Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no prosze nawet udalo mi sie od wiekow zaczac nowa stronke...x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd niestety musimy to przetrwac wkoncu dzieci tez miewaja chandry a do tego jak go dziasełko boli to malutki sie denerwuje. Moj tez miewa takie placzkowe dni zwlaszcza jak za dlugo spi. Lilka ja tez modle sie o to malenstwo tak mi zal ze ta kruszynka tak cierpi ale wierze gleboko ze bedzie ok i juz niedlugo malutka wroci z rodzicami do domu. dziewczyny a u mnie piekne slonce zawitalo przesylam wam wszystkim go troche puki jest ***********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sloneczka dostatek wiec dosylam rowniez: ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpadłam na chwilkę. U nas gęsta mżawka, do tego mgła- wygląda zupełnie jak w listopadzie, mam wrażenie, że dzień zmarłcyh się zbliża -dosłownie:( Kakusia- dziękuję, że pamiętasz. Rzeczywiście Kraków w wielu miejscach zalany:( U mnie w szkole są ewakuowani mieszkańcy z dziećmi. Dom, w którym mieszkam nie jest podmyty, ale okropnie nasiąknął wilgocią:( Ściany mamy niemal czarne, płakać się chce. Codziennie palimy, żeby to osuszyć. Uliczką płynie niemal strumień wody. Ale co mają powiedzieć ci, ktorzy stracili wszystko?... Dla mnie te ostatnie zjawiska jakieś podejrzane, koniec świata się chyba zbliża, może to jakaś przestroga.... Już czarne myśli mdo do głowy przychodzą. Nie pamiętam, kiedy widziałam sloneczko... Wszyscy wokół tacy jacyś załamani. Nie dość, że zima taka długa, to jeszcze wiosny niemal nie ma. Ech... wyrzuciłam z siebie nieco żalu. Adaśko jeszcze od 5 nie zasnął. Byliśmy nawet na spacerze, mimo deszczyku, a on nadal niezmordowany. Za to ja kolejną kawkę pochłaniam. Liluś- Matka Boska na pewno zaopiekuje się malutką. Będzie dobrze, ja ciągle to powtarzam. MUSI BYĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niewiarygodne : SLONKO swieci - wyszlismy na spacer z malym i malo sie nie ugotowalam .... ale zeby bylo ciekawie juz chmurki sie zbieraja 😠 jak ja juz bym chciala lato , nie moge sie doczekac kiedy wkoncu wystawie malemu piaskownice , usiadziemy obok na lezaczkach ... ach mi sie marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia sluchalam chyba w pon. jak jakis prof. wypowiadal sie ze te deszcze to przez ten glupi pyl wulkaniczny i ze w iles temu (chyba w 1800 ktoryms roku) jak byl tez taki pyl to nie bylo wogole lata tylko deszcz i deszcz chyba od kwietnia do pazdziernika zalamalam sie ale ja wierze ze bedzie inaczej i bedzie piekne lato modle sie o to bo mozna w depresje wpasc z taka pogoda!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! A ja tak sobie myślałam, czy przypadkiem te pył nie ma z tym coś wspólnego... Ale tak źle, to nie będzie, myślę, że czerwiec będzie super ciepły ;) Nie dopuszczam innej opcji. Adaśko zasnął!!!! Chwala Bogu. Może choć z godzinkę pośpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam, że przez ten pył możemy jeszcze długo słonka nie doświadczyć... chyab skoczę na solarka bo jakoś mi ciepełka brakuje... nie wiem za dużo znów myślę chyba... ale pogada do tego nastraja... jestem już brązowowłosa... oczojebny blond do mnie nie pasował... lilku myslę o tej kruszynce... Anioły nad nią czuwają... na pewno!!! monia u nas tylko piwnice zalane a już była ogólna panika... drogi nieprzejezdne... nie wyobrażam sobie tych ludzi, którzy mieszkają tak blisko i stracili cały dorobek życia... 10km ode mnie zalane po dach domy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co taka cisza kazdy sie slonkiem cieszy tak jak ja mam go dzis sporo i znowu przesylam ***************************************************************************************************************************************************************************** szybciutko pisac co tam u was bo ja zaraz do pracy i chcialabym cos jeszcze poczytac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś pierwszy dzień wolnego ale fajnie bo pogoda w Irlandi super jest ciepło pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja się tak dziewczyny cieszyłam,że dostane skierowanie na kariotyp do Łodzi,dzwoniłam tam,a zapisy na wrzesień-październik,a wyniki po 5 miesiącach:(jak mi już to jest potrzebne:(za wszystkie badania