Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kasa fiskalna

kasa fiskalna

Polecane posty

Gość gość
Polecam http://kasywroclaw.pl/ w ich ofercie znajdziecie takie rzeczy, jak: monitory dotykowe ELO oraz do zabudowy i wiele innych. Warto odwiedzić stronę, tam więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nową kasę fiskalną kupiłem tutaj: http://emar.pl mają dobrą ofertę, no i wsparcie techniczne dla klienta, praktycznie gdy się coś stanie to pomagają od razu , jak dla mnie warto sprawdzić ofertę i doradzić się co warto wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSI
Na rynku urządzeń fiskalnych co kilka lat trochę się zmienia ;) Nowsze modele kas fiskalnych mają wiele udoskonaleń i lepszy design. Można otrzymać także dofinansowanie na zakup kas fiskalnych. Ceny tych urządzeń z dofinansowaniem z budżetu Państwa są naprawdę niewielkie. W niektórych firmach przy zakupie kas fiskalnych ceny podlegają negocjacji, na przykład u nas :) https://www.psi.wroc.pl/kasy-fiskalne/ Jeśli szukasz dobrych jakościowo kas fiskalnych w cenach przystępnych, to odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to skontaktujcie się z www.grafixbis.com.pl Firma ta posiada w swojej ofercie między innymi kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Oferują bardzo dobry sprzęt w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma https://ddserwis.eu/kontakt oferuję sprzedaż kas fiskalnych i może dostarczyć też drukarki i terminale kart płatniczych do firm z każdej branży. Moim zdaniem sprzęt od nich jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipW33
W takim razie polecam również zajrzeć do oferty https://zetoserwis.pl/ jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca w którym będziesz mogła kupić kasę fiskalną w przystępnej cenie i jednocześnie z możliwością skorzystania z ogromnego wsparcia ich obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Jeśli chodzi o tanie kasy fiskalne Warszawa to polecam kasywwl.pl . Miła obsługa i dobierają kasę do potrzeb prowadzonej przez klienta działalności . Mają tanie kasy fiskalne jak na Warszawa najlepszych polskich firm jak Elzab, Posnet czy Novitus. Oferują też bezpłatne szkolenia i fiskalizacje mają w cenie. Znajdują się na dzielnicy Targówek, Praga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss

Jak kasa fiskalna to tylko w firmie Ertim.pl . Firma zajmuję  się sprzedażą najlepszych sprzętów elektronicznych, służących do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych oraz prowadzenia sprzedaży detalicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana

Znam ta firmę i również kupowaliśmy u nich kasy fiskalne i nigdy sie nie zawiedliśmy.  Moim zdaniem warto jest mieć takie sprawdzone miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frea

Jeżeli mieszkacie w Łodzi lub okolicach i rozglądacie się za odpowiednia firmą, od której można zakupić kasy fiskalne to polecam wam skontaktować się z www.3xlsystem.pl Oferują solidny sprzęt w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Jeżeli szukasz dobrych  rozwiązań dla usprawnienia pracy firmy to warto zapoznać cię z oferta firmy http://www.lanstudio.pl/. Firma LAN Studia oferuję szeroki wachlarz usług i oferują   sprzedaż specjalistycznych urządzeń fiskalnych, takich jak drukarki i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaff

Z Warszawy sprawdzona firma to www.domex.waw.pl/ Oprócz kas fiskalnych dostaniecie u nich komputery i akcesoria komputerowe, systemy telewizji przemysłowej i monitoringu.  Firma działa kompleksowo i ma całkiem przyjemne ceny. Plusem jest też szybka realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Z Warszawy sprawdzona firma to www.domex.waw.pl/ Oprócz kas fiskalnych dostaniecie u nich komputery i akcesoria komputerowe, systemy telewizji przemysłowej i monitoringu.  Firma działa kompleksowo i ma całkiem przyjemne ceny. Plusem jest też szybka realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrą firmą, która sprzedaje porządny sprzęt fiskalny jest cfsklep.pl  Mam kilka urządzeń fiskalnych od nich zakupionych i mogę powiedzieć że wszystkie się sprawdzają w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam tak misie jakoś kliknęło ☺️

Edytowano przez thomaspan
podwójnie wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja przyjaciółka chce wejść w świat biznesu otwierając małą gastronomię. Szuka jakiegoś łatwego w obsłudze systemu kasowego. Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2020 o 17:42, żanetg napisał:

moja przyjaciółka chce wejść w świat biznesu otwierając małą gastronomię. Szuka jakiegoś łatwego w obsłudze systemu kasowego. Co możecie polecić?

To może system POS Dotykacka? U nas w firmie mamy taki, bardzo prosty jest. Jakbyś miała więcej pytań to chętnie pomogę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łatwy jest w obsłudze ten system?? Chcę przejść na coś innego, bo to co mamy teraz jest tragiczne 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, alesja12 napisał:

łatwy jest w obsłudze ten system?? Chcę przejść na coś innego, bo to co mamy teraz jest tragiczne 😞

Tak, jest prosty, u nas nikt nie miał problemu z obsługą już od pierwszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to dobrze wiedzieć, poczytałam więcej o tym systemie i chyba się zdecyduje, ma dużo ciekawych funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy ten system Dotykacka ma jakieś szczególne ułatwienia dla osób prowadzących działalność właśnie w branży gastronomicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2020 o 10:39, Kawiarenkowa napisał:

Tak, jest prosty, u nas nikt nie miał problemu z obsługą już od pierwszego dnia.

a możesz rozwinąć ten temat?? Jakie ma ciekawe funkcje ułatwiające obsługę i zarządzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, żanetg napisał:

a możesz rozwinąć ten temat?? Jakie ma ciekawe funkcje ułatwiające obsługę i zarządzanie??

masz na przykład system analityczny, który bardzo przydaje się w gastronomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2020 o 13:01, Kawiarenkowa napisał:

masz na przykład system analityczny, który bardzo przydaje się w gastronomii

dzięki. już dałam namiary na ten system koleżance. Czeka na spotkanie z przedstawicielem systemu dotykacka aby dogadać szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×