Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

no i zapomnialam frugo, dzieki za wyrazy wspolczucia :) zeby to jeszcze jakis efekt bylo widac... ale zeby siedza se w dziaslach, nawet miejscami troche wystaja i nic... :( buziaki i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx moze sprobuj Viburcolu N i paracetamolu. zabki moga wyrzynać sie nawet miesiac zanim sie przebija :(. u mnie to samo tylko w porownaniu do Was \"lajcikowo\". buziole dzieciaczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to muszę Wam powiedzieć co ja wczoraj odstawiłam :O farbowałam włosy ( żeby nie było że nie umiem to od razu piszę że robię to sama od 13 lat) na czarno i pierwszy raz w życiu tak się wymazałam :D nie wiem jak ja to zrobiłam ale byłam cała w tej farbie,wyglądam dziś jak dalmatyńczyk :D dłonie,łopatki,plecy,brzuch i nawet nogę mam w farbie :) a o dywanie w łazience nie wspomnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduję się. 30 dni do terminu produ :) Już się nie moge doczekać... Wczoraj na wizycie u położnej dowiedziałam się, że jeśli będę rodzić sn to prawdopodobnie zadecydują o monitoringu dziecka przez cały poród. A to wszystko ze względu na poprzednią ciążę, a raczej rozwiązanie :( Kurcze a nastawiłam się na dużo ruchu podczas porodu. Źle wspominam kilkugodzinne leżenie na stole w PL... Następna wizyta położnej będzie już u mnie w domku :) A w poniedziałek idę na scan zobaczyć czy się mały obrócił.... Niulek ja piorę w Fairy non bio, tych małych woreczkach z żelem. Narazie nie używam płynu do płukania, bo i tak maluszkowi prasuje się ciuszki więc nie trzeba tyle chemii ;) A miałam Ci jeszcze pisać odnośnie pomiarów. Mój mały też tak jakby nie rośnie równo. W 28 tc był na górnej linii, w 32 środkowej, a teraz jest zaraz pod nią. Na scanie mówią, że prawidłowo się rozwija. I myśle, że poprostu urodzi się mniejszy. W końcu jego siotra do wielkoludów nie należała 2750 wagi piórkowej ;) Onyx współczuję. To będzie maruda :( Frugo :D ja zatrudniam do tego mężą, bo sama jakoś sobie nie umiem zafarbować i pewnie efekt byłby taki jak u Ciebie ostatnio, albo i gorszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś annnnnnna..........09.06.2009......39.....Nottingham.... ... Michał Aleksandra188......23.06.2009......39..Hereford .........Alan/Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....36...Birmingham...sy n..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....36....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......15.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki za odpowiedzi :) Wspolczuje mama ktorym maluszki zabkuja :( Jestem po pierwszym kubku herbatki z lisci malin i powiem Wam ze az taka tragiczna to nie jest :) Zaraz zabieram sie za pranko :) az sie ekscytuje tym pierwszym prankiem :) hehehehehe Gaga dzieki za wymiary, uspokoilas mnie troszke...myslalam ze u mnie tylko tak jakos malenstwo z wagi spadlo. Aga_non ja bym jednak nie jezdzila samochodem :( zagraza to zyciu Twojemu a nie daj boze maluszka :( i innych wokol :( chyba warto sie pomeczyc..przeciez niewiele juz zostalo prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie mamuski. ile kupowalyscie ubranek dla dzidzi tu w uk? wiadomo ze sa inne zestawy niz w pl. 3pak spiochow czy body. albo (8pak komplet na wieszaczku spiochy,body,pajacyk,kaftanik,czapeczka,rekawiczki itd.) ja mam z pl narazie po 1szt kaftanik, 1szt, pajacyk, 1szt body z dlugim rekawem,czapeczka i pluszowe spiochy po 2szt. wszystko rozmiary 56, 62, 68. i zastanawiam co co i ile dokupowac tu w angli? i czy rozmiar 0-3m czy te beda male i brac 3-6? bo tez slyszalam ze czasem te sa za male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku niulek, pamiętam jak ja nie moglam sie doczekać prania , prasowania i skladania tych