Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

hahaha ale dowaliłam :D 290 tygodni :D miało być oczywiście 20 tygodni,a swoją droga to wcale bym się nie obraziła gdybym nie miała okresu przez 290 tygodni :D przecież to tylko ponad 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczeko5 ojej!!! a ja myslalam ze my sie na ten sam dzien ugadamy?? heheheh :) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i wrazie w powodzenia!!! Gaga szczerze to nie wiem ile mam wziac...ale napewno wezme 3 pary body na krotki i na dlugi ze stopkami :) bo nie wiem jak cieplo tam bedzie :) a na wyjscie to spodenki z kurteczka :) no chyba zeby upaly nam sie jakies porobily to wezme jakas koszulke ;) mam nadzieje ze taka lista jest ok? :P Kochane...napiszcie mi prosze co robilyscie z tymi metkami przy ubrankach dzieciecych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek ja zostawiłam wszystkie metki,nic nie odcinałam i nigdy nie zaobserwowałam żadnych podrażnień zostaw a jeżeli zobaczysz,że coś jest nie tak to przecież metkę można w każdej chwili odciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! frugo ja dostalam okres rowno 11 miesiecy po porodnie, niezle nie? takze chyba tymi 20toma tygodniami to bym sie nie przejmowala.... synusia karmilam prawie do 2ch lat, duzo i regularnie. niulek hej jak sie czujesz bo ty masz na lipiec termin prawda? gaga sie na lipcowkach pojawia wiec mam kontakt ale z toba maly. Aja jestem tu zadziej niz na lipcowkach wiec tak wypada.... pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek trzymam kciuki :) Ale fajnie masz... Niulek ja też nic nie obcinałam, no chyba, że metki były papierowe. A co do ciuszków to też myślałam o takiej ilości. A mnie od paru dni męczą bóle "okresowe". Ciekawe czy długo mnie tak pomęczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczeko5 oby szybko poszlo.Jejku jak sobie teraz przypomne jak ja sie nie moglam doczekac kiedy urodze:-)teraz patrze na to z boku i wiem jakie to ekscytujace.To takie cudowne chwile:-) i ten brzuszek niby mialo sie juz dosc ale to takie fajne uczucie nosic dzidzie pod serduszkiem. Frugo daje malej jabluszko z gruszka.Super ze u was juz zabki szybka jest ta twoja Hania:-D u nas jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym dzisiaj pierwsza z kawusia?? :):):) Czarnolinda, Gaga ptrzepraszam Was...bo zapisalam sobie linka lipcowek na kompie w pracy ale teraz jestem w domu i ni jak nie wiem jak ten topik znalesc :( prosze wyslijcie mi linka :) Czuje sie swietnie i latam jak oszalala choc juz mniej tych sil jak wczesniej :) Lece na zakupy bo dostalam vouchery z pracy a chcialabym malemu cos na wyjscie kupic :):):) Napewno napisze jak wroce :) wielka buzka x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też po kawusi :) pranko się robi ,a my zaraz do szkoły moje dziecię przespało dziś 3 nockę w swoim łóżeczku,ale jadła od 2 co godzinę :O a wczoraj miała swój pierwszy wypadeczek,jakimś cudem udało jej się usiąść na łóżku i oczywiście poleciała do przodu lądując główą na plastikowej wańce wstańce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do was mianowiceie do tych ktore otrzymuja platny 39tyg macierzynski od pracodawcy. dzis dostalam z pracy list ze pierwsze 6tyg 90% zarobkow i kwote jak bede otrzymywac podal brutto wiec rozumiem ze od tego odciagnie tax i nin wiec na reke zostanie ok 40F mniej. a przez kolejne 33tyg podal mi 123F ale to tez brutto kwota?? i od tego jeszcze odciagaja nin i tax?? czy te 123f to bedzie na reke tego co dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja zaraz bede miala kawke. frugo @mozesz nie miec do 12miesiecy nawet ja pisalam kiedys,ze jak w styczniu przestalam karmic(czyli po roku)to w lutym dostalam 1wsza@ jesli czesto bedziesz karmic to dlugo mozesz nie miec,a z Ola jak bylo? bo u mnie sie pojawila dopiero jak przestalam karmic.mam nadzieje,ze teraz tez tak bedzie. niulek ja metek nie odcinam. aleksandra i gosiaczek powodzenia🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzieki za podpowiedzi w sprawie gryzaczkow! maksio uczcil dzien ojca wyrznieciem sie jedynki... u gory!!! ale juz zadzwonilo pod lyzeczka, nie bylo zadnych rykow ani nic. pewnie w piatek odpracowal... ;) dziewczyny na porodowce - trzymam kciuki! oleniga - fajnie, ze sie odezwalas! zostawilam wiadomosc na fotosiku. metek nie odcinalam, ale w trakcie uzycia okazalo sie, ze w jednym typie body ocieraja maksa i wtedy sie ich pozbylam. na poczatku nie chcialam odcinac, bo balam sie, ze nie rozpoznam rozmiaru albo zapomne jak co prac. :) co do miesiaczki to mimo karmienia wylacznie piersia dostalam ja 3 mesiace po porodzie :( pierwsza to byla masakra. na dodatek cykle mam owulacyjne. czyli wedlug nauki jestem wyjatkie. wolalabym akurat w tym przypadku miescic sie w normie... ide na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o odchudzaniu sie po ciazy: http://kobieta.wp.pl/kat,26377,title,Za-szybko-chcemy-schudnac-po-ciazy,wid,11246079,wiadomosc.html myslicie ze rzeczywiscie jest za duza presja? ja doswiadczylam takiego sposobu \"karcenia\" mnie przez kolezanke. wrocilam juz do wagi sprzed ciazy, ale nie do figury - brzuszek mi wystaje. obserwuje natomiast nowa mode odchudzania sie w czasie caizy. odchudzania!!! w czasie!!! zalamalam sie, jak zobaczylam znajoma - szkielet z brzuszkiem :( podobno dzieko ma jakies problemy ale do niej nic nie dociera. moze to wlasnie taka presja, zeby za duzo nie przytyc w ciazy...? sama nie wiem... tylko dziecka zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx znam dziewczyne,ktora tez byla szkieletem w ciazy i dziecko okazalo sie chore jak urodzila to tylko sie z nia pozegnali bo zyla tylko kilka minut po porodzie,smutne to i przykre,ale prawdziwe.niedawno sie o tym dowiedzialam ona tez w marcu urodzila. gratuluje zabkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny:) Wiecie może ile po terminie wykonują tu masaż szyjki ? Strasznie sie go boje mam nadzieje ze uparciuch niebawem wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy!Onyx, to super prezent ma tatko. Powiedzcie mi, dziewczyny, jak to jest z owulacją?jak mogę sprawdzić czy ją mam? tylko ginekolog może mi to powiedzieć ? czy niekoniecznie?Onyx, skąd wiesz,że owulujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa borowka mnie jak mialam owulacje to klucie czulam wiem tez,ze piersi sa wrazliwsze wtedy i sluz gesciejszy co jeszcze aaa temperatura ciala wzrasta.nie wiem jak to jest z karmieniem,ale jak bylam w pl u ginekologa po 6mies od urodzenia to robiac usg mowil,ze jajniki nie pracuja tzn,ze karmienie powoduje,ze jestem niby nieplodna,ale nie oznacza to,ze nie moge zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to, Anecia, nie mialas owulacji , a lekarz ci mowi, ze możesz zajśc w ciąże? to jak to wreszcie jest?czyli nigdy nic nie wiesz na pewno... bo jakies tam plamienia mam ale czy to okres ? zaczynam tracic cierpliwośc. I też nic nie zaobserwowalam u siebie z tych rzeczy o ktorych piszesz, jedynie bol podbrzusza przed plamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka