Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

eh ja sie wyspie pewnie jak mały pójdzie do przedszkola ;) selena co ja mam w torbie: dla dziecka pampersy chusteczki 5 pajaców 5 body spodenki dresowe bluzeczka grubsza skarpetki czapeczke kocyk 2 pieluchy tetrowe smoczek niedrapki dla mnie szlafrok 2 koszule recznik skarpety majtki jednorazowe 5 szt majtki zwykłe klapki laktator z butelką i smoczkiem krem bepanthem szczotke do włosów szczotke do zębów paste szampon mydło antyalergiczne wkłady poporodowe 2 paczki balsam do ust dezodorant chusteczki 2 paczki dopakuje: mineralną, krakersy, biszkopty ładowarke, telefon, aparat, przygotowane drobne na parking zabrac trzeba fotelik samochodowy myśle co jeszcze, jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku sporo tego!!!!ja to pewnie plecak ze stelarzem wezme:):)a Twoj maz wziol juz urlop wrazie czego jakby akcja porodowa sie zaczela??bo moj to serio zaczyna panikowac i nie wie na kiedy urlop zabukowac:):)chociaz mu uswiadamiam ze jeszcze jest sporoooo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to prawda,ze sporo tego jak ja sie zapakuje:) annnnna powiedzm mi co to sa te niedrapki i gdzie kupilas te majtki jednorazowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane przeprowadzka wrze jeszcze mieszkamy na starym ale juz spimy na ziemi na materacach a na nowym skrecamy ukladamy upychamy dekorujemy oblepilam hol schody na gore w nalepki nascienne i livin room ladnie to wyglada ale cholerstwo drogie Laura ma pokoj caly w Hanna Montanna bratza cala przeszczesliwa mam nadzieje ze uda mi sie zrobic fotki to wam pokaze choc jeszcze naprawde duzo do zrobienia i ukoncze wszsytko jak wroce z polski w sierpniu.Wczoraj zakupilam kuchenke elektryczna z plyta ceramiczna dobrze ze poczytalam troszke i nie kupilam z plyta indukcyjna bo musialabym polowe garnkow wywalic bo dzialaja tylko z magnesem. mnie kg skoczylo do gory leki przeciwbolowe dzialaja chodze lekko przymulona nacpana i jem bo nie czuje bolu 3 razy probowalam wrocic na dietke moja ale z posilkami laczenia nie dalam rady to torebki teraz sa dla mnie ochydne ale w polsce beda truskawki jagody pomidory a ja uwielbiam koktajle u nas 100 gram jagod kosztuje ok 15 zl wiec w polsce to bedzie wyzerka bardzo boje sie operacji dlatego ze juz wyrostka nie ma o to tzw smietnik w naszym ciele bardzo przydatny organ woreczek tez zbiera zanieczyszczenia z naszego ciala i tez go sie pozbede prawego jajnika tez juz nie mam a mam dopiero 27 lat jak na tyle chorob i wogole no i slyszalam ze po wycieciu woreczka jak zje sie cos ciezkiego tlustego to bardzo boli trzymajcie sie kochane i dziekuje wam za troske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki. Patinka no to sporo Cie już spotkało biedactwo. Trzymaj się i nie przejmuj się aż tak dietą - zdrowie najważniejsze. Ja jestem na Montignaku i chudne przeciętnie 0,5-1.0 tygodniowo (no nie takie zastraszające tępo jak Twoje ale zawsze z każdym tygodniem mniej ) a i dla zdrowia dobra ta dietka. Więc zanim nie wrócisz na torebki może warto spróbować. Najlepsze w tej dietce jest to, że w moim przypadku to wcale nie chce mi się słodyczy i nie jestem głodna między posiłkami. Ja też już niedługo zawitam w Polonii i już nie mogę się doczekać organic food. Co do torby szpitalnej? Jeśli rodzicie razem (a na pewno) to myślę że T-shirt na zmianę dla tatusia - bo pewnie się bidulko też spoci stanik do karmienia i wkładki (w razie czego) no i oczywiśie ubranie dla siebie na wyjście (nie za małe bo bardzo się nie zmienicie - niestety) ne przychodzimi nic więcej do głowy majteczki jednorazowe dostępne są np w Tesco Piękny dzionek nam się szykuje - więc wszystkim mamom, tatusiom, maluszkom i brzuchatkom życzę udanej i słonecznej Niedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedrapki to są takie rekawiczki dla dziecka, dostępne np w Primarcu 2 pary po 50pi są też body z niedrapkami od razu, poszukam zaraz linków. Co do ciuszków dla taty to też sie przydadzą racja choc mieszkamy 10 min od szpitala, wiec tyle dobrze zawsze moze na prysznic wyskoczyc i wrócic do nas jak juz będziemy na sali poporodowej :D dopisuje do listy bo mam spakowane: 2 kartoniki mleka aptamil tej gotowej formuły w razie czego jej jeszcze myslałam żeby Wam