maleńkich ubranek!i łezka sie w oku kręci...a tu już rok mija.A teraz nie nadążam z ganianiem za moją małą - jakież to wszędobylskie się zrobiło.a jej ulubione zajęcie to takie z dreszczykiem - wlażenie na kanapy, a potem uciekanie ode mnie jak chce ją tamtąd ściągnąć. No frajade mała ma po pachy. mamo eli ta siateczka to chyba fajna sprawa. tylko czemu ty wczesniej o niej nie napisalas... teraz juz dodaje plyn do plukania fairy. a ubranka i wszystkie inne rzeczy ktore beda mialy kontakyt z dzieckiem w miarę możliwości trzeba prać. To, ze nowe, zapakowane , nie znaczy, ze czyste. Przez różne ręce przeszły i w różnych miejscach były.A noworodek to wrażliwa istotka. Na wszystkich ubraniach Pampkin patch jest napisane zeby uprać przed założeniem dziecku. I słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 0-3 nie beda male, chyba ze bedziesz miala olbrzyma. moja starsza byla dosyc duża, ważyla 3,70 a te 0-3 byly jej za duże ale szybko do nich dorosla. body przydaloby sie minimum po 5, podobnie ze śpioszkami. a kaftaniki?pisalam juz o nich. lepiej zastąpiś je body z dlugim rękawiem. zresztą, zobaczysz co bedzie ci bardziej potrzebne i bedziesz mogla dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga córa bayla mniejsz, drobna, ważyla 3kg i mialam komplet po komplecie na 0-3 m-ce(3 czy 4 szt): body z krotkim rek, body z dlugim, pajacyki. mIalam tez wieksze, na 3-6 i 2-4 ale te byly długo dużo za duże ne nią i musialam dokupić po kilka sztuk na 0-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jak zacznę pisać to przestac nie mogę. wiecie co? moja starsaz teraz kilka razy dziennie powtarza, ze kocha Olę! Aż trudno uwierzyć!nie wiem co jej sie stalo. zaczyna dorastać do roli starszej siostry?i zmienila sie bardzo. mysle ,z e dlatego ze olka jest juz wieksza i wiecej rozumie, obie zreswztą , wiecej rozumieja i potrafia juz wspolnie cos robić. przeważnie jest to wspolne raczkowanie - zuzia prowadzi, "tarmoszenie się" na lużku i piski na przemaian, ktora głośniej:D . Ciesze się ogromnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka :) pewnie lezka sie kreci jak sie widzi ze siostrzyczki to jak dwie psiapsioly :) Niestety nie popralam :( przygotowalam wszystko ale nie popralam bo jak wrocilam z miasteczka czarne chmury sie zebraly...i nie chcialam by ubranka maluszka zostaly na noc na linkach wiec usiadlam na sofie odpoczac..i zasnelam hihih teraz czuje sie jak prawdziwa ciezarowka..chodze jak kaczucha :) bo kosc lonowa tak mnie boli ze szok i do tego mam stany snu popoludniami hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka102-ja mialam 2 szuflady ubranek na 56 cm i wystarczyly wlasciwie najdluzej ze wszystkich rozmiarow-na prawie 2 miesiace-maly mial 52 cm kiedy sie urodzil,te na 62 cm nosil moze z miesiac, teraz wskoczyl w 68 i mysle, ze niedlugo z nich wyrosnie a ma dopiero 17 tyg. Wszystko zalezy od dzieciaczka, ja moge powiedziec, ze te na 56 cm byly niezbedne w naszym przypadku bo byl bardzo ruchliwy i w tych spiochach 0-3 nogi mu sie plataly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
myszka- ja posluchalam borowki :) i nie kupowalam kaftanikow i spiochow. Najlepszym rozwiazaniem sa body z dlugim i krotkim rekawem oraz pajacyki. Ja mam ich po 10 szt ale chyba przesadzilam. Spioszki kupilam od razu z ochraniaczami na raczki Niulek masz racje, nie bede juz siadala z kierownice, nie moge kusic losu No, ja juz ciuszki mam poprane i poprasowane :)). Jeszcze tylko zostala mi poscielka, kocyki... i tylko pozostalo czekanie na dzidziusia, ohhh jakbym chciala przyspieszyc czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki Po długim dniu w końcu usiadłam... chociaż wypada w końcu ruszyć tą miskę w podwójnym prasowaniem (mama obiecała, że pomoże, ale co ja ją będę