zapłacę 1700:( nie wiem czy dobrze zrobiłam,że się rzuciłam na tak głęboką wodę :(mam już dość po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LillAnn - sliczne malenstwo !! mi to wyglada na chlopca :-D kalpek - dobrze zrobilas , jestes coraz blizej , musisz byc wytrwala - dasz rade . pamietaj ze na koncu tej dlugiej drogi czeka na ciebie sliczne malenstwo - ja ci wroze córke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie bylo mnie troszke bo byla u mnie mama jak wczesniej wspominalam wlasnie maz odwziozl ja na stacje :( Laura placze Olivka tez plakala stala na tarasie i trzymala sie kurczowo plotu bo chciala tez isc :( ja smutna,mialam z kim porozmawiac ogromna pomoc a teraz :( dolka zlapie jak nic :( zlapalam jeszcze silne zapalenie pecherza wczoraj u lekarza doktor zrobila szybkie badanie moczu papierkiem testowym i wszystkie kolory byly ciemne bardzo duzo leukocytow wyslano mocz do badania a ja dostalam ogolny antybiotyk zeby tak nie pieklo,choc pewnie dostane specjalny antybiotyk. Lilowa ciagle mysle o malej czytalam ostanie 3 dni was przed spaniem i smutne to i okropne oby malej sie udalo... ja 14 maja bylam przy porodzie kolezanki rodzila 6 dziecko chciala usilnie w domu,ja jednak musialam wieczorem juz wrocic do domu a ona pojechala do szpitala bo 2,5 dnia bez wod skurcze byly nie do wytrzymania a miala tylko 3 cm rozwarcia okazalo sie ze na pepowinie byl supel bardzo ciasno zwiazany wiec natychmiastowa cesarka. u nas sloneczko az za cieplo musialam zakupic tube wentylacyjna i sie chlodzimy :) bo z wentylatora to tylko katar i sporo miejsca zajmuje a to zgrabne i ladne :p sciskam i pozdrawiam was wszystkie kalpek trzymaj sie wierze ze na koncu tej ciezkiej drogi uda wam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my jutro już lecimy , byliśmy dzisiaj u Oskarka i nawet nie mogliśmy go wsiąść na ręce taki słaby jest ma ponad 40 stopni gorączki leżał w łóżeczku jak lalka bez ruchu serce mi pękało. Nie wiem czy będę w stanie się cieszyć tym wyjazdem. A tak wracając do tematu badań my mieliśmy robione kariotypy i myślę sobie że lekarz jest bardzo ostrożny zlecając te badania . Kalpek nie wiem skąd jesteś ale my robiliśmy te badania w Zabrzu w Poradni Genetycznej Akademii Medycznej i nie czekaliśmy długo na samo badanie a mieliśmy je robione na Kasę Chorych jak dobrze pamiętam tam kosztuje ono 450 zł na wynik czekaliśmy 4 tyg. Nie wiem czy Was uprzedzili że jak się "hodowla" nie uda to trzeba powtarzać wszystko od nowa. Ale się rozpisałam . Do zobaczenia za 2 tyg. Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kalpeczku to troche długo ale to zawsze jakiś krok do przodu patinko uważaj na siebie i maleństwo gab kochana tak mi przykro że nie mogłaś wziąsc małego nawet na reće ........... leć moja droga i wracaj do nas wypoczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co tak cicho u nas pogoda piękna a w Polsce szkoda gadać tak mi smutno tylu ludzi straciło dorobek życia ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam u was meldowac sie szybko u mnie nic nowego @ przyszla w sobote ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo co za cisza dziewczyny u nas w irlandi normoalnie lato pszyszło ja dostałam katar od dzieciaków chyba a czuje się dobrze choć nie moge spać w nocy ale jeszcze 7 tyg. 👄👄👄 dla was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmieniam jeszcze tabelke 👄👄 STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE ❤️❤️❤️ Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................33..... ............20.07.10 patinka26...................27..................21...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE 🌼🌼🌼 Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) padnieta ale jeszcze kilka slow napisze :) bylam dzis w szkole pozniej u polozne wyslano po raz 2-gi moj mocz znaleziono proteiny leukocyty i krew dzwonili z kliniki ze mocz wyslany z piatku jest bardzo zly i musza ponowic na razie lecze sie ogolnym antybiotykiem amoxicilin ale czekam za specjalnym ciekawe czy sie doczekam. Lilowa napisz co u dzidziusia twojej kolezanki? jak sobie radzi? kakusia moze nastepnym razem ? ale chyba sie nie nastawialas na ten miesaic ?choc niespodzianki sa najlepsze :) madzik co u twojej malej? jolanta czas leci szybciutko :) juz duzo nie zostalo. ja teraz drze jeszcze i chciaalabym wytrzymac do 30 tygoddniaa mam straszne uplawy zielono zolte nieprzyjemnie pachna boje sie ze przez infekcje pojda mi znow wody bo z nimi mam problemy przy kazdej ciazy. STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................33..... ............20.07.10 patinka26...................28..................26...