Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość aaabbbb
Witam was i wasze maluszki. Wpadłam do was uzyskać informację, czy może wiecie kiedy kończy się rok szkolny w anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej dziewczynki. Bylam na skanie i nie dalo rady podejrzec plci dzidzi :(. Jestem ciekawa kogo nosze w brzuszku :)). Za pierwszym razem powiedziano mi ze dziewczynka, za drugim razem potwierdzono dziewczynke a za chwile chlopca. He... w sumie jestem nastawiona juz na chlopca, ciuszki tez juz kupilam, no i powoli juz piore, bo 5 tygodni mi zostalo. Pod koniec czerwca ide do poloznej, i jesli brzuszek mi sporo urosl przez ten miesiac to bede natychmiast wyslana na skan i beda mnie najprawdopodobniej wczesniej ciac. Alez zaczynam sie bac, brrr... Mam pytanko, czy to prawda ze w szpitalu nie kapia maluszkow? W sumie pytalam sie lekarza i to potwredzil, ale w ksiazce ciazowej jest pytanie na temat kapieli wiec nie wiem co o tym myslec. Aha, i jesli bede lezala 3 dni, wiec nie ma w sumie mozliwosci nie kapania dzidzi, to czy pielegniarki beda mi dziecko kapac czy moze maz (ja raczej nie bede w stanie)? aaabbbb- rok szkolny konczy sie 17 lipca, przynajmniej u mojego syna w szkole. Podgladnelam Wasze dzieciaczki- alez sa cudne, juz sie nie moge doczekac kiedy swoje malenstwo bede tulila :)) Pozdrawiam i zycze milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbb
Dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton to zależy od szpitala czy kąpią. moje obie nie byly kąpane. Przecieralam mokrymi wacikami i dalo radę.wiekszośc z nas tak robiła, prawda, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton mojego dzieciaczka wykąpała położna dopiero na drugi dzień. jak się urodziła to tylko ja wytarli i zawinęli, a kąpanko było na drugi dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawce i w domku!!!! Jakie to mile uczucie obudzic sie w swoim czasie, zjesc sniadanko i nie leciec do pracy :):):) A wiec dzis czas na odpoczynek :):):) Chcialam poprac malego ubranka jednak pogoda taka sobie...wiec poczekamy na sloneczko :) Mata dostana hehehe wzielki mnie do najwiekszego pokoju gdzie wszyscy nasi prawnicy i staff stali i podziekowali mi za prace i wreczyli prezenty... :) nie wiedzialam co powiedziec tak mnie zatkalo. W domu rozpakowalismy prezenty i przetestowalismy :) Mamy nadzieje ze maly tej maty nie oleje hehehe Dziekuje za Wasze opinie :):):) Poniej pojechalismy na scan i....lozysko sie przesunelo wiec bede rodzic normalnie :):):) tylko :( bede miala ponawiany scan za 3 tygodnie a dokladnie tydzien przed terminem poniewaz jego pomiary spadly troszeczke z wykresu :( i powiedzieli mi ze albo rosnie swoim rytmem albo te wczesniejsze pomiary nie byly 100%. :(:(:( czy ktoras tak miala? W karcie ciazy jest ten wykres i za kazdym razem stawiaja krzyzyk jak cie mierza i wczoraj jak zmierzyli na scanie krzyzyk spadl w dol :( Ojjjj a ja juz myslalam ze teraz to juz bedziemy tylko czekali az nasze szczescie sie pojawi. Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś annnnnnna..........09.06.2009......39.....Nottingham.... ... Michał Aleksandra188......23.06.2009......39..Hereford .........Alan/Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....36...Birmingham...syn..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....34....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......15.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Dzieki dziewuszki za odpowiedzi. Tak czy siak, sprobuje wieczorkiem po porodzie poprosic o wykapanie malenstwa. Smigam zaraz na przeglad do dentysty. O dziwo okazalo sie ze zostalam zarejestrowana do polskiego dentysty :). Przynajmniej wiem ze mi nic ewentualnie nie spaprze (chyba) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx kurcze az mam lezki tak sie usmialam maxio wyglada bosko na tych zdjeciach!!! aaabbb u nas konczy sie rok szkolny 10lipca:) niulek wszystko bedzie dobrze nie martw sie i odpoczywaj:) ide obiad robic bo spacerek nam sie przedluzyl troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbb
Dzięki Anecie za odpowiedź. Właśnie nie wiem skąd się biorą te różnice. mój bratanek mial przyjechac do mnie po zakończeniu roku szkolengo i wydawało mi sie że to będzie 22 lipca, a teraz okazuje się że dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbb
Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton-moj byl kapany w szpitalu 4 dzien po porodzie, wczesniej mylam wacikiem, ale ogolnie byl czysty :-) , zreszta chyba nie powinno sie zbyt szybko kapac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Niulek25 - ja mam podobnie tylko w druga strone. Dzidzia niby jest w normie, tak wynika z wykresu ale w ciagu miesiaca zbyt szybko urosla. Teraz mam skany co jakies 2-3 tygodnie. Mi sie wydaje ze nie ma co sie zbytnio przejmowac. Po prostu jedne dzieci rosna szybciej, drugie wolniej. Przynajmniej ja tak sobie tlumacze, bo w koncu przy kazdym skanie badaja stan dziecka i jesli dobrze sie rozwija to to jest najwazniejsze. aaabbbb- co do tych dat zakonczenia roku szkolnego- to zalezy od szkoly, czy to secondary czy primary. Moj chodzi do tej pierwszej. Ostatnia klasa Primary School konczy tydzien szybciej od reszty. Moj polski dentysta okazal sie Niemcem hehehe, ale