zatrudniać) Dzidzia śpi. Jest rozkoszna. Babcia się nią nie może nacieszyć i jest happy, bo Majka dużo się do niej śmieje i gaworzy. Frugo to fakt, szkoda, że się nie spotkałyśmy dzisiaj, ale z drugiej strony twoje dzieci by się nasiedziały długo w samochodzie, a Hanusia pewnie nie byłaby szczęśliwa z tego tytułu. Motor za to pojechał w siną dal i Ed się z nim pożegnał :) :D :D Myślałam, że będzie mu bardziej żal, ale on szybciutko pokochał nowy motor.. zamienił swoją zabaweczke na większą i szybszą. Ech ci mężczyźni.. hihi Niulek widzę, że masz dużo przeżyć na końcówce.. to miłe. Ciesz się i wspominaj potem te chwile.. korzystaj ze snu i czasu dla siebie!! A kość łonowa będzie niestety boleć tylko coraz bardziej. Każdy obrót na łóżku będzie w pewnym momencie męczarnią !! Ale to minie, obiecuje :P Borówka, fajnie, że twoje panny tak się bawią. Mojej siostry dzieci tak się zawsze razem bawią (7 i 3.5 roku) a najbardziej chciało mi się śmiać, jak starszy Radek krzyczał na Dąbrówke.. mała, zostaw !!, albo Dąbrówaaaa idź sobie!!! to moje !! Ech ja o chłopca to dopiero za jakieś 4 lata będę się starać.. może 3. Ja znów epopeje piszę!! Coś nie moge się wygadać, heh Myszka ciuszki 0-3 miesiące dośc dlugo mogą być za duże!! Dobrze mieć na poczatek tańsze, białe body z Asdy lub tesco bo szybko dzidzia wyrasta a mają tiny baby, lub first baby też. Niulek Maja w 30 tyg ważyła 2.2 kg :D a przy porodzie 3900 więc spokojnie kup ciuszki na tiny baby :) dobra, to może ja już skończe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady. ja ponoc mam miec chlopca a slyszalam ze chlopcy rodza sie wieksi. moj tez jet wysoki wiec dzidzia moze byc dluga. moze tak kupie po 5 par zeby miec. a potem sie zobczy. sama nie wiem. nie chce przesadzic a z drugiej strony zeby nie zabraklo. tez nie wiem jak to bedzie bo dzidzia rodzi sie w listopadzie wiec na zime radzej za wiele z domu nie powychodze z takim malym dzieckiem. lepiej sie zabezpieczyc w niezbedne rzeczy. teraz mam piaty miesiac ciazy i zaczynam o tym myslec powoli. ps. w ktorym miesiacu zaczal wam rosnac brzuszek bo po mnie jakos tego nie widac za bardzo. i kiedy pierwsze ruchy poczulyscie? czy to konkretne kopniecia czy delikatne laskotania? mam 19 tydz ciazy od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) alez mnie dlugo nie bylo..ale tyle roboty.. najpierw przeprowadzka, 2tyg wizyta tesciow:(, a i w ogole.. a tu się widzę dzieje:) ..kiedy to nadrobię.. borowka- doczytalam, ze czekasz na info o lady comp.. nie moge jeszcze powiedziec bo czekam, ale na dniach powinnam miec to cudenko, wiec dam znac jak sie sprawuje.. Gaga- nie wiem jak dokladnie ma wyglądac to monitorowanie u Ciebie? Ja tez mialam takie zalecenie i polegalo to na tym, ze co =/- 10 min polozna sluchala tętna malucha, serduszka..hmm, wiesz takim urządzeniem i od razu miala wykres(ktg?) i wcale nie musialam lezec..tylko na chwile stanąć,usiąść etc.. a pote jak mi podlączyli pasami urządzonko, to tez moglam chodzic bo tutaj maja b.nowoczesne niz w polsce- bezprzewodowe:).. wypytaj polozną, ja siedzialm na pilce prawie do konca, leglam jak mialam dosc:) i sil braklo i skurcze dokuczyly.. oj, ktos sie budzi..napisze cos wiecej jutro? PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! alarm na razie odwolany (zeby nie zapeszyc!!!). po poludniu juz z dzieckiem bylo duuuuzo lepiej, a wieczorem to nawet super. no i niech tak zostanie, nie? eh, nic mnie nie cieszy, nawet to, ze wygralam pare aukcji na allegro. gdyby tu byl moj maz to by bylo narzekanie, a tak to mam tylko polowe tej radochy co zwykle... :) myszka, ja czulam ruchy okolo 21-22 tygodnia. podobno przy pierwszym dziecku czuje sie je pozniej, przy nastepnych wczesniej. chlopcy sa generalnie wieksi od dziewczynek, masz racje, ale np. moj wazyl przy