Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dzien doberek!!! Ja dopiero wstalam!!! Az wierzyc mi sie nie chce ze tak dlugo spalam. Czy to normalne pod koniec ciazy by tak dlugo spac??? Annna ogromne gratulacje!!!! 🌻 🌻 ❤️ Dzis mam ostatnia gore prasowania do zrobienia i koniec przygotowan :( i co ja ze soba zrobie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Oj Niulek odpoczywaj, spij i ciesz sie ze mozesz spac :) uwierz mi - wszystkie dziewczyny to potwierdza - bedziesz wspominala te leniwe chwile z utesknieniem ... szkoda tylko ze nie mozna sie wyspac na zapas ... Borowka pamietam, ze kiedys myslalas o chlopcu ale to byly dosc odlegle mysli dlatego trudno bylo mi uwierzyc, ze pytasz o owulacje zeby byc w ciazy :) ... ja chyba nie zdecyduje sie juz na dziecko, za duzo sprzeczam sie z moim M :o dziewczyny czy ktorys z Waszych maluchow byl szczepiony na gruzlice i teraz ma gule na ramieniu, ktora wziera w rope?... dzisiaj mam odebrac kolejny antybioty i niestety, ale mozliwe ze Mikolaj bedzie musial go brac nawet przez 6 tyg. :( pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna (nie znam Cie jeszcze zbyt dlugo mnie tutaj nie bylo) ale ... gratuluje dzidzi :) oby sie dobrze chowalo malenstwo :) duzo zdrowka dla was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes annnnnnn-przeogromne gratulacje oleniga ja cały czas chce zaszczepic , hv to latwi ale to nie takie proste bo w naszym rejonie sie nie szczepi a kilkanascie mil stad już tak cały czas czekam biedulek mikołaj z tymi antybiotykami-pamietam jak mój brat miał kąpplikacje po szczepionce-najprawdopodobniej za duża dawka była i wyrósł mu ropny guz pod paszką, na szczescie wymaz z guz nie zawierał bakterii grużlicy i po leczeniu antybiotykami guz pękł sam i mały wrócił do zdrowia,to tyle z moich doswiadczen powinni też zrobić wymaz z tej jego ropy pewnie, wiem ze czesto po tym szczepieniu właśnie rana sie cięzko goi ale w granicach normy, pozdrawiam mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga moje chlopaki mieli ta szczepionke adas ok ale danielowi troszke ropialo,ale nic nie dali(w pl)samo zeszlo po tej szczepionce niestety niektore dzieci tak maja.dalej sie z mezem sprzeczacie przykro mi bardzo:( a i zapomnialam napisac,ze u mnie szczepia na gruzlice pytali sie czy chcem jakies szczepionki na ktore szczepia w pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi barnsley
dziewczyny na ktorej stronie jest spisana wyprawka dla noworodka ,pamieta ktoras z was?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia no nie zyje!! i jakos ciezko w to uwierzyc :(:(:( Oleniga przykro mi ze nie uklada sie... napewno to przejsciowe :) i wszystko sie ulozy :) zaden ze mnie fachowiec, ale kazdy mlody zwiazek przechodzi jakies kryzysy...u mnie byla nawet obawa czy moj M wogole chce dziecko ktore w sobie nosze...byl juz taki obojetny...teraz znowu...przekrecilo sie w druga strone :) Wiem, ze to wogole nie na temat...ale musze sie wygadac :( Tak mnie tesc wkurzyl ze az sie poplakalam ze zlosci!!! U nas padalo...no w sumie to lalo!!! Ni i za kazdym razem jak do nas przyjdzie tesciowa z tesciem...to tesciowa usciadzie ladnie choc nie zdejmuje butow...a tesciu!!! prosto z pracy w tych wielkich brudnych buciorach zwiedza caly dom!!! wykladziny kremowe...w kuchni wykladzina biala to on jeszcze lata na ogrod bez powodu i wchodzi do kuchni i tak 5 razy!!! podloga w kuchni czarna a ja na kolanach w 9 miesiacu ciazy musze po nim ja zmywac!! no szlag mnie trafil...ile razy tesciowa mu mowi nie laz tam na ogrod bo nabrudzisz to ten stanie i jeszcze poskacze bo tym blocie i sie smieje!! no co za b!!! No i trzymalam to w sobie i moj M zapytal sie co ci jest??? z 2h nie moglam sie przelamac i mu powiedziec bo to przeciez jego tata...no ale w pewnym momencie wybuchlam, poplakalam sie i powiedzialam ze tak sie nie robi...ze tak nie wypada,..ze w ciazy jestem a on jakby na zlosc :( Ja wiem ze Anglicy nie sciagaja butow...ale jesli widzi ze jego syn to robi i nie ma z tym problemow...wrecz odwrotnie...rozumie ze jak leje to sie wszedzie nosi to czemu tak trudno to zrozumiec??? Przepraszam wiem napisalam epopeje...