Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

misiowa ale mi ta twoja ciąża leci :-) trzymajcie się ciepełko a choróbska precz!!! kalpeczku jak fajnie, że jesteś :-) wiesz, że i ja i ja ... ❤️ myszeczko to spokojnego weekendu kochana... nie przemęczaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie Pisze do was bo cale swieto spedzam w domu moj niunio dostal wczoaj goraczki 39,5 bylam u lekarza nic niby nie ma wiec to chyba tzrydniowka bo goraczka utrzymuje sie do dzis zbijamy ja panadolem i ibufenem ale powraca biedactwo czasami majaczy i jest taki biedny szkod mi go wiec dzis i jutro siedzenie w domu bo zdrowie niunka najwazniejsze agroby odwiedzimy na tygodniu trzymajcie sie cieplo ja uciekam do mojego marudki pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kochane u mnie bez zmian wniosek o rozwod zlozony czekam teraz za wolnym terminem u adwokata by podpisac wszystko i do 3 mscy dostane rozwod tymczasowy pozniej do 6 tyg jesli On sie nie odwola to wyrok jest prawomocny wiekszosc sie nie odwoluje bo sa naprawde duze koszta sadowe wiec musialby wszystko pokryc on. przychodzi jak mu sie podoba do dzieci ale nie zabraniam nie chce zabierac im taty choc tak rzadko o nich pamieta bo one tesknia.Nawet Laura. Kolki poszly w sina dal :D jeszcze czasami mamy problem z puszczeniem baczka ale dajemy rade no to popisalam wlaczyl sie maly alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny niuniek... mam nadzieję kakusiu, że już po chorobie! patinko masz rację... jaki jest taki jest ale jest ich tatą i one go potrzebują... :-) witam dziewuszki... koniec lenistwa! meldować się proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje u niunia lepiej juz wczoraj nie bylo goraczki tylko0 stan pod goraczkowy tak do 37,5 ale juz synek byl usmiechniety i radosny ale jeszcze dzis siedzimy w domu tak dla pewnosci wszelkiej :) napisze cos wiecej pozniej bo lece na sniadanko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kakusia ciesze sie ze u twojego malucha jest lepiej :) ja sie zbieram do colleg-u dzis nie bardzo mi sie chce bo jestem polprzytomna emilka dzis miala w nocy wiecej pobodek niz zwykle chyba czula ze mama jedzie sie uczyc :P pani misiowa pamietam jak pisalas kiedys o buncie Patrycji powiedz kiedy minol ?ja dostaje juz szalu a z laura tyle czasu juz minelo ona ma 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Wy pewnie słodko spicie a ja tu slecze nad papierami i monitorem.Chce nadrobic troszke roboty bo w czwartek przyjezdza do nas chrzestna Adasia i nie chce wtedy siedziec po nocach. Stwierdzilam wiec, ze zarwe dzis nocke i moze jutro ale przynajmniej od czwartku do niedzieli nie bede musiala myslec o pracy.No... poza tym, ze w sobote rozpoczynam zajecia w szkole.Bede uczyc dzieciaki w wieku 7-9 lat oraz 14+. Boniu! Dodaj mi sily.Kurczak, boje sie. Boje sie, ze nie wyrobie z tym wszystkim, ze nie podolam. Wiem, ze pisze jak potluczona, ale strach mnie jakis ogarnal. Chyba musze sie nauczyc, ze nie wszystko w zyciu moge zrobic na 150%. No dobra, przestaje marudzic. Biore sie w garsc. Słodkich snów z aniolkami Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś trzymam kciuki!!!dasz radę,kto jak nie Ty?? Jutro o 8 mam iui,trzymać kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Mam dzisiaj mega doła - więc od razu uprzedzam, że będę marudzić :( DOstałam dzisiaj @ więc znów się nie udało i mama nie będę:((((( Na dodatek mój 3-letni związek chyba się właśnie skończył, więc ogólnie mam wrażneie, że niebo spada mi na głowę.. a na dodatek muszę przed wszystkimi wkoło - głównie w pracy - udawać, że wszystko jest ok. A mnie się chce ryczeć i najchętniej zasnęłabym tak na miesiąc conajmniej.... Dobrz więcej nie marudzę i nie zarzucam Was moimi smutkami. Pozdrawiam Was wszystkie z osobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominej uszy do góry... wiem... łatwo mówić ale życie jest łatwiejsze z przekonaniem, że nic się nie dzieje bez przyczyny! każde zdarzenie ma jakiś sens, który najczęściej odkrywamy dopiero po czasie :-) kalpeczku!!! ty przecież wiesz ❤️ dawaj znaczka co tam!!!! lilku podpisuję się pod kalpkiem! kto jak nie ty!!!!!! patinko ale ty jesteś twardzielka!!! szacun szacun szacun!