porodzie niecale 3 kg. wszystkie ubranka byly na niego za duze, hehe :) a z ubrankami, tzn. z ich iloscia to zalezy, czy masz suszarke do ubran, jaka wielka masz pralke, czy chcesz prac czesciej czy rzadziej itp. brzuch mi wyskoczyl gdzies w okolicach poczatku szostego miesiaca, od razu wielki :) z dnia na dzien zaczal byc widoczny. ok, ide cos wszamac bo nie bylo dzis czasu, tyle spacerowalismy... a!!!! napisze wam jaka jestem rozgarnieta, bo to przechodzi ludzkie pojecie... mianowicie mylam okna po remoncie. w lazience mamy dwa pojedyncze okienka i po ich umyciu chcialam je nastawic na \"uchyl\" zeby sie wietrzylo. jedno mi sie udalo, a drugie nie szlo! probowalam pare razy i pomyslalam, ze widocznie przegapilismy przy odbiorze, ze tylko jedno sie uchyla i trzeba bedzie isc z reklamacja. no to sie wybralam, ale - jak wiecie - maks dlugo spal i w koncu musialam isc najpierw do domu bo sie tam umowilam. ale przygotowalam sobie umowe i zamowienie ktore skladalismy... cos mnie jednak tknelo i podeszlam do tego okna, sprobowalam dac na uchyl i... bez problemu sie dalo!!! ja nie wiem, jak wczesniej probowalam ze nie dzialalo...!!! i wyobrazacie sobie, jak mi przychodza z tej firmy a okno jest w porzadku...??? dobrze, ze tam nie poszlam od razu, tylko sprawdzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_nton,źle mnie zrozumialaś. spiochy to dobra sprawa. Olkę długo ubieralam w tego typu rzeczy, zuzię za to wcześnie zaczęlam ubierac w dorosłe \"ubranka. I doświadczenie mnie nauczyło, że i dziecku i mi jest dużo wygodniej w tych \"dzidziusiowych\" Zawsze bylam pzrekonana,ze rodzeństwo bedzie mialao dobry kontakt jeśli nie bedzie dużej różnicy wieku. Stąd moje drugie dziecię pojawilo sie 2 lata po pierwszym. ale, szczerze, to często wątpilam w moje przekonanie.Zuzia bywala okropna dla Oli. I najgorsze , że nie wiem dlaczego bo staraliśmy się jak mogliśmy by nie czuła się na drugim planie. najważniejsze , że widzę zmiany na lepsze. Może bylam zbyt niecierpliwa i chciałam by się kochały już od początku.I czasem dziwiły mnie plany innych o kolejnym dziecku za kilka ładnych lat. teraz myślę, że w życiu różnie bywa i niekoniecznie tak jak byśmy chciieli. I jak ma być dobrze to i tak będzie bez względu na to czy będzie 2 lata przerwy czy 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, tez mi sie tak wydaje, ze to wszystko zalezy od dzieci, od rodziny. nie ma reguly. u mojej kolezanki dzieciaki sa rok po roku i strasznie rywalizuja ze soba, podobnie u mojej siostry mala roznica wieku nie chroni przed - nazwijmy to brakiem wspolpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoeli, czopkow to maksio nie lubi, oj, bardzo nie lubi... z latwoscia je wypycha za kazdym razem :( a dzis dalam mu syropek przeciwbolowy i pomogl. za to zele nie dzialaja w ogole. szczegolnie bobodent, zero ulgi. a wy co stosujecie? slyszalam, ze jest jakis proszek na blesne zabkowanie, ale nie znam szczegolow. bonjela - ktos pisal, zeby nie stosowac, bo cos tam zawiera niedobrego, nie pamietam co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyX, bonjela sądla starszych i dla dzieci. i tego pierwszego ni e można stosowac u dzieci bo zawiera "cos tam". ja swojej smarowalam wlaśnie bonjela ale czy dawal ulgę/ trudno powiedzieć. chyba trochę tak. a teraz już dobrej nocy Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to znowu ja!i jeszcze jedna spr. jak bedziecie kupowaly ubranka nie dajcie się skusić na zapinane z tyłu, chociażby nie wiem jak byłyby ładne.chodzi mie o takie bieliźniane Nie wyobrażam sobie ubierania noworodka w takie niepraktyczne cuda. A czy wpijające się w plecki guziki mają jakis sens? Czasem można spotkać bardzo wygodne w zakladaniu i zdejmowaniu body zapinane z przodu po bokach \"a la kaftanik\' Na pewno H&M