Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Anecia ja karmie Olimpie co 2,5 lub 3 godziny z tym ze moja Olimpia ma refluks i ja jej teraz mieszam mleko raz swoje raz formule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702 badania mial robione w Katowicach i wstepnie tam miala byc operacja ale mam prosbe jakbys mogla na meila napisac mi adres najlepiej nr telefonu tego szpitala z Wroclawia dalabym siostrze zadzwonilaby i dowiedziala sie o szczegoly..strasznie mi zal tego mojego chrzesniaka jest tegorocznym maturzysta chcialby sobie gdzies isc do roboty przyrobic na studia ale niestety przez ta noge w polowie firm nie chca go przyjac a sa to prace np.budowlane na wysokosciach oczywiscie na czarno bez umow i ubezpieczenia:(w uk tez ciezko z robota:(:(a dobrze by bylo sciagnac go tutaj przynajmniej na te 3 miesiace zeby sobie gdzies dorobil..narazie jest akwizytorem:(sprzedaje jakies tam maseczki...ehhhh nie wiem co robic jak pomoc:(cosik sie wymyslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moja pewnie tak przybiera bo ma przemiane inna,moj maz wysoki i szczuply,moze jesc i nie tyje,a ja musze uwazac z jedzieniem i przemiana slabsza.amelka raz do dwoch razy w tyg.kupke robi,powiem dzisiaj hv ze te kupki tak rzadko robi. dzieki kamila26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena brat popoludniu ma byc na skejpie to poprosze go o adres i nr.tel.wezme nazwisdko lekarza,napisze ci na meila.kurcze u mojego meza bylo ogloszenie,ze przyjma do pracy,nie wiem czy nadal jest,ale ogolnie co roku studenci tu do pracy zjezdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok selena zapytam brata o adres i telefon bo ja nie wiem,pozniej ma byc na gg to mi napisze,a ja ci odp.na meila:) kurcze u mojego meza bylo ogloszenie,ze przyjma do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze komp mi sie zawiesil jak tego 1wszego posta wysylac chcialam i resetowalam,i na nowo pisalam a go wyslalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak ktoras wie, napiszcie prosze, co trzeba zeby starac sie o dofinansowanie do mieszkania? niestety, to chyba jedyna wyjscie... :( w ogol sa jazdy z agencjami, maz ma problem bo chca zaswiadczenia o zarobkach w wysokosci okolo 2000 funtow miesiecznie... zwariowali czy co... :( eh, taki dzien chyba i jeszcze tu leje, a ja zamowilam wywoz gruzu. a gruz tak namokl ze bedzie pewnie wazyl dwa razy wiecej... :( ok, pozdrawiam, chyba sobie chlapne jakas dodatkowa kawencje i lece na budowe. lolli, dopiero zajarzylam o co chodzilo z tym szpitalem. u nas sie mowi, ze jak komus odbija, to go odwioza na gliwicka, heheh buziaki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx my musielismy miec tak z ostatnich 5 tyg pay slips,z 2mies,wyciagi z banku,bo nie mozna miec oszczednosci powyzej 3tys,papiery ile CHB,CHTC,WTC,ile za wynajem placimy,dostajesz formularz i zaznaczasz o co sie starasz bo jest jeden i mkozesz sie starac na raz o council tax i housing benefit to chyba wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia moim zdaniem nie powinnaś wcale martwic sie swoim pulpecikiem. je tyle ile potrzebuje, taka jej natura. dziecka karmionego jedynie piersią nie da sie przekarmić. A jak zacznie więcej sie ruszac to napewno jej waga spadnie. więc sie nie martw. na pewno kumuluje energię by potem móc oddać sie jej spalaniu :).Wprowadzenie stałych pokarmow tylko pogorszy sprawę - są napewno bardziej kaloryczne niz Twoje mleko. pokarmy stale wprowadza sie wcześniej jesli dziecko źle przybiera na wadze, oczywiście jeżeli przyczyną slabego przybierania nie są jakieś zaburzenia albo choroba. I nie rozumiem adlczego matki tak wcześnie podają dzieciom stałe pokarmy - 2,5 m-ca! - nudzą się, czy co? teraz dzieci i tak są zachęcane by wszystko robic wcześniej a rodzice myślą ze wychowaja małego geniusza nad ktorym wszyscy bedą sie zachwycać.glupota moim zdaniem. trzymam kciuki za Twojego malutkiego bratanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki Kmila26 czy mogłabyś opisać mi objawy refluks-a u twojej Olimpii. podejrzewam ze moja Maja tez może to mieć, ale ciężko mi jest odróżnić czy to refluks czy ulewanie i po jakim czasie doszłaś do wniosku ze to refluks. dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki borowka masz racje z tymi stalymi pokarmami,ze tylko pogorsza sprawe, wiem glupota w wieku 2,5 mies..synkowi tez tak wczesnie zaczela podawac.jak zobaczylam zdjecie tej malej na n-k upackana czekolada to w szoku bylam.ale coz i takie sa;) a widzisz kurcze moj adas byl glodomorkiem i non stop przy cycu i polozna poradzila mies.wczesniej podawac zupki. spoczko