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌼 jestesmy z Tobą i mocno trzymamy kciukasy!!!!! Dominej🌼 ja tez wierze, ze wszytko dzieje sie z jakiejs przyczyny i w jakims celu.Bedzie dobrze!W zyciu kazdej z nas pojawiaja sie chmury i wichury...ale pamietac trzeba, ze po deszczu zawsze wychodzi slonce :) Patinko🌼 mam nadzieje, ze w Twoim zyciu tez juz sie wszyssko ulozy i przed Toba i Dziewczynkami same pogodne dni. Ledwo dzis na oczy widze. Skonczylam o 4 nad ranem. O 6.50 pobudka.Mialam nadzieje, ze przespie sie chwilke z Adaskiem ale jego w przeciwienstwie do mnie energia rozpiera. Dzieki za wsparcie. Powtarzam sobie, ze najwazniejsze ze moge byc z Adasiem, a ze zmeczenie daje sie we znaki... to minie. Jednak wspolne chwile zostana we wspomnieniach. Adasko wlasnie tanczy ( czyt.buja sie na nozkach i wywija glowa we wszystkie strony) w rytm Pana Tik- taka. :) Pozdrowionka dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Lilowa🌻 rowniez podpisuje sie pod Kalpkiem i Graminis....Kto da rade jak nie Ty....podziwiam Cie👄 dla Ciebie i Adaska:) Grameczko👄 Kalpek🌻 trzymam kochana mocno kciuki, bedzie dobrze, zobaczysz:) Dominej👄 kochana wszystko sie jeszcze ulozy i bedziesz szczesliwa u boku meza i dzidzi....uszki do gory;) Patinko🌻 Twoje dziewczyny mialy zabujcze stroje na "Halloween", super wygladaly:)👄 Kakusia👄 kochana ciesze sie ze malutkiemu goraczka minela, musial sie biedaczek nameczyc....ale dobrze ze juz jest ok...a Ty jak sie czujesz??jakies objawy ciazowe???👄 A gdzie reszta panienek??? Dajcie znak zycia....ja bede podgladac:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek trzymam kciuki 👄 lilka dzielna z ciebie kobitka kakusia co tam? jak tam? STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28................34................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka mi tez jakos szybko ta ciąża leci moze dlatego ze mam w domu trzylatka ktory nie daje sie nawet na chwile zatrzymac patinka bunt u nas wcale nie minął, bylo troszke przerwy przez wakacje i byla super grzeczna a teraz znowu wszystko jest na nie i koniec wsiadamy do samochodu to ona nie wsiądzie do fotelika, wysiadamy to ona nie idzie bo nie idziemy do jednej babci ona chce do drugiej i tak jest na okrąglo my juz nawet nie reagujemy tylko robimy swoje w koncu jak widzi, że na nas to nie robi wrazenia to odpuszcza innej rady nie ma bo bysmy dawno juz zwariowali ja sie pomalu biore za prezenty świąteczne, bo pozniej bedzie coraz mi trudniej przyszla ulotka z reala z zabawkami i patrycja pisala list do mikołaja za zamowieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zbliżają się święta... a ja nie wiem co ze śiętami. mój m. bardzo chce jechać na wigilię do rodziców i też już nawet miałam zamiar ustąpić... kłopot w tym, że ostatnio jego kuzynki robią ze mnie obłudną czarną owcę rodziny... a wigilia u nich to zjazd wielopokoleniowy... nie wiem czy chcę się z nimi dzielić opłatkiem... nie umiałabym chyba ukryć żalu... jeślichodzi o prezenty to sobie już załatwiłam ;-) dostałam mandat na 2stówki... porażka... w między czasie zgubiłam dowód rejestracyjny... ale dowód wczoraj się znalazł... i może karta się odwróci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka czyli mikolaja juz mialas :P a tak na poważnie to moze pogadaj z M o świetach, przeciez on chyba wie, ze zle czujesz sie w ich obecnosci a co to za świeta jak cos trzeba robic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos wpadnie na kawusie i serniczek? Miala dzis do nas przyleciec chrzestna Adasia... ale spoznila sie na samolot.Plany diabli wzieli. Lodowka