dopisac cos i zapomniałam :( aaa majtki jednorazowe w boots lub np w TESCO jak piszą dziewczyny http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=21495&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051 dobre są tez ponoc pieluchomajtki tena lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanik do karmienia i wkładki laktacyjne tez spakowane, kupiłam w Boots ichniejsze wyglądają identycznie jak Tomme tippee, tez z klejem zobaczymy czy będą potrzebne i jak sie sprawdzą. A torbe mam wieeelką podrózną, będzie smiech na sali jak nas z tym asortymentem zobaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczynki czytam czytam i nawet mam teraz czas cos napisac. moje dziecko czasem aniolek i spi caly dzionek ale jak ma kolki to caly dzien na rekach. podaje jej espumisan i musze powiedziec ze dziala prawie od razu i potem znow mam aniolka w domku :-) co do rzeczy do szpitala to chyba juz wszystko zostalo wymienione, ale dodam jeszcze od siebie ze pieluch tetrowych mozna wziac wiecej bo np mojej Mai sie ulewalo bardzo i dobrze ze mialam wiecej tych pieluch. nie zapomnijcie tez o kosmetykach dla siebie np antyperspirant, szczoteczka+pasta do zebow, zel pod prysznic..., mozna tez papucie, szlafrok...+ karta ciazy p.s. nie zapomnijcie meza zabrac :-) a teraz mala lista lekow ktore moga sie przydac: Linomag na odparzona pupcie, bepanthen lub inne Maltan (PL) do sutkow lub Lansinoh (GB) tez bardzo dobry paracetamol w czopach w razie W Viburcol N uspakajajacy np po szczepieniach, przy zabkowaniu Leko gaziki jalowe np do pepuszka lub spirytus sal 70% woda utleniona Devikap vitD3 Espumisan dla niemowlat lub inne leki na kolki herbatki z kopru wloskiego oczywiscie jest jeszcze milion innych lekow, ale to jest moja lista wiec moze sie komus przyda nie pamietam kto mi odpisal w sprawie polskiego aktu urodzenia ale slicznie dziekuje agnieszka dosc ciekawy pomysl z tym soczkiem z kapuchy kiszonej pewnie wyprobuje w przyszlosci no a teraz zmykam wstawic wode na kawusie bo przyjedzie gadulka z malutka Hania milej niedzieli kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki w ta piekna niedziele :) Liste juz spisalam i dziekuje za nia 🌻, a ze w czwartek zaczynam urlop :) pozostawie sobie ta przyjemnosc poprania i przygotowania wszystkiego na ten wlasnie dzien :) Czy ktos moglby mi odpowiedziec na pytanie herbatki z lisci malin?? prosze Bo zapomnialam od ktorego tyg sie ja pije??? Selena!! Ty lobuzie!!! widzialam widzialam te nocne pisanie :) no ale byla to 1 a nie 3 w nocy wiec Ci odpuszcze :P:P:P Frugo - fajnie za malutka juz lepiej i dzienks za info o chusteczkach :) kupimy dzis w asdzie 🌻 Lolli milej i udanej imprezki :) i napewno bedzie smutno zostawic malego ale jedna noc...wiec powinno byc ok :) Gosiaczek :) ja tez chodze podekscytowana :) fajne uczucie cio?? Choc przyznam ze troszke pochlipalam sobie nad ranem...bo jakos cos mi z moim nie idzie :( przeprowadzilam sie z centrum na sam koniec miasta by dziecku bylo lepiej i by odpoczac od tego zgielku :) ale czuje sie tu tak strasznie samotna :( mam tu tylko tesciow i mojego m...a on czesto nawet mnie nie zauwaza...jak sie go o cos pytam albo chce poprostu porozmawiac to on tylko zabaka pod nosem i dalej zajmuje sie czyms...a przewaznie jest to komp :( Czuje sie jak maly pest :( ktory jest ciagle w jego drodze i mu przeszkadza :( Jakbysmy nie mieli nic ze soba wspolnego :( Gdy jest wokol innych on jakos ozywa...jest taki jakim go poznalam jednak nie taki przy mnie... :( przepraszam ze smuce ale zle mi :( NIedlugo rodzi sie dzidzia....czy cos sie zmieni?? jak Wy mialyscie?? czy to moze taki przejsciowy kryzys????