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek a ja bym tesciowi wreczyla szmate, plyn do wykladzin i tez sie przy tym usmiechnela od ucha do ucha ;) przysiegam ze tak bym zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... kochanie... ty za \"mientka\" jesteś Widzisz od razu, że mama Eli to raczej ta twarda, hehe Ja też miałam podobny problem z moją teściowią. Weszła do salonu z butach po deszczu i od razu podeptała też kocyk, na którym wtedy leżała Maja.... Więc nastepnym razem jak weszła, zapytałam czy moge zaproponować jej kapcie :D Była konsternacja, ale ubrała kapcie. Powiedz teściowi, że wolisz jakby zdjął buty, bo ciężko ci jest prać za każdym razem dywan w 9 miesiącu ciąży. Musisz coś mu powiedzieć. A tak na marginesie.. poważnie masz biały dywan w kuchni ?? ?? ?? ?? :D Ja nie spałam dużo. A Maja jak skowronek już od 6:30 w łóżeczku. Piję kawę.. mocnąąąą kawę Frugo dzięki za cynk o tym co było zepsute, Ed był nawet zaskoczony, hieh. Powodzenia w próbach reanimacji motoru, Miłego poranka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kmaila_Black ojjj coz ja napisalam :P wykladziny mamy kremowe.. ale w kuchni linoleum jest biale :( chyba zaplakalabym sie gdybym miala w kuchni dywan :( CHyba tak trzeba bedzie zrobic...powiedziec mu bo jeszcze nie teraz ale jak dzidzia podrosnie to bedzie chodzilo, raczkowalo po wykladzinach a ja nie znosze brudu i piasku w domu :( Tasciowa rozumna choc nigdy nie spotkala sie ze sciaganiem butow w domu...ojciec jednak taki jakis uparty i to widac...ze przyszla polka i bedzie mu tu zmieniac starodawne regoly wlazenia w butach. Zaraz sie zbieram i chialam sie pochwalic :P ide do spa na pedicure :) oczywiscie te bez masazy bo moze to przyspieszyc porod...ale na taki z malowaniem i babelkami :) a pozniej na lunch z kolezanka...taki ostatni przed narodzinami maluszka bo pozniej to pewnie nigdzie nie wyjde :) i z nia sie wieki nie zobacze :( Napisze jak poszlo z tesciem bo przyjezdzaja pozniej :) dzieki za podpowiedzi 🌻 buzka dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziewczyny jak to jest z tyciem w ciazy? zaczynam sie martwic ze cos ze mna nie tak. zaczynam jutro 20 tydzien ciazy, brzuszek ledwo widac a na poczatku ciazy wazylam 53.6kg a teraz 55kg. piaty miesiac ciazy za pasem. ruchow tez zadnych nie czuje choc czasem mi sie wydawalo ze moze cos ale od tgodnia zero (bulgotania pod skora). juz nie wiem. za 1.5tyg usg ale do tego czasu chyba zwariuje. jak ogladam brzuszki na necie i licze na kalkulatorach bmi to powinnam teraz wazyc 62kg. niby 0.5kg na tydzien tyc. co o tym myslicie? podjechac do szpitala i powiedziec ze zle sie czuje zeby mi zrobili usg albo zobaczyli czy serduszko bije? czy niepotrzebnie sie przejumje. pierwsza to dzidzia moja i nie wiem co o tym sadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek-scyzoryk sie w kieszeni otwiera jak czytam Twoje zale. Ja tutaj spotkalam sie z tym, ze zawsze sie sciaga buty u znajomych, wrecz to obligatoryjne-chyba, ze w Walii sa inne zwyczaje :) myszka-do szpitala zawsze mozesz jechac i sprawdzic, ale moge Ci powiedziec, ze po mnie w 20 tygodniu ciazy nie bylo widac nic, brzuch zaczal mi konkretnie rosnac gdzies w 34-35 tygodniu a w PL bylam w 37 tygodniu i moja ginekolog powiedziala, ze od biedy wygladam na 5 miesiac. Pierwsze ruchy poczulam moze w 23-24 tygodniu wiec u kazdego jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja w obu ciążach na początku chudłam dopiero pod koniec zaczynałam tyć. wiesz ja myślę,że nie ma reguły ile na tydzień bo jak sama wiesz jedna kobitka przytyje 30 kg a druga 10kg niby normą jest 11-12 kg gdy ma się prawidłowy wskaźnik bmi. Jeśli Cię to uspokoi to nie zastanawiaj się tylko jedz do szpitala i poweidz że się martwisz niech Ci zrobią ktg pamiętaj że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa mama ...
