Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urum23

praca w Almi Decor

Polecane posty

Gość gość
Hej szukacie też pracy na serwisach? gdzie można znaleźć dużo ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.PlanPraca.pl Wszystko na temat zwięźle i wygodnie. Dużo ofert - sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal kochasz pracę z pięknymi przedmiotami i wnętrzami i chciałbyś pracować w polskiej firmie z branży Home&Living wyślij CV ze zdjęciem na adres orfix23@gmail.com Rekrutujemy na stanowiska Sprzedawca, Za -ca kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany_jw
Szanowni Państwo, jestem dziennikarzem "Gazety Wyborczej", proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych - (byłych) pracowników, franczyzobiorców, inwestorów - którzy chcą opowiedzieć, oczywiście anonimowo, o sytuacji w firmie. Mój adres: jakub.wator@wyborcza.biz SPRAWA JEST PILNA, PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem byłym już pracownikiem tej zjebanej genetycznie firmy przez którą straciłam zdrowie ale nie dałam się !!!!!jeżeli chodzi o Panią T to idiotka jakich mało bez ambicji bez honoru wredna baba że by jej się wiodło tak jak tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tani pałkomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba już obojetnie gdzie , byle nie w AD , jak widać lepiej już nie będzie bo cały ten syf siegnal dna , po co wiec dotykać przysłowiowe G?i babrac sie kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantastyczna wiadomość ! Rodzina M odkuła się na sprzedaży firmy i ma zaplecze do spłaty zobowiązań wobec byłych pracowników. Biegnę jutro do komornika z prawomocnym wyrokiem i cierpliwie czekam, aż odprawa, wraz z odsetkami, pojawi się na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscFLO
A wiecie co z PIT-ami? Niby termin do końca lutego, ale czy w ogóle można się ich spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pity mają być pod koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos dostal kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ludzi ma dostać kasę a co robi cala reszta a ci co sa na miejscu to wogole chyba spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś dostał jako pierwszy nie przyzna się.Wiadomo dlaczego ;-) Ludzie Wy wogole dzwonicie i dowiadujecie się? Wczoraj ponoć wyszły przelewy dla kilku osób,a reszta to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie dostałam-to coś zmieni,że o tym napiszę? Martwi mnie fakt, że Fundusz rzekomo nie dysponuje jednorazowo taką kasą. Co to znaczy? że najpierw wypłacą zaległe pensje, a na odprawy nie wystarczy?Skoro nie mają tyle kasy, to jak mają zamiar wypłacić wszystkim?podam przykład jeśli komuś wiszą 2 pensje po 2,5 tys.=5 tys. + 3 miesiące odprawy=7,5 tys. czyli tylko jednej osobie muszą wypłacić 12,5 tys, a ponoć jest 90 osób... :/ Pytanie, czy Fundusz posiada w dużym zaokrągleniu (bo wynagrodzenia i odprawy są róże) 120 tys. na wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całość która złożona została do funduszu to z pewnością ponad bańka. Nie ma się co dziwić, że nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 pensje? Mi wiszą 3 pensje, 3 miesięczną odprawę i 2 miesięczne odszkodowanie za skrócony okres wypowiedzenia.Nie licz, że każdemu wiszą średnio po 12 tys bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był przykład. Są osoby, którym wiszą tylko odprawę. Nie ma chyba sensu się licytować. Skoro w Twoim przypadku jest to tak duża kwota, to pytanie czy wypłacą wszystko wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 tysiąca??????????w ktorym Almi placono tak wyokie pensje miesieczne?? jestem w szoku!!!!! u nas po obcieciu pensji w lutym 2013 placili doradcom 1300 z groszami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Almi nie pracowali sami doradcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze w końcu ludzie zaczynają sie budzic i chca walczyć o swoja kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę trzeba dzwonić i przypominac sie może sprawa się ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dostałam PIT od syndyka, to tak do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z Syndyk. Z wypłatami w transzach , to podobno jakaś plotka. Przynajmniej Syndyk nic na ten temat nie wie. Nic tez nie słyszała na temat niewypłacalności Funduszu. Pieniądze rzekomo już powoli "wychodzą"-kwestia tygodnia, dwóch tygodni. Przy czym jeśli się sprawdzi scenariusz z dwoma tygodniami, to chcąc nie chcąc będzie marzec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to rozmawiałem na początku grudnia z syndyk i też obiecywała 2-3 tygodnie do wypłaty z funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc ciągle ta sama bajka szkoda ze nie licza sie z nami chociaz pani syndyk by zadzwonila poinformowała co i jak w końcu to jej obowiazek siedzac na takim stanowisku widac jej podejscie Do Pracy i Do Ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze ten caly fundusz dziala normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kasa miała być planowo w lutym, ale bajzel w dokumentach to opóźnia? Swoją drogą, nie wiem ile może trwać sprawdzanie dokumentów 100 osób? Za 5 dni miną 2 miesiące....i co daje to bombardowanie telefonami, skoro gadka zawsze jest ta sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×