Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

To i ja się przywitam:) Mam chwilkę przerwy póki Adaś śpi i ciasto się piecze:) Dziś ciężko pracuję nad moim debiutanckim tortem weselnym:D A konkretnie jest to tort piętrowy na 20 rocznicę ślubu dla mojej szwagierki i szwagra. Jutro i mpreza, ale my na spokojnie idziemy z dziecmi w niedzielę. A za tydzień znów urodziny mojej siostrzenicy, przylatuje siostra z moją chrześnicą, ech... imprezy się sypią... Sara- jak miło, że wpadłaś!!! Liluś- wiem, co to znaczy, mobilizacja w domu:D Sama dużo w domu pracuję i staram sie każdą chwilkę poświęcić Adaśkowi. Kakusiu- to daj znać jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Saro🌻jak milo ze wpadlas do nas....mam nadzieje ze reszta dziewczyn pojdzie za Twoim przykladem i napisza cos do nas:)Odzywaj sie do nas czesciej nawet jak nie masz o czym pisac to popiszemy o glupotach:D:D:D:D Lilowa👄 pamietam o Was wszystkich tylko nie zawsze mam czas napisac do wszystkich, a szczegolnie do dziewczyn ktore sie dawno nie odzywaly i niewiemy co u nich sie dzieje:)A Adasko pewnie przekochane dziecko:)Buziaki👄 dla Was:) PaniMisiowa🌻jak tam u Ciebie??gotowa juz wyprawka dla dzidzi?? Kakusia👄 daj znac jak po wizycie:) Monia🌻 Ty to masz zdrowie kochana....a to cos uszyjesz a to torta zrobisz i to wszystko w miedzyczasie....podziwiam Cie:) Kalpeczku👄 jak sie czujesz???👄 Grameczko🌻moze i odemnie bije taki optymizm, ale to dlatego ze nastawilam sie juz na to Invitro i wierze ze sie uda za pierwszym razem;)(mam nadzieje:D)dziekuje Ci za wszystko bo Ty tak zawsze wierzysz we mnie👄a zdjecia Twojej krolewny sa przesliczne:) Kochane ja dzis od 5 rano na nogach, bo bylam w klinice oddac krew na te moja prolaktyne....zobaczymy co wyjdzie....niedawno wrocilismy z mezem i maz pognal do pracy, a ja zaraz lece do sklepu po ogorki, bo dzis na obiad u mnie bedzie ogorkowa;)Bede zagladac oczywiscie:)Milego dniaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz ja - witam cieplutko:) U mnie bez zmian- czekam na niedzielę - wtedy teoretycznie mam mieć owulację - zobaczymy co wyjdzie na teście - no i trzeba znów próbować :) POzdrawiam i życze miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dominej.... czarnulko :-) myszko :-) uwielbiam Cię :-) kupuję Cię absolutnie całą!!! :-) lilku jak romantico... kolejna sesja, w kolejną rocznicę, znów nad morzem i już w trójkę :-) monia :-) fajnie że jesteś artystko igły i kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moje dziecko od rano juz aktywne juz malowalo kredkami a teraz sa farby a ja ledwo na oczy patrzę idziemy dzisiaj na urodziny do 3 letniej Julci Patrycja sie od rana pyta czy juz mozemy iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ty to jestes mistrzyni w kazdej dziedzinie i mieszkanie tez masz na pewno wysprzątane na blysk myszka no jeszcze prawie nic nie mam, jakies pojednyncze ubranka kupuje, posciel jeszcze niezamowiona, materacyk tez, jakos mi sie wydaje ze jeszcze mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotni poranek zaczał sie pozytywnie niespodziewanym telefonem. Zostalam zaproszona na rozmowe w sprawie pracy w szkole jako nauczyciel jezyka polskiego. Zajecia mialyby sie odbywac wlasnie w soboty. Byloby swietnie gdyby sie udalo. Adasko mogly zostawac z Tata a ja moglabym spokojnie prowadzic zajecia. :) W najblizszym tygodniu powinno sie wszystko wyjasnic. Czy moge liczyc na jakies kciuki? Pani Misiowa- udanej zabawy urodzinowej :) Musze uciekac, bo Adasko dopomina sie o przytulaski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się sobotnio:) Niestety ząb mnie od wczoraj boli, więc humor mam do niczego:( Witamy nową staraczkę🌻 Liluś- oczywiście, że trzymamy kciuki, cichutko Ci zazdroszczę, każdego dnia modlę się, żeby jakś dorywczą robótkę znaleźć.... Torcik skończyłam i jestem bardzo zadowolona:) A my dziś niespodziewanie zostaliśmy zaproszeni na 18-tkę mojego kuzyna. Zła jestem, bo tak nagle, w ostatniej chwili powiedzieli, nie mam prezentu, kasu ani pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- mistrzymi nie do końca, ale dziekuję, aż się zaczerwieniłam:p Przyznaję się, że jestem maniaczką sprzątania, ale bywa czas, kiedy palcem nie kiwnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 dzieki! Czy Ty bywasz czasami na gg?? Odezwij sie w wolnej chwili, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza?? ja w koncu po prawie 4 godz czekania w kolejce dostalam sie do neurochirurga i mam skierowanie na operacje . mam czekac na wyznacznie daty , ale to moze byc dopiero styczen-luty . niby nie tak dlugo ale w tej chwili biore 3x dziennie ketonal zeby wogole chodzic ... no i mam pietra - mowia ze to nie taka skomplikowana operacja a ja twierdze ze to kregoslup i