Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vector...

czy warto czekać?

Polecane posty

Gość Vector...
niuniaaaaa pa, szkoda, ze przez nieśmiałosc żadna nie chce poznać we mnie pozytywnych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczne na pewno.......:) Ja już dawno doszłam do wniosku, ze lepiej kochać niż być kochanym, choć może czasami zdaje nam się to trudniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Z pewnością trudniejsze :) Będę kochał to piękno, nawet gdy to piękno mną będzie wzgardzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Vector, Vector... dlaczego męska wrażliwość prawie zawsze idzie w parze z nieśmiałością i tak ciężko kogoś takiego znaleźć...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Nie wiem:) Taki się już urodziłem, pewnie jakieś geny wpadły w szał czego jestem rezultatem ;). Naprawdę chciałabyś poznać kogoś nieśmiałego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
czy może badziej śmiałego, ale wrażliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością trudniejsze Będę kochał to piękno, nawet gdy to piękno mną będzie wzgardzało vector zalatuje mi tu od ciebie Leśmianem:O mało masz tego piekna na swiecie.... przed desparacja zajrzyj w swoje spodnie a odkryjesz tam cos wspaniałego ..... to MESKOSC ktorej na razie nie wykorzystujesz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Nieśmiały czy śmiały, ma być przede wszystkim - wrażliwy i inteligentny... Ech, a miałam się dzisiaj wyspać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Struś też miałem iść spać, ale po raz kolejny utonąłem w własnej rzece myśli. Dla mnie to ma sens, wypełnia pustkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vector, czy jest szansa, żeby znaleźć kogoś takiego jak Ty, w jakimś uczęszczanym na co dzień miejscu?:D Bo ja już naprawdę muszę iść spać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Dobra szczesciu trzeba pomóc, tylko nie wiem jak. Nie urodziłem się z tym talentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Struś jasne , że jest szansa. Przebywam w często odwiedzanych miejscach. Wyśpij się dobrze. Nie chce byś się nie wyspała z mojego powodu :) Jeszcze tu wróce Dobranoc i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Struś tak właśnie rozmyślałem i podziwiałem otaczające mnie piękno ;) brat_niedzwiedz w każdym miejscu, nie tylko w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
A ty jak myślisz do których się zaliczasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Utwierdzam się z każdym dniem, że nie warto czekać. Czekać to można na spokojną śmierć, ale nie na miłość dziewczyny. Jak wyrocznia chodzisz ścieżkami marzeń, powodując degradację mych ideałów. Miłość dla Ciebie żywa; do mnie-trupio blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Jeszcze nie całkiem gotów zamienić się dla nich w los, zbliżał ich i oddalał, zabiegał im drogę i tłumiąc chichot odskakiwał w bok.\' Vector, musi być dobrze... Będzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co masz czekać? chcesz całe życe stracić na czekanie? rób swoje, a samo sie znajdzie lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Struś już nigdy nie popatrze się na interesującą mnie dziewczynę ;) Musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego...? Losowi trzeba trochę pomóc... Biernie czekając, w dodatku z nastawieniem, że sprawa jest z góry przegrana raczej ciężko będzie znaleźć miłość... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×