Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana5555

starałam się o niego, o jego serce,a okazuje się

Polecane posty

Gość załamana5555

że on kogos ma, mieszkają razem:( czemu ja mam zawsze pecha:( teraz to już nic nie zrobię, jego serce jest zajęte.. mi pozostał płacz, zawsze na przegranej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjgxz.jm
da sie zauwazyc,ze podszyw jestem w bardzo podobnej sytuacji,tylko "moj" bedzie mial dziecko!jeszcze gorzej{beksa] i tez zawsze przegrywam,jeszcze nic dobrego mnie w zyciu nie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana5555
ale dlaczego tak się dzieje? czemu to takie trudne by wszystko wreszcie gralo jak powinno bez takich ''niespodzianek''' myslalam ,ze mam szanse, ze moze sie udac, a tu chyba kogos ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siaczek
a ja jestem dziewczyna takiego co za nim sie jedna lalunia ugania... znajdzcie sobie wolnych chlopow babska bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjgxz.jm
my nieudacznicy tak mamy... ciagle zyjemy nadzieja i po raz kolejny wierzymy,ze nam w koncu sie uda,a tu kolejny raz porazka twoj ma chyba...a moj na pewno-mam dowod "namacalny" tzn tez nic miedzy nami nie bylo,ale myslalam,ze bedzie,a tu nagle szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjgxz.jm
gosia gosiaczek-tylko wez pod uwage,ze faceci niechetnie wywieszaja tabliczke"jestem zajety' a ta nasza nieswiadomosc jest im nawet na reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siaczek
ja tam nie mowie za wszystkich wiem ze moj ucieka przed nia, dziewczyna stwarza takie sytuacje ze szok, a razem pracuja, ona wie ze on jest ze mna bo czesto przychodze do niego do pracy, konczy godzine po mnie to razem robimy zakupy i td, a panna nic wlazłaby na niego chyba tak ja brocha swedzi wrrrrr niecierpie takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbhxrkyxvl
ucieka powiadasz... a skad wiesz jak zachowuje sie wobec niej w pracy?? ja mialam podobna sytuacje(bylam ta druga) i to on o mnie zabiegal...a ja bylam niedostepna,do czasu..kiedy przelamalam sie,aby okazac mu ,ze mi sie podoba,wtedy pojawila sie ona... bylam w szoku,bo zachowywal sie tak,ze dalabym reke uciac ,ze nikogo nie ma,a tu zwiazek kilkuletni... oczywiscie odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siaczek
wiem bo mi opowiada, wiem bo widze jak na mnie patrzy ona jak mnie mija, wiem bo on przy niej okazuje mi swoje uczucia, zalił mi sie i pokazał smsa jakiego mu napisała zdzirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
a co takiego mu napisala?wolno wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siaczek
ja wiem ze rozni sa faceci ale tak samo rozne sa kobiety, sa takie co nie maja szacunku ani dla siebie ani tym bardziej dla innych i ta madzia taka własnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
za moim w pracy też lata jedna :o chyba szuka tatuśka dla swojego dzieciaka (przed ciążą też za nim latała i juz wtedy dał jej kosza bo miała faceta - co za tupet!!) Wraz z koleżaneczką z pracy wmawia mu jaka jestem nie własciwa dla niego :o Naszczęscie mój facet należy do tych wiernych facetów co już prawie wymarli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siaczek
nie mozna wiedziec, propozycje mu złozyła, ale sie przeliczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana5555
on się bzyka ze swoją w różnych pozycjach a ja siedzę i łaczę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbhxrkyxvl
a ja-zalamana-rozumiem cie doskonale tez przechodzilam to pieklo-zastanawialam sie co robi w danej chwili...i jesli wskazywalo na to,ze jest ze swoja,to serce pekalo... ja cie wcale nie strasze i nie pocieszam,bo pocieszyc sie nie da to sa najgorsze cierpienia-z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana5555
to wyzej to znow glupi podszyw, najlepiej bawic sie kosztem czyjegos zlamanego serca prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×