Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnolia2

jakie buty do tej sukienki???

Polecane posty

Gość wysmiewczyni
ale pytam jeszcze raz co cie to obchodzi? Jesli nie zadala szyku to ciesz sie tym bardziej bo ty masz szanse zadac. Ale cos cie w dupsko gryzie skoro tak namietnie starasz sie obrzydzic ta sukienke bo podejrzewam ze w takich sukienkach pokazuja sie tylko odwazne dziewczyny a tobie widocznie brak tej odwagi no i trzeba dokopac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie takie widuję
odwaga nie polega na noszeniu byle czego, bo w takim razie dziewczyny noszące buty z CCC też są odważne odwaga polega na oryginalności a i w tym potrzeba choć trochę wyczucia smaku i stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj ich.... sukienka jest niezła- odpowiednie dodatki i będzie świetnie; miałam sporo do czynienia z modą, więc wiem co piszę. A tw trolle chciałyby, żeby każdy ubierał się na szaro, beżowo, najlepiej w golfie, i dlugości do kostek.... bezbarwnie, bezpłciowo- jak one. Szkoda gadać, bo to i tak nic nie da- a czytać ze zrozumieniem i tak się nie nauczą- na pewne sprawy już jest za późno ;) Wg mnie nieźle by tu wyglądały peep toe, ale nie na koturnie, tylko na samej szpilce. W kolorze czarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie brzydule skończyły z wyśmiewaniem sie z tej sukienki.. Nie dość ze szare myszki to pewnie figury też kiepskie dlatego komentowały negatywnie.. Jak chce to niech sobie kupi tą sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec odwage by ja zaloz
iwlasny styl i figore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgogj
kurcze gdybym najpierw przeczytała te komenty to bym nei wiem czego się spodziewała po tej kiecce. A jest w sumei normalna - owszem ma odważny kolor - ale jak ktoś dobrze w nim wygląda to neich nosi. Ja bym się tylko obawiala czy dobrze w niej będzie wyglądał biust - tzn. jeśli nei jest malutki. A buty dleikatne szpilki czy peep toe czarne - tak jak już dziewczyny pisały. Żaden "lakier" im skromnijesze tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×