Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nie mialabym cierpliowsci do chusty czytalam sporo i kobiety sie wypowiadaly ze najwazniejsze to nauczyc sie wiazac i odpowiednio ukladac maluszka a ja bym sie denerwowala nie mam nikogo kto by mi pokazal no i jak mala ma kolke to my jej co chwilke zmieniamy pozycje bo ona nie ulezy chwilki w jedej to samolocik to kolysze to pionowon nosimy to brzuszek i tak w kolko. ale dziekuje za rade :) mala teraz zasnela ide odrabiac lekcje na jutro a jesc bedziemy dzis slome :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Patinko👄 wspolczuje twojej malutkiej:( odrazu przypomniala mi sie sytuacja sprzed 13-stu lat jak moja najmlodsza siostra majac miesiac miala kolki....rowno od 8 wieczorem do 11 darla sie w nieboglosy, a my niewiedzielismy co zrobic, aby przestala plakac.....tak samo nosilismy ja na zmiane, bo mamie juz rece odpadaly od jej noszenia, wiec ja i starsza siostra ja wyreczalysmy.....ja mialam wtedy okolo 14 lat.....a kolka jej przeszla jak reka odjal jak skonczyla 3 miesiace.....pozniej juz byl spokoj....Dzielna z Ciebie kobietka Patinko🌻podziwiam Cie...:) Bylam przed chwila odebrac zdjecia z HSG, to akurat dzis zepsula im sie drukarka i nie mogli mi tych zdjec wydrukowac😠😠😠ale sie wkurzylam....maja dac mi znac jak naprawia i bede musiala jechac drugi raz....a na piatek te zdjecia potrzebuje moja lekarka od IVF.....mam nadzieje ze sie wyrobia do piatku:P:P U nas dzis tak zimno jak niewiem, za oknem pochmurno, pada deszcz i juz sie trzeba cieplo ubierac, zeby nie zmarznac....chyba przyszla prawdziwa jesien .... Buziaki i usciski dla wszystkich👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Patinko👄 wspolczuje twojej malutkiej:( odrazu przypomniala mi sie sytuacja sprzed 13-stu lat jak moja najmlodsza siostra majac miesiac miala kolki....rowno od 8 wieczorem do 11 darla sie w nieboglosy, a my niewiedzielismy co zrobic, aby przestala plakac.....tak samo nosilismy ja na zmiane, bo mamie juz rece odpadaly od jej noszenia, wiec ja i starsza siostra ja wyreczalysmy.....ja mialam wtedy okolo 14 lat.....a kolka jej przeszla jak reka odjal jak skonczyla 3 miesiace.....pozniej juz byl spokoj....Dzielna z Ciebie kobietka Patinko🌻podziwiam Cie...:) Bylam przed chwila odebrac zdjecia z HSG, to akurat dzis zepsula im sie drukarka i nie mogli mi tych zdjec wydrukowac😠😠😠ale sie wkurzylam....maja dac mi znac jak naprawia i bede musiala jechac drugi raz....a na piatek te zdjecia potrzebuje moja lekarka od IVF.....mam nadzieje ze sie wyrobia do piatku:P:P U nas dzis tak zimno jak niewiem, za oknem pochmurno, pada deszcz i juz sie trzeba cieplo ubierac, zeby nie zmarznac....chyba przyszla prawdziwa jesien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka kochana dziekuje dalam malej virbucol i spi jak zabita :O nawet jesc nie chce ale skrecala sie od rana juz i bylo coraz gorzej. ide wkuwac na jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny patinko moja droga tak mi przykro że mała ma kolki moje odpukać nie miały czegoś takiego mi też jest ciężko rozumiem cię tyle że ja mam pomoc współczuje ci moja droga myszko to daj znac jak odbierzesz te wyniki czekam Szymonek pije nutramige już buzka ładna i uczulenie zeszło troche a i śpi ładnie Rafałek dopiero dziś przespał normalnie nocke ale zeby jeszcze nie przebiły u nas od 3 dni wszystkie dzieci po 20 już śpią fajnie za tydzień o tej porze będe w Polsce tylko boli mnie to że Rafałek zostaje tu z Bartkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za cieple slowa i chec pomocy :) kurcze czy jest sens kupowania takiej chusty gdy moja mala ma juz 2 msce skonczy za tydzien i nie jest nauczona od poczatku?wyglada ladnie i nieskomplikowanie ale czytalam takze recenzje i zdania sa podzielone w kazdym frazie dziekuje rozwaze ten pomysl. dzis nie bylo popoludniu tak zle nie wiem czy pomogl colief czy czopek virbucol czy woda koperkowa mala sie spinala poplakiwala ale nie krzyczala tak glosno. nie wiem ale malej bardzo mocno luszczy sie skora w okolicach brwi tylko schodzi jej normalnie czy to normalne? chyba przejde sie do lekarza po recepte na colief i zapytam o brwi moze jakas alergia? eh dzis moje menu wygladalo tak rano 2 tosty z maslem i dzemem truskawkowym kawa zbozowa z mlekiem herbatka na laktacje pozniej 2 kapanki brazowy chleb z szybka drobiowa pozniej ryz z wywarem z zupy jaka ugotowalam dzieciom byly tam brokuly wiec balam sie ich jesc smakija kaszka smietankowa i 1 tost z maslem 2 szkalnki siemia lnianego oraz pownie herbatka na laktacje i kubuss banan marchew jablko kurcze moze wy lapiecie co jadlam nie tak? dzem truskawkowy moze?jutro bede z samym maslem jadla a moze za duzo nabialu ehmm help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patinka