ma takie czasami Dobra, spadam. cala chalupa już dawno śpi, tylko ja coś się szwędam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila b masz racje ta podróż nie była by łatwa,ale o Hanię to akurat bym sie nie martwiła bo ona ostatnio jak zaśnie w aucie to koniec świata można jechać :) gorzej z Olą,pewnie by nas zagadała na śmierć :) tak więc motor dojechał i teraz mam męża w domu tylko w czasie posiłków :D onyx ja smaruję Hani calgelem i pomaga jej na jakieś 30 - 40 minut u nas się sprawdzają czopki tylko,że aplikacja to męka ja wpycham a mała wypycha :O próbowałam już różnie,ale zawsze jest stres :( no ale jak już go zaaplikujemy to naprawdę jest lepiej,zazwyczaj zasypia ze zmęczenia i potrafi pospać ze 3 godzinki co normalnie nigdy się nie zdarza ok uciekam spać bo ciężki dzień dziś był,a jutro wcale nie zapowiada się lepiej,choć mam w planach carboot :D dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze bylam bardzo zestresowana pierwszym czopkiem, ale Monika2 dala mi skuteczna rade. zagadac, wlozyc i zacisnac dziecku posladki. u nas dziala ;) borowka pisalam o tym \"niblerze\" juz dawno. kiedys oleniga pytala gdzie to kupilam. ja mam ogolnie inny uchwyt (Nuby) , tylko zgubilam w Polandzie siateczke. teraz okazalo sie ze mozna je kupic w JL (sa kompatybilne z ichnim wyrobem, ktory Wam pokazalam). u mnie miedzy dziecmi bywa roznie. raz Ela wyznaje Kubie milosc a raz go tlucze czym popadnie. probuje go tez tresowac :). on tez jest cwany, krzyczy zanim Ela zdazy go dotknac :D. zrobil sie niedotykalski i ma juz swoje zdanie a jak czegos nie chce lub nie lubi... Kamila i Edyta widzialy akcje z zapinaniem go w wozku :D:D:D. ten proszek na zabkowanie to... cos tam cos tam... parsons (zapewne bardzo pomoglam z nazwa) a granulki to \"teetha\". jesli jednak nie widac rezultatu to warto rzeczywiscie siegnac po stary, dobry calpol lub ibuprofen. mialam dzis bardzo stresujaca sytuacje w pracy i nie moge do tej pory spac. caly czas chodza mi po glowie riposty, ktorych powinnam byla uzyc a nie uzylam bo stchórzyłam... tez tak macie? chyba napije sie wina to mnie zetnie z nog (juz trzeci łyk :D) bo inaczej nie zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! maks dorwal sie do laptopa i uzyl jakis skrotow, wlaczyl mi klawiature programisty i mam teraz zamienione z i y. co za meka tak pisac!!! Ł= oho, widze ze pare innych klawiszy tez jest pozamieniane. to mial byc usmiech. dzieki za rady dotzczace zabkowania. dzis mam znowu aniolka w domu i mam nadzieje, ze tak zostanie... co do czopkow, to ja tez aplikowalam i zaciskalam posladki + stosowalam czopki przy zaparciach. jak tzlko puszczalam posladki to czopek wzchodzil ok, musze przeprogramowac ta klawiature + nie dosc, ze mam i tak poustawiane jakies dziwne skroty ktore powoduja, ze w wiekszosci programow nie moge uzywac wielkich liter, to teraz jeszcze to poprzestawiane. a mysmy tylko sluchali hipcia, maks kliknal dwa razy. lepszy jest ode mnie, nie ma co.. to co, kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tak kawka kawka:) zgadzam sie z borowka zeby nie kupowac tych z tylu zapinanych pajacykow itp. mi83 witaj z powrotem fajnie bedziesz miala lady comp:( ja tych micronor nie biore narazie,bo moze Amelia przez nie tak ciagle cyca doi bo mniej mleka jest,chociaz ja roznicy nie widze.i dalej wymiotuje tak mocno pewnie sie przejada:( chociaz podobno cycem nie przekarmi sie;) dzisiaj w nocy zjadla po7godz spania i niejedzenia i wzzystko zwymiotowala. apropo motorow moj adas je uwielbia oglada wlasnie extreme ,ma taki maly na akumulator. adas amelie caluje mowi ze tooooka(kocha)zabawia zabawkami,a ona to uwielbia:)narazie tak jest,co bedzie pozniej zobaczymy ok moje wiesniaki sie tluka ide ich pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×