pelna, kilka atrakcji tez zaplanowanych. Sa chetni na weekend w Anglii?Zapraszamy. :) Dzieki Dziewczynki za słowa otuchy. Chcialabym byc taka supermenka o jakiej piszecie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis -- ja to sobie zafundowalam zdjecie za pewnie 300 zl 😠 czekam az przyjdzie i chyba je oprawie w ramke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) No troche nasz topik ruszyl;) Ciesze sie bardzo:) Lilowa🌻ja chetna na kawe i serniczek:P:P PaniMisiowa👄oj leci ta Twoja ciaza jak niewiem;P nawet sie nie obejrzysz , a bedziesz juz na porodowce:) Grameczko🌻to Mikolajki masz z glowy:D:D prezent dostalas;) Olawd👄 Ty tez widze ze prezent sobie sprawilas:) Madziarko🌻 gratuluje Wam Syneczka:) Jest przesliczny i taki kochany....jak bedziesz miec chwilke to napisz jak sobie radzicie w pierwszych dniach z Filipkiem👄 A u nas dzis brzydko na zewnatrz:( pada i jest zimno brrrrrrr...az sie nie chce nosa z domu wychylac;)Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki u mnie po staremu. Siedze w domu z małym . Miesiąc temu zaczoł chodzić i wszędzie go pełno:P Co tam u Ciebie myszko słychać? :) Patinko duży szacunek dla Ciebie za całokształt. Madziaro gratuluję syneczka!!!!!!!!!!!!!!! Dużo szczęścia Ci życzę. Panimisiowa ślicznie wyglądasz w ciąży!!!!Suuuper!!! lilowa ja z chęcią wpadnę hehehe:D:D tylko maly Ci dom zdemoluje tak jak mi:D:D:D Buuziaki dla was!! Myszko mam prosbe daj namiarki na wasza poczte to wstawie pare fotek:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczkoooooooooooo no w koncu sie odezwalas:)👄 Bardzo sie ciesze:) Odezwij sie do mnie na gg to podam Ci namiary na nasza poczte - 25819385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczkoooooooooooo no w koncu sie odezwalas:)👄 Bardzo sie ciesze:) Odezwij sie do mnie na gg to podam Ci namiary na nasza poczte - 25819385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja nie używam gadu-gadu ale możesz mi wysłać na moją pocztę aneczkamk17@gmail.com buziaczki kochana moja:*:*:*:*:**:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) lilowa ja z ogromna przyjemnoscia wpadne ze swoja 3-ka aniołkow :p taaa :O bedziesz miala niezapomniany weekend gwarantuje ze zapamietasz nas do konca swych dni :D a serniczek tez robilam ale bez ciasta 1-szy raz tak experymanetowalam i bylam mile zaskoczona ze tak dobrze smakowalo :) myszka dziekuje kochana :) syrena sie wlaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🖐️ dawaj przepis na serniczek, Lilowa🌻 Ty tez:P musze cos na weekend do restauracji upiec i nie mam pomysla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przysypia wiec szybciutko :) pani misiowa nie strasz mnie :O ja juz czasami nie wyrabiam dzis sasiadka pomagala wniesc olivie na pietro bo zaczela krzyczec ze nie wysiadzie z samochodu w fotelikiem mamy takze jak u ciebie czesto jazdy a cwana tak tylkiem w dol zjezdza zebym nie mogla zapiac jej tak samo jak rozpinam prostuje rece i koniec wiec na sile ja wyciagam,czesto ja zostawialam w aucie zamknieta a ja za drzwiami czekalam ale potrafila 5 minut sama sobie siedziec i skakac po siedzeniach :O juz sil mi brak lilowa oj zaparta jestes :) siedziec po nocach,zycze ci kulturalnej mlodziezy ja kiedys stalam pod klasa w pl szkole dzieciaki skakaly wrzeszczaly a nauczycielka nie potrafila ich uspokoic moja laura wtedy chodzila na zajecia z religi przed komunia. dominej trzymaj sie kochana :) mam nadzieje ze jeszcze sie jakos ulozy zycze ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja zawsze kupuje w pl sklepie ser ciagle ten sam i przepis jest na tym opakowaniu i wywalilam do kosza ale jak kupie znow to ci zapodam choc powiem szczerze ze jadalam lepsze musze poszperac w przepisach och jak ja tesknie za pieczeniem ciast :) ale nie warto u mnie ja niebawem musze zastosowac diete MZ i WR i nie ma kto cih jesc a kocham piec buuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×