jak cos sie jeszcze dodtkowo luszczy to zrezygnuj z nabialu, nawet z masla :( i drob to najlepiej indyk ja pamietam,ze po tych heratkach na laktacje mialam wzdety brzuch i dzidzie jakby tez bolal.albo to byla moja wyobraznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................23.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................31................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 Witam serdecznie-zmieniłam sobie tydzień ciąży bo był 28 a już 31 wskoczył:) Wszystkim potrzebującym przesyłam fluidki od mojego Mikołajka w brzuszku. A zaciażonym gratuluję i życzę donoszenia maleństwa i zero problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane patinko myślę że ogranicz nabiał mój Szymonek też ta miał az skorupka na brwiach i pije mleko nutramigen............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja cos spac nie moge jade zaraz do księgarni bo zamowilam ksiązke przez allegro "Dziecko z chmur" i osobiście ją odbieram wszyscy mi ją polecają, juz nie mogę sie doczekac jak ja zacznę czytac madzik odezwij sie jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będzie czytańsko :-) pani misiowa jak się czujesz? patinko łuszcząca się skóra może być objawem skazy białkowej... :-( choć mam nadzieję, że tak nie jest... ja miałam z lenką jazdę ze skórą a jak patrzę z perspektywy czasu to też się troszkę prężyła na początku... ale u nas szybko były problemy skórne, więc szybko też miałam dietę eliminacyjną... to był dla mnie horror ale były efekty :-) zero mleka serów masła jogurtów... no i pewnie też z tego powodu szybko skończyłam karierę matki karmiącej... minęło pół roku i odstawiłam lenkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dlugiego posta i mi komuter zaszwankowal i zezarlo 😠😠😠😠 Odezwe sie jeszcze pozniej, ale piszcie bo bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - bardzo slicznie wygladalas - jak ksiezniczka !! 👄 raz jeszcze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................26................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................31................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominej
Cześć wszystkim... Mam dzisiaj urodziny i tak od rana myślę, że najbardziej chciałabym, żeby wreszcie udało nam sie zostac rodzicami... Jak ostatnio byłam u gina na kontroli i widziałam dziewczynę chodzącą do gimnazjum - w ciąży to po raz kolejny zaczełam się zastanawiać, dlaczego tak jest - że jedne dziewczyny zachodza w ciążę - nawet jak nie chcą, a inne muszą czekać i czekać.... Wiem wiem - rozgoryczona jestem i smutno mi bo 4 dni temu @ dostałam - a miałam kolejny raz nadzieję, że tym razem sie uda... No ale może nastęnym razem :) Pisząc w skrócie - staramy się kilka miesięcy. po Bromergonie spadła mi prolaktyna, teraz 2 miesiąc stymulacja - bo wcześniej na USG wyszło, że nie ma u mnie owulacji... No a jak sie nie uda - to czeka mnie laparoskopia - ale ja cały czas mam nadzieję, że uda się bez niej... No i tyle.. MYślę, że będę tu do Was regularnie zaglądać, żeby cieszyć sie z tymi, kórym sie udało :) I zarażać NADZIEJĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś z Szymonkiem na szczepieniu biedny tak płakał no i mam inplant antykoncepcyjny w rekę na 3 lata nie bolało dostałam znieczulenie w zastrzyku teraz troche zaczyna boleć naewt go nie widać tylko czuć pod palcami pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominej ja dopiero po laparoskopii zaszłam w ciążę. Okazało się że miałam endomatrium i torbiela. Więc nie zamartwiaj się i zrób laparo jak będzie trzeba bo to pozwala na postawienie porządnej diagnozy - na pewno się uda. Madzik gratulacje i DUUUUUUUUŻO SZCZĘŚCIA 🌻 ❤️ Patinko jesteś naprawdę silna kobietą!!!!! Za dwa, trzy lata będzie lepiej - dzieci tak szybko rosną - trzy córki to naprawdę ogromne szczęście :D Myszko czytam twoje posty z zapartym tchem czekając na dobre wieści :) Jolanta tobie też zazdroszczę trójki maluchów, uwinęłaś sie kobieto nie ma co :p .....wiem wiem mam nie zazdrościć tylko brać się do roboty :p :p Ja chcę zaczynać staranka ale muszę najpierw udac się do chirurga i usunąć nerwiaka którego mam w łydce. To rodzaj niezłośliwego nowotworu, tyle że w ciąży się uwrażliwia i strasznie boli. czytam was na bieżąco - pozdrawiam was