Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kachulec

czy wierzycie w małżeństwo?

Polecane posty

tak jak w temacie, chciałabym poznać waszą opinię nt małżeństwa? czy wierzycie że po 5, 10......20 itd latach można nadal kochać tę samą osobę? czy uważacie może że w dzisiejszych czasach lepiej się nie pobierać i żyć na kocią łapę bo przecież zawsze się ma otwartą furtkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzymy w małżeństwo
w przeciwieństwie do boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
Nie wierzę, może dlatego, że moi rodzice nie żyją ze sobą dobrze po 20 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu trzeba umiec i nie zaniedbywac rozmawiania we dwoje , spedzania ze soba mile czasu (nie w marketach) i wiele innych przyjemnych rzeczy robic razem nie oddalac sie od siebie itd poprostu tego o tak nie da sie wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wypowiedź może ja kiedyś też uwierzę że to cudo jakim jest małżeństwo może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
do niedawna nie wierzylam ani w malzenstwo ani w milosc, i tak bylo zawsze, nawet wdziecinstwie. a to dzieki rodzicom: mama pila i szlajala sie gdzie popadnie a ojciec ja bil, klocili sie, nie rozmawiali ze soba. nie pamietam zeby kiedy kolwiek powiedzieli sobie cos milego. dzis sa od paru lat po rozwodzie nawet nie mowia sobie czesc na ulicy. mam 20 lat i dopiero teraz zaczelam wierzyc w milosc. zakochalam sie. wyszlam za maz i urodzilam dziecko. nie wiem czemu ale mam pewnoisc ze nasza milosc przetrwa probe czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos tego chce i nie odpusci oraz nie dopusci do monotoni w zwiazku moze sie udac zawsze trzeba miec nadzieje ona umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam was że macie takie podejście ja kiedyś też wierzyłam w miłość dziś już chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
to czy milosc przetrwa zalezy tylko i wylacznie od nas. najwazniejsze sa rozmawa i seks. nic tak nie zbliza jak to.seks daje poczucie akceptacji i adoracji ze strony partnera, pozwala odreagowac, oczyscic sie ze stresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
ja majac 7 lat uczylam kolezanki ze milosc to jest tylko bajka a pozniej majac np 13 ze to tylko hormony i ze to mija najpozniej po roku a teraz uwazam ze milosci trzeba sie nauczyc, trzeba ja bez przerwy rozbudzac i za nic w swiecie nie pozwolic jej umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×