Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Moniu🌼 Mala jest pod respiratorem... płuca sa sprawne tylko w 20%. Z dobrych wiadomosci: Mala dostaje mniej morfiny i saturacja krwi jest lepsza... czekamy na rezultaty po ociepleniu jej ciałka. Wysylam do Ciebie odrobine slonca...tutaj potrzebna nam modlitwa- reszta spoczywa na barkach lekarzy i sile serduszka naszej dzielnej Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś- przyda się słoneczko, nie mogę już patrzeć za okno i tak zimno:( Ja wierzę, że dzieciątko z tego wyjdzie! Kakusia- no to jeszcze troszkę tej niepewności... może akurat to był złoty strzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jutro jade na Kraków,a boje sie jak cholera ..nie wiem czemu :( Lilus to starszne zta dziewczynka,u nas tez by l taki przypadek :(ale dziewczynka wyszła z tego !!! U mnie tez leje non stop.zimno i nieprzyjemnie na dworze jest ! W pracy mam takie zapierdziela, mam powysyłac upomnienia,nie wiem jak to bedzie bo teraz bede meic kilka dni wolnego :(a kontrola ma do nas przyejchac i beda wode kontrolwoac czyli moje papiery wszytskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671---Adaśko wyglądał rewelacyjnie w tym garniturku!! szyłas sama??? my w lipcu idziemy na wesele i trzeba bedzie sprawic malemu garniturek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa biedna, malutka dziewczynka, oby z każdym dniem bylo lepiej kapek a zdradzsz nam po co jedziesz do Krakowa? monia adaś cudny i taki blondasek, pomieszaalm login z haslem i dlatego nie wchodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa jade jutro do kliniki Niepłodności Parens,czekałam na ta wizyte ponad dwa miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem! Klpeczku- ja tez bym miała obawy, wiadomo. Mam nadzieję, że traficie w końcu na jakiegoś odpowiedniego lekarza. Pomodlę się za to. A co do pracy- nie martw się, przecież Tyjesteś dokładna, nie wierzę, żebys coś zawaliła! Dziękuję za miłe słowa. Oczywiście garniturek moje dzięło, ktore powstało 2 godziny przed imprezą. Miał być jeszcze kaszkiecik, ale czasu brakło :P Adaśko nadal blondas, ale już powoli mu się włosy kręcą :P Podobno w weekend wreszcie ciepło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek -- trzymam kciuki lilowa -- biedne malenstwo i jej rodzice...trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze . dla malutkiej i jej rodzicow 👄 monia--- chyba sie do ciebie usmiechne blizej lipca :-D jestes nie samowita z tym talentem - a ja nawet zalatac malej dziurki nie umie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki;) wywołałyście mnie więc się melduję;) lilka- trzymamy kciuka za tę małą!! będzie dobrze!!jest silna!! da radę!! Twój synuś to cała mama- ten uśmiech i spojrzenie powala z nóg;) kalpek - powodzenia jutro!! czekamy na wieści!! mam nadzieję że trafisz na dobrego specjalistę, który szybko coś zaradzi!! Monia- adaśko cudny na tych foteczkach! a Tobie jak zwykle się medal należy za super ciuszki!! Ty to masz talent!! a u mnie: od 3 dni @...ale to już norma, chwilowo olałam wsyzstkich ginów.... bo i tak oni nie sa w stanie mi pomóc. piję ziółka i przynajmniej nie mam żadnych dolegliwości w czasie @ i plamienia przed @ skróciły się z 10 na 3 dni wiec jakis efekt jest;) 14.06 idę do babki która sie zajmuje rezonansem, homeopatia itp... tonący brzytwy się chwyta a z budową narazie stoimy bo non stop leje ...szkoda gadać pozdrowionka dla wszystkich STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................29..... ............01.08.10 patinka26...................27..................21...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane z rana tzn. z przed południa ;p ja lece po zakupy akurat niunio sie przewietzry na dworze bo naazie nie pada ale jest straszna pogoda takie pochmurno brrrr wiec meldowac sie szybko jak wroce to zajrze milego dnia i wreszcie zeby słonce wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....dawno mnie nie było-czy ktoś mnie jeszcze pamieta? Jak ostatnio tu byłam to ledwo zobaczyłam 2 kreseczki na teście a już 11 tydzień minął i leci 12 :D Fajnie by było gdyby mnie ktoś do pisał do zaciążonych i teraz obiecuję,że będe już częściej aby mnie nikt nie zapomniał i nie pominął... liliowa-modliłam sie wczoraj za ta córeczkę Twojej koleżanki co jest pod respiratorem-aż mi serce ścisnęło jak przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie straszna pogoda dopiero slonce swiecilo juz pada :/ gramko to masz welo z lenka :):) to aby patrzec jak bedzie smigac i mamie po szawkach przegladac :) 😘 panimisiowa zaprzaszam slub jest o 14 milo mi bedzie cie ujzec:) w tym roku i u mnie wypadaja 4 komunie w jednym diu i w jednej godz ale ze moj braciszek rodzony tez idzie wiec bede tylko u niego :)to czeka was fajna wyprawa oby pogoda wam sprzyjala ja mam 30maja wiec chyba razem bedziemy sie bawic : 😘 monita to i ty imprezujesz chetnie bym zobaczyla tego torcika :):0 😘 liliowa wiem co przezywa twoja kolezanka modle sie caly czas i mysle o tej malej istotce mam nadzieje ze bedzie lepij i wyjdzie z tego bez zadnych problemow ❤️ monia pogpda jest straszna bez srodka od bolu glowy nie moge wstac z lozka okropnie jest nigdy wczesniej mnie tak glowa nie bolala a moj przyszly M:D nie jadl od 18 w pracy malo zjadal i udalo mu sie wazyl 70kg a teraz 50 ale przytyl 6kg od marca bo tragicznie wygladal teraz znow chce przytyc :) 😘 kakusia kto wie moze @ nie bedzie moze cie zaskoczyc :) 😘 kalpek jak wrocisz napisz nam wszystko 😘 ewelka ja nadal wierze ze ci sie uda :0 😘 LillAnn1 jasne ze cie pamietamy :):) czujesz juz ruchy?? czas w ciazy szybko leci potem aby sie teskni :0 😘 wpisuje cie do tabelki :):) 😘 caluje was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................29..... ............01.08.10 patinka26...................27..................21...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ....................11................... DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 LillAnn1 wpisalam tylko to co wiedzialam wiec wiek i date porodu bedziesz musiala sama wpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LillAnn1 jasne ze cie pamietamy czujesz juz ruchy ?? czas w ciazy szybko leci potem aby sie teskni :0 wpisuje cie do tabelki Jeszcze nie czuję ruchów-za wcześnie ale widziałm na usg jak dzidzius bryka..normalnie jakiś piłkarz bedzie albo biegacz hehe.... Nie wiem za bardzo jak się wpisuje do tabelki ale jesli byłabys tak miła i wpisałą za mnie to będe wdzięczna mam 28 lat skończone a termin porodu na 6 grudnia-taki prezent na Mikołaja dlatego też jesli urodzi się chłopczyk to dostanie imie Mikołaj:)tak zadecydowaliśmy z moim "m"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że wszystko ok. Wpadaj, wpadaj, może topik jeszcze bardziej ruszy :) Kalpeczku- i co?????????????????????????? Pisz!!!!!!!!!!!!! Olawd- proszę bardzo, teraz własnie szyję taki dla synka koleżanki, taki smyk jak mój Adaś Madzik- 50kg??? To nie chłop!!!:D Weselicho tuż tuż! Liluś- i jak malutka??? Ewelkao- witaj!!! U nas dziś przechodzi fala kulminacyjna- masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi posta urwało. Pierwsze linijki były do LilAnn:) To masz termin jak nasza Lilowa :) STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................29..... ............01.08.10 patinka26...................27..................21...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,dzieki wielkie..Więc aby dobrze na nowo zacząć swoje wejście przesyłam moc fluidków od mojego smerfusia,albo smerfetki:) dla wszystkich staraczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Malej bez zmian...przeszla kryzys podczas ocieplania, teraz jej stan jest stalbilny ale jest ciagle pod respiratorem.Jutro ma miec kolejne konkretne badania- dam Wam znac. Lilian- my rowniez z Adasiem mielismy termin na 6 grudnia :) Kalpeczku- jakie wiesci? Malz na kilka dni leci do Polski. Zaoferowano mu prace niedaleko naszej rodzinnej miejscowosci. O finansach chca jednak rozmawiac z nim na miejscu. Leci wiec zeby miec jasnosc co do mozliwosci, zarobkow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jeszcze dwa dni do pracy moje szkraby podziebione mają kaszela tak to dobrze madzik liloowa panimisiowa liliana kalpeczku i dla całej reszty buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Dziewczyny gin konkretny,nie to co mój... Musimy porobic mnostwo badan,na kariotyp,chromatyne i jeszcze duzo duzo innych.... Nie ma tam naciagania na kase przede wszytskim !powiedział,ze moj gin musiał byc bardzo zdesperowany skoro mi jajnik usunał u jajowd,bo skrecona torbiel sie odkreca....i jajnik jest zdrowy...stało sie no coz... Teraz po badaniach zobaczymy jakie wyjda wiec 4-5 cykle poprobujemy nieinwazyjnie,zeby nie przestymulowac jajnikow,a potem bedziemy myslec...mam 3 malutkie miesniaczki na macicy juz...zaniepokojony jest juz tym...odezwe sie potem buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kalpeczku to dobrze konkretny doktor bedzie dobrze pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam zabiegany dzionek. Dopiero niedawno do domku wróciłam. Liluś- czyli coś się dzieje.. będzie lepiej!!! Kalpeczku- powtórzę się- ale tak się cieszę. Lekarz lakarzowi nie równy!!! A wydawało się, że ten Twój taki dobry.... Ciekawe co u Patinki??? I tak przez ostatnie dni myślałam o Gab... Nic się nie odzywa :( Ciekawe jak Oskarek. Gab- odezwij się!!! Tęsknimy!!! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku wspieraj jak możesz... zaszczepicie tam swoje szczęście to maleńka da radę!! :-) pomodlimy się z lenką... o robi już amen do aniołka :-) monia zdolniacha i tyle... :-) kakusia no pięknie... poczekamy z tobą z niecierpliwością!!! kalpeczku u mnie też zapieprz... łączę się w bólu!!! ;-) madzik, lenka już mi grzebie po szafkach... masz rację liliann czas straszliwie ucieka!!! patinko, myszeńko, olawd... ❤️ gab... odezwij się dołączam się do prośby moni!!! monitko całuseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Monia dziękuje za pamięć :) czytam Was na bieżąco a nie pisze bo nie mam co . Można powiedzieć u nas bez zmian szukam dodatkowej pracy a Oskarek nadal zadziwia wszystkich chęcią życia ostatnio przeszedł ciężkie zapalenie płuc i oczywiście łapie wszystko , można powiedzieć że antybiotyki bierze cały czas raz doustnie raz dożylnie. Po za tym rozwojowo się nic nie zmieniło urósł tylko bo obecnie mając 9 miesięcy kupuje ciuszki na 80 cm waga jest przerażająca 4900 kg. A my w niedziele lecimy do Egiptu strasznie się tego boje ze względu na Oskarka boje się że może się coś złego stać a ja będę tak daleko. Może na swój sposób uda nam się trochę wyluzować i w końcu zobaczę 2 kreseczki. Pozdrawiam Wszystkie buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nieodzwalam sie bo razem z niuniem przeszlismy grype jelitowa on zaczal wymiotowac we wtorek po poludniua ja sie tytlko modlilam zeby w nocy spal a niech mnie meczy i chyba Pan Bog mnie wysluchal bo niunio spał jak aniolek a ja sie meczylam podwojnie (wiecie co mam na mysli) ale juz jest ok Gab kochana jestesmy z toba wszystko bedzie ok nie martw sie i wypoczywaj :) dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gab- jak się cieszę, że się odezwałaś!!! Super, że wyjeżdżacie, może to będzie jakaś odskocznia. A synek na pewno da sobie radę bez Was :) W końcu to tylko kilka dni. Kakusia- współczuję, takie wirusy są paskudne, wiem coś o tym. Mam nadzieję, że już nie wróci. Ja jestem klapnięta totalnie, kolejna cięzka noc. Kawa zupełnie nie pomaga. Czekam aż Adasko zaśnie, może uda się razem z nim nieco zregenerować siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Moniu biedactwo ty tez masz kiepsko mam nadzieje ze u Ciebie mimo wszystko ok jak ogladam wiadomosci i widze ta wode w Krakowie to mysle jak tam u Ciebie :) Co do mnie to ja tez mam nadzieje ze juz to nie wroci bo malutki strasznie sie bal i meczyl pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌼 ciesze sie, ze lekarz tym razem wydaje sie konkretny... oby tak dalej! Gab🌼 Oskarek na pewno sobie poradzi przez kilka dni bez Was, a Wam przyda sie taki wypad. Odpocznijcie i bawcie sie dobrze! Dziekuje Wam za wsparcie! Niestety u Malej stwierdzono dodatkowo sepse... wczoraj odbył sie chrzest. Niestety nie moglismy w nim uczestniczyc gdyz dostep do Malej oprocz scislego personelu medycznego i ksiedza, maja tylko jej Rodzice.... był to tzw chrzest z wody, jutro o godzinie 19 ( 20 czasu polskiego) odbedzie sie msza w intencji zdrowia Malej. Prosimy o modlitwe i duchowe wsparcie. Mała walczy juz tydzien... jej chec do zycia zadziwia wszystkich. Wierzymy, ze da rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa --- biedne malenstwo , tak musi sie nacierpiec na poczatku swojego zycia . wierze ze da rade wyjsc z tego w pelni zdrowa moj maly dzis daje niezle popalic . wstal o 9.15 i caly czas plakusia . pokazuje ze niby nozki go bola .... jeden zabek nie moze sie przebic i ma taki kawalek dziaselka odstajacy.... nie chce nic prawie jesc - jedynie flacha z mlekiem jest ok... a tak po za tym juz mam dosc tego deszczu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×