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! No ślicznie dziś u nas i bedzie grillek. A co :P Wczoraj miałam serię skurczów przepowiadających, ale na tyle lekkie, ze zasnełam. Po obudzeniu w nocy o 2 na siusiu dalej je czułam. A nad ranem cisza. Niulek myślę, że to lekki kryzys. A może on też zaczyna się stresować zbliżającym porodem?? Co do herbatki z liści malin to pani w zielarskim powiedziała, że od skończonego 34 tygodnia można pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Niulek ja tez dzisiaj mam dzien kryzysu emocjonalnego i na dodatek jestem tu sama.moj kochany pojechal do szkocji:( ,ale we wtorek wraca.mysle,ze wszystkie to przechodzily. wlasnie postanowilam,ze ide na bardzo,bardzo dl. spacer,bo to sie przyda dzidzi i mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek raspberry leaf tea po 34 tyg 1-2 dziennie, a pod koniec ciazy 3-4 dziennie. polecam jeszcze olej z wiesiolka Evening primrose oil 3 razy dziennie i ananasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobitki za odpowiedzi 🌻 Zostawilam go na caly dzien...najpierw spal do 1szej a ok 2 pojechalam z tesciami na zakupy i zostawilam go do 5 samego...jak wrocilam to zachowywal sie jabym mnie lata nie widzial... :) Nie wiem moze faceci maja takze ciezsze dni jak kobiety??? i poprostu czuje sie gorzej?? a wiadomo jak sie nie czujesz ok to chcesz zeby wszyscy zeszli Ci z drogi?? hmmm dzieki bogu jednak to tylko dzien :) a wypad na zakupy to fajna wymowka :P zeby wyrwac sie z domku ;P Milego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co do torby szpitalnej to nie ma sensu brac butelek i laktatora bo jesli beda potrzebne to szpital zapewni ;). to samo tyczy sie mleka. formule w szpitalu podaje sie niemowletom w buteleczkach jednorazowych wiec nie ma boja jesli chodzi o higiene. nie przesadzajcie tez z cieplym ubraniem bo na sali poporodowej jest cieplo jak w wylegarni, serio. wzielabym za to sobie dwie pizamki. jesli chodzi o rzeczy na wyjscie to nie zabierajcie ich do szpitala (chyba ze macie daleko) bo tylko zagraca Wam \"cubic\" i nie bedziecie mialy gdzie sie ruszyc (przerabialam to z pierwszym dzieckiem). dobrze jest tez spakowac 2 torby: jedna dzidzi drugamamy (latwiej cokolwiek znalezc). jesli chodzi o ubranie na wyjscie to w obu przypadkach wyszlam w tym w czym przyszlam :) (co innego jak odejda Wam w drodze wody. hmmm... tak niedawno sama sie pakowalam, az sie lezka w oku kreci... niulek ja tez sie czulam malo potrzebna i taka biedna w koncowce. to przejdzie slonce. mama***Eli Ci to obiecuje :D. zobaczysz jaka sie poczujesz piekna kiedy we wlasnym domu wezmiesz prysznic i zejdzie Ci juz opuchlizna (po ok 3-4 dniach) ;) a herbatke mozesz juz pic bez problemu. sorry dziewuszki ale nie moglam sie doszukac na ktora umowilyscie sie we wtorek na kawke... mi najbardziej pasuje 3pm jesli jeszcze nie ma ustalonej godziny. frugo zapraszam jak najbardziej! welcome anytime :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnna
Mamo Eli troszke sie pozmienialo i dzieci mleczka w szpitalu nie dostaną, od ponad miesiaca wiszą karteczki w szpitalach ze jesli chesz ewentualnie dokarmic dziecko to musisz zabrac ze soba "osprzęt" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza703
Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś annnnnnna..........09.06.2009......39.....Nottingham.... ... Michał Aleksandra188......23.06.2009......39..Hereford .........Alan/Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn.. Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....35...Birmingham...sy n..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....34....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........08.09.2009......25....Hatfield..... ....córcia ... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......13.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza703
Cześć dziewczyny. Ja też zaczęłam pakowanie torby do szpitala. Wczoraj z mężem kupiliśmy torbę i trochę się z nim sprzeczałam, bo ja chciałam mniejszą torbę a on uparcie obstawał przy większej- stanęło na jego i teraz mu dziękuję bo w tą małą w życiu bym nie spakowała tego wszystkiego. Patinka26 ja 3 tyg temu też przeszłam przez uroki przeprowadzki więc życzę abyście jak najszybciej doszli do ładu i składu-nam zajęło to 2 tyg. Ale warto było. No i bądź silna. niulek25 co do męża to próbowałaś z nim o tym porozmawiać? ja już mam ten stan za sobą tylko u mnie to z mężem poprostu się nie widziałam-ja na pierwszą zmianę do pracy a on na drugą i cały czas się mijaliśmy a jak już przyszedł weekend to nie wiedzieliśmy o czym gadać. na szczęście teraz oboje robimy na rano i jest ok. Porozmawiaj z mężem o tym jak się czujesz to może coś do niego dojdzie. trzymam kciuki i głowa do góry Miłego wiczorku no i poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty annnnnnna?! jestem w szoku! az zapytam czy u nas w QEII tez