studiowal we Wroclawiu i ma zone Polke. Smiesznie mowi po polsku. Najwazniejsze ze mam wszystkie zabki zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za slowa otuchy :) Powiem Wam ze milo mi ten dzien mija :) i nawet sie nie nudze :) Mam pytanko do mam ktore mialy robione to badanie na ta bakterie, przy ktorej potrzeba jest podania antybiotyku przed porodem :) Powiedzialam swojej poloznej ze ja mam...a tak naprawde nie mialam :O wiem...troszke naklamalam...ale chcialam zeby mi zrobiona te test tak dla swietego spokoju...i ona z usmiechem powiedziala ze mi go zrobi ale jesli ten test wyjdzie negatywnie..to czy wyjde na klamczuche?? hehehe czy ta bakteria poprostu moze zniknac czy ma sie ja do konca zycia??? WIELKIE dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff dzieki Aga Uk :) ja sie balam ze wyjde na klamczuche :( dzie wszystkie pouciekalyscie??? sama mam kawke pic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja kawusie pije:) niulek ta bakteria raz jest raz jej nie ma ja nie wiedzialam,ze ja mam!takze ty tez mozesz nie wiedziec ona jest raz w nosie raz w kale,albo w moczu u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia :) no to super :) Czekam na ladny dzien by poprac ubranka malego... :) i zastanawiam sie czy pralyscie tez kocyki, posciele i inne grubsze rzeczy? czy moze nie ma powodu by prac calkowicie nowiutkie rzczy bo one nie moga wywolac zadnych reakcji alergicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek po szyciu tych rzeczy szwalnia daje je do pralni chemicznej:) takze dzidzia moze byc na ta chemie uczulona ja koldry nie pralam,tylko poszewki,ale koce tak.dzisiaj u mnie ma byc ladnie,ale jutro deszcze takze ja pranko juz mam wstawione:)siostra mojego meza tez juz sie przygotowuje na spotkanie z Wiktorkiem ma termin na 16.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! to dwa dni przed moim :) oki :) w takim razie wszystki wypiore w persil non bio i w plynie fairy :) tak bedzie ok? czy mam tez kupowac fairy proszek?? On troche drogi..ale jak trzeba bedzie to tez kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , odradzam plyn do płukania. nawet ten dla dzieci. moze wywolac uczulenie szybciej niż proszek - zostaje w tkaninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej dziewuszki. Ja piore mojemu malemu wszystkie rzeczy w Fairy Gel non-bio. Teraz w Morrisonie jest przecena- 5 funtow. Do porodu mam okolo 5 tygodni ale ostatnio mam strasznie mocne skurcze i spanikowalam, postanowilam poprac wczesniej. Dzis juz 4 dzien piore i prasuje :)) Nawet nie wiedzialam, ze az tyle ciuszkow nakupowalm hehehe. Wczoraj jak jechalam autem to tak mocny skurcz mnie zlapal, ze musialam sie zatrzymac, nie dawalam rady prowadzic. Rozlozylam sobie fotel ale nic nie pomoglo, dopiero przeszlo jak wysiadlam z auta i troszke postalam. Czy Wy tez macie czasem bardzo mocne skurcze? Kurcze, alez sie przestraszylam. Wieczorkiem znow mnie zlapalo. Myslalam ze sie zaczelo, ale po jakis 2-3 min przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas ida 4 zabki, albo nawet 6... koszmar! moje smiejace sie i wiecznie zadowolone dziecko zmienilo sie w goraczkujace, marudne, pokladajace sie biedactwo :( anecia, sorki, filmiki moze uda mi sie dodac dzis... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem! melduje sie na kawie. ja pralam na poczatku bez \"zmiekczacza\", teraz tez dodaje tylko pol nakretki. ladnie pachnie i rzeczywiscie zmiekcza, ale to tez chemia (calkowicie zbedna noworodkom). tez pralam wszystko co nowe, do tej pory piore wszystkie nowe rzeczy, ktore dotykaja ciala. onyx kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... zamarudzilam z postem i borowka napisala co chcialam powiedziec :D aga_nton czas na przesiadke do komunikacji miejskiej :) ja mialam takie skurcze przy Kubie. moga byc jeszcze bardziej bolesne i czestsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Ja piernicze, nie wyobrazam sobie przepowiadajacych boli az tak silnych, brrr. A komunikacja miejska to jechalam moze z 3 razy i fatalne sa moje doznania- wytrzeslo mnie na maxa, w trakcie jazdy trzymalam sie za brzuchol bo od trzesiawki mnie bolal. Musze cos wymyslec z tym transportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no to wyjscia sa dwa aga: albo siedziec w domu albo bardziej posh - zatrudnic szofera :D:D:D. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest mi smutno :( 😭 miałam poznać dziś Kamilę b i nic z tego :( na dodatek moje rozgadane dziecko zostało w domu i teraz marudzi,że ona też miała jechać na wycieczkę,a nie tylko tata ( tata jedzie do Eda ) Onyx współczuję Ci,a dla pocieszenia dodam,że mam to samo :O w poniedziałek wyszła Hani jedynka,druga będzie za chwilę i obie dwójki się jej klują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks padl, spi juz 2,5 godziny... a ja czekam ubrana do wyjscia bo oczywiscie nie tak planowalam. mamoeli, lece 3 lipca. tak sie strasznie boje tej podrozy ze szok! maks jest potwornie ciezki, bede miala 2 walizki i fotelik samochodowy... :( na dodatek dziecko mi nie wytrzyma 2 godziny na kolanach (moich dodam dla wyjasnienia), a chodzenie tym waskim przejsciem miedzy fotelami tam i z powrotem.... heeeeeeelp...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×