wszystkie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc chwilowa przerwa u mnie w starankach bo niestety muszę to paskudztwo usunąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. malo mnie,bo nie ma co pisac...dzis byłam u gina miałam hsg i duuupa mam niedrozny jajowod... Mam miec laparo,czy sie uda przepchac...a jesli nie to tylko in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Kalpeczku🌼 bedzie dobrze! Odzywaj sie! Lilian🌼 Twoja data w tablece przypomina mi narodziny Adasia... tez mielismy termin mikolajkowy!Jak sie czujesz? Pani Misiowa🌼 jak lektura? godna polecenia? U nas 6 zabek w drodze. ... przez 9 miesiecy nie bylo nic a tu raptem w ciagu miesiaca wyszlo 6.Adasko zaczyna tez dreptac, wchodzi po schodach... wszedzie go pelno- za dwa dni skonczy 10 miesiecy! Poza tym byla tesciowa ale juz poszybowala do Polski... i dobrze... lubie ja ale na odleglosc 1776 km wydaje mi sie jeszcze bardziej sympatyczna. ;) Poza tym pracuje ,,z domu''. Ciesze sie wiec ze nie oddalam Malego do zlobka...troche to meczace i jestem zabiegana,ale jestesmy razem! I o to chodzi! :) Wrocilam tez do dietki po urlopie...och- jak bardzo chcialabym zobaczyc juz jakies efekty!! Nie karmie juz Adasia piersia- moge wiec spokojnie zrzucac nadwyzke. No dobrze, uciekam kapac Mlodego. A tak poza tym czy ktos tu mnie jeszcze pamieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Lilka co za pytanie pewnie ze kazda cie pamieta i czeka na twoje wpisy!!! Adasiek zuch chlopak tyle zebow w ciagu miesiaca rosnie ci ten synek jak na drozdzach :) EfQa szybko załatw sprawe i bierz sie do roboty brakuje nam tu brzuchatek Kalpeczku nie smuc sie kochana wazne ze cos sie dzieje sa jakies diagnozy to dobrze wrozy doczekacie sie malenstwa zobaczysz a narazie zagladaj do nas czesciej :) Jolanta moj niunio tez tak plakal zawsze na szczepieniach trzeba to przezyc pozdrowionka :) Dominej zaczern sobie nick i pisz do nas ja zaszlam w ciaze w 3 cyklu z clo wiec spokojnie uda sie tylko nie mozesz miec obsesji i troszke wyluzowac bo nasza glowa to najwiekszy problem podczas staranek PaniMisiowa jak lektura?? chyba ok skoro sie nie odzywasz?? Myszko czekamy na wiesci od ciebie 👄 u mnie po staremu jeszcze remont i tydzien do wizyty tak bym juz chciala uslyszec ze jest wszystko ok i zobaczyc serduszko bijace ach trzeba czekac nie zanudzam was kochane pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj odebralam wkoncu wyniki z tomografu ... na dwoch przestrzeniach miedzykregowych mam przepukline ... zastanawiam sie czy moge sie starac o odszkodowanie z firmy , bo to wkoncu w pracy mi sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Dziewczynki ja za chwilke bede robic sobie sniadanko i za 2,5 godziny jade do kliniki....pozniej mam do pracy, wiec jak zdaze przed praca to Wam napisze jak poszlo, a jak nie to napisze jutro;P A i wieczorem z moja szefowa idziemy na Koncert Piotra Rubika......Buzzzzkiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Dziewczynki ja za chwilke bede robic sobie sniadanko i za 2,5 godziny jade do kliniki....pozniej mam do pracy, wiec jak zdaze przed praca to Wam napisze jak poszlo, a jak nie to napisze jutro;P A i wieczorem z moja szefowa idziemy na Koncert Piotra Rubika......Buzzzzkiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja juz spowrotem, a tu dalej cisza jak makiem zasial:(:( Wiec badanie wskazalo ze wszystko jest very good;) jak to powiedziala moja lekarka....byla zdziwiona pozytywnie ze tak szybko mialam te druga laparoskopie i ze tak szybko mi sie ranki zagoily, wogule ze tak szybko podazam do przodu;););) Ja tez sie ciesze:D We wtorek mamy szkolenie, wiec wtedy sie dowiem kiedy zaczynam stymulacje....To tyle kochane....zycze Wam milego weekendu , bo pewnie ani jutro ani w niedziele sie do Was nie odezwe bo pracuje...Do uslyszenia w poniedzialek:)Buzkaaaa👄 a i dzieki za kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja juz spowrotem, a tu dalej cisza jak makiem zasial:(:( Wiec badanie wskazalo ze wszystko jest very good;) jak to powiedziala moja lekarka....byla zdziwiona pozytywnie ze tak szybko mialam te druga laparoskopie i ze tak szybko mi sie ranki zagoily, wogule ze tak szybko podazam do przodu;););) Ja tez sie ciesze:D We wtorek mamy szkolenie, wiec wtedy sie dowiem kiedy zaczynam stymulacje....To tyle kochane....zycze Wam milego weekendu , bo pewnie ani jutro ani w niedziele sie do Was nie odezwe bo pracuje...Do uslyszenia w poniedzialek:)Buzkaaaa👄 a i dzieki za kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×