taka bida. mi co prawda nie bylo to potrzebne, bo karmilam i karmie piersia, ale i tak jestem zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnna, no ja tez jestem zdziwiona bo w lutym jeszcze bylo sma i cow&gate do wyboru jesli ktos karmil sztucznie. Moze zbyt wiele sie marnowalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama***Eli no głupota galopująca, ale ponoc to UNICEF wprowadzil akcje promująca karmienie piersią http://www.babyfriendly.org.uk/ i poprostu zeby dziecku za szybko nie podac formuły tak trzymają do 12h - przeciez mi sie dziecko zapłacze a ja z nim :( U nas połozna mowiła ze mozna wziasc jak chcemy, wiem ze w Oxford koleznaka rodziła niedawno i tak samo, podobnie w Wolverhampton, ciekawe czy w całym UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze powinno byc, przecież nie kazda obieta ma od razu pokarm czy powiedzmy torbe przy sobie, czasem zaczniesz rodzic w pracy czy w podróży lądujesz w szpitalu i co? mysle ze wtedy maja jakies zelazne zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna, ja zamierzalam karmic piersia, ale kobietki, ktore ze mna lezaly to od razu pyatali czy piers czy sztuczne a jesli to ktor, byla "spizarka"-czyli pokoj, w ktorym byly butelki z formula i smoczki i samoobsluga-czyli kazda przychodzila kiedy i ile potrzebowala i brala. To byl koniec lutego br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w Walii nie oszczedzaja na formule, w koncu recepty tez tutaj sa bezplatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) my dziś na nogach od 6 :O ta moja mała terorystka ostatnio tak wstaje za to wczoraj po ciężkiej nocy miałam baaaaaaaaardzo miły dzionek :) rano pojechaliśmy na carboot (och okupiłam się znowu ) a w drodze powrotnej wstąpiliśmy na chwilkę do mojej zięciówki :) i z tej chwilki zrobiło bardzo sympatyczne popołudnie z grillem i filmikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam 🖐️ frugo ja też od 6.. a nawet nieco wcześniej, bo co jakiś czas wstawałam A do tego wyjątkowo poszłam spać przed 12 i kurcze o 2 butla, o 6 też.. ale już chrabianka zasnąć nie chciała tylko waliła smoczkiem o szczebelki.. wredota mała Wiec teraz rozrabia na dywanie a ja jestem ledwo przytomna :( Weekend był nawet miły. Byliśmy na mini pikniku w parku. Jasmine poskakała na placu zabaw i zamku dmuchanym a my posiedzielismy na łonie natury :) Jak wróciliśmy udało mi się samej pojechać do Asdy i kupić jakieś ciuszki.. Maja niestety nie lubi przymierzalni :D Dziś ponoć ma padać... więc ze spaceru nici Ale.. moja mamcia przyjeżdża już we wtorek !! Trza zrobić generalne porządki !!! hahah ktoś do kawki się dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie! :) moje towarzystwo tez dzis od 7.30 na nogach :) zdazylam juz wybadac nowa wystawe orchidei. chyba sie wybiore i moze w koncu upoluje swoj upragniony egzemplarz paph. venustum ... w sumie to nie daleko, tylko samej mi sie nie chce :O no nic musze cos wymyslic. z tym mlekiem w szpitalu to w sumie jest sens. wiele dziewczyn poddaje sie zbyt wczesnie a jeszcze wiecej angielek jest od razu nastawionych na butle. poza tym malec na poczatku powinien choc troche tej siary dostac. tez mysle ze szpital musi miec jakis (jak pisze annnnnnna) zelazny zapas. zdaza sie przeciez ze kobieta nastawia sie na karmienie piersia i niestety nic z tego nie wychodzi. panie \"hertsowianki\" to jak z ta jutrzejsza kawencja w costa bo musze ustalic sobie harmonogram dnia (przy dwojce to juz niestety mus :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dziewczyny chętnie spotkam się z Wami na kawie, piszę się na jakąś sobotę, albo zapraszam do St Albans. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja chetnie:) to moze w galerii (hatfield) w sobote. co Wy na to? jutro tez mozna wyjsc. pogoda ma byc ladna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pisałam Jolci o Galerii, bo to tak między WGC i St. Albans.. i przypadkiem blisko mnie :P, chociaż ja moge się dowieźć moją karocą gdzie potrzeba. A jutro mamo Eli ja bym chętnie pisała się na coś ok 15 - 15:30 ?? Edyjus mówiła, że jej godzina bez różnicy, a Selena? Wtorek no problem, ale sobota nadchodząca nie bardzo, bo moja mama jest od czwartku, więc następna lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×