hej dziewczyny mam do was pytanie . mam termin na 13 lipca, nocy czesto czuje bol taki jak podczas okresu, mam pustke w glowie i nie wiem czy juz sie zdlizam do konca ? dzwonilam do polpznej a ona mi powiedziala , ze mam sie nie martwic a ja normalnie wariuje. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek kurcze nie stresuj sie bo Ci nie wolno, moze faktycznie popros stanowczo bo to syzyfowa praca takie szorowanie dywanów jak inni nie szanoują. Myszka spokojnie, ja tez zaczełam tyc pod koniec 2 trymestru ale za to sporo ;) z 50 na początku ciązy do 66 na finiszu ;) dzis 11 dni po porodzie waze 57 kg karmie piersia licze ze zgubie gdzies te kilogramy , choc powiem szczerze jem, jem i jem ;) Dziewczyny opisywac mój poród? naprawde nie ciekawy a tu kilka czeka na swój i nie wiem czy jest sens straszyc, ja nie czytalam takich historii nie ogladałąm filmików i nie żałuje, po co sie nakrecac. Pozdrawiam, miłego dzionka życze :) Ps była połozna i Michalek straci 100g z wagi urodzeniowej przy poprzednim badaniu a po 5 ciu dniach wazy o 120g wiecej niz przy urodzeniu :) nadrobil straty i juz do przodu hurrra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowa ja tez mialam taki ból na miesiac przed porodem i panikowalam, potem przeszo i w rezultaci przenosiam ;) bedzie dobrze, ciesz sie bo to znaczy ze organizm sie przygotowuje, moj niestety przestal sie przygotowywac i skonczylo sie vaccum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka :) jak chcesz to jedz do szpitala ale kazdy jest inny :) i niektorzy czuja ruchy poznije i pzynieraja na wadze wolniej :) nie w moim przypadku hehe :P spa bylo udane :) wypoczelam...zrelaksowalam sie i naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annna opisuj- nie boj sie o nas :) niulek- jak tesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna, przesliczny michalek!!! musicie byc z niego strasznie dumni! dawaj ten opis porodu, chyba, ze nie chcesz do niego wracac ;) ja juz przygotowalam chusteczki higieniczne i czekam na to najwspanialsze zdanie: \"polozyli mi dziecko na brzuchu i wtedy poczulam, jak wspomnienie bolu znika...\" no i zyli dlugo i szczesliwie :D wiesz, ja nie ogladam seriali, to pewnie dlatego tak sie nakrecam na te opisy, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa mama ...
hej dziewczyny - z gory dziekuje , bo ja sie juz zaczelam martwic.wogole to zachowuje sie jakbym postradala wszystkie zmysly. Zadam jeszcze jedno pytanka , jak wiecie tutaj nie robia w szpitalu lewatywy , jak poprosilam mamae , zeby mi cos przyslala i mam zamiar sobie sama zrobic jak przyjdzie czas . haha CZY lweatywa robiona samemu w domku moze zaszkodzic dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNNNNNAAA KOCHANA GRATULACJE!!!!WIELKIE!!!!!PIEKNY MALUSZEK!!:):)MICHALY TO FAJOWE CHLOPAKI:):)WIEM O TYM BO MAM JEDNEGO W DOMU:) jak masz czas to opisz porod ja juz jeden mam za soba(a nie bylo latwo) wiem czego moge sie spodziewac..wiec nie przestraszysz mnie.. latam sobie po forum i czytam rozne topiki ale jeden to mnie przestraszyl..przeczytajcie i powiedzcie mi czy tutaj robia na paciorkowca badania??moj M to kiedys mial jak byl dzieckiem ale wole byc pewna ze wszystko jest i bedzie oky http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4128216 a tak pozatym uczucie ufoka nie zniklo:(:(ale robie to co lubie gotuje na zapas:):) moi chlopcy zadowoleni oczywiscie:)na niedziele juz prawie obiadek mam gotowy:)a robie taki mmm prawdziwy slaski:)kluski,rolada,czerwona kapusta,rosolek:):)jenyy ja juz glodna sie robie hehehe troche chyba przesadzilam bo strasznie puchna mi nogi:( a co tam u gosiaczeko5?? pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym dzisiaj pierwsza? :) lewatywy chyba nie ma potrzeby robienia poniewaz organizm sam sie powinien oczyscic przed porodem :) wiec chyba dlatego zaprzestali jej w Uk. Jesli chodzi o bakterie paciorkowca to ja mialam to szczescie ze moja midwife mi ten test zrobila :) powiedzialam ze go mialam wczesniej i obawiam sie zagrozyc zdrowiu dzidzi...jednak sa takie polozne ktore Ci go nie zrobia i wtedy ten test mozna zamowic przez internet...a po kilku dniach otrzymac wynik...jednak taki test kosztuje :( Tesciu byl u nas jak mnie nie bylo (bylam w spa )...jestem pewna ze nie sciagnal butow...ale ja juz mam plana!!! kupie im kapcie i czy beda sie gniewac czy nie w moim domu bedzie po mojemu!! a jak!!! heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......40..Hereford ...........Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....37...Birmingham...syn..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....36....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......16.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie otwarlam kafeterie i ten tekst i link mnie rozbawil do lez: W celu rozproszenia nudy w samolocie postępujemy zgodnie z poniższym schematem: 1.Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Włączamy; 4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Włączamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu i poruszamy bezgłośnie wargami; 7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link:www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramie - * b e z c e n n y *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha :D niezłe :D ale nie chciałabym być na miejscu tego który zagląda w laptop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny .... czy ktoras z was widziala maryska 2maja ??? cos jej ni widu ni slychu.... ciekawe co tam u niej i jak daje sobie rade z maluszkiem a co do tego laptopa ty sama chyba to wyprubuje za miesiac hahaha Frugo ... gratulacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×