ja 6 miesięcy starałam się o dziecko i byłam pewna, że nie mam owulacji, ani widu ani słychu Nawet lekarz zalecił badanie krwi, które miałam w połowie lutego, a ze 3 dni później zaszłam w ciążę, o czym dowiedziałam się dwa tygodnie później więc do dziś nie wiem jak w ta ciążę zaszłam!! :) A podczas owulacji jak mówiła Anecia zdecydowanie zmienia się śluz, jest go więcej i jest gęstszy i się tak trochę ciągnie :D Wtedy sa to łatwiejsze warunki dla jajeczka do przetrwania Jak bardzo chcesz wiedziec, czy masz owulacje kup testy owulacyjne, są w cenach testów ciążowych, ale myśle, że czasem warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak borowka niestety nigdy nie wiesz napewno,pomimo,ze moje jajniki nie pracowaly moglam zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Borowka i Onyx mi rowniez milo wrocic, nie wiem tylko jak czesto bede zagladac ale postaram sie w miarem mozliwosci jak najczesciej... Borowka czy Ty planujesz kolejnego dzidziusia?? ... Gosiulka powodzenia :) oby bylo szybko i jak najmniej bolalo :) Niulek metki mozesz obciac w ubrankach gdzie sa one na karku ale tutaj w Anglii w wiekszosci sa z boku ubranka, wiec nie ma potrzeby :) ... a zestaw do szpitala uwazam ze masz wystarczajacy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk, Oleniga! wlaśnie, chodzi o to, że nie planuję! czekam jak zbawienia tej mojej @ wraz z owulacją;)by moc zacząc przygode z komputerkiem wyznaczającym dni bezpieczne dla naszego pożycia małżeńskiego, zwanym lady comp\'em. dzieki Anecia, Kamila b. pomyślę o tym teście. nic, tylko uzbroic się w cierpliwośc. Jak się chciało zastrzyk to teraz się ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test owulacyjne sa na ebayu
za 15 sztuk zaplacilam z przesylka jakies 3 funty - jak sie kupuje wieksza ilosc to jest jeszcze taniej wiec nie warto przeplacac w bootsie czy innych aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożycie małżenskie zwane lady kompem:D :D...tak tak... ale zrozumialyscie o c mi chodzi prawda? dzieki, dobrze wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! gin mi powiedzial ze mam cykle owulacyjne, jak robil mi usg dopochwowe. moze widzial jakis pecherzyk czy co, tzn. jajeczko...? nie mam pojecia, ale w sumie ja tez czuje jakies \"sensacje\" w brzuchu, jak w czasie jajeczkowania przed ciaza. ale nie znam szczegolow, a nie mam znajomego ginia zeby sie zapytac skad to wiadomo. do tamtego nie pojde bo drogo, a powiedzial, ze wszystko w porzadku. rece mi sie trzesa, tak sie przesililam, ale nareszcie doprowadzilam chate do jako takiego porzadku, tzn. mozna przejsc. jutro wchodzi nastepna ekipa, wiec nie sprzatalam \"na blysk\" ale i tak jestem padnieta. chcialabym juz sie wprowadzic i mieszkac jak czlowiek, a tu trzeba pakowac klamoty i znowu ruszac w swiat... :( a... hanyskie dziouchy, ktora nie zna windowsa xp po noszymu? wysle na maila jak chcecie. chetne proszone sa o zglaszanie maili na zlotykolor@wp.pl nie wiecie co u asanny? nie zamordowal jej ten jej luby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czytam i staram sie wylapywac wszystkie wazne informacje o ciazy, o maluszku, porodzie... ale poki co gubie sie w tym straszliwie. Dobrze, ze jest te kilka miesiecy na oswojenie sie ze wszystkim :) Czy Wy tez mialyscie/ macie takie wrazenie w ciazy ze tyyyyle do zrobienia zanim pojawi sie dziecko, a czas tak szybko ucieka? Ja nie moge nadazyc! Niulek🌼 cudownego urlopu macierzynskiego! Wszystkie Was oczywiscie cieplutko pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×