onyx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ale Ty chyba nie karmisz Amelki non stop .Czesto się domaga?Meczące to jest dla Ciebie? moja znajomej mały jak mial coś ponad 4 m-ce też zalecono podawanie czegoś jescze oprocz mleka ponieważ dostała anemii, on zreszta też ją miał, a wcale nie wyglądał - chical byc karmiony non stop. Ale nie bylo sposobu by zjadl coś innego niż mleko z piersi. teraz ma7 i dalej ten sam problem, choc trochę jest j=uż lepiej. Zuzi stale zaczelam dawać przed 6 m-cem a wcześniej karmilam ja jedynie piersią co 2-3 godz i to byla norma. też wygladała jak pulpecik, i dalej tak wyglada, ale do nadwagi jej daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie non stop nie, co 2-3 godz,ale chcialaby czesciej:( nieraz jak sie dossie to po 30min do godziny je i tak ma od jakiegos tygodnia jak je tak dlugo to ja odciagam i przetrzymuje troche,albo usypiam.adas tak od poczatku sie czesto domagal i w nocy czesciej jadl.dzisiaj postaram sie zapytac hv o dokarmianie,moja angielszczyzna heh.szkoda ze to na 1.30 a maz do 2giej pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dajesz jej smoka?może chce sobie possac albo być blisko Ciebie?niekoniecznie moze to byc powodem głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jadla z 30min.zasnela na chwike i juuz szuka cyca:( bo na rekach ja mam,nie wiem moze zeczywiscie wiecej potrzebuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce smoka drze sie niesamowicie jak poczuje ze to nie cyc,butli tez nie bo chcialam herbatki jej poodawac,adas pil herbatki na poczatku pozniej juz mu nie starczaly.nieraz jej sie po tym jedzeniu zwymiotuje,ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702 -BARDZOOOOO DZIEKUJE!!!!!!!! lece do sklepu kupic produkty na obiadek:)dzisiaj serwuje cukinie faszerowane:):)milego dzionka zycze mino tej paskudnej pogody buzka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W poniedziałek byłam na scanie i badaniu krwi. Okazało się, że tych przeciwciał mam bardzo mało, dziecko prawidłowo się rozwija i mogłabym rodzić sn w moim szpitalu. Ale dziecko sie nie przekręciło i marne szanse żeby to zrobiło. Więc jeśli do następnego poniedziałku nic się nie zmieni będa mi bukowac termin na cc i będzie to pewnie w drugim szpitalu. Niulek tak masz racje w Heartlandzie lepszy sprzęt, ale za to syf. Jak byliśmy na scanie, pod leżanką leżała wielgachna igła, papierki pelętały się po podłodze :-o. Mam nadzieję, że sale porodowe utrzymywane są w większej czystosci... Patinka wracaj do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx myśmy tez skaładali takie same paiery jak anecia i jeszcze umowa wynajmu domu podpisana przez lanlorda ( aktualna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g moja Oluimpia zaczela wymiotowywac po kazdym karmieniu.Za kazdym razem po karmieniu wymiotowywala nie od razu wszystko tylko na raty ze 4 razy czasem nawet po 15 lub 20 minutach potrafila zwymiotowac 4 raz.Tez nie wiedzialam czemu ale trwalo to chyba z 5 dni i nie czekalam tylko poszlam do GP.Przez ten czas spadla mi troche na wadze.Dostalam Gaviscon i jest lepiej bo juz nie wymiotuje czasem tylko troszke jej sie uleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po szczepieniu :( było strasznie dobrze że teraz sobie troszkę odpoczniemy od tych igieł hania marudna strasznie,po godzinie płaczu zasneła mi na rękach ale niestety będę ją musiała zaraz budzić bo po ole do szkoły musimy jechać tyle chciałam napisać i zapomniała Kamila b skrobnę Ci później maila Kamila26 dzięki za info ja jeszcze czekam,choć już powoli zaczynam myśleć kiedy i od czego zacząć Lolli wczoraj w nocy mi się przypomniało że Ci nie pożyczyłam udanego wyjazdu i już miałam się zwlekać z łóżka jak mnie olśniło że jeszcze dzisiaj zdążę :) tak więc udanej podróży,mało stresu i dużo sił do \"walki\" z mamuśką a wszystkim chorowitką życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wszytkim, jejuuu żeby mi sie tak chiałao jak mi sie nie chce, jakies takie dołki mam od wczoraj, nie nerwy a własnie dołki :/ Ugotowałam bigos i siedze i dumam chyba zaraz pójde sie zakopac w posciel ;) nic pozdrawiam tylko i będę podczytywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki i Mamuski :) U nas tez ponuro... tylko zakopac sie pod kolderke... z kasiazeczka... goraca czekolada...no ale coz... jeszcze godzinka pracy przede mna a potem czeka sprzatanie w domu. Jutro rano mam spotkanie z polozna i ciagle nie zdecydowalismy czy robic ten test potrojny z krwi. Przeziernosci karkowej nie udalo sie sprawdzic, to moze warto... A jak u Was to wygladalo? Robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×