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 pani misowa jak samopoczucie? gramka co u was? 🌻 goba mam nadzieje ze odpoczniecie sobie :) pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab mam nadzieję, że odpoczywasz i że da ci to spokój wewnętrzny!!! patinko dbaj o siebie... u nas dobrze.. tylko czas szybko ucieka i mimo, że cieszę się z pracy to często myślę czy nie tracę zbyt wiele z życia mojej córci :-( monitko co u ciebie? pewnie świętujecie z krisem dzień matki!!! dziewuszki!!! dla was wszystkich!!! najlepsze życzenia w tym cudownym dniu! dużo zdrówka, cierpliwości i miłości!!! każda z nas podjęła decyzję... chciałyśmy być mamami... jesteśmy na różnych etapach tej trudnej drogi ale wszystkim wam te życzenia się należą!!! mamusie, ciężarówki i przyszłe ciężarówki i mamusie!!! najlepszego kochane!!! http://www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gramka dziewczyny gdzie się podziewacie .......... wszystkim wam przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od wczoraj mam takie dziwne mysli jak to bedzie jak urodzi się Szymuś nie wiem czy starczy mi sił Rafałek potrzebuje jeszcze mnie a tu maleństwo boje się musze się przyznać wiem że mój mi pomoże ale jakiś taki lęk..... dobranoc .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) gramka-moge sobie wyobrazic co przezywasz bo mialam identycznie jak zostawilam laure a mialam prace po 12 czasmi dluzej godzin na dzien wiec rano zostawialam ja spiacaa w domu i jak wracalam to tez juz spala wiec zostawaly mi weekendy. monita co u ciebie kochana? jak dzien mamy?kris pewnie cie obdarowal :0 pochwal nam sie ... lilowa co u was napisz bo czekamy pozdrawiamy serdecznie :) ja zmykam na film na tvn leci zejscie ogladalam go juz kilka razy akcja zaczyna sie na dobre od polowy filmu polecam wam :) jolanta to normalne ze sie obawiasz ja mam to samo teraz zaczynam juz panikowac i jestem przerazona zobacz ty masz meza masz ogromny plus a ja sama jak palec raz w tyg maz dochodzacy trzymaj sie wiem ze dasz sobie swietnie rade zobacz jak ten czas ucieka :) Monia co u ciebie? roza zdrowa a jak Adas? Olawd pozdrawiamy i pytamy jaak samopoczucie ? kakusia tez posylamy dla was 😘 kalpek trzymam za ciebie i za was kciuki mysle o tobie czesto :) no dobra zmykam bo film juz leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM I ODRAZU PYTAM CO JEST GRANE MECZYMY TA STRONKE JUZ TYLE CZASU CO JEST??? MELDOWAC SIE!!!!!!!!!! u mnie po stremu @ juz sie pakuje ;p Patinko dla ciebie tez 👄 i trzymam kciuki zeby wszystko sie unormowalo :) ja sie nie nastawialam wogole na to ze @ nie przyjdzie bo jeszcze nie bylo staranek tylko taki jedenprzypadek (maz zaszalal a okolicy plodnych dni) ;p dobra uciekam bo maly sie budzi a wy meldowac sie tu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś byłam prawie cały dzień z moją siorką w szpitalu na pierwszej wizycie okropnie mówie wam mieli dziś takie żółwie tampo że aż brak słów dzięki patinko uwazaj na siebie kakusia buzka dla całej reszty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siorka ma termin na 2 grudnia czuje się dobrze tylko jakieś plamy jej wychodza na twarzy myszko jesteś monia kalpeczku monita a gdzie reszta ciężarnych halo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ [usta ]👄👄 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE ❤️❤️❤️ Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................33..... ............20.07.10 patinka26...................28..................26...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE 👄👄👄 Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem... Ale co mam pisać?u mnie nic się nie dzieje..myślę skąd tu kasę wytrzasnąć na te badania :(przerasta mnie to wszystko :( Boje się tylko tego,że gin zacznie konkretnie leczyć,a ja nie będę mieć kasy wtedy :( Wiem wiem smęcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×