Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

czesc dziewczyny! sorki ze was od tego siusiania odciagam . pozniej doczytam, szczegolnie rady :) zauwazylam, ze jak karmie maksa, to mu sie czolo poci. czy to oznaka braku wit. d3? podczytam pozniej bo maks ma dzien bez spania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola pewnie nie zaszkodzi-to ja od razu sobie wyobraze ze wszystkim co biduja moj wozek siada net! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzialalo!!!!!!!!!!!!!!! juhuuuuuuuuuuu!!!!!!! uuuhahahahahahha!!!!!!!! heheh ale glupek ze mnie ;P ;P ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobra ta wizualizacja! to moze ja bede opowiadac Eli co wieczor jak robi siusiu do nocniczka w nocy :D . a tak serio to cos w tym musi byc bo gdzies kiedys przeczytalam ze jak ma sie problem ze sciagnieciem pokarmu, nalezy pomyslec o dziecku (oczywiscie o przyjemnych momentach a nie o wstawaniu do niego o 4rano ;) :D ) anecia toTwoj maly ma centrum rozrywki na nocniczku :D:D:D . moja mala odmowila nakladki na sedes i sika bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly a jakiś ty wózek wynalazla za 20?? to wcześnie musialas poginac za Nadią, naprawde, teraz tylko patrzec jak Lennox zacznie.Zuzia zaczela po pierwszych urodzinach, ale z mowiniem to dalej leń z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygralam!!! :classic_cool: mothercare urban detour-oczywiscie jak wpadlam w szal licytowania to juz polecialo za 45 ale to i tak malutko :D ale sie ciesze, jak glupi do sera normalnie mowie Wam! Borowka to delektuj sie bloga cisza (juz niedlugo!)bo ja juz 5 lat slysze maaamoooo jakies 17 razy na minute!serio! no i faktycznie musialam sie za nia nasmigac.moje drugie dziecie narazie jest zupelnym przeciwienstwem tej malej wariatki wiec moze nie bedzie tak zle! a jak bedzie, coz, moze wreszcie schudne? bo wierzcie lub nie-3 miechy a waga stoi w miejscu -najdziwniejsze jest to ze brzuch juz mi w miare spadl i ogolnie czuje sie szczuplejsza (wszyscy mowia ze chyba juz duzo schudlam ale ja sie nie przypucuje heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie udalo przechytrzyc moja Maje... ma problemy z prawą piersią, coś nie może jej często złapac i jej sie nie podoba no więc nałożyłam na nią silikonowa nakładke, która generalnie jest ogromna i ma przerwe między sutkiem.. ale dzięki temu nalało się tam mleka i słuchajcie bardzo ładnie zjadła. Z lewej je jak głodny wilczek to i z prawej postaram się zeby jadła :) teraz siedzi na wibrującym bujaczku i puszcza bączki niespodzianki.. heh ten post napisalam 2h temu i nie zdazylam nawet wyslac teraz juz zaraz ed przynosi placzaca dojareczke wiec napisze jeszcze jak skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zes zaszastala kasa Lolli! :D:D:D fajnie, ze Ci sie udalo. nie ma to jak sobie poprawic humor! :D moja gada jak najeta i musze sie pochwalic, ze udaje jej sie policzyc do osmiu (tyle jest konikow morskich w ksiazeczce ;) ). poniewaz ostatnio na topie jest \"świnka Peppa\" to do meza zwraca sie \'tato świnko\' a do mnie... dośpiewajcie sobie :O :D ( maly to oczywiscie \"Dżordż\" ) . potrafi tez powiedziec, ze kucuki ponny sa \"zlite\" (to szkola mezulka) i ze drzwi sa \"cholela zamkniete\"( to juz niestety ja...) wszystko wylapuje,jak papuga! teraz musimy uwazac na kazde slowo :O a bylo tak pieknie, czlowiek mogl sobie epitetem zdanie czasem okrasic... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wstałam i zjadłam obiadek ale powiem wam dziewczyny że ten zabieg to cały czas czuję i chodzenie to teraz jak by mi ktoś tysiące igieł wkładał i wyciągał a jeszcze jak młody się ruszy to ból okropny. ciekawe jak długo to będzie trwało a skurczy po tym nie mam żadnych:( dzwoniła położna że jak do poniedziałku nic się nie stanie to na 8 rano mam się stawić z torbami w szpitalu bo mam zarezerwowany pokój do wywoływania bo to będzie 12 dzień po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... Ania mi ten sweep wcale nie bolal (chociaz pierwszy tez czulam). stawiam ze maly urodzi sie w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mamo***Eli:D a ty po sweepie to miałaś jakieś objawy że to się zaraz zacznie czy zupełnie nic. bo ja ani skurczy ani nic nawet organizm mi się samoistnie nie przeczyszcza (sorki za to) więc jak sobie pomyślę że w poniedziałek znów będą ze mną eksperymentować to jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.. Ania słońce tak mi ciebie szkoda. Wytrzymaj, to już naprawde tylko troszeczke.. w nast tygodniu zdziwisz się, że tydzień tak szybko minoł naprawde. 🌼 🌼 Mamo Eli no to powinnaś do mnie wpaśc z Ela, ja zrobie test co ona jeszcze potrafi powiedziec :D Siostry Dąbrówka (3 latka) to w wieku jakiś 2 lat chodziła, łapała się za głowe i mówiła....\"o matko boska... o jezuu... o matko....\" i wzdychała głęboko, hehe. A teraz mówi, że Radek (brat) jest głupi, pani jest głupia, tata jest głupi.. wszyscy, niestety, ale nie wiadomo skąd to ma. Jest z bratem w przedszkolu wiec może stamtad wczoraj miała pasowanie na przedszkolaka i moja siostra mówiła, ze to wykapany synek tylko w kitkach.... popisywała się, zadzierała sukienke do góry i pokazywała wszystkim rajstopy i majtachy i głośno zakomunikowała, że idzie sikuuu! Nie mogłam przestac sie śmiac moja kruszynka jeszcze śpi. Coraz piękniej je z piersi a mamusia jest z niej taaaka dumna. Postaram sie użyc tej metody podczas karmienia, bo tak do tego nie podchodziłam, a im lepiej mleczko płynie tym Majula mocniej śpi Lollibelly.. gratuluje zakupu roku, £45 to bargain!! Jola25 nie wiem czy pominęłam czy nie pisałas... dlaczego boisz się tak cesarki ? Ja bardzo chętnie ci opowiem jak to było i że nie ma się czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze lolibelly wszystkich dzis przebila ale poradzcie cos na to pocenie bo sie martwie. pisze 1 reka z ssakiem. cyce mi umieraja. pozdrawiwm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx a nie jest Maksowi przypadkiem za gorąco?dla ssaka to bardzo duży wysilek ciągnąc cyca, może to o to chodzi.A z drugiej strony, wiem ze coś z witamina D powoduje nadmierną potliwośc główki, nie pamietam czy niedobor czy nadmiar. podajesz mu witamine D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Onyx - Z tego co wiem, to ssanie dla niemowląt to b.ciężka praca dlatego się pocą, ale o jakimś powiązaniu z wit D3 nigdy nie słyszałam.Czarek, mój pulpet jak byl mniejszy to prawie zawsze sie pocił przy jedzeniu ;) Mimo,że niedobrzak ma dopiero 5.5m-ca to mam juz nocnik i jak zacznie sam siadać to będzie się przyzwyczajał...A sikać synka to chyba tata powinien nauczyć, bo ja nie ma siusiaczka ;), więc lekcja pokazowa impossible Lolly - ja jak cos kupie na ebay to tez się ciesze jak głupi do sera - nie przejmuj się to normalne, niestety częściej mnie przebidowują (ale neologizmy tworzę). Ania - ja miałam sweep i wcale nie było tak strasznie, musiałas trafić na niedelikatna panią. A dziś Czarek pierwszy raz odkrył pozycje na czworaka - to chyba kolejny kroczek do raczkowania, nie??Niech on juz zacznie chodzic, bo na serio ramiona mi omdlewają.Teraz jeszcze jest troszkę chory, tzn. (completely healthy ) i marudzi albo drze się w niebo-glosy, co sprawia,że jeszcze bardziej zdziera gardełko :( No i schudły mu troche te pulpetowane policzki, widac nawet kawałek szyi i jakis taki długi sie zrobił.Dobrze,że to tylko dzieci rosną, bo mozna by pomysleć,że sie rodzice starzeją. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. maks raczej jest niedogrzany, hehe, bardzo sie staram zeby go nie trzymac zbyt cieplo. moze to rzeczywiscie od jedzenia... dzis dal mi popalic, wstal o 3.30 i nie spi do teraz. przysypial w ciagu dnia, ale nazbieralaby sie chyba tego godzinka. padam na pyszczydlo, zdesperowana wciskalam mu smoczka i tylko raz udalo mi sie go nabrac - ssal moze 15 minut - wyczyn!!! teraz kweka bo nareszcie mu sie zaczely kleic te przesliczne oczka, do tej pory byl swiezy jak stokrotka i szczesliwy jak prosie w deszcz, smial sie, rozmawial, zagadywal, a od czasu do czasu wydawal z siebie wielki ryk - zaczynal plakac, tak z nienacka. on chyba ma duracele :)) pozdrawiam, jak tak dalej pojdzie to doczekam i wieczornej, i porannej zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly czy odpisałaś na mojego mejla bo niestety nic nie dostałam :-( ale nadal czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI WYBACZCIE ALE MI CZAS W MIEJSCU STANAL, MAM PROBLEM Z MOJA KSIEZNICZKA MA BIEGUNKE OD 2 DNI,TO PEWNO PRZEZE MNIE BO ODCHUDZAM SIE ALE W MIARE ROZSADKU,TYLKO GOTOWANE,ALE CHYBA MI ODBILO(BO TO PIERWSZY RAZ?) I NAPILAM SIE HERBATKI PRZECZYSZCZAJACEJ.Czy to moglo miec wplyw?Powiedzcie co na szybciocha zrobic co zjesc moze by malenka tak nie meczylo bo to 3ci dzien idzie.A moze,ze ja mleko miksuje brestowe z kupnym?Napiszcie mamie palantce co mam zrobic?Czekolady nie zjem,wegla nie mam. Ps.Mamo Eli kiedy moge wpasc?Moze ktoras zabrac po drodze,weekend,hm?Tak mi sie jakos stesknilo?Przepraszam,ze nie wlaczam sie w dyskusje,ale naprawde te kilka ostatnich dni to cos niesamowitego wrecz o Bozym Swiecie czlowiek zapomina jejku Brzuchatki jak ja Wam z calego serca zycze zeby ten czas Wam szybciutko uplynal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj asanna chyba naprawde ci odbilo:) .wstrzymaj sie troche z tym odchudzaniem, nie martw sie schudniesz napewno i bez odchudzania. Corcia jest jeszcze maleńka i jedyne co mi przychodzi do głowy na biegunke to rozmowa z lekarzem...ona jest za mala i biegunka to boważna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!Ale pada!:( Lollibelly gratuluje zakupu!!! MamoEli usmialam sie w czoraj z tego jak pisalas o slowkach Eli!fajne to cholera...:):):)haha moj adas tez zaczyna mowic np.na mnie ETA!(czyt.aneta);) asana to nabroilas,moze to byc oczywiscie od herbatki bo to co ty jesz,pijesz to i dzidzia!ale zupelnie nie wiem co mozesz zazyc,zjedz ryz,wypij kakao,marchewke gotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Hej Assana, to samo mowie co Mama Eli, odchudzenia samo przyjdzie, raz ze sie karmi to szybciej, dwa ze sie nia ma czasu na jedzenie i trzy ze sie chodzi na dlugie spacery. A takie herbatki to odstaw na najwyzsza polke, sa ardzo niewskazane dla maluszka. moj kubus jutro skonczy 3 miesiace, ja bez odchudzania, jem slodycze ile wlezie, schudlam juz 13 kilo i zostalo mi tylko 4 do wagi sprzed, a wiadomo, ze teraz cycuchy waza swoje ;) a spacery to naprawde najlepsza rzecz dla Ciebie i dzidzi. Zapraszam do siebie do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