jesli cos spierdziela to bede miec przechlapane!!! no nic maja niby zadzwonic 2 tyg przed planowanym zabiegiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przepraszam za nieobecnosc ale weekend bez internetu i nie mialam jak napisac . u lekarza niby ok tzn. zalozyl juz mi karte ciazowa robil usg ale to usg u mnie w przychodni to przed potopowe i oprocz malej kuleczki nic nie bylo widac poszlam panstwowo bo ten miesiac krucho z kasa ale nastepna wizyta w listopadzie i juz prywatna to dokladnie obejrze malenstwo i moze wreszcie zobacze serduszko bo na tym usg sie nie dalo bo za stare :( wiem ze dzidzia ma 2 cm wiec tak jak powinna sie rozwijacna dany tydzien mam porobic badania i czekac na kolejna wizyte obecnie jestem w 8 tyg. czuje sie srednio np dzisiejszanoc byla straszna bylo mi duszno i slabo ale teraz jest ok mdlosci sie rozkrecaja ale juz sie chyba przyzwyczailam ze zyje tylko na chlebie badza bulkach z maslem bo inne jedzenie mnie odrzuca no czasem jakis jogurt jeszcze sieuda zjesc taki urok ;p Napisze pozniej jeszcze a narazie buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke pózniej was doczytam kochane ja za dwa dni wracam urlop przebiega ok Szymonek miał kaszelek byłam u doktora ale juz lepiej boże ile kasy poszłao Martynka zadowaolna tylko czasami płacze i Rafuś też już tesknia dziewczyny zrobiłam sobie mały tatuaz na plecach mój się nie może doczekać symbol miłości sobie zrobiłam pokupiłm troche sobie i staniczki fajnie się czuje ale już tu jakoś inaczej poza tym ze cała wrzesnia rozkopana pozdrawiam was kochane w środe wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A co tu taka cisza????? Gdzie zescie sie podzialy??? Co u Was slychac?? U mnie wszystko po staremu...mam troche balaganu w domu bo wlasciciel domu razem z moim mezem wymieniaja mi szafki w kuchni....wczoraj juz poprzykrecali je, ale dzis jeszcze maja uchwyty powkrecac i pomalowac...ale to wszystko robia po pracy tak kolo 5....wiec troche mam balaganu....za chwile ide cos upichcic cos na obiad i relaks;) Bede zagladac i mam nadzieje ze ktos sie odezwie:) Buziaki 👄 i pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko ale Ci zazdroszczę... nowa kuchnia :-) a ja jakoś się mojej nie mogę doczekać bo zawsze jest coś ważniejszego... jolka ale czad... też ostatnio chodziły mi po głowie pomysły typu tatuaż albo dodatkowa kolczykowa dziurka ;-) madzik żono.... co tam u was??? lilku super! korzystaj jeśli tylko możesz... taka propozycja to jak dar z nieba!!! moniś i Tobie się trafi kochana!!! Ty jesteś człowiek orkiestra... znajdziesz coś dla siebie na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja znow zmartwiona same problemy kurcze no.... Poszłam dzis do poloznej zobaczyc wyniki badan i okazalo sie zechyba mam toksoplazmoze i bardzo sie amrtwiejutro mam isc do niej znowu i ona wmiedzy czasie pokaze ginowi wyniki kazala sie nie stresowac ale jak tu sie nie stresowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia - wiem ze ciezko sie nie martwic , ale nie martw sie , wyniki na pewno beda dobre!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie co takie cicho?? dziewczynki przywoluje do porzadku meldowac sie co to znowu za rozluznienie?? Olawd wiem ze trzeba byc dobrej mysli i tak sie staram byc ale czasami to trudniejsze od nas wczoraj bylam u lekarza al mi jeszcze na inne badanie i ono bedzie wyznacznikiem okaze sie w poniedzialek jak bedzie wynik pozdrawiam i meldujcie sie szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Melduję się:) Zaglądam tu codziennie, ale jakoś nie piszę no bo co tu pisać... NIc nowego - teraz aktualnie czekamy czy coś wyjdzie z naszych prób... I jakoś o nadzieję, że się uda coraz trudniej... Ale może to wina pogody - nie lubię jak jest zimno i szaro... Pozdrawiam cieplutko wszystkich Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia-- no to badzmy dobrej mysli , na pewno wyniki beda dobre 👄 a my dzis mamy 5 rocznice slubu , pamietam jaka mielismy piekna pogode a tu dzis masakra - wieje , pada , zimno.... brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Olawd🌻zycze Wam wszystkiego co najlepsze,duzo milosci i szczescia na dalsza wspolna droge👄🌻👄🌻👄🌻 Kakusia👄 bedzie wszystko dobrze,, zobaczysz👄 A dzis w Sejmie debata do spraw Invitro:(:( Mam nadzieje ze podejma dobra decyzje dla nas ludzi ktorych jedyne rozwiazania jest IVF....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Olawd🌻zycze Wam wszystkiego co najlepsze,duzo milosci i szczescia na dalsza wspolna droge👄🌻👄🌻👄🌻 Kakusia👄 bedzie wszystko dobrze,, zobaczysz👄 A dzis w Sejmie debata do spraw Invitro:(:( Mam nadzieje ze podejma dobra decyzje dla nas ludzi ktorych jedyne rozwiazania jest IVF....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×