Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddddrrreeeeddd

skąd wiecie, że spodobalyscie sie facetowi?

Polecane posty

Gość dddddddddrrreeeeddd

oczywiscie zanim wam tego sam nie powie lub nie zaproponuje randki. skad wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakos cos się zmienia w jego stosunku do mnie, jest milszy, stara się przebywać częściej w moim towarzystwie, interesuje się mną, tym co myślę i co będę robić... multum tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna mikstura
jka ktos sie zachowuje tak jak opisala zlosnica, to po prsotu uznaje ze mnie lubi i tyle, ewentualnie ze jestem dla niego autorytetem, ze tak interesuje go moje zdanie. nawet jesli ktos prawi komplematy, to nie uznaje za zainteresowani, dopiero zaproszenie jest dla mnie jasnym przekazem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam babka
to sie po prostu czuje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie czuje... nie zgadzam sie z tym. Zwróciłam uwage na pewnego faceta, ale niestety jest to pewne miejsce w którym jest mnóstwo kobiet i nie wiem czy on to odwzajemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddrrreeeeddd
no wlasnie. a jezeli facet nie jest milszy, nie rozmawia z wami wiecej to inne oznaki? po prostu po wzroku jego wiecie ze sie zainteresowal? jak? :) mam dylemat w stosunku do jednego kolegi. niby nie rozmawiamy wiecej, niby nic sie nie zmienilo ale no wlasnie cos takiego w jego wzroku...chyba ze mam omamy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddrrreeeeddd
no bo juz z wami wczesniej duzo rozmawial. gdy sie ponzaliscie. zawsze byl mily, zawsze uprzejmy i pomocny. ale od pewnego czasu szuka mnie wzrokiem, ale nie potrafie sprecyzowac czy moze mu sie podobam czy nie. taki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddrrreeeeddd
:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mikstura, facet jest milszy, zalezy mu by być ciągle blisko mnie i pamięta wszystko co powiedziałam i napewno to oznaka ze mnie tylko lubi. No wiadomo, teraz tylko pytanie, jak wyglada osoba ktora zadala pytanie. Może się ktoś oburzać, nie zgadzac - ale jednak to tez ma wiele wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on mi sie nie podoba
i od razu wime ze ja jemu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddrrreeeeddd
jak wygladam? przecietnie. nic wyrozniajacego, wiec pewnie sobie to wmawiam troche. mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tego nie wiem, nie czuję, nie podejrzewam. Nie wiem skąd inne wiedzą ale sądzę że w wielu przypadkach jest to ich... myślenie życzeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa bo zachowuje się jak niedorozwinięty głupek - stąd wiem Tzn. jak mam to rozumieć, co wskazuje na takie zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi -zachowuje się nieracjonalnie, troszkęjak słoń w składzie porcelany, waży słowa albo plecie głupoty, widać że się denerwuje i krępuje a czasami odwrotnie, udaje macho który takich jak ty możemieć na pęczki, bywa wredny byle nie pokazać jak mu zależy ( a zależy bo w końcu poddaje się mojemu urokowi i się przyznaje;)) itp. itd. długo by pisać bo wachlarz durnych zachowań faceci mają ogromny - pomimo to uważam że czasami to bywa urocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddrrreeeeddd
kurcze, no to mam faktycznie problem. bo ten "rzekomy" moj zyczeniowy amant to jest taki jak zawsze, choc moze czescej juz milczy niz mowi, a jak przebiegam wzrokiem to spotykamy sie (bardzo czesto), zerka na mnie inaczej niz kiedys i dopiero od niedawna czuje sie tym sploszona. gdy spotkamy sie wzrokiem nie robi glupich min w stylu "kumpel-kumpela" tylko tak inaczej patrzy. no nie umiem to opisac! moze faktycznie sobie wkrecam?szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dred poczekaj troszkę - sytuacja się wyklaruje jeszcze - postaraj zachowywać się jak zwykle i delikatnie obserwuj ... tylko nie wyskakuj z niczym głupim- w końcu nie wytrzyma i się zdradzi czymś i już będziesz wiedziała... ale myślę że się nie mylisz - to jest dziwne ale chyba rzeczywiście istnieje coś takiego jak kobieca intuicja - za każdym razem u mnie się sprawdzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym blysku w jego oczach :) tego poprostu nie da sie nei zauwazyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym blysku w jego oczach :) tego poprostu nie da sie nei zauwazyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem - ty byś tak zrobił nie?? ;) ehh nie wierzę w to co czasami tu wypisujesz o sobie- wydaje mi sie ze calkiem fajny jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie wiem. I nawet kiedy chce sie ze mna umowic, to mysle, ze tak po kolezensku xD Potem okazuje sie inaczej, a ja czuje sie niezrecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×