pomylka, to borowka mowila o odchudzaniu. w poniedzialek mamy drugie szczepienie, moj maluszek ma troche zatkany nos i pokasluje, tzn dwa razy mu sie zdarzylo, myslicie ,ze mozna szczepic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx z tego co wiem, to jednym z objawów niedoboru witaminy D jes mocne pocenie się główki dziecka \"Główne objawy niedoboru witaminy D to: intensywne pocenie się główki dziecka przy karmieniu, rozmiękanie kości potylicy i jej podatność na ucisk, wciąganie żeber na wysokości przepony (bruzda Harrisona); u niemowląt występuje wiotkość mięśni objawiająca się rozlanym brzuchem (żabi brzuch) i opóźnienie rozwoju ruchowego.\" Ale jeśli podajesz dziecku witaminę D, to powyższe Cie nie dotyczy, wówczas należy szukać innej przyczyny. Kamila-black ja nie pisałam, że się boję cesarki, po prostu bardzo nie chciałabym jej mieć, bo nigdy w życiu nie miałam żadnej operacji, nawet poważniejszego zabiegu i nie chcę być cięta. Poza tym mam skoliozę, dość znaczną w odcinku lędźwiowym (miejsce podawania epiduralu), tak więc anestezjolog może zresygnować z epiduralu podczas ewentualnej cesarki w obawie o złe wbicie i paraliż, a całościowe uśpienie mnie przeraża. Oczywiście jeśli będzie taka potrzeba, to się zgodzę, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Aniapud a Ty jak się dziś czujesz? Coś się ruszyło? Bo u mnie nadal nic, nawet małych skurzcy nie ma, za to mam nowe rozstępy i chyba dziecko już duże i dużo energii potrzebuje, bo ja jem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jak tam mala79. Mala odezwij się, juz z maleństwem jesteś czy każa ci czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka jak to u Was z wynikami krwi jest,bo wiesz na Wood Greenie w middlesex hospital zgubili moje wyniki w 5-tym m-cu i jeszcze mi sie dostalo od mwife,ze ich nie robilam.Zmienilam czym predzej szpital na wippscross h w Walthamston fakt,ze sie przeprowadzilam.Czekasz na wyniki i dowiadujesz sie na nastepnej wizycie i w razie czego dzwonia tak? Ps.Wracajac do sprawy biegunki,chodzi mi co zjesc na juz.Borowka jak ja pojde do lekarza to oni mi nic nie powiedza.Poczekam na mwife ma byc dzisiaj.Nie wiem co zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kamila_b witamy w gronie niewyspanych misiów panda. Kupiłam Czarkowi kilka tyg temu to: http://cgi.ebay.co.uk/Lindam-baby-bouncer-plus_W0QQitemZ300269387654QQcmdZViewItem?hash=item300269387654&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1301%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 I w końcu mogę zjeść śniadanie w spokoju.Buja się na tym już ponad godzinę.A w ciągu dnia to się nawet kilka godzin nazbiera, jak chcę go wyjąć to płacze... Asana - może skonsultuj sie HV w baby clinic.Ja w 4 miesiącu zaczęłam się objadać dodatkowo,żeby mieć więcej pokarmu, bo bez treściwego żarełka nie ma mleczka dla dzidzi.A butle...cóż niech ci inne forumowiczki powiedzą jaka to zabawa, szczególnie w nocy, nie wspominając o kosztach.Trzymaj się słońce. I pytanie do mamuś - co robić,żeby mnie ten mój zębowiec nie podgryzał w czasie jedzenia.Normalnie zaczynam mieć stresa w trakcie karmienia, bo to b. boli.Dodam,że smaruję mu dziąsła przed każdym karmieniem. Dzięki z góry. U na słonecznie się zapowiada,może wezmę meojego kaszlowca na krótki spacerek. Agnieszka -gratuluję postępów w odchudzaniu- u nas nie ma takich leśnych tras, niestety :( Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×