowne cykle co 29 dni, bardzo sie ciesze.... Jutro kochane ide sobie przystawiac pijawki na moje zylaki, podobno te pijawki sa barzo dobre....zobacze jak wroce, o ile mnie nie zjedza hehehe:):) Postaram sie do Was jutro odezwac....Witam rowniez nowe dziewczyny jak i ciebie Obca....👄 Pozdrawiam i zycze utro milego dnia:) Papa🖐️ 👄STARAJĄCE SIE👄 Nick..........................Wiek.........Ilosc cykli......Data nastepnej @ Myszka24/USA..............26.................35......... .......19.03.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................65.................18.01.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................16.................14.02.10 silnaaa....................... 32..................7..................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 8 z clo............27.02.2010 Moni25....................... 25.................46..................14.12.09 PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 30.................29..................21.01.10 Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................21.12.09 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick.........................Wiek........Tydzien ciazy........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................28..................15..... ............01.08.10 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick..............Waga po urodzeniu.......Imie..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane ja z męzem po długiej rozmowie stwierdzilismny ze to jeszcze nie czas na 3 dzieciątko,bardzo bysmy chcieli(ale chęciami dzieci nie ubizremy i nakarmimy)nawet swojego mieszkanka jeszcze nie mamy..wiec to byłoby strasznie nierozsądne,gdyby nie taka sytuacja materialn..nawet byms sie nie zastanawiała.A tak starszy syn idzie do zerówki od wrzesnia,ja w czerwu bede broniła Mgr...remont mieszkania itp.Wiec pewnie jeszcze kilka latek sie zejdzie,chociac to mieszkanie ,i zeby jakas prace znalazła,bo ten mój to sie by juz całkiem zatyrał...Zycze Wam starającym się obyscie nie musiały długo czekac,mamusiom cierpliowsci do swoich pociech,i oczywiscie bede z Wami jak pozwolicie,moze komus sie przydadzą moje wypociny..przeciez nie samymi dziecmi człowiek zyje i ciązą...tak(w okół tego jest jeszcze inne zycie,sprawy,problemt,i o tym zawsze mozna poklikac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan26
A my właśnie się staramy o drugiego dzidziusia:)Nasz synek 3 stycznia skończył już 4 lataka za tydzień ma się pojawi@ mam nadzieje że nie przyjdzie:)Moja bratowa urodziła bliźniaki i na dodatek parkę są bardzo szczęśliwi 3 lata temu też miała ciąże bliźniaczą niestety w 6 miesiącu ciąży dzieci zmarły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) widzę że coś forum ostatnio zamiera... szkoda;( ale szczerze ostatnio nie mam siły się tu pojawiać... czytam Was codziennie i tęsknię za Wami...ale mam tak wisielczy humor że wystarczy że zatruwam życie najbliższym... to juz Was oszczędzę... za niecałe 3 tygodnie mam tę nieszczęsną laparoskopie.... i boje się jak nie wiem co...... wiem że to niby prosty zabieg, 3 dziurki w brzuchu i po krzyku, tydzień po zabiego wraca się do formy... wiem że to jedyna metoda do poznania w czym jest przeszkoda..... wszystko to wiem... ale boję sie pobytu w szpitalu - boję się diagnozy - najbardziej tego że wykryją mi endometriozę + zrosty wszedzie...jestem czarnowidzem... do tego przetrzasnełam juz cały internet i tyle się naczytałam strasznych opowieści że mam dość... brrrrrrrrrr ktos powinien mnie uśpić na najblizsze 3 tygodnie bo inaczej zwariuje i otoczenie razem ze mna... oprócz tego że ja mam problemy to mój M dwa razy juz robił badania... wszystkie parametry wychodzą ok oprócz... ruchliwości!! jego nasionka są baaardzo leniwe... kazałam mu łykać androwit ale jakoś specjalnie nie wierzę że to pomoże... na weekend wypożyczyłam już dwie lekkie ksiązki- po prostu zeby nie zasiadac przy kompie i nie czytac o kolejnych schorzeniach jakie być może mam (albo ich nie mam - ale jak czytam objawy to oczywiście wszystkie widze u siebie - odbiło mi) zmieniam tabelę... i widząc nr cyklu u mnie... popadam w jeszcze większy dół brrrrrr buziaki dla wszystkich!! STARAJĄCE SIE Nick..........................Wiek.........Ilosc cykli......Data nastepnej @ Myszka24/USA..............26.................35......... .......19.03.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................65.................18.01.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 8 z clo............27.02.2010 Moni25....................... 25.................46..................14.12.09 PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 30.................29..................21.01.10 Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................21.12.09 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzien ciazy........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................28..................15..... ............01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imie..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki zycze wam udanego weekendu ja od rana ze szmatka biegam po mieszkaniu a i tak wszedzie niedoskonalosci widze bo moje pociechy gdzie sprztane to poprawiaja po swojemu (czytaj-brudza :D) dzis mam zamiar sie wybrac z dziewzynkami do balyhoo palau basenu z kulek zjezdzalni itp :) a ja chyba do lekarza jak nie dzis to jutro bo cos mi sie zdaje ze zapalenie peherza sie klania,zawsze atakowalo nagle szybko a teraz od wczoraj piecze mnie nie mocno ale odczuwam :O Obca to zycze wam wszystkiego dobrego :) ja zdecydowalam sie na 3 cie ale ostatnie chce odchowac troszke i zaczac od siebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka trzymam mocno kciukasy za ciebie musi byc dobrze :) nie czytaj w internecie bo rzeczywiscie czlowiek sie pozniej nakreca... a po to jest forum bys pisala swoje przemyslenia dolki a my jestesmy od tego aby cie pocieszac :) Megan razem razniej ciesze sie ze do nas dolaczylas :) Moze tobie uda sie rozruszac forum Myszka super ze @ pojawia sie regularnie bo to bardzo wazne Wiec moze juz niedlugo pojawi sie dzidzius. Dziewczyny moja kolezanka z New York poronila ok 20 razy jest w moim wieku teraz jest w 13 tc i wszystko jest dobrze jeju jak sie ucieszylam :) poraniala glownie z powodu pustego jaja plodowego lub chrob genetycznych zarodka ktore uniemozliwialy rozwoj.Glownie do 6=7 tc poraniala zawsze. Dziewczyny kazdej z was sie uda :) a ja posylam fluidki *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara za ciebie rowniez bo z tego jak dobrze pamietam dzis masz poprawke koniecznie daj znac jak poszlo :) a ja zabieram sie za obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan26
Rozrusza się napewno:)Jeszcze tydzień czekania na @ mam nadzieje że się nie pojawi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny wstyd 😠 co to za cisza?? za kare 2 tygodnie bez fluidkow :) megan wiem jak jest z cierpliowscia to najgorsze czekanie trzymam kciuki caly czas by ta wstretna malpa sie nie pojawila i wszystkich staraczek na forum. ja sie zaraz bieram na spacer z dziecmi bo mamy ladna pogode ale jeszcze kawusie musze wypic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedfz
Dziewczyny moja kolezanka z New York poronila ok 20 razy jest w moim wieku teraz jest w 13 tc i wszystko jest dobrze jeju jak sie ucieszylam poraniala glownie z powodu pustego jaja plodowego lub chrob genetycznych zarodka ktore uniemozliwialy rozwoj.Glownie do 6=7 tc poraniala zawsze. 20 razy ??? Boze aż niemożliwe !! Szok !! Podziwiam ze po kazdym poronieniu na nowo sie starała. Niektóe już by dawno odpusciły. I nie poroniała a roniła :) To nie złośliwość :) Pisze zeby sie z ciebie nie wyśmiewały złośliwe pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowka Wasze pytam! :) Jak sie czujecie Kobietki? Przed nami trudne zadanie- przeprowadzka z Adasiem, probuje wiec rozplanowac to logistycznie. ;) Klucze od nowego domku dostaniemy 5 marca, a od starego musimy oddac 10 marca. Mam nadzieje, ze wyrobimy jakos. Jutro jedziemy z Adasiem do Londynu zlozyc dokumenty o paszport dla niego. Czeka sie podobno okolo 6-8 tygodni na wydanie tego dokumentu. Jesli tak faktycznie będzie to moze wpadniemy pierwszy raz z Adasiem do Polski na dlugi majowy weekend- musi przeciez poznac ciocie, wujkow no i Babcie oczywiscie. Ewelko🌼 mam nadzieje, ze odwyk od komputerka dobrze Ci robi i zatopiona w ksiazkach wyluzowalas troszeczke :) Slodkich snow zyczymy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedfz
ronić i poronić to obie dopuszalne formy( z tym ,że ta pierwsza staje sie archaiczna),wiec nie bądź zajaczkiem wyskakującym przed orkiestre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że dziś tylko rozważania nad ortografią!!! ;-) gdzie jesteście dziewuszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno... ja uciekam na spacer... u nas dziś wiosenna pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan26
Witam kobitki!super pogoda mój synek mnie wyciągnął na spacer a teraz atakuje dziadka że chce iść oczywiście dziadek nie odmawia:):)jakby któraś chciała pogadać to to jest moj numer gg 15503820 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamujecie mnie :-( hejo megan... chociaż Ty... u nas też dziś piękna pogoda... poczułam wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak sobie klikam sama ze sobą... pozdrawiam dziewczynki :-) i mam nadzieję, że coś tu jeszcze dziś ruszy... my jutro na szczepienie... zobaczymy co lekarka powie na lenkę, bo z noska ciągle mam co odciągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy! paszport mamy do odebrania juz 15 marca :) czas wiec by zaplanowac wakacje :) Grameczko🌼 dziewczynki gdzies sie tu kreca- wierze, ze niedlugo wpadna :) Moniu🌼 a moze znajdziesz czas na uszycie zajaczka? :) daj znac, prosze :) Patinko jak sie czujesz? Ewelko🌼 ja rozumiem- ksiazka - ale o nas nie zapominaj myszko🌼 opowiadaj co u Ciebie. pozdrawiam oczywiscie Wszystkie i Kazda z Osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Patinko dzięki Ci bardzo za pamięć o mnie. A więc jak się okazało na uczelni zaszła pomyłka i ja ten nieszczęsny egzamin zdałam i nie musiałam pisać poprawki (tylko, że się o tym dowiedziałam w dniu tej nieszczęsnej poprawki i nerwy mi zszarpało równo), ale już nieważne. U mnie po staremu, muszę zmienić tabelkę, bo czerwona @ oczywiście się zjawiła i mało co ją obchodziło, że ja chora na antybiotykach akurat byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan26
No jak tam dziewczynki dzień zleciał?Mnie strasznie spanie wzieło (masakra o tej godzinie)nawet mężuś się zdziwił bo zwykle o tej godzinie się rozkręcałam :)pozdrawiam::}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............26.................35......... .......19.03.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 8 z clo.......... 27.02.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 30.................29..................21.01.10 Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? ❤️ZACIĄŻONE❤️ Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................28..................15..... ............01.08.10 👄DZIECIACZKI URODZONE👄 Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko, a Ciebie dlaczego nie ma w tabelce? jak się w ogóle czujesz? Monita o ile kojarzę to Ty jako ostatnia miałaś robione HSG, powiedz mi jak to u Ciebie wyglądało, to znaczy czy przed musiałaś robić jakieś inne badania typu cytologia itp. i czy tego samego dnia Cię wypuścili ze szpitala do domu? Pytam bo ja miałam zrobić w ubiegłym roku, ale jak zadzwoniłam do doktorka, żeby mi zaklepał termin w szpitalu to on był na wyjeździe, potem mi nie pasowało, potem były wakacje, więc stwierdziłam, że może gdzieś znowu wyjechał, potem jakoś z kasą było krucho i tak minął prawie rok, a ja ciągle tkwię w miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×