Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magnolia2

jakie buty do tej sukienki???

Polecane posty

Gość pomyślcie trochę
Wieś tańczy i śpiewa. Na zabawę w remizie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foaoaoao
Oj dziewczę, miss elegancji to ty nigdy nie będziesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna zołzo prześlij link na jakieś fajne buty, bo widze że tylko ty bierzesz moje pytanie na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no nie wiem bo wiesz poważnie to moje gusta sa inne ale szanuje inne no chyba że panienka juz naprawdę przesadza..Tak jak mówiłam te buty co ma na licytacji to dobre są do takiej sukienki.. Inne by tylko przytłaczały sukienkę bo ona jest lekka i zwiewna wieć trzeba delikatnych butów.. Poszukaj a napewno znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonda..
Różowe lakierki na metalowej szpili. W sam raz dla blachary.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonda..
I co, prawda kole w oczy? Jak wklejasz linka do sukienki, dziecko, to się nie dziw, że ludzie powiedzą ci, co myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaaay
A czego ty panienko oczekiwałaś? Zachwytów, jaka piękna kiecka? Kiecka jest obleśna, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ale ty tego nie rozumiesz że po świecie nie chodzą szre myszki tylko też inne panienki.. Chyba nie żyjesz w tym świecie albo zazdrościsz ze nie możesz takiej włożyć czy nie wiem o co ci chodzi bo nie moge rozkminić takiej panny jak ty.. chuj Cię to obchodzi w czym ona chodzi.. ?! Odp na temat topiku a nie jakieś machloje wymyślasz.. Połowa paninek chodzi tak ubrana i nie wiem gdzie ty mieszkasz ze sie jeszcze z tym nie pogodziłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona nie pytała o kiecke.. Weźcie sie wróćcie do zerówki tam korzystają z elementarza i mają pierwsze lekcje zrozumienia tekstu.. hehe śmiać mi sie chce z was masakra.. Odp na proste pytnia nie moga.. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami......................
piękna sukienka, a buty raczej czarne i jakieś delikatne. takie jak na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami......................
a te buty Cukierasku to mi się nie podobają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami......................
Z tych obu par to pierwsze mi się bardziej podobają. ale może coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
he he ale sie usmialam z tych komentow tutaj, a w ogole to mam wrazenie ze to ta sama osoba pisala. Co was bzdzagwy obchodzi jak aona sukienke sobie kupila? A kogo obchodzi co jakies tam cnoty-niewydymki sobie mysla???? Buehehehehe czarna z golfem sobie kup bo szara albo brazowa to juz szalenstwo bedzie i cnotom po oczach bedzie jebac. Nie rozumiem tej zawisci ad. tego jaka ktos kupil sukienke? Po kiego sie wpitalasz w cos co cie nie dotyczy. Zazdrosc? Czy kompleksy? No zesz kurna te cnoty to do klasztoru a nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zawiść a szczera ocena
sukienka jest tandetną poliestrową szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
ale co cie to obchodzi? Ty bedziesz w niej chodzila? Zajmij sie swoja dupa i uwazaj zeby ktos na twoj ubior nie powiedzial ze jest dziwaczny i wygladasz jak przebrany pajac. Nie rozumiem twojego zaangazowania w to zeby ona nie byla tandetna? Moze wlasnie ktos lubi byc jaskrawy i wyrozniac sie a nie ginac w tlumie jak jedna z wielu. Wiec odczep sie i zajmij sie swoja dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie takie widuję
na weselach na zadupiu a panny myślą że szyku zadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a tak w ogole prosil cie ktos o wyrazenie opini na temat tej sukienki? Mam nadzieje ze autorka w dupie ma takie szare mychy co to jej priorytetem zyciowym jest wyglaszanie opini na temat ktory jej nie dotyczy. taka zakompleksiona wscibska baba co nie ma wlasnego zycia, wlasnego stylu a jej motto zyciowe dokop innym a bedzie ci lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie takie widuję
ni ejest mi lżej jest mi smutno